• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Kult Feniksa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Tajniakos

Paladyn
Ciekaw jestem jakie macie losowania w studniach, bo póki co mam dziwne spostrzeżenia co do losowości nagród. Mam dwie studnie. Wczoraj w obu młotki, dziś w obu kasa. Ciekawe co wyskoczy wieczorem
Elfmietek jest utworzony specjalny temat w którym wpisujemy to co studnia nam dala :) Można sobie porównać jak to wygląda u innych graczy. Pozdrawiam:)
 

DeletedUser2264

Guest
a co w tej studni jest takiego wyjątkowego ze napaliliście się na nia jak szczerbaty na suchary??? Te ochłapowe 10 diamentów czy jednak nędzne ilości młotków tak kuszą? A może tak korci by zebrać te śmieciowe ilości towarów? Nie rozumiem..., za grosz nie rozumiem... Gdyby studnia dawała 10 diamentów co dziennie... ale losowo może się przez przypadek trafi... Niech nawet będzie ze macie farta i z 50 albo i 100 diamentów Wam doliczy - czy to naprawdę aż taka różnica by sikać bo studnia?

Studnia jest faniusia :) Można sobie polosować :D :D:D oj tam, że diaksów deszczem nie wypluwa, ale jest fan :D
 

DeletedUser1775

Guest
a co w tej studni jest takiego wyjątkowego ze napaliliście się na nia jak szczerbaty na suchary??? Te ochłapowe 10 diamentów czy jednak nędzne ilości młotków tak kuszą? A może tak korci by zebrać te śmieciowe ilości towarów? Nie rozumiem..., za grosz nie rozumiem... Gdyby studnia dawała 10 diamentów co dziennie... ale losowo może się przez przypadek trafi... Niech nawet będzie ze macie farta i z 50 albo i 100 diamentów Wam doliczy - czy to naprawdę aż taka różnica by sikać bo studnia?
ja sobie studnie losowałam po razie i na obu światach wylosowałam - postawiłam jako zabaweczkę na jednym (na drugim na razie miejsca nie mam), bo ma całkiem fajną kulturę na pole poza tym :) losowałam 4 razy i 2 razy po 10 diaxów wpadło... pewnie teraz będzie złotem i młotkami pluła przez resztę dni, ale i tak uważam, że mi się opłaciła ;)
 

Tajniakos

Paladyn
ja sobie studnie losowałam po razie i na obu światach wylosowałam - postawiłam jako zabaweczkę na jednym (na drugim na razie miejsca nie mam), bo ma całkiem fajną kulturę na pole poza tym :) losowałam 4 razy i 2 razy po 10 diaxów wpadło... pewnie teraz będzie złotem i młotkami pluła przez resztę dni, ale i tak uważam, że mi się opłaciła ;)
Jagienka ile tych diaxów by nie wypado to i tak jest jedyny sposób na ich pozyskiwanie po za czystą kasą i końcem pewnych rozdziałów :) kto wie ile ich wpadnie przez te 100 dni :) Może nie będzie tak źle i na cos sie uzbiera :) Po za tym jest zawsze ta ciekawość co nam ta studnia i tym razem da.
 

DeletedUser1775

Guest
Jagienka ile tych diaxów by nie wypado to i tak jest jedyny sposób na ich pozyskiwanie po za czystą kasą i końcem pewnych rozdziałów :) kto wie ile ich wpadnie przez te 100 dni :) Może nie będzie tak źle i na cos sie uzbiera :) Po za tym jest zawsze ta ciekawość co nam ta studnia i tym razem da.
Zgadzam się :) Ostatecznie to tylko gra i samo losowanko przysparza adrenalinki, więc jakiś tam fun dodatkowo jest ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

visit0r

Paladyn
studnia ile by diamentow nie dala to i tak po 3 miesiacach losowan sie bedzie do przodu, roznica miedzy zerem diamentow bez studni a suma przez 100 dni wylosowanych darmowych diamencikow ;)
 

DeletedUser2164

Guest
Oczywiście jak zwykle ilość esencji do zebrania z zadań nijak ma się do zdobycia nagród. Na trzecią główną nagrodę trzeba albo zainwestować w diamenty albo cały event zrobić w trzy dni i czekać na bonusowy dzień w losowaniu, ten kto evencik robi sobie powolutku, żeby wyrobić się w czasie, to g...wno będzie mieć. Wydawało mi się, że gra ma być rozrywką a nie ciężką orką. Ucinacie gałąź, na której siedzicie. Coraz gorzej się gra. Eventy zaczynają być stratą czasu.
 

Hassano

Łucznik
Podwójne piórka są częściej niż ten raz o którym mówisz choćby np dzisiaj :D to że akurat nagroda dzienna do zdobycia jest Ci do niczego nie potrzebna to już inny temat. Ja też bym wolał żeby było x2 jak będzie studnia
 

DeletedUser80

Guest
Na trzecią główną nagrodę trzeba albo zainwestować w diamenty albo cały event zrobić w trzy dni i czekać na bonusowy dzień w losowaniu,
Nie ma takiej potrzeby, bonus jest kilkukrotnie ostatni w przedostatni dzień eventu.
Fakt że trzeba się zdecydować albo nagrody dzienne albo główne.
Ale to wybór gracza i jojczenie że chce się i to i to można sobie odpuścić.
 

DeletedUser2010

Guest
lecz nagroda główna bez innych budynków setowych jest słaba a budynki dzienne setowe są bez bonusu x2 ,tak czy siak nie da rady zrobić bez diamentów setu
 

DeletedUser2164

Guest
Podwójne piórka są częściej niż ten raz o którym mówisz choćby np dzisiaj :D to że akurat nagroda dzienna do zdobycia jest Ci do niczego nie potrzebna to już inny temat. Ja też bym wolał żeby było x2 jak będzie studnia

Nie chodzi mi o nagrody, tylko o możliwości uzyskania tylu piórek ze zrobienia zadań, żeby wszystkie nagrody główne wpadły. Bo teraz jest tak że robisz zadania a do ostatniej nagrody brakuje ci połowa piórek
 

DeletedUser80

Guest
lecz nagroda główna bez innych budynków setowych jest słaba a budynki dzienne setowe są bez bonusu x2 ,tak czy siak nie da rady zrobić bez diamentów setu
Jak jest słaba to o nią nie walcz, jak dzienne też Ci nie pasują to sobie całkiem odpuść event, tylko nie płacz.
Wydawało mi się, że gra ma być rozrywką a nie ciężką orką
Generalnie o to chodzi w evencie (i tak jest we wszystkich grach, nie tylko w Elvenar), Chcesz zdobyć nagrody, zapracuj na nie.
I nie chodzi o kopanie rowów a poświęcenie czasu czyli częste zaglądanie, planowanie, korzystanie z informacji z testowego.
Jak poświęcisz godzinę dziennie to niewiele zwojujesz i tak to działa - poświęcasz czas - masz efekty.
 

DeletedUser2164

Guest
Generalnie o to chodzi w evencie (i tak jest we wszystkich grach, nie tylko w Elvenar), Chcesz zdobyć nagrody, zapracuj na nie.
I nie chodzi o kopanie rowów a poświęcenie czasu czyli częste zaglądanie, planowanie, korzystanie z informacji z testowego.
Jak poświęcisz godzinę dziennie to niewiele zwojujesz i tak to działa - poświęcasz czas - masz efekty.

Według mnie, nie powinno tak być, przejście całego eventu powinno gwarantować zdobycie trzech głównych nagród - teraz tego nie ma - to tak jakbyś zdał egzamin na prawo jazdy, ale nie dostałbyś papierka, bo za mało czasu poświęciłeś, co ma czas do rzeczy, jest na event określony i w tym trzeba się wyrobić, nie zdążam, moja strata.
 

DeletedUser

Guest
spokojnie jak patrzę to IG nie moze trafić z balansem w ewenty (zimowy to było stosunkowo łatwo zdobyć główne, teraz niemal* niemożliwe bez diaxów) sądzę że w letnim trochę popuszczą
*niemal bo jakiś procent na dropy esensji z losowań są, więc jest potencjał na bezgotówkowe nagrody główne - inna sprawa że nie są warte

Poza tym gwarancje tutaj :) przecież już jest 4ty kwietnia Prima Aprilis był kilka dni temu
 

DeletedUser80

Guest
Do zdobycia jest dla aktywnych około 4.200 jajek. (Na testowym grając bardzo spokojnie uzbierałem około 4.600, mogłem więcej gdybym częściej zaglądał) Czyli 30 losowań po 140, przy premii daje to 1.200 piór. Mało, potrzeba 1.450.
I tu się kłania losowość, statystycznie rzecz biorąc w 30 losowaniach powinniśmy trafić 5 razy po 140 jajek i 2 razy po 200 (kolejne 7 losowań po 40 piór, w sumie 1.480), wystarczy dokładnie na zakup wszystkich 3 nagród. I podejrzewam, że tak to było kalkulowane przez IG.
Dochodzi oczywiście element losowości, części zabraknie, część trafi więcej ale przy braku pecha i odpuszczeniu sobie nagród dziennych spokojnie powinno się zdobyć wszystkie trzy nagrody.
Tyle tylko czy warto?
Po to, żeby trzymać je w kuferku?
Dla mnie nawet cały komplet nie jest interesujący, są ciekawsze (dla mnie) dwie nagrody dzienne, na Arendyllu zdobyłem 5 studni i ciułam na płonące baseny które będą w sobotę.
I absolutnie nie stresuję się tym, że nie zdobędę nagród głównych.
Czego i innym życzę:D
 

DeletedUser

Guest
Ja to samo mam łączony z zimowego i nie opłaca mi się go wymieniać
Dokładnie to 2788 z sekwencji i 875 z dziennych (suma to 3663) + zbiory z planszy nie wiem skąd ty masz 4600 :)

Ja się waham pomiędzy zrobieniem zapasu studni o płonącym jajem (najlepszy z kulturą)
 

DeletedUser80

Guest
nie wiem skąd ty masz 4600 :)
w tej chwili mam 4.456 plus jeden szczęśliwy strzał w studnię w sumie 4.596
mtj3lsd23rgl

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hassano

Łucznik
Też mnie ciekawi skąd taka ilość ja zebrałem do dnia dzisiejszego 3,5k +- bo wszystko czekało na studnie. Budynki zdobyte tylko dwa i to z ogromną stratą do trzeciego ale to nie istotne bo one i tak nie potrzebne najważniejsze że z tej ilości wypadło 12 studni życzeń :D:D:D
 

DeletedUser80

Guest
Jako że testowy rządzi się u mnie innymi prawami więc zakupy niekoniecznie rozsądne, też testowe:)
Jak widać udało mi się kupić wszystkie 3 główne nagrody, studnię i 9 świątyń.
I nie wydałem ani jednego diaxa:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry