• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zasoby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3814
  • Data rozpoczęcia

Hassano

Łucznik
już ci odpowiadam bo widzisz ja też na to zwróciłem uwagę i na każdej rasie wyprodukowałem dwa razy więcej niż trzeba do tych powiększeń by nie budować wszystkiego po dwa razy

Czekaj czekaj bo chciałbym to zrozumieć :D
masz powiększenie oddziału z rasy 9, nazbierałeś potrzebne surowce żeby je powiększyć ale go nie zrobiłeś, przeszedłeś do rasy 10, postawiłeś budynki z tej rasy i myślisz że możesz zbadać powiększenie z rasy 9 bo miałeś zapas surowców?? :D:D Czekam niecierpliwie na odpowiedz :D
 

DeletedUser174

Guest
błagam zdecyduj się!!! kurde... podobno chcesz pomóc mlodziakowi...

tak jeszcze mu napiszcie niech nie omija żadnego powiększenia oddziałów od samego początku gry na pewno mu to pomorze

czy jest sens wydawać PW na powiększenie oddziału co z kolei zwiększa liczbę przeciwnika i podnosi koszt turnieju
czy lepiej je wydać w jakiś cud a jak nie będzie miał co robić z PW to coś z tym zrobi ;)
ale czy to mu jest niezbędne na początku gry ?

która odpowiedź jest właściwa? czy sam masz problem ze zrozumieniem swojej radosnej "twórczości"

to samo dotyczy koszar i wojska... najpierw piszesz nie buduj, a potem stawiaj zbrojownie i iglice... a po co na to tracisz czas i surowce jak radzisz mu że wojsko jest be?

a swoją drogą to mam pytanie co autor miał na mysli:
tak jeszcze mu napiszcie niech nie omija żadnego powiększenia oddziałów od samego początku gry na pewno mu to pomorze
a co Pomorze ma do gry? ktoś ma jakąś teorie?

reasumując: nie wiesz nie pisz i się nie kompromituj. Wstydu oszczędź... sobie
 

DeletedUser2264

Guest
Hassano, jeśli to o mnie było to chyba nie rozumiem co miałeś na myśli, w którym momencie tak MOCNO mijam się z prawdą?


Po pierwsze STANOWCZO ODRADZAM badanie tych powiększeń których nie trzeba bo one TYLKO SZKODZĄ NAM a nie pomagają.
Po drugie z ciekawości aż sprawdziłem i do pomijanych powiększeń i tak potrzeba surowców produkowanych w budynkach rasowych więc nie wiem jak chcesz przy okazji turnieju ( bo o to Ci pewnie chodzi ) zrobić takie powiększenie jak jesteś już na kolejnych etapach?? Mam specjalnie postawić na szybko wcześniejszą rase? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

A Ty Shadow polubiłeś jej post bo co?? Bo pierwsza osoba która jakoś Cie broni?? Szkoda tylko że kolejna która mocno mija sie z prawdą.. Ehh ręce opadają, współczuje osobie która zadała tu pytanie na początku i musi to czytać :D
 

Hassano

Łucznik
Hassano, jeśli to o mnie było to chyba nie rozumiem co miałeś na myśli, w którym momencie tak MOCNO mijam się z prawdą?

Zacytowałem wypowiedz @rispetto tak że nie wiem czemu miałbym kierować moje słowa w Twoim kierunku :) A uwaga akurat nie miała być szydercza itp tylko konkretna i klarowna żeby NIE BADAĆ TYCH KTÓRYCH NIE TRZEBA !!
 

