• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Co dalej? [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser352
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser581

Guest
Dzięki.Nigdy tego nie sprawdzałam, a padło info w bractwie ,że nie da się go drugi raz postawić.
 

DeletedUser

Guest
Skoro jesteśmy w wątku "Co dalej?", to chciałem zapytać, co dalej ze światem Winyandor? 3 miesiące temu zablokowano przyjmowanie nowych graczy na ten serwer, kilka tygodni temu CM pisała na forum, że to przejściowe i niedługo zostanie odblokowane, ale dalej nic. Pustka. Celowe blokowanie, choćby nielicznych, nowych graczy chyba trwa, sądząc po mojej okolicy i informacjach od innych graczy. Równocześnie kosicie starych, nieaktywnych graczy do tego stopnia, że nie ma komu klikać na wiochę, żeby zdobyć trochę kasy i takie-tam. I stąd pytanie - Szanowni Dobrze Poinformowani, co dalej???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Witam , przepraszam dopiero znalazłam ten wątek . Jak jest wyżej zapytane CO DALEJ ? też chciałabym odpowiedzi na to pytanie
 

DeletedUser382

Guest
Będzie ogłoszone :)
Łatwo się można domyślić, bo aktualizacje wchodzą regularnie :)
oznacza to " nie pyszczyć chamy , czekać aż góra łaskawie piardnie , wtedy wąchać. A poza tym aktualizacje wchodzą w niektóre wtorki lub niektóre środy a czasami nie wchodzą....

EDIT:
Proszę wypowiadać się z odpowiednim poziomem kultury :)
//DamYan
 

DeletedUser234

Guest
Skoro jesteśmy w wątku "Co dalej?", to chciałem zapytać, co dalej ze światem Winyandor? 3 miesiące temu zablokowano przyjmowanie nowych graczy na ten serwer, kilka tygodni temu CM pisała na forum, że to przejściowe i niedługo zostanie odblokowane, ale dalej nic. Pustka. Celowe blokowanie, choćby nielicznych, nowych graczy chyba trwa, sądząc po mojej okolicy i informacjach od innych graczy. Równocześnie kosicie starych, nieaktywnych graczy do tego stopnia, że nie ma komu klikać na wiochę, żeby zdobyć trochę kasy i takie-tam. I stąd pytanie - Szanowni Dobrze Poinformowani, co dalej???
Winyandor jest zablokowany? A do mnie cały czas składają podania osoby, które nawet godzinę nie grały w Elvenar.
 

DeletedUser

Guest
Winyandor jest zablokowany? A do mnie cały czas składają podania osoby, które nawet godzinę nie grały w Elvenar.
Nie wiem, czy żartujesz, czy masz takiego farta z sąsiadami. Ja w okolicy nowego gracza nie widziałem co najmniej od 3 miesięcy, a podbiłem chyba nie tak mały obszar, bo 227 prowincji.
 

DeletedUser449

Guest
Przekierowanie to automatyczny/preferowany wybór serwera w formularzu rejestracyjnym, który gracz może zmienić. Nie blokuje możliwości zarejestrowania się na innych serwerach.
Nie śledzę tego wątku szczegółowo, ale przekierowanie na Winyandor było przez krótki okres (tydzień, dwa?) przed założeniem Feryndralu, gdzie zresztą od razu uciekła część graczy świeżo zarejestrowana na Winyandorze. Jeśli ktoś nie ma nowych sąsiadów, to nie ma przekierowania na s2 lub trwa ono zbyt krótko by nowi dotarli do bardziej oddalonych zakątków serwera.

Wróżki wejdą, kiedy będą gotowe. Innej odpowiedzi nie można uczciwie udzielić. Wyznaczając konkretny termin (jutro) jest ryzyko poślizgu, jeśli w ostatnim momencie wykryje się krytyczne bugi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A ja proszę o sąsiadów na WINYADOR albo przeniesienie mojego miasta w inne miejsce:)Będzie trzeba to do siedziby głównej napiszę,że Moderatorzy i ogólnie władza ma graczy w d...(4litery jak kto woli):)Pozdrawiam MODERATORÓW:)
 

DeletedUser580

Guest
Czy wiadomo kiedy wejdzie VII rozdział na serwer krajowy?

Ze względu na fakt, że Moderator nie popisał się odpowiedzią, to może dodam coś od siebie... Zarejestrowałam się na Becie i tam Wróżki już są, ale nie są kompletne. Nadal w drzewku niektóre technologie mają oznaczenia "coming soon". Być może decydenci podejmą kolejną dziwną decyzję i takie coś wypuszczą poza Betę, ale jeśli mają trochę rozsądku, to tego nie zrobią. Na nową rasę 2 tygodnie testowania to za mało.

