• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Walentynki

Sorcha

Rycerz
@Shadows Dragon i tu Ciebie zaskoczę nie tylko jednorożce, choć one głównie, ale właśnie zainwestowało się w wyższy poziom akademii i miałem już kilka razy magiczny Tartak many ( jestem w leśnych elfach, to mana się przyda zawsze), Valoriańskie jaszczury czasem są , tereny stratega orków, strumienie "młotków 100% i inne fajne rzeczy. Jak masz na niskim poziomie to masz mały wybór receptur, zdaje się ktoś udostępniał listę wszystkich receptur. Więc im więcej włożysz diamentów tym większy wybór receptur, a tworzenia korzystam rzadko ostatnio jak właśnie robiłem walentynkowe zadanie i proszę od razu mi się trafiła część nowego zestawu.
 

DeletedUser3033

Guest
hmm nie gram wojem wszystko co wymieniasz to dla mnie TOI TOI
jestem na elfach i jakoś ten Tartak many nie jest mi potrzebny a nawet jeśli mi zacznie brakować many to se wybuduje wierzby
jedyne co to te czary portalowe bo te rasy to niedługo się rozciągną że jedną będę wykonywał rok
 

Hassano

Łucznik
hmm nie gram wojem wszystko co wymieniasz to dla mnie TOI TOI
jestem na elfach i jakoś ten Tartak many nie jest mi potrzebny a nawet jeśli mi zacznie brakować many to se wybuduje wierzby
jedyne co to te czary portalowe bo te rasy to niedługo się rozciągną że jedną będę wykonywał rok

Jak jesteś w elfach i już Ci za długo idzie to marnie widze Cie w dalszej zabawie :p

@Sorcha masz gdzieś może tą liste? bo powiem szczerze jakoś nie zarejestrowałem tego że im wyższy lvl akademii tym więcej recepturek ( więcej w sumie nie chce chce portalowe i nic poza tym :p )
 

DeletedUser3033

Guest
Jak jesteś w elfach i już Ci za długo idzie to marnie widze Cie w dalszej zabawie :p
hmm chyba mamy odmienne pojmowanie co to jest zabawa :p
ale to nie istotne ;)
fakt jest taki że wszystkiego więcej i więcej tylko niema miejsca kombinowanie miejsca przy jednoczesnym nie usuwaniu wszystkiego jest nie możliwe więc by coś wybudować muszę coś usunąć a tu się wlicza czas budowy i rozbudowyo_O
 
@Shadows DragonJak masz na niskim poziomie to masz mały wybór receptur, zdaje się ktoś udostępniał listę wszystkich receptur. Więc im więcej włożysz diamentów tym większy wybór receptur
@Sorcha, to nie tak :)
Lista receptur jest identyczna dla wszystkich niezaleznie od poziomu Akademii.
Wyzsze poziomy oznaczaja po prostu dodatkowy bonus jesli chodzi o ilosc otrzymywanych
Fragmentow Zaklec. I tak np. Akademia na 1lvl da Ci 100% Fragmentow za rozlozenie
budynku/szybkiego bonusu/zaklecia, potem ilosc Fragmentow zwieksza sie o 25% co poziom
az do piatego poziomu Akademii, na ktorym otrzymuje sie o 100% wiecej Fragmentow niz na
pierwszym.
 

Koval92

Kapłan
Nie rozumiem, dlaczego nie ma opcji "zburzenia" postawionych już budynków, żeby chociaż połowę ich wartości odzyskać we fragmentach.
 

Sorcha

Rycerz
@hassano chyba mnie pomyliłeś z kimś, to @Shadows Dragon narzeka na to, że mu się dłuży, a o Tartaku wspominałem bo akurat miałem z jakiegoś eventu czy przygód to sobie wymieniłem na "świeży" rozdział. Będzie miejsce to się wierzb dostawi. Listę chcecie to proszę uprzejmie link do posta w którym @Lisha wylicza wszystkie receptury. Lista jest w spoilerze (tylko do odczytu), ale zawsze!
@chris07070707 dzięki za korektę !
 

DeletedUser3033

Guest
hmm nie obraźcie się wiele razy mi tu pisano by czytać i pisać ze zrozumieniem :rolleyes:
tylko napisz mi gdzie ja narzekam ?
stwierdzam fakt gra się wydłuża na każdej rasie up i to tylko użyłem tego stwierdzenia w kontekście tego czaru portalowego
to jak to działa to sam widzę tworzenie to take g.... na diax
i tak wyraziłem swoje zdanie na ten temat z faktu że z tego nie korzystam i nie jest mi do niczego potrzebne a w evencie jestem poniekąd zmuszony do użycia tego a nie mam co przepalić jedyna rzecz co będzie to po wykonaniu wszystkich zadań
 