DeletedUser2017

Guest
Witam jestem nowy w Elvenar. Szukalem na roznych stronach, ale nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie. Ile posiadac budynkow Towarowych. Mianowicie w Technologii mam bonus do produkcji drewna i ile takowych budynkow posiadac w miescie? Aby bylo optymalnie. A i jak z czasem postawie lepsze towary w moim wypadku zwoje to czy usunac w tym momencie produkcje drewna? dziekuje za pomoc ; )
Przypominam czego dotyczy ten temat :)
Nie jest tu mowa o strategii i planowaniu gry przez każdego z nas tylko o samym jej początku dlatego wybieganie w przyszłość i wciskanie komuś kto nie rozumie co do niego piszecie mija się z celem.
Po za tym już wszystko co ważne dla nowego gracza zostało napisane na początku tego tematu. Są to posty: @kikimora, @chris07070707, @hassano, @radiradi
 

DeletedUser2264

Guest
Zacytowałem wypowiedz @rispetto tak że nie wiem czemu miałbym kierować moje słowa w Twoim kierunku :) A uwaga akurat nie miała być szydercza itp tylko konkretna i klarowna żeby NIE BADAĆ TYCH KTÓRYCH NIE TRZEBA !!
ok, :D Rispetto to facet, dlatego pomyślałam, że to do mnie :D
 

DeletedUser3033

Guest
Czekaj czekaj bo chciałbym to zrozumieć :D
masz powiększenie oddziału z rasy 9, nazbierałeś potrzebne surowce żeby je powiększyć ale go nie zrobiłeś, przeszedłeś do rasy 10, postawiłeś budynki z tej rasy i myślisz że możesz zbadać powiększenie z rasy 9 bo miałeś zapas surowców?? :D:D Czekam niecierpliwie na odpowiedz :D
nie rozumiem co autor ma na myśli ale napisz coś więcej co takiego ciekawego się dopatrzyłeś ;)
 

Hassano

Łucznik
nie rozumiem co autor ma na myśli ale napisz coś więcej co takiego ciekawego się dopatrzyłeś ;)

Nie wiem jak konkretniej moge opisać to co już napisałem..
już ci odpowiadam bo widzisz ja też na to zwróciłem uwagę i na każdej rasie wyprodukowałem dwa razy więcej niż trzeba do tych powiększeń by nie budować wszystkiego po dwa razy

Chodzi mi konkretnie o ten fragment : ja też na to zwróciłem uwagę i na każdej rasie wyprodukowałem dwa razy więcej niż trzeba do tych powiększeń by nie budować wszystkiego po dwa razy
Wyprodukowałeś więcej i co dalej? Jak masz zamiar zbadać powiększenie z wcześniejszego rozdziału jak już jesteś w kolejnym??
 

DeletedUser3033

Guest
a zapomniałem ja się mylę ale oświeć mnie jak wiesz lepiej
a jestem przy końcu 9 etapu badań
 
Przypominam czego dotyczy ten temat :)
Nie jest tu mowa o strategii i planowaniu gry przez każdego z nas tylko o samym jej początku dlatego wybieganie w przyszłość i wciskanie komuś kto nie rozumie co do niego piszecie mija się z celem.
Za pozno, Przemek ;) Poszly konie po betonie... :D Zeby tylko
niektorych nie trzeba bylo odstrzelic, bo jak dyskusja nabierze jeszcze troche
"rumiencow" i zaczna latac "wujki", to sie kilka banow moze posypac...
Najlepiej by bylo po prostu zamknac ten temat zgodnie z Twoja sugestia.
 

Hassano

Łucznik
a zapomniałem ja się mylę ale oświeć mnie jak wiesz lepiej
a jestem przy końcu 9 etapu badań

Dobra widze że nie jarzysz a ja już wiem o czym Ty myślisz.. Pominąłeś to badanie oddziału ale na końcu rasy i tak je zbadasz?? A mi chodzi o to że jest badanie w 9 rozdziale, pomijasz je, kończysz rozdział ( masz niby nazbierane na te badanie ) zaczynasz nowy to już nie masz surowców z poprzedniej epoki bo masz nowy budynek główny i nie wrócisz już do surowców z epoki 9..
 
