• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Co dalej? [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser352
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ja czekam na sąsiadów od czerwca na S1 :D Pół roku poszło, a ja jedynie ich tracę. A muszą wrzucić coś, bo rozwój jest za wolny. Problem w tym, że sami to sobie zafundowali własnym tempem rozwoju.
 

DeletedUser

Guest
@thek Zawsze można napisać propozycje przyspieszenia rozwoju.
Ciekaw jestem, jakbyś to widział?
 

DeletedUser

Guest
Ale ja opcji przyspieszania rozwoju w tej grze wolałbym uniknąć. Jeśli już teraz jest problem z brakiem sąsiadów i zbyt szybko ludzie kończą drzewko technologii, to działania mające na celu przyspieszenie rozwoju gracza są równoznaczne z rzucaniem sobie pod nogi granatu bez zawleczki ;) Przyspieszenie rozwoju należy rozpatrywać od strony dev-teamu, czyli zwiększenie zatrudnienia tam.
 

DeletedUser

Guest
Przyspieszenie rozwoju należy rozpatrywać od strony dev-teamu, czyli zwiększenie zatrudnienia tam.
Na to raczej nie mamy wpływu.
Co do drzewka, pozostaje pisać nowe pomysły i czekać na aktualizacje, być może coś przyniosą.
 

DeletedUser363

Guest
Ja ze swojej strony dodam, że w obecnej sytuacji przyspieszenie rozwoju ogólnie całej gry może być również radosnym ciągnięciem za spust z lufą wycelowaną we własne stopy. Liczba błędów pojawiających się na "produkcji" oraz sam fakt, że czasem tych błędów jest chyba więcej niż przed testami źle rokuje w przypadku przyspieszenia.

Po prostu wszystko wskazuje na to, że projekt jest źle zarządzany, ot co. Od tego trzeba zacząć. Niech sobie przy tym pracują ludzie z ogromną motywacją i determinacją, aby stworzyć świetny produkt - jeśli jednak jest ich za mało (a wiele na to wskazuje), to i tak nie wyrobią się z deadline'ami i nie stworzą pełnowartościowego produktu bez wad. To już jednak kwestia IG - coś jest na pewno nie tak i śmierdzi to złym prowadzeniem projektu i zbyt małym (lub niedoświadczonym z takimi projektami) dev teamem na kilometry.
 

DeletedUser580

Guest
@EvaWika, ubiegłaś mnie. ;)

W tym tygodniu nie będzie żadnej aktualizacji?
Nawet już nie marzę, że w końcu zostaną poprawione te wiecznie czerwone powiadomienia...
 

DeletedUser

Guest
Wypadałoby chociaż poinformować graczy co z dzisiejszą aktualizacją ale widzę, ze Moderatorzy tegoż niemrawego forum przyjęli taktykę strusia...oj nieładnie
 

DeletedUser

Guest
Spokojnie! Aktualizacja jest zaplanowana na jutro, a changelog pojawi się dzisiaj :)
 

DeletedUser234

Guest
Nie, ale chyba logicznym jest, że skoro na amerykańskiej wersji jest lista, to nasz CM również ją dostał.
 

DeletedUser

Guest
Ja płacę cenę minimalną 650.000 widziałem maxa już 1,5 bańki a sąsiadów 20 może 21 przy 116 prowincjach.Stoje z budową bo mnie nie stać na nic po puszczeniu zwiadu,uruchomieniu manufaktur żeby produkcja szła.W zamian dostaje odp że niedorobione wróżki są ważniejsze niż aktywni gracze i ich prośby.Dla mnie mogą hobbici i golumy na wargach biegać byleby mapa była pełna.Ale jak sie za darmo pracuje to rozumiem że siła perswazji i przebicia u moderatorow jest mniejsza,w myśl zasady nie ma kasy nie pracuje albo na odwal się.
 

DeletedUser

Guest
Cenę minimalną mam na poziomie 3100K, 19 sąsiadów z czego pewnie jeszcze paru zniknie, podbite 164 prowincje i wolę wróżki niż wypuszczać PW w kosmos :confused:
 

DeletedUser363

Guest
Aleście się na tych biednych moderatorów nakręcili, jakby oni w ogóle mieli cokolwiek do gadania (przynajmniej oficjalnie) w kwestii samej gry. A jeśli macie na myśli Game Modów to wyrażajcie się, proszę, precyzyjnie, bo teksty że "modom się nic nie chce" od razu kojarzą się między innymi z tym, że np. @DamYan również jest do tej grupy zaliczany, a co może? Za grę odpowiedzialni są ludzie od gry, moderatorzy forum tylko za samo forum. Kuniec.
 

DeletedUser110

Guest
Nie wiem, czy gdzieś ktoś to wrzucał:

Pszczeli_je_dziec.png
 

DeletedUser234

Guest
To jest na pewno opis tej jednostki? Bo ma statystyki dokładnie jak kapłan III.
 

DeletedUser110

Guest
To może być bug - kliknąłem 'i' w rogu na koszarach S3, gdzie było to właśnie, w piątym slocie rekrutacji na szaro, przy czym na S3 gram elfami, a Czarodziejek/Kapłanów nie zbadałem
 
Status
Zamknięty.
Do góry