Sorcha

Rycerz
hmm nie obraźcie się wiele razy mi tu pisano by czytać i pisać ze zrozumieniem :rolleyes:
tylko napisz mi gdzie ja narzekam ?
stwierdzam fakt gra się wydłuża na każdej rasie up i to tylko użyłem tego stwierdzenia w kontekście tego czaru portalowego
to jak to działa to sam widzę tworzenie to take g.... na diax
i tak wyraziłem swoje zdanie na ten temat z faktu że z tego nie korzystam i nie jest mi do niczego potrzebne a w evencie jestem poniekąd zmuszony do użycia tego a nie mam co przepalić jedyna rzecz co będzie to po wykonaniu wszystkich zadań

no nie wierzę, że nie masz ani jednej sztuki zaklęcia, albo szybkiego bonusu (strumienie monet lub "młotków" - chociaż tergo to raczej nie ruszać) . Jak się nie ma co się itd. Czyli jak się nie zbierało budynków z eventów to trzeba przepalać zaklęcia i resztę czarów marów;). Drogo wychodzi , ale przynajmniej zadanie zalicza.
Co do narzekania to może faktycznie nieporozumienie, ale każdy gra jak chce, buduje wierzb, ile chce. Chociaż ile chce i ile może to nie zawsze jest to samo, było by pewnie za prosto.
 

DeletedUser3033

Guest
mam tylko te rzeczy co mi się przydadzą i mam je przepalić ?
to tworzenie i te zadanka to niezbity dowód na to że ktoś co to tworzył jest pozbawiony wyobraźni
ja rozumiem że to jakieś instrukcje z góry były ale ja rozważam czy dalej wykonywać te g..... zadanka w g.... evencie;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sorcha

Rycerz
mam tylko te rzeczy co mi się przydadzą i mam je przepalić ?
to tworzenie i te zadanka to niezbity dowód na to że ktoś co to tworzył jest pozbawiony wyobraźni
ja rozumiem że to jakieś instrukcje z góry były ale ja rozważam czy dalej wykonywać te g..... zadanka w g.... evencie;)
Kto ci każe je przepalać? Trzeba wybrać "mniejsze zło";) i jak się nie ma zapasu zaklęć to można wybrać rezygnację z eventu. Ja akurat ma takie budynki które albo dają ludzi/kulturę, ale wygrane w rozdziale gdy raczej budynki kulturowe zastępuje się wierzbami. Czas zastanowić się czy nie lepiej zrobić miejsce na nowe, bo budynków z inwentarza i tak nie mam gdzie wstawić?
 

DeletedUser3033

Guest
tak to jest myśl bo event jest beznadziejny i nawet spokojnie mogę sobie go olać
tylko będzie następny event i następne zadanka a to ta sama osoba tworzy :cool:
idąc dalej w następnym evencie też nie będę miał co przepalić i go nie wykonam więc jak mam gromadzić te budyneczki ?
 

Sorcha

Rycerz
tak to jest myśl bo event jest beznadziejny i nawet spokojnie mogę sobie go olać
tylko będzie następny event i następne zadanka a to ta sama osoba tworzy :cool:
idąc dalej w następnym evencie też nie będę miał co przepalić i go nie wykonam więc jak mam gromadzić te budyneczki ?
Nie zrozumcie mnie źle, jak chcecie to grajcie. Tylko czy wstawienie do linii zadań katalizatorów to dla początkujących graczy nie jest duże opóźnienie. Jak można zaliczyć wszystkie zadania bez "zbędnych" budynków w inwentarzu? Każdy sam musi wybrać, jak gra.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Jeżeli komuś spodobały się statystyki budynku walentynkowego albo z jakiegoś powodu nie może go zdobyć, to tylko zawiadamiam- w evencie karnawałowym trzeciego dnia na becie był budynek również 4x3 "orkowa flota", dający dokładnie tyle samo.
 

DeletedUser1030

Guest
hmm ja im bardziej się przyglądam na tan obrazek to zgrozą wieje :eek:
https://zapodaj.net/f77b0885c4a52.jpg.html
Obrazek obrazkiem, ale osoba pisząca historie do Elvenar powinna iść na urlop regeneracyjny. Co za bzdety, i jeszcze utrwala stereotypy - mit Pięknej i Bestii zawsze żywy :) Ludzie, dajcie historię, gdzie brzydula wyrywa przystojniaka, bo jest mądra i fajna, gdzie przystojniak wychodząc po pieluchy nie idzie w długą. Mam nadzieję, że jak ogr wróci do chałupy ze swojej przyprawy, to go elfka spierze brudną pieluchą za to, że zostawił ją na cały dzień z jedenastką niemowląt i poszedł się bawić. Mam nadzieję, że ona nie przywita go z uśmiechem i nie ucieszy się z przyniesionych trofeów :eek::eek::eek:
 
