• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Kult Feniksa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3033

Guest
Tak gdzie studnia o_O niektórzy zbierali te esencje tylko na nią i co ja mam teraz zrobić czekać ?
Ani jedna nagroda nie jest mi potrzebna bo nie mam i nie będzie na nią miejsca .
Jak się skończy event ja już przejdę do wróżek więc wszystkie nagrody z góry będą nic nie warte :oops:
 

DeletedUser626

Guest
Studnia została przesunięta względem bety o jeden dzień.
 

Tajniakos

Paladyn
Studnia została przesunięta względem bety o jeden dzień.
A trąbka jak zwykle służy nie do tego do czego powinna?.... może warto było uprzedzić tych co może czekali do zmiany nagrody i się nie doczekali? Rozumiem ze był ważny powód tej zmiany a nie pomyłka programistów?
 

Azulena

Rozbójnik
A zadań konsolidacyjnych graczy np. na rozdanie łapek czy zgarnięcie młotków z motywek (o to by co niektórych leniwych graczy bolało:D) jak nie było tak nie ma... i to jest smutne moim zdaniem
Oj smutne, bardzo, bardzo smutne... :(

Właśnie się zaczął event wiosenny w FoE (tak, JA wiem, że to inna gra - ale IG chyba tego nie wie) i oczywiście jak zawsze tam, pełna rozmaitość zadań.
KAŻDA czynność, którą się normalnie wykonuje w grze, jest w zadaniach. Oczywiście, ze względu na istnienie Tawerny, tam codziennych czynności jest więcej, a przy evencie wychodzą z tego trzy zadania....

Ale tu też dałoby się więcej zadań zrobić, ale po co ... wystarczy "Kopiuj / Wklej" z poprzedniego eventu i jedziemy...

Sorry za off-top, nie mogłam się powstrzymać, bo naprawdę żal....
 

DeletedUser626

Guest
Nie ogłaszamy listy nagród, a już tym bardziej dat do nich, nie mamy więc powodu ogłaszać takich zmian. Wielokrotnie uprzedzaliśmy, że informacje z bety nie mogą być traktowane jako pewne i wiążące, są jedynie przydatną podpowiedzią jak event może przebiegać u nas.
 

DeletedUser174

Guest
a co w tej studni jest takiego wyjątkowego ze napaliliście się na nia jak szczerbaty na suchary??? Te ochłapowe 10 diamentów czy jednak nędzne ilości młotków tak kuszą? A może tak korci by zebrać te śmieciowe ilości towarów? Nie rozumiem..., za grosz nie rozumiem... Gdyby studnia dawała 10 diamentów co dziennie... ale losowo może się przez przypadek trafi... Niech nawet będzie ze macie farta i z 50 albo i 100 diamentów Wam doliczy - czy to naprawdę aż taka różnica by sikać bo studnia?
 

Tajniakos

Paladyn
a co w tej studni jest takiego wyjątkowego ze napaliliście się na nia jak szczerbaty na suchary??? Te ochłapowe 10 diamentów czy jednak nędzne ilości młotków tak kuszą? A może tak korci by zebrać te śmieciowe ilości towarów? Nie rozumiem..., za grosz nie rozumiem... Gdyby studnia dawała 10 diamentów co dziennie... ale losowo może się przez przypadek trafi... Niech nawet będzie ze macie farta i z 50 albo i 100 diamentów Wam doliczy - czy to naprawdę aż taka różnica by sikać bo studnia?
Kikimora osobiście parcia wielkiego na te studnie nie mam. Bardziej kuszą budynki z maną i 20 godzinne przyśpieszenia a studnie bardziej z ciekawości chciałem wylosowac aby się przekonać czy jakiekolwiek diamenty z niej wypadną przez te 100 dni.
 

visit0r

Paladyn
Kikimora osobiście parcia wielkiego na te studnie nie mam. Bardziej kuszą budynki z maną i 20 godzinne przyśpieszenia a studnie bardziej z ciekawości chciałem wylosowac aby się przekonać czy jakiekolwiek diamenty z niej wypadną przez te 100 dni.
z jednej marne szanse, cala farme trzeba aby trafic kilka razy :)
 

DeletedUser80

Guest
Na testowym sprawiłem sobie jedną tydzień temu, dwa razy wpadły diaksy.
Czyli te 10% może być prawdziwe.
Osoby które skończyły lub niedługo skończą Żywiołaki będą mieć dość miejsca żeby sobie spokojnie kilka studni postawić które wygasną zanim pojawi się kolejna rasa.Z jednej studni to faktycznie marny przychód ale z kilku już da się trochę nazbierać.
 

DeletedUser3054

Guest
Pod warunkiem, że jakąś trafisz. Pięć razy rozbijałam najdroższe jajo, a fontanny brak.
 

DeletedUser

Guest
@kikimora dla mnie studnia to jedyny jak na razie budynek w który warto coś zainwestować reszta to śmieciuchy
postawiłem sobie 6 sztuk :) tak wiem zablokowałem miasto, ale akurat robię głębokie zmiany (zmieniam kierunek rozwoju i strategię budowy z tym związaną)

W sam raz żeby do letniego coś sobie tam pstrykać, a nuż ( i widelec) uzbieram do ekspansji
 

DeletedUser3109

Guest
Ktos wie czy te 100 dni w studni się liczy od postawienia budynku czy od wylosowania
 

DeletedUser110

Guest
Niech nawet będzie ze macie farta i z 50 albo i 100 diamentów Wam doliczy - czy to naprawdę aż taka różnica by sikać bo studnia?
Tak.
Elvenar jest jedyną grą przeglądarkową, jaką znam, w której nie ma żródła waluty premium z gry, która by była w miarę stała. Jednorazowo jest po 200 diaksów za skrzynki w drzewku i za ostatnie zadanie rasy. Dlatego gracze, którzy traktują Elvenar jak wyzwanie, a nie placyk do nakupienia sobie wszystkiego za realne pieniądze, pożądają każdej możliwości zdobycia diaksów.
 

DeletedUser1403

Guest
Witam, wiecie może, czy jeśli ukończę wszystkie zadania podstawowe, to będę miała jeszcze zadania dziennie i jajka do zebrania z mapy czy event już mi się zakończy?
Pozdrawiam
 

DeletedUser1496

Guest
Zadania dzienne i esencja wokół miasta będą do końca trwania eventu. :)
Pozdrawiam :)
 

DeletedUser2014

Guest
Ciekaw jestem jakie macie losowania w studniach, bo póki co mam dziwne spostrzeżenia co do losowości nagród. Mam dwie studnie. Wczoraj w obu młotki, dziś w obu kasa. Ciekawe co wyskoczy wieczorem
 

DeletedUser2264

Guest
Na becie z dwóch studni wypadło mi 30 diaksów :DD niby słabo, ale tam kasy w życiu nie wrzucę, więc się przyda i to.
 
Status
Zamknięty.
Do góry