• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja na temat Teamu i Forum - stary

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
@radiradi oczywiście masz trochę racji. Tylko garnitur nadgorliwej poprawności politycznej jest niczym gorset - strasznie ciśnie i nie pozwala oddychać. Oczywiście można używać ładnych wyszukanych określeń typu >alternatywna inteligencja< >złożona osobowość< >dziewictwo intelektualne< albo też jednym słowem określić to jako głupota... Ja tam wolę prostsze rozwiązania... są skuteczniejsze
Nie chodzi o dokładne sformułowanie, unikanie dosadnych stwierdzeń czy też stylistykę - chodzi o adresowanie wypowiedzi - "pomysł jest idiotyczny" czy "napisałeś głupotę" ma zupełnie inny wydźwięk niż "jesteś kretynem" czy "masz IQ na poziomie kozy".
Dopóki się odnosimy do wypowiedzi , nie do osoby możliwość dyskusji zostaje otwarta.
Jak jedziemy personalnie to zaczyna się wyzywanie na poziomie przedszkola - "jesteś głupi" "nie, to ty jesteś głupi" .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ethel

Rozbójnik
nie widzę w Kovalu wroga - serio :) ale to co wypisuje na forum i co ludzie piszą wokół Niego traktuję trochę z przymrużeniem oka ;) może trochę jako rozrywkę- bardzo smutno mi jak nie zdążę przeczytać postu bo zostaje skasowany przez moderatora....
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Skoro @kikimora chce mieć swój termin kikimorowanie to nie pozostaje nic innego jak tylko dokładnie określić co by to miało oznaczać ;) Kto spróbuje się podjąć tego wyzwania?
 
kikimory w wiedzminie to trudni przeciwnicy i w dodatku plujacy kwasem ;(
Eee tam kwasem... Cieniutko. Nasza strzyka jadem, a to chyba wyzsza szkola jazdy :D
@jarq, Wyzwania sie podejme, ale juz nie dzis ;) Kiki, czego to sie nie robi dla przyjaciol
(no i zeby pownerwiac swoja arcy ;) ) Ja to w ogole mam szczescie do arcy, z jednej strony
@Nusion, z drugiej @kikimora, dwie osobistosci z forum, ale tak jakby z troche przeciwnych
biegunow... ;)
 

Koval92

Kapłan
kikimory w wiedzminie to trudni przeciwnicy i w dodatku plujacy kwasem ;(

Kikimora uwielbia prowokować a ja jestem niestety taką osobą, przy której niewiele potrzeba, szczególnie od historyjki jaką odwaliło moje przedostatnie bractwo. Odkąd ją uraczyłem ignorem i jej nie widzę, o wiele lepiej się czuję na forum i mogę w końcu pisać merytorycznie, nie bojąc się, że zostanę za to zaatakowany "bo ktoś już coś pisał takiego" . Sama rączki nie utrudziła, żeby nas uraczyć newsami na temat nowych eventów, a do krytyki była pierwsza.

Z chrisem powymieniałem nawet wiadomości PW pomimo jego słusznie negatywnego nastawienia do mnie po ostatnich postach.

Co do teamu i forum, nasi moderatorzy są bardzo fajni ale są niedecyzyjni, na forach beta i US są moderatorzy którzy są z teamu tworzącego grę i oni są w stanie dyskutować z graczami na temat funkcji i proponować im wręcz jakieś rozwiązania, bo to oni o tym decydują, tak jak ostatnio moderatorka bety powiedziała, że może zaproponować wprowadzenie budynku produkującego zaklęcie renowacji, na bazie obwoźnej biblioteki - 50 dniowego.