jest badanie w 9 rozdziale, pomijasz je, kończysz rozdział ( masz niby nazbierane na te badanie ) zaczynasz nowy to już nie masz surowców z poprzedniej epoki bo masz nowy budynek główny i nie wrócisz już do surowców z epoki 9..
Tak tylko w kwestii formalnej. Surowce rasowe nie przepadaja po wejsciu do nastepnej epoki, po
prostu nie ma juz gdzie podejrzec, ile ich zostalo, ale sa i nie znikaja. Dzieki temu mozna na przyklad
budowac drogi z poprzednich epok, ktore wymagaja przeciez surowcow rasowych.
Tak czysto teoretycznie, mozna tez sprawdzic ich ilosc, budujac portal z poprzedniej epoki.
Po najechaniu kursorem na portal pokazywana jest ilosc surowcow danej rasy. Znam graczy,
ktorzy po skonczeniu Amunow uzupelniaja wrecz magazyny kazdej poprzedniej rasy,
od nowa stawiajac budynki rasowe, a potem znow je burzac :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3033

Guest
hmm twierdzisz że to co wyprodukuje na danej rasie przepada ?
a może wiesz czy mogę wybudować drogę choćby krasnoludzką drogę na elfach ?
 

Hassano

Łucznik
Tak tylko w kwestii formalnej. Surowce rasowe nie przepadaja po wejsciu do nastepnej epoki, po
prostu nie ma juz gdzie podejrzec, ile ich zostalo, ale sa i nie znikaja. W ten sposob mozna na przyklad
budowac drogi z poprzednich epok wymagajace surowcow rasowych.
hmm twierdzisz że to co wyprodukuje na danej rasie przepada ?
a może wiesz czy mogę wybudować drogę choćby krasnoludzką drogę na elfach ?

Nie wiem dlatego zapytałem :) nigdy tego nie sprawdzałem i byłem ciekawy odpowiedzi a Ty nie mogłeś widze odpisać
Dzięki Chris zawsze sie czegoś można nauczyć a chciałeś już zamykać temat :)
 

DeletedUser3033

Guest
tak mogę wszystkie od początku gry i tak jak kris napisał tylko nie widzę ale screeny mam na wszelki by się orientować ile czego było na danej rasie
a ja myślałem że może wiesz czego ja nie wiem :oops:
nom ale ja się mylę co zresztą podkreślają wszystkie posty wyżej ;)
 

eelem

Wędrowiec
Na ogół się nie odzywam, ale dajcie już na luz.
Problem jest jak w wielu innych tematach z konkretnymi odpowiedziami.
Było pytanie malucha o podpowiedź co ma zrobić z drewnem, a tu jakieś wojo, powiększanie oddziałów i braki jakichś surowców z poprzednich er :)
a on chciał wręcz tylko co ma zrobić z drewnem - przecież 98% tych wypowiedzi to dla niego czarna magia, a na dodatek inni nowi nic mądrego z tego tematu nie wyciągną, a szkoda, bo to było wręcz kluczowe pytanie.
 

DeletedUser1530

Guest
po czytaniu tych wszystkich wypocin jakie zaprezentowali ci moi przedmówcy czas aby ktoś ci konkretnie odpowiedział
na początek to zwróć uwagę na swoją ilość rezydencji i warsztatów
ja na początku miałem mianowicie 10 rezydencji i 4 warsztaty pozwoliło mi to na postawienie 2 manufaktur i ich w miarę płynne używanie.
z tego co przeczytałem w tym temacie zauważyłem że należysz do bractwa więc skup się tylko i wyłącznie na twojej manufakturze z bonusem produkcyjnym no chyba że te bractwo sam stworzyłeś i jesteś jego 1 członkiem więc zamiast 2 manufaktur bonusowych siłą rzeczy musisz postawić 3 manufaktury po 1 każdego towaru, ale wtedy to rozwijaj tylko tą co ma bonus produkcyjny
 

Hassano

Łucznik
To jak już sie tu rozgadaliśmy to mam ważne pytanie :p proszę o konkretną odpowiedz KIEDY wchodzą do turnieju mordy orków?? Czy zależy to od "kręgu" prowincji oddalonych od miasta czy od rasy w której sie znajdujemy??
 
Do góry