• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Hassano

    Promocje na diamenty

    To ja żeby nie zakładać nowego tematu mam pytanko.. Wiadomo co ile pojawiają sie promocje na ekspansje, warsztaty domki itp?? Czy to jak sie komuś na górze kliknie to jest i tyle
  2. Hassano

    Błąd podczas ustawiania produkcji

    Od dawna mnie to irytuje ale ostatni tydzień czy dwa to już gruba przesada.. Mianowicie ustawiam produkcje za pomocą klawiturki 1,2,3,4 i wszystko jest cacy wszystko idzie ale wystarczy że sie przeloguje i nagle jakaś mańka niema produkcji a wisi "ZzZ" gra albo nie nadąża za naciskaniem klawiszy...
  3. Hassano

    Złe naliczanie wojska

    Poraz kolejny ten sam błąd. Zbierając jednostki z koszar wyświetla sie tylko zebranie jednego oddziału choć w koszarach zrobiły sie dwa albo więcej. Nie wiem czy to znów błąd samego wyświetlenia czy jednostek nie dodaje prawidłowo..
  4. Hassano

    Prywatne Wiadomośći

    @Dragomira Dzisiaj około 17 robiłem porządek w wiadomościach pw. Skasowałem kilka a reszta została. Po przelogowaniu sie skrzynka jest pusta. Co najlepsze skasowały sie nie tylko odebrane ale i wysłane a tam nic nie ruszałem..
  5. Hassano

    Rozdzielenie jednego konta

    Mam takie inne pytanko koleżanka ma konto na 2 różnych światach czy da sie je rozdzielić??Chodzi mi żeby jeden server był osobno i drugi osobno
  6. Hassano

    Znów nie dodało PW

    Przed chwilą na Winyandor chciałem dodać 5 pw do cudu no i jak zwykle nic.. Już raz to zgłaszałem i po chyba 3 dniach otrzymałem te pw ale to troche śmieszne że co chwile musze to kontrolować i pisać takie posty..
  7. Hassano

    Naprawione Zbieranie Towarów

    Przed chwilą zebrałem mane z winnic. Mam ich 10 więc łatwo policzyć że powinno dodać 33tyś a po przeciągnięciu po wszystkich dodaje tylko 3300 jak by z jednej.. Błąd już kilkakrotnie widziałem więc nie występuje od "wczoraj"
  8. Hassano

    Złe naliczanie wojska

    Od pewnego czasu zauważyłem że podczas zbierania wojska w moim przypadku zbiera sie 54 jednostek a wchodząc w koszary mam np 2 albo 3 puste już pola więc powinno być 104 itp Nie wiem czy wojsko jest naliczane prawidłowo a błąd jest tylko w animacji czy zbieram tylko tyle a wyprodukowało sie więcej.
  9. Hassano

    Pytanie - NIziołki

    Mam szybkie pytanko dla bardziej zaawansowanych graczy :) mianowicie ile trzeba postawić farm i pół żeby w miare sprawnie przechodzić przez zadania :)
  10. Hassano

    Avatary

    Witam, mam pytanko odnośnie awatarów. Jest gdzieś lista za jakie cuda dostaje sie konkretne avatarki?? Albo gdzieś cała lisa wszystkich jakie są w grze i skąd je wziąć.
  11. Hassano

    Usunięcie Konta

    Mam takie pytanko bo jedna z osób u nas wysłała reqest o usunięcie konta a chciała by to cofnąć. Da sie to jakoś odkręcić?
  12. Hassano

    Usunięcie Konta

    Mam takie małe pytanko jak usunąć konto z jednego świata?? przez przypadek źle nacisnąłem i wszedłem na nowy server i ciągle mi sie to wyświetla.. Dosyć długo tak nie wchodziłem a konto nadal jest da sie to jakoś usunąć??
  13. Hassano

    Zgłoszone Bonusowe Manufaktury

    Witam, przeszukałem forum ale nie znalazłem nic podobnego więc napisze.. Mianowicie chodzi mi o to aby po wejściu na miasto innego gracza i po najechaniu na jego ratusz lub klikniecie w ratusz była możliwość sprawdzenia jakie bonusy do manufaktur posiada. Pomogło by to zdecydowanie osobom...
  14. Hassano

    Punkty Ulepszania Budynków

    Czy jest gdzieś spis budynków i liczby ptk jakie dostanie sie za podniesienie na kolejny poziom??
Do góry