• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Tajniakos

Paladyn
Poprzenosiłam tu posty z tematu o ostatniej aktualizacji. Co do rebalansu - wartości nie są ostateczne, tak samo jak data wprowadzenia na nasze serwery, nie ma więc jeszcze czego ogłaszać.
Na becie też nikt nic nie ogłaszał i rano ludzie się obudzili z rękami w nocnikach bez narzędzi do podniesienia o przepraszam skłamał bym... za diamenty chyba będzie można podnieść...inaczej wszyscy sobie wyobrażali rebalans;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3240

Guest
Byl rebalans cudów, mamy kultury itp kiedyś i nie chce podsuwać pomysłow twórcom gry ale być może kiedyś doczekamy sie rebalansu ekspansji :p
 

DeletedUser3240

Guest
a tak szczerze szczerze zadne zmiany nie sa potrzebne jesli IG chce wprowadzic budynki eventowe ktore mozna podnosic nowymi zakleciami to powinni je wprowadzic od nastepnego eventu i potem gracze decyduja co losuja.... co ewentualnie beda chcieli sobie podnosic.... chca przyspieszyc rozwoj poczatkujacych graczy prosze bardzo nie ma problemu dostajesz nieco wiecej kultury czy tam ludzikow na kratke procentowo niz gracz w niziolkach masz wiec silniejszy budynek.... zasady gry powinny byc zawsze rowne dla wszystkich graczy nie ważne czy kogoś dotykają obecne zmiany czy nie po prostu to nie jest fair wobec tych którzy za chwilę obudzą się z minusową kulturą lub populacją.... mamy 457 prowincji do zdobycia dajacych nam ekspansję jesli się mylę niech ktoś mnie poprawi i zawsze czy za piec lat czy za 10 bo to gra jest dlugoterminowa te pierwsze 457 prowincji dla kazdego gracza powinny byc dostepne na takich samych zasadach.... inaczej jest to oszustwo gdy zmienia sie cokolwiek w trakcie rozgrywki ale IG lubi oszukiwac najwyrazniej wiec nigdy ie wiadomo co sie stanie.... No ale w latach 50 -60 producenci papierosow wmowili ludziom ze palenie jest zdrowe.... kilka dekad pozniej gdy ludzie sie uzaleznili itd posypaly sie zbiorowe pozwy wiele koncernow wyplacalo milionowe odszkodowania... oby wam sie IG nie zawiazala kilku tysieczna grupa niezadowolonych i uzaleznionych graczy domagajaca sie sie odszkodowan za poniesione koszta uzaleznienie itd :)
 

DeletedUser1660

Guest
Po co ta panika? Ewentualne zmiany mają dotyczyć starych budynków, zdobytych w eventach przed marcem ubiegłego roku, a takowych większość z nas nie posiada.
 

Speedo76

Wędrowiec
Po co ta panika? Ewentualne zmiany mają dotyczyć starych budynków, zdobytych w eventach przed marcem ubiegłego roku, a takowych większość z nas nie posiada.
Nie starych budynków zdobytych w eventach przed marcem 2017 roku , tylko budynków które pojawiły się w eventach przed marcem 2017 roku, a to jest różnica, np. całkiem niedawno zdobyte "drzewa ojca" są budynkami sprzed marca 2017. Ja takowych nie posiadam ale tylko chciałem wyjaśnić :)
 

Tajniakos

Paladyn
Nie starych budynków zdobytych w eventach przed marcem 2017 roku , tylko budynków które pojawiły się w eventach przed marcem 2017 roku, a to jest różnica, np. całkiem niedawno zdobyte "drzewa ojca" są budynkami sprzed marca 2017. Ja takowych nie posiadam ale tylko chciałem wyjaśnić :)
Dokładnie :) budynki zaporzyczone z iventów z tamtego okresu też podlegają rebalansowi;)
 

DeletedUser2553

Guest
Uff, dobrze że mam sporą nadwyżkę ludzi i kultury xD
 

DeletedUser1775

Guest
Po co ta panika? Ewentualne zmiany mają dotyczyć starych budynków, zdobytych w eventach przed marcem ubiegłego roku, a takowych większość z nas nie posiada.
Niekoniecznie... Są tez budynki nowsze, np bałwanek czy bitwa na śnieżki i inne z ostatniego zimowego ;) Mnie osobiście to raczej nie dotknie, bo np z 3 cukierkowych drzew ojca 2 już wywaliłam, ale mam w bractwie takich, którzy praktycznie tylko je losowali i maja ich blisko 10, więc... sporo stracą :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

visit0r

Paladyn
Timmy76 nawet tak nie żartuj hehe bo możemy się któregoś dnia zdziwić ;)
szczerze to chcialbym tego dnia widziec wykres obciazenia serwera gdy wiele osob po zobaczeniu ze sa w czarnej d*** nacisnie ctrl F4
//
Po co ta panika? Ewentualne zmiany mają dotyczyć starych budynków, zdobytych w eventach przed marcem ubiegłego roku, a takowych większość z nas nie posiada.
generalnie to raczej chodzi o zmiane zasad w trakcie gry, nie o detale ;>

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser80

Guest
Ranking bractw (w turnieju) (dla krasnoludów)
4 miejsce budynek 1x1 130 kultury plus 8 h przyśpieszacz
12 miejsce budynek 1x1 124 kultury plus 5h przyśpieszacz
20 miejsce budynek 2x2 520 kultury plus 5h przyśpieszacz
Czy tylko mi się wydaje, że nagroda za 20 miejsce jest lepsza od 4 miejsca?
 

DeletedUser2523

Guest
Czytam i czytam te wszystkie wpisy i powiem tak....już grałam w jednej grze w której wprowadzano tzw dobre zmiany....najpierw dali coś bardzo pozytywnegoa później zabrali ,żeby wyrównać tzw bilans gry i spowolnić rozwój....jak nie trudno się domyśleć wielu graczy z dnia na dzień odeszło z gry...ja też przestałam grać w tamtą grę i zaczęłąm grać tutaj....i widze podobną tendencję, najpierw pomajstrowali w przygodach bractw...moje bractwo przestało brać w nich udział...później pomajstrowali w turniejach- odechciało mi się je robic ale robię ze względu na ludzi z bractwa....teraz majstruja przy dekorkach z eventów i pewnie też wiele osób przestanie je robić- ja pewnie też- bo po co skoro nagrody z nich nie będa mi do niczego potrzebne..wiec po co grać.....balns gry coraz gorzej mi się kojarzy....może ktoś mi poleci jakąś fajną grę bo chyba czas poszukać alternatywy ....
 

Tajniakos

Paladyn
Dragomiro zerknij proszę na 3 ostatnie odznaki w przedmiotach poszukiwacza przygód ;) Czy mi się wydaje czy w lini