• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Midi67

Rozbójnik
Jak widzę nagrody z PB które wystartowały na becie (wędrowni kupcy - czy jakoś tak) z poprzednich eventów + książeczki to ręce opadają :) myslę, ze jak to samo wejdzie na normalne serwery to potrzebny będzie kolejny BOJKOT - tym razem z udziałem wszystkich ogarniętych bractw... jak widać twórcy śmieją się prosto w twarz graczom
 

DeletedUser2017

Guest
Co tam pracują za debile i amatorzy to głowa mała.. ja nie wiem czy tam niema jakiegoś kierownika / dyrektora czy obojętnie kogo kto patrzy na to co sie dzieje i wyciągnie jakieś wnioski?? Przecież Ci ludzie nie mają pojęcia o swojej robocie..

Znaczna większość informatyków pracujących przy tego typu grach po prostu wklepuje kody a "kierownik" to taki ktoś kto jest odpowiedzialny za to aby te kody były wklepane a nie za to czy jest to przydatne bardziej lub mniej dla graczy o_O
Dlatego nie dziwcie się ludzie, że tą grę gramy tak jak jest ona wklepana :confused: Dla twórców IG liczy się zysk i tak jest dobrze ponieważ nie musimy płacić za większość surowców, towarów i budynków diamentami :D
 

blazius1

Paladyn
No co tam na becie? Postawili PB z powrotem, czy impreza zdechła jak poprzednio?
Moim bractwom konsekwentnie zaproponuję wpisanie AP.
 

DeletedUser2264

Guest
No co tam na becie? Postawili PB z powrotem, czy impreza zdechła jak poprzednio?
Moim bractwom konsekwentnie zaproponuję wpisanie AP.

Na becie PB właśnie się kończą, frekwencja jest słabiutka.. Dodano PW do nagród, ale podniósł się poziom trudności o czary, które trzeba zebrać, żeby powstała jakaś różowa flaszka czy eliksir.. a już na pierwszej stronie potrzebne jest tego sporo..
 

DeletedUser2043

Guest
Skoro na becie kończy się przygoda, to czy wiadomo już kiedy w przybliżeniu wystartuje u nas?
 

DeletedUser

Guest
w sumie to bez sensu, dodali splatanie zaklęć do przygód a równocześnie wprowadzili potrzebę posiadania reliktów pozabonusowych - presja na turnieje?
 

blazius1

Paladyn
Chyba powstanie problem wyboru. Albo nie splatasz określonych zaklęć, bo dbasz o utrzymanie bonusu na jakiś tam poziomie, albo splatasz ale musisz uważać na poziom nowego bonusu. Trudno na razie powiedzieć bo brak paru szczegółów.
 

Nusion

Kapłan
Event Walentynkowy rozpoczął się dziś na becie, u nas pewnie za tydzień. 57 zadań, niecałe 12 dni. Jako nagroda budynek 3x4 z kulturą i populacją.