Powinna być jedna osoba z grona twórców gry, będąca jednocześnie moderatorem bezpośrednio zbierającym sugestie graczy i "mogącym" coś obiecać. Jarq jest świetny i cała reszta też, ale jego "nie mogę powiedzieć nic o tym, czy będzie zaklęcie które obiecywaliśmy że wam damy jak wejdzie" nie jest dla mnie odpowiedzią.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
ojej ale @Koval92 nie będzie zazdrosny? tyle uwagi skupionej na mojej skromnej osobie... moje ego zostało podbudowane :D ale mam małego focha... tak cichaczem gdzieś na oftopie... czuje się niedoceniona :p

ps chris07070707 ale nie zepsuj mi reputacji... wiesz przecież ile wysiłku mnie to kosztowało aby osiągnąć ten poziom... także ten z szacunkiem proszę...^^
 
@Hajmdal, z calym szacunkiem dla roli moderatora, ale...
W dziale Swiaty/Arendyll/Bractwa w temacie "Czarne Owce" usunales moj post nie
zawierajacy zadnych obrazliwych tresci i w zaden sposob nie lamiacy regulaminu.
Zwrocilem sie w zartobliwej formie do innego uzytkownika "ostrzegajac" go przed
spelnieniem sie twojej grozby utraty punktow. Usunales moj post jako offtop.
Przyjmij prosze do wiadomosci, ze w temacie bractwa "Czarne Owce", w ktorym gram
NIC, ALE TO ABSOLUTNIE NIC
co napisze nigdy nie bedzie offtopem. Nie w tym temacie. Niby jak cos mialoby nim byc ?
To temat mojego bractwa, a wiec poniekad tez moj. Niby na jakiej podstawie i wedle
jakich kryteriow decydujesz, co tam jest offtopem, a co nie ? Nie zlamalem moim postem
zadnego punktu regulaminu, dlatego prosze ciebie lub @Urdur o jego przywrocenie.

EDIT: zapowiadales, ze usuwane beda posty zawierajace polemike
dotyczaca wulgaryzmow. Jak wyzej, nic nikomu do tego, o czym tam dyskutujemy,
dopoki nie lamiemy regulaminu. Ale zostawmy to na chwile, to jeszcze osobny temat.
Moj post takiej polemiki nie zawieral, wiec tym bardziej nie bylo powodu, by go usuwac.
 
Ostatnia edycja:

Hajmdal

Moderator Forum
Zespół Elvenar
@chris07070707 Twój post został usunięty ponieważ po usunięciu wpisu radiradi trochę przestał mieć sens w tym wątku a nie z innych powodów. Jeśli chcesz akurat Twój wpis może zostać przywrócony tylko weź pod uwagę że w kontekście całości nieco będzie odbiegał od tematu.
 
@Hajmdal, dziekuje za odpowiedz. Masz oczywiscie racje, ze moj post
bylby oderwany od kontekstu mojej wypowiedzi i nie za bardzo jest
sens, by samotnie sobie tam wisial. Wystarczy mi Twoja gotowosc, by go
na moja prosbe przywrocic. Nazwijmy to swego rodzaju kompromisem ;)
Post nie musi tam wracac za wszelka cene, chodzilo mi tylko o
(szeroko pojete) zasady.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser174

Guest
poproszę o wyjaśnienie jednej kwestii bo za rodzynka tego nie rozumiem

w wątku >Czarne Owce< zajefajna ekipa zrobiła dym na 100 fajerek za jedno głupie słowo. Moim zdaniem reakcja była nieuzasadniona, żeby nie powiedzieć głupia, a tłumaczenia bardzo eufemistycznie można określić jako irracjonalne. A wszystko zostało wrzucone do worka z napisem "oftop" i pozamiatane... Żeby jeszcze z honorem umieli wybrnąć z tej sytuacji :( (podpowiem: wystarczyło przeprosić, ale tak, wiem za wysokie mam oczekiwania i wymagania)

a z drugiej strony mamy gościa, który pisze farmazony. Dobra to jeszcze nie jest przestępstwo. Ale pisze je w całkowicie niezrozumiały sposób. Co więcej gościu z premedytacją informuje że kicha na to jak bełkotliwe są jego posty, bo nie ma zamiaru zniżać się do poziomu znaków interpunkcyjnych. Nie i już. O składni "zdań" i sensie logicznym tez niejednokrotnie można tylko pomarzyć w jego postach, ale oj tam oj tam. On ma to w nosie. A zwracanie uwagi na >nom< urąga jego godności. Zresztą sam skwitował swoje poczynania krótko: pisze żebyście nie czytali... I tu team nie reaguje... Nawet jak zaczął sadzić błędy ortograficzne to też to nikomu z teamu nie przeszkadzało. Niektóre z nich dalej sa nie poprawione.... (tłumaczenia >bo nie zauważyliśmy< możecie sobie wydrukować i w kibelku powiesić, bo jak przez 2 stony ludki zrobiły sobie polewkę z "pomorza" to trzeba wykazać się samozaparciem by nie dostrzec błędu) Tak samo team nie reaguje jak inny kolega rzuca fałszywe oskarżenia na lewo i prawo albo w co drugim poście niejednokrotnie w dość niewybredny sposób niejednokrotnie wycierał (od 2 dni jakoś się opanowuje, stąd czas przeszły) sobie gębę moim nickiem (i nie tylko) to też jakoś to nikt z teamu nie czuje się w obowiązku by zainterweniować.