Z drugiej strony Moderator Bety twierdzi, że Beta nie jest do testowania, więc kto ich tam wie... ;)
Elvenar beta is not a test server, but a server where players can play in the same way as any live server, with the difference of getting new updates earlier.

W tym wątku, rozwijając spoilery, można zobaczyć jak będą wyglądały wróżkowe miasteczka:
https://beta.forum.elvenar.com/inde...s-version-1-1-chapter-vii-fairies.4346/page-5

U Ludzi te kolory uroczo wypalają oczy. ;) U Elfów trochę lepiej. ;)
 

DeletedUser

Guest
A ja proszę o sąsiadów na WINYADOR albo przeniesienie mojego miasta w inne miejsce:)Będzie trzeba to do siedziby głównej napiszę,że Moderatorzy i ogólnie władza ma graczy w d...(4litery jak kto woli):)Pozdrawiam MODERATORÓW:)
Nie mamy nikogo w 4 literach. Po prostu pewne rzeczy nie zależą od nas, a nowi sąsiedzi na pewno się pojawią.


Ze względu na fakt, że Moderator nie popisał się odpowiedzią, to może dodam coś od siebie... Zarejestrowałam się na Becie i tam Wróżki już są, ale nie są kompletne. Nadal w drzewku niektóre technologie mają oznaczenia "coming soon". Być może decydenci podejmą kolejną dziwną decyzję i takie coś wypuszczą poza Betę, ale jeśli mają trochę rozsądku, to tego nie zrobią. Na nową rasę 2 tygodnie testowania to za mało.
Wychodzi na to, że Wróżki wprowadzą do naszych miast jeszcze inne rzeczy w kolejnych aktualizacjach. Wszystko się okaże, bo sam jestem ciekaw :)
 

Deleted User - 34008

Guest
Przecież w zapowiedzi "InnoTV", było wyraźnie powiedziane, że wróżki wejdą na kilka razy.
 

DeletedUser234

Guest
@kestrel ani nie żartuję, ani nie mam farta. Pisałem o podaniach (do bractwa), nie o sąsiadach - od czerwca nikt nowy koło mnie się nie pojawił.
 

DeletedUser580

Guest
@Kusziel, drzewko jest "obcięte", to prawda. Ja mówię bardziej o tym, że w udostępnionym kawałku są technologie, które powinny dawać możliwość budowy nowych budynków, a tych budynków jeszcze nie ma. Wydaje mi się dziwne wypuszczenie czegoś, w co można tylko wpakować PW i nic poza tym, ale może to właśnie twórcy mieli na myśli mówiąc o ratach...

@Mamokupmiglany, spojrzałam na Twoją okolicę... rzeczywiście prawie nikogo obok siebie nie masz. Na S1 zarejestrowałam się jakoś w listopadzie i koło siebie nie mam prawie wcale pustych miejsc. Nie wiem... może miałam szczęście i rzuciło mnie "w środek" albo to wypełnianie jakoś dziwnie działa. W każdym razie na takiej pustyni to musi się odechciewać grać.
 

astoN-

Rozbójnik
^^
przeciez powiedzieli, ze nowe jednostki beda w drugiej aktualizacji, wiec maja zamiar wypuscic takie niedokonczone drzewko, czas ich goni bo ludzie odchodza, to wypuszczaja taka wersje demo... gram od poczatku prawie i na s1 ani jeden nowy sasiad mi nie przybyl od lipca! zarejestrowalem sie jak bylo grubo powyzej 30k ludzi, teraz przy 3 serwerach nie ma szans zeby tyle trafilo na s1 wiec nowych sasiadow sie chyba nie doczekam nigdy, nie ma co klikac... powinno sie przeniesc graczy aktywnych co ukonczyli badania, a sa daleko na mapie i nikt nowy nie ma szans do nich dojsc.
 

DeletedUser

Guest
Nie mamy nikogo w 4 literach. Po prostu pewne rzeczy nie zależą od nas, a nowi sąsiedzi na pewno się pojawią.



Wychodzi na to, że Wróżki wprowadzą do naszych miast jeszcze inne rzeczy w kolejnych aktualizacjach. Wszystko się okaże, bo sam jestem ciekaw :)
Ja czekam na sąsiadów już od trzech miesięcy, codziennie jestem stratna ponad pół miliona czy będzie z tego tytułu jakaś rekompensata ? prowincje nie są tanie .
 
Status
Zamknięty.
Do góry