1. Wykorzystaj 1PW
2. Zdobądź małą ilość monet
3. Kup 1 PW
4. Zdobądź małą ilość zasobów
5. Wyszkol 15 jednostek
6. Rozwiąż 2 konflikty
7. Zdobądź 1 relikt
8. Wyprodukuj Proste Narzędzia 5x (warsztat 15min)
9. Wyprodukuj Trunki 7x (warsztat 5min)
10. Wyprodukuj Kosz Zakupów 2x (warsztat 9h)
11. Zaakceptuj 1 ofertę
12. Przestaw 1 budynek
13. Zdobądź małą ilość monet
14. Zdobądź małą ilość marmuru
15. Zdobądź małą ilość stali
16. Zdobądź małą ilość drewna
17. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 2x (bonus 9h)
18. Zdobądź małą ilość zasobów.
19. Wyprodukuj Chleb 5x (warsztat 1h)
20. Wyprodukuj Trunki 9x (warsztat 5min)
21. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 2x (warsztat 3h)
22. Wyszkol 50 jednostek
23. Zdobądź przyzwoitą ilość monet
24. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 3x (bonus 3h)
25. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 2x (bonus 9h)
26. Rozwiąż 4 konflikty
27. Rozbuduj 3 budynki do poziomu 4 lub wyższego
28. Zdobądź przyzwoitą ilość zasobów
29. Zdobądź pokaźna ilość marmuru
30. Zdobądź pokaźną ilość stali
31. Zdobądź pokaźna ilość drewna
32. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 3x (bonus 9h)
33. Wydaj 10PW
34. Kup 8PW
35. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 3x (bonus 3h)
36. Przeprowadź zwiad 1 prowincji LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 14 lub wyższego
37. Wyszkol 60 jednostek
38. Zaakceptuj 3 oferty
39. Wyprodukuj Trunki 20x (warsztat 5min)
40. Wyprodukuj marmur 1x (3h)
Wyprodukuj drewno 1x (3h)
Wyprodukuj stal 1x (3h)
41. Wyprodukuj marmur 1x (9h)
Wyprodukuj drewno 1x (9h)
Wyprodukuj stal 1x (9h)
42. Wyprodukuj marmur 1x (1d)
Wyprodukuj drewno 1x (1d)
Wyprodukuj stal 1x (1d)
43. Zdobądź dużą ilość monet
44. Zdobądź dużą ilość zasobów
45. Wyprodukuj Chleb 10x (warsztat 1h)
46. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 7x (warsztat 3h)
47. Zbadaj 1 technologię LUB Rozbuduj 1 budynek do poziomu 15 lub wyższego
48. Zdobądź wielką ilość zasobów
49. Zdobądź wielką ilość marmuru
50. Zdobądź wielką ilość stali
51. Zdobądź wielką ilość drewna
52. Zdobądź 16 reliktów
53. Wydaj 20PW
54. Rozbuduj 1 budynek do poziomu 16 lub wyższego LUB przeprowadź zwiad 1 prowincji
55. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 5x (bonus 9h)
56. Zdobądź wielką ilość monet
57. Rozwiąż 20 konfliktów

Info o nagrodzie
https://www.gamersgemsofknowledge.com/burukbrak-and-gaelagil-prizes
 
Ostatnia edycja:

jakub357

Łucznik
Aż 57 zadań!? I to trudnych, a w nagrodach za nie nawet nie ma szybkich bonusów! Toć przecież w eventach sezonowych, jak zimowy, czy letni, jest po 90 zadań, ale pełno budynków i po 20pw ze skrzyń... Nie ruszam tego kijem - NAWET ŁASKAWIE NIE DALI MANY!!!
 

marcinekk24

Zwiadowca
Aż 57 zadań!? I to trudnych, a w nagrodach za nie nawet nie ma szybkich bonusów! Toć przecież w eventach sezonowych, jak zimowy, czy letni, jest po 90 zadań, ale pełno budynków i po 20pw ze skrzyń... Nie ruszam tego kijem - NAWET ŁASKAWIE NIE DALI MANY!!!

Wiesz co? Jeszcze nie minęła doba Eventu Walentynkowego, a ja już jestem przy 28 zadaniu. U nas w bractwie mamy konkurs, kto pierwszy zrobi wszystkie zadania.
Zadania są bardzo proste i szybciutko się je robi. Warunek jest tylko jeden: trzeba umiejętnie rozplanować sobie produkcje.
 

jakub357

Łucznik
Zadania są bardzo proste i szybciutko się je robi. Warunek jest tylko jeden: trzeba umiejętnie rozplanować sobie produkcje.
Wszystkie zadania są zawsze proste, jak się je rozplanuje. Co nie zmienia faktu, że w przypadku tego eventu jest ich bardzo dużo i wcale takie łatwe nie są; a nagroda jest śmieszna. Ja nie zamierzam robić sobie z tego przedsięwzięcia jakiejś zabawy ,,kto 1 ten lepszy" - mam raczej wyrachowany stosunek w tej sprawie.
 

jakub357

Łucznik
Gra ma sprawiać przyjemność. Mi ten event przyjemności nie sprawia. Odechciewa mi się już jak tylko widzę przy ładowaniu gry wykręcone oczy Gaelagil, jakby coś brała. I nie ma z nią żadnej innej grafiki - na każdej ma takie ślepia.
 

DeletedUser

Guest
A jakie ma mieć ślepia - widziałeś kogo wybrała :)
Ja zacząłem dłubać przy tym ewencie z nudów i dla tych kilku pw, stosunkowo tanim kosztem bo mi sie akurat to zbiega z nabijaniem prowincji (muszę dobić 30 do następnej epoki) nie jest trudny. Budynek to najwyżej postawię by wyburzyć (jedyna zaleta to to że się budują 10 sekund)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry