• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione serwer zaliczył zgon??

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1500
  • Data rozpoczęcia

Akaimajo

Wędrowiec
a ja jak na złość ustawiłam godzinną produkcję w warsztatach z czarem "Moc Zasobów", bo trochę cienko przędę ostatnio, a tu taka historia... Nie dość, że nie zrobiłam zbiórki to czar się marnuje. Hm, no cóż.
 

DeletedUser2017

Guest
Jestem tu nowy i u mnie też nie działa o zgrozo :mad: Nie zauważyłem tego tematu i napisałem nowy ale widzę że tu już jest oki
Mam pytanko gdzie jest support do opisywania problemów bo nie mogę znaleźć na forum
 

DeletedUser1569

Guest
Oczywiście zero odpowiedzi od supportu...o przeprosinach nawet nie wspomnę...Ja już uwaliłem turniej-jeżeli nie przedłuża jego czasu o czas trwania awari.
 

DeletedUser1661

Guest
9/24 i nic. Na chrome, mozilli i na mobilnym puffinie tez nie mozna sie zalogować.
 

Osteres

Zwiadowca
Po nocy nie mam zamiaru zadań robić do Maskarady aby ukończyć o czasie. Dla kilku skróceń 3-min...
Nie wspominając o zbiorach towarów i turnieju a rekompensaty oczywiście jak zwykle nie będzie.
 

DeletedUser1459

Guest
Jak czytam posty na Fejsie to wychodzi na to, że wczoraj Skandynawia, Hiszpania i inni tez mieli problemy i niektórzy mają w dalszym ciągu, choć teraz głównie z Polski są zgłoszenia i właśnie z USA jedno wpadło
 

DeletedUser1892

Guest
Czy to możliwe że mi sie dopiero dzisiaj coś zrypało w związku z tą aktualizacją? Bo cholera od prawie godziny nie mam jak się dostac do swojego miasta bo nie wczytuje mi nic... :(
Ja też nie mogę się zalogować...
 

Deleted User - 178619

Guest
a ja przeinstalowałem 3 x flasha :( bo mi się wieszała gra !!!!! i potem nie mogłem się zalogować bo strona mi wyświetlała wszystkie serwery i nie wiedziałem czy to dalej flash się nie zainstalował ale już wiem serwery padły bo coś zepsuli XD
 

Graven

Wędrowiec
Po wprowadzeniu Przygód Bractw na Becie jest jeszcze fajniej. Jak nie będzie optymalizacji to będzie u nas kibel.
 

DeletedUser2038

Guest
Ale za to forum się rozkręciło aż miło ;)
Nie tylko 10 tych samych gagatków ;)
 
Do góry