• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2927

Guest
Nie nastawiałam się na ten event kompletnie i zadania robię przy okazji. Mimo niewielkiego zaangażowania jestem na 25 zadaniu i trochę PW wpadło
 

Romi1

Zwiadowca
Z tego względu... ze nie jestem uprawniony do odpowiedzi Dagmirze.... informuję, że z 5 min. temu otrzymałem info ( trąbka ) że od 12 do 24 lutego wystartuje turniej walentynkowy.... IG dużym młotkiem w mały mózg ...polecam :/
 

DeletedUser2927

Guest
Haha, też mnie trąbka przed chwilą zaatakowała i miałam mały zawias w związku z tym ;)
 

kasiaczb

Zwiadowca
Proponuję do nowej aktualizacji dodać naprawę funkcjonowania czatu.... i błagam nie piszcie że mamy odświeżać grę bo to śmieszne i ile można? A czat zanika,zawiesza się itd na wszystkich światach i u wielu graczy więc to raczej nie kwestia odświeżania!!!!
 

marcinekk24

Zwiadowca
Proponuję do nowej aktualizacji dodać naprawę funkcjonowania czatu.... i błagam nie piszcie że mamy odświeżać grę bo to śmieszne i ile można? A czat zanika,zawiesza się itd na wszystkich światach i u wielu graczy więc to raczej nie kwestia odświeżania!!!!

Wystarczy się wylogować i zrestartować przeglądarkę oraz zalogować ponownie i czat działa ponownie. Mi się tylko raz zawiesił.
 

Osteres

Zwiadowca
No cóż gdyby to było takie proste... Mi się wiesza od kilku ładnych dni i nie mogę pisać więc pisanie takich rzeczy mija się z celem bo nie tylko ja mam taki problem.
 

DeletedUser2017

Guest
Zacytuję tutaj z podobnego tematu:
Ten temat dotyczy problemu z czatem, który dotyczy bardzo wąskiej grupy osób, a którego efektem są lagi, opóźnienia, brak wiadomości.
Problemy z ostatnich dni są natomiast spowodowane problemami na serwerach i są globalne, a widocznym efektem jest kompletny brak połączenia.
Wczoraj została wgrana poprawka, która części osób pomogła, u pozostałych sytuacja powinna się poprawić po najbliższej aktualizacji, planowanej na czwartek.

Tak gra jest mało przyjemna z takimi usterkami i to nie tylko czat szwankuje, wspomnę tylko znikającą grafikę, błędne pokazywanie czasu produkcji w manufkach czy inne udogodnienia dla wybranych . Co przyniesie nowa aktualizacja to pożyjemy zobaczymy :D
I nie piszcie mnie tutaj o aktualizacji przeglądarki czy oprogramowania lub czyszczeniu itp. komputer i jego systemy jest okey :p
 

DeletedUser2264

Guest
Wywalanie z czatu, z gry, po kilka razy trzeba się zalogować bo wywala znowu i kursor jak po gruzie chodzi, więc powtórka... jak lubię bardzo tę grę tak zaczynam mieć tego dosyć.. Jeśli kogoś bawi restartowanie przeglądarki i gry co 15 min. to gratuluję.
Miało być naprawione, a nadal to samo:confused:
 

marcinekk24

Zwiadowca
Jeśli chodzi o chat, to zadałem w moim bractwie pytanie, czy mają problem z chatem i okazało się, że 3 osoby mają problem z chatem, że im się zawiesza, laguje, nie włącza, albo z wielkim opóźnieniem im się pojawiają wypowiedzi albo w ogóle ich nie można wysłać. U mnie tego problemu nie ma. to co napisałem tutaj wcześniej odnośnie restartu mi pomogło i do tej pory nie mam problemu z chatem, ale restart u członków bractwa nic nie dał.
 

jakub357

Łucznik
ale nabicie postu do odznaki sie przyda ;)
Nabijanie postów zawsze może być przyjemne. Raczej mam grubo ponad wymagane odznaki. Ale ożywiać forum zawsze warto, oraz zaznaczyć że żadnych nowości nie ma, a być powinny. Bardzo często zdarza mi się podbijać wystygłe tematy i pierwszy raz spotykam się z kąśliwością z tego powodu.

Na becie w poniedziałek kolejne Przygody Bractw :))
Szybko. Liczę na porządne narody - jeśli takie będą, to wezmę udział; bo w dwóch ostatnich nie uczestniczyłem.
 

DeletedUser1447

Guest
Jeśli chodzi o chat, to zadałem w moim bractwie pytanie, czy mają problem z chatem i okazało się, że 3 osoby mają problem z chatem, że im się zawiesza, laguje, nie włącza, albo z wielkim opóźnieniem im się pojawiają wypowiedzi albo w ogóle ich nie można wysłać. U mnie tego problemu nie ma. to co napisałem tutaj wcześniej odnośnie restartu mi pomogło i do tej pory nie mam problemu z chatem, ale restart u członków bractwa nic nie dał.


Ten problem był, szczególnie przez ostatnie 2 tygodnie. Raz wiadomość wysłało, raz nie wysłało, raz okazało się że czat sam się odświeżył po jakimś czasie, raz okazało się że odświeżanie strony nic nie daje natomiast o 19 gracz miał sygnał, że o 14 czy 16 ktoś pisał istotne wiadomości.

#tysioncżali #forumoinarzekacze #nicminiepasuje #brygadafujara #gupiagraalegramzebynarzekac #niechce



Obecnie go nie zauważam, także może poszedł w zapomnienie, a może czai się za rogiem, niczym smog w Krakowie, aby zaatakować kolejną ofiarę.

#oduczyłemsienarzekac #mzjw #zmianyidopelnoparo #wsumietocomitam #idesiku #szewczykdratewka
 

DeletedUser2264

Guest
Na becie ruszyły nowe przygody. Kolejnym "uatrakcyjnieniem" jest zadanko na przejściówce z wrzuceniem po 50 szt. runek z pierwszego poziomu. Nagrody jakby ciekawsze, zniknął kupiec, pojawił się kurhan Menhiroka, oprócz tego przyspieszacze, młotki, kasa i 80 książeczek za wszystkie 3 strony można zgarnąć :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry