• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione [Quest] Niezaliczone zadania / Rozbuduj 1 budynek do poziomu... / Zbuduj.... [9582]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser580
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser772

Guest
Chodzi o zadanie każące rozbudować 3 budynki na 4 poziom lub wyższy. Budowałem 2 warsztaty (poz. 10) i rezydencję (18 lub 19)i nie zaliczyło. Więc co jest budynkiem, który trzeba rozbudować?
 

DeletedUser964

Guest
Tu nie chodzi o typ budynku, od miesięcy znany jest błąd, przez który nie jest zaliczana misja na rozbudowę do konkretnego (lub wyższego) poziomu. Próbuj dalej, w końcu coś Ci zaliczy.
 

DeletedUser772

Guest
Tu nie chodzi o typ budynku, od miesięcy znany jest błąd, przez który nie jest zaliczana misja na rozbudowę do konkretnego (lub wyższego) poziomu. Próbuj dalej, w końcu coś Ci zaliczy.
Zauważyłem już to wcześniej... Ech, będę próbować :)
 

DeletedUser37

Guest
Tak jak Kusziel napisał, jak Wam nie zalicza rozbudowy to walcie od razu do supportu, tu i tak tam Wam nie pomogą bez zgłoszenia w supporcie.
 

DeletedUser964

Guest
IMO nie warto marnować czasu na zgłaszanie, błąd jest znany, a nawet jeśli misja zostanie zaliczona ręcznie przez support, w większości przypadków szybciej będzie rozbudować kolejne budynki. W końcu 4 poziom czegokolwiek nie buduje się zbyt długo.
 

DeletedUser37

Guest
IMO nie warto marnować czasu na zgłaszanie

Pozwolisz że się z tym nie zgodzę, nie to żebym bronił moderatorów/czy CM'ów, mniejsza z tym jak chodzi o pobocznego questa ale w wypadku eventu liczy się czas, wątpię żeby rozpoczęcie i zakończenie kolejnych rozbudów było szybsze niż odpowiedz z supportu. Oczywiście mówimy tu o zgłoszeniu w jakiś rozsądnych godzinach a nie że o np. 3 rano napisze tickieta i oczekuje się odpowiedzi w przeciągu kilku/nastu minut.

To też są ludzie, mają swoje sprawy i nie siedzą 24/7 przed kompem w oczekiwaniu na kolejne zgłoszenia. Śmiem twierdzić że robią to całkowicie za darmo (chyba że się mylę to w takim przypadku ktoś powinien nam odpisać w przeciągu kilku minut (w godzinach "biurowych"), w końcu za to im płacą). Bardziej należy ich traktować jako wolontariuszy, robią to z czystego zamiłowania do gry/tematu (ewentualnie od czasu do czasu dostaną jakiś bonus w postaci diamentów czy coś za swoją prace).

Tak czy siak, moim zdaniem lepiej/szybciej będzie napisać do supportu w sprawie jakiegoś questa niż robić go na nowo.

Nomak
 

DeletedUser580

Guest
Nie mogę wyjść z podziwu, że w każdej nowej linii zadań są zadania na rozbudowę budynków.
Od wieeeeelu miesięcy wszyscy wiedzą, że zaliczenie tych zadań jest 'losowe' i że mega mózgi z Inno nie umieją tego naprawić, a mimo to z uporem maniaka podkładają się graczom, żeby wieszali na nich psy...

Kiedyś widziałam komentarz, że wszystkie gry Inno są dziurawe jak sito (nie wiem, gram tylko w Elvenar), a z drugiej strony, że na tych swoich gierkach trzepią niezłą kasę. Widać jak bilans się zgadza, to co tam wizerunek. Lepiej być bogatym nieudacznikiem niż biednym, no nie? ;)

I ja bym też pisała do supportu (jakby mi się chciało). To taka jakby reklamacja, a większość dużych firm robi sobie z tego statystyki. Może Inno też, więc ładujmy im w słupki! ;)
 

DeletedUser844

Guest
Witam, mam zad. "rozbuduj 3 bud. na poz.4 lub wyższy." 2 dzien mecze to zadanie i nie zalicza:(
 

DeletedUser449

Guest
Napisz na support.

edytowano//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1148

Guest
Hej, mam problem z zadaniem- Zbuduj Tajemniczy Cyklon.
Zadanie wykonalam, Cyklon zbudowany, a zadania nie zalicza.
Zadanie dostalam okolo poltora tygodnia temu, do tej pory nie zostalo zaliczone.
Sprawdzalam na roznych przegladarkach i nie ma zadnej zmiany.


Nazwa konta: DreamAnna
Swiat PL3
 

Załączniki

  • screen1.jpg
    screen1.jpg
    152,7 KB · Wyświetlenia: 4
  • screen2.jpg
    screen2.jpg
    291,2 KB · Wyświetlenia: 4

DeletedUser626

Guest
Proszę o informację, jeśli komuś nie zostało zaliczone zadanie na rozbudowę przyjęte po wczorajszej aktualizacji.
 
Do góry