Czy ktoś może mi to jakoś logicznie wyjaśnić? Dlaczego w bardzo pozytywnym wątku, gdzie nikomu żadna krzywda się nie stała walczyliście jak lwy w obronie dobrego wizerunku forum, bo obraza majestatu, zgorszenie i "wulgaryzm"? A jak po całym forum hasa sobie radośnie niczym nie skrepowane dziewictwo intelektualne terroryzując innych użytkowników forum swoją ignorancją to zero reakcji...
 

DeletedUser3033

Guest
hmm ciekawe argumenty nawet można by się z nimi zgodzić
by coś zauważyć trzeba mieć dystans do siebie i innych
pomorze tak to błąd ortograficzny i tak miało być (może w inym kontekście np: Pomorze Zachodnie to nie błąd )nie istotne
pomoże może nowe odświeżone wydanie zasad forum
lecz wraz mi nie zabraniają pisania w ten sposób
ale wyraźnie zabraniają urzywania słów uznawanych za wulgarne
ach żałuję że popełniłem taką zbrodnię ;)
pytanie jest dlaczego komentujesz błąd a nie wypowiadasz się w temacie
mam nadzieję że wszyscy mieli uciechę ja też miałem bo zrobili dokładnie to co przewidziałem
a jak ktoś chce kogoś poprawiać niech zacznie od siebie
są osoby wyznaczone do tego więc nie rozumiem bo takich osób niema na liście ?
Edit: wyrazy uznania dla osoby która tak się gimnastykowała nad nowymi zasadami :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3033

Guest
chris07070707
hmm uważasz że kogoś sprowokowałem ?
robiąc błąd ortograficzny celowo lub umyślnie ?
Nie bede sie wdawal w slowne przepychanki, odpowiedzi na to pytanie
sam juz sobie i innym udzieliles w swoich poprzednich postach:
mam nadzieję że wszyscy mieli uciechę ja też miałem bo zrobili dokładnie to co przewidziałem
tak będę tak pisał tylko po to byście przestali czytać
Jeszcze jakies pytania ? Ciekaw jestem, jak z tego wybrniesz ;)
 

visit0r

Paladyn
[QUOTE
ja nazwe osobę osoby które dwie strony spamują nad błędem ortograficznym
zważywszy że tych osób nikt nie prosił ani nie wyznaczył do takiej funkcji
można by uznać że taka osoba jest celowo atakowana a wręcz poniżana
jak myślisz ?:confused:;)
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/zasady-forum.2/[/QUOTE]
wiec wg zasad forum aby sie na tym forum wypowiadac nalezy zostac do tej wypowiedzi wyznaczonym?
 

DeletedUser3033

Guest
chris07070707
nikogo nie prowokowałem i niemam się z czego tłumaczyć
zasady nie zabraniają mi pisać w ten sposób i też nie uważam bym kogoś prowokował
a z tego co wyciełeś i zacytowałeś jasno widać że się broniłem
bo jak to nazwać ?
może zbyt dosłownie ale w żadnym razie nikogo nie atakowałem
co to jest prowokacja ?
są zasady forum poczytajcie
a tak na marginesie to jaki ma cel poprawiania innych bo to jasno widać że to celowe nie będe cytował
jest tego lecz nie widzę by ktoś sorki
chris07070707
że nie wstawiasz "ł" tylko "l";)
zwróć też uwagę że to był eksperyment mi to dużo mówi o człowieku ;)
a i niema ludzi nie omylnych każdy popełnia błędy ale są ludzie co nie widzą swoich a wytykają je innym
taki morał bajeczki
 
Status
Zamknięty.
Do góry