• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Tolka1345

    Rekrutacja otwarta Denis & spółka

    Siema, ogłaszam nabór do bractwa:D, czego oczekuje iglicy po szczyt (aby utrzymać fakt co tygodniowego złota:cool::diamond:) i turniej minimum 1600 pkt ;)mamy ustalony :) (ogarniamy go na około 15 skrzynek:D), udzielanie pomocy sąsiedzkiej 5/7, mam wolne tylko 3 miejsca co oferuje :) granie w...
  2. Tolka1345

    Naprawione Błąd w promocjach

    Witam chciałam skorzystać z promocji która właśnie się zaczęła i kupić podstawę do Feniksa zmierzchu ale nie mogę ponieważ wyskakuje taki komunikat dodam tylko że mam postawionego już takiego Fenka na 10 poziomie może dlatego się promocja gryzie, jednak mam to w nosie jest promka i chce Go...
  3. Tolka1345

    10 graczy szuka bractwa

    Siema mam ekipe około 10 graczy na s3 chętnych na granie znacie moze bractwo które szuka tylu aż osób :) poprosze o info przekaże gdzie trzeba :)
  4. Tolka1345

    PROBLEM Z GRACZEM

    Witam nie mam pomysłu gdzie o tym napisać, wiec tu ale do rzeczy od jakiegoś czasu moja koleżanka z bractwa boryka się z wulgarnymi wiadomościami od innego gracza z gry (Mion- to jego nik) na początku prosiła aby tak do niej nie pisał ( bez skutecznie wiadomości było jeszcze wiecej i bardziej...
  5. Tolka1345

    Rekrutacja bractwo Denis & spółka

    Witam serdecznie zapraszam aktywnych i rozgadanych pełnych energii graczy Turniej zawsze ponad 10 skrzynek, iglica sreberko brakuje nam kilku odważnych jeszcze do złota może to będziesz właśnie Ty Przygoda Bractwo to nasze małe szaleństwo bronimy po raz kolejny trzeciego miejsca i walczymy o...
  6. Tolka1345

    Skrzynka na zwiadzie

    Kochani pytanko właśnie kończę piękne Konstrukty i postanowiłam poczekać z następną rasa i trochę po rozbudowywać moje cudaki :D Jednak na zwiadzie jest skrzynka na której pisze iż obniża koszty zwiadu a co za tym idzie wielkość wrogiego wojska i koszty negocjacji i czy ja mogę ją otworzyć i...
  7. Tolka1345

    Szukamy bractwa

    Witam jest nas dwoje szukamy bractwa turniejowego i oboje wchodzimy a szczyt iglicy ja jestem przed rozdziałem smoków a mój kolega jest już mega wysoko gdyby jakieś bractwo szukało dwójki aktywnych graczy to czekam na info
  8. Tolka1345

    Konstrukty jak ogarnąć tą osadę

    Witam Wy zawsze znacie odpowiedz :)więc zapytam stawiam właśnie osadę Konstruktów portal i 16 budynków po cztery różne nie dość że w kształcie i wielkości to na moją zgubę muszą się stykać po 4 różne aby działać na 250% Ci co przeszli wiedzą o co mi chodzi :) . I moje pytanie brzmi czy ma ktoś...
  9. Tolka1345

    ulepszenia do woja z akademii magii

    Kochani ktoś mi powie z jaką częstotliwością pokazują się ulepszenia do wojska w akademii bo żeby Was nie skłamać od kilku dni co 6h z budzikiem, nawet w nocy, sprawdzam i poluje bo inaczej tego nazwać nie można nie dostaje ich do tworzenia i zaczynam popadać w paranoje hahahahaha. Czekam na...
  10. Tolka1345

    To nie błąd NALICZANIE PUNKTOW KULTUROWYCH

    Witam nie wiem czy to tu miałam umieścić ten wpis ale do rzeczy Budynek kulturowy WIELKA AUKCJA rozbudowana dzięki królewskiej renowacji na obecnym poziomie ma 58000 kultury po rozbudowie pokazuje że będzie mieć 70000 kultury na pasku mam punktów 201000 po rozbudowie mam 208000 dlaczego. Nie...
  11. Tolka1345

    REKRUTACJA - do bractwa Denis i spółka

    Kochani mamy dwa wolne miejsca w naszym bractwie chociaż tym razem postanowiliśmy poszukać konkretne osoby to znaczy poszukujemy gracza który ma konkretne manufaktóry (co najmniej dwie z wymienionych ) tzn: DREWNO, JEDWAB, KLEJNOT oraz interesuje nas aktywny gracz który lubi iglice( zawsze mamy...
  12. Tolka1345

    Naliczanie PW i AW w cudach

    Witam ostatni problem w moim bractwie to łańcuszki mamy 4 ( 5 PW, 10 PW, 15PW, 20PW) razem 50 Jedna osoba dając całą 50 do cuda jednej osobie i okazuje się że tych punktów nie widać nie wiadomo dlaczego, inny przykład wrzucone punkty 30 i 20 a w cudaku pokazuje 45 nie wiem skąd się to bierze i...
  13. Tolka1345

    Pytanie o trofea

    Witam Mam takie pytanie co ogólnie daje bractwu zdobycie złotego, srebrnego lub brązowego trofeum oprócz satysfakcji ze zdobycia, podnosi może ogólny status czy tam punktacje albo nie wiem range bractwa?
  14. Tolka1345

    REKRUTACJA ZAPRASZAMY DO BRACTWA DENIS

    Witam Lubicie grać w dobrym towarzystwie zapraszamy do Nas aktywnych i wesołych graczy. My kochamy Turnieje, Iglicę oraz Przygody Bractw, wspieramy się i służymy radą. Bardzo mile widziana aktywność na czacie :) Gdyż jesteśmy dość rozgadani :) ZAPRASZAMY WSZYSTKICH AKTYWNYCH I CHĘTNYCH :)))))
  15. Tolka1345

    Przygoda Bractw sierpień 2020

    Witam Potrzebuje informacji na temat tras i ilośći odznak a nigdzie nie moge znaleść może ktoś pomorze. Pozdrawiam Tola
  16. Tolka1345

    Nowa Przygoda Bractw ??

    Kochani czy ktoś już ma jakieś informacje kiedy ruszy nowa Przygoda Bractw?
Do góry