Jeżeli komuś spodobały się statystyki budynku walentynkowego albo z jakiegoś powodu nie może go zdobyć, to tylko zawiadamiam- w evencie karnawałowym trzeciego dnia na becie był budynek również 4x3 "orkowa flota", dający dokładnie tyle samo.
Niezupelnie, budynek na becie mial 3x4. Pomyslisz, ze sie czepiam, ale
dla wiekszosci graczy 4x3 czy 3x4 to naprawde duza roznica, bo bardzo
czesto tymi nowymi budynkami zastepuje sie te starsze o tym samym
rozmiarze i "orientacji". Czasem wrecz wybiera sie budynki z troche
gorszymi statystykami, jesli lepiej pasuja w miescie ;)
 

Sorcha

Rycerz
Obrazek obrazkiem, ale osoba pisząca historie do Elvenar powinna iść na urlop regeneracyjny. Co za bzdety, i jeszcze utrwala stereotypy - mit Pięknej i Bestii zawsze żywy :) Ludzie, dajcie historię, gdzie brzydula wyrywa przystojniaka, bo jest mądra i fajna, gdzie przystojniak wychodząc po pieluchy nie idzie w długą. Mam nadzieję, że jak ogr wróci do chałupy ze swojej przyprawy, to go elfka spierze brudną pieluchą za to, że zostawił ją na cały dzień z jedenastką niemowląt i poszedł się bawić. Mam nadzieję, że ona nie przywita go z uśmiechem i nie ucieszy się z przyniesionych trofeów :eek::eek::eek:
@Jesionka pamiętaj, że co dla kogo jest Piękną a co Bestią to zależy od danej kultury, u nas w Europie jest inaczej, u Latynosów jest inaczej a w państwach takiej Oceanii inaczej nie mówiąc już o Afryce czy Azji. Pooglądaj programy podróżnicze tam jest dużo ciekawych rzeczy.
Event walentynkowy skończony, czas zrobić miejsce na nagrodę i czekam na karnawałowy!
 

DeletedUser174

Guest
pierwsze sprostowanie... jak Wam wyszło 11? W grze (nazwa misji) jest mowa o 2 tuzinach... to trochę więcej niż 11...

@Sorha jak obcokrajowiec widzi że jakiś Polak wsuwa zepsute ogórki albo kapustę to go trzęsie... albo kaszę z świńską krwią czy flaki krowy w zupie to wierz mi też patrzy na nas jak na oszołomów... A nie mieszkamy w Afryce, wiec możemy domagać się aby gra była dostosowana do naszych standardów a nie azjatyckich... jeszcze tylko brakuje by ta ćpunka w burce straszyła... chociaż nie wiem czy to by akurat nie było lepsze, ale to inna bajka

nie lubię walentynek ani halostraszydeł...nie lubię i już. To nie są "nasze" świeta tylko jakieś dziwadła, które nam zachód wpiera że to jest fajne i musimy to kochać. A guzik prawda. Możemy je olać... tylko właśnie one atakują z kazdej strony...

@Jesionka piąteczka :D czyli nie tylko mnie drażni to stereotypowe szufladkowanie :) też mam nadzieję że ta tępa ogra (skoro biega w sukience to znaczy ze kobieta) dostanie łomot... a pranie należy się też autorowi "opowiastki"
 

DeletedUser1775

Guest
pierwsze sprostowanie... jak Wam wyszło 11? W grze (nazwa misji) jest mowa o 2 tuzinach... to trochę więcej niż 11...

@Sorha jak obcokrajowiec widzi że jakiś Polak wsuwa zepsute ogórki albo kapustę to go trzęsie... albo kaszę z świńską krwią czy flaki krowy w zupie to wierz mi też patrzy na nas jak na oszołomów... A nie mieszkamy w Afryce, wiec możemy domagać się aby gra była dostosowana do naszych standardów a nie azjatyckich... jeszcze tylko brakuje by ta ćpunka w burce straszyła... chociaż nie wiem czy to by akurat nie było lepsze, ale to inna bajka

nie lubię walentynek ani halostraszydeł...nie lubię i już. To nie są "nasze" świeta tylko jakieś dziwadła, które nam zachód wpiera że to jest fajne i musimy to kochać. A guzik prawda. Możemy je olać... tylko właśnie one atakują z kazdej strony...

@Jesionka piąteczka :D czyli nie tylko mnie drażni to stereotypowe szufladkowanie :) też mam nadzieję że ta tępa ogra (skoro biega w sukience to znaczy ze kobieta) dostanie łomot... a pranie należy się też autorowi "opowiastki"
A'propos "kaszy ze świńską krwią"... Potrawa, u nas co najmniej do XVII wieku nieznana, trafiła prawdopodobnie z Niemiec przez Śląsk ;)
 
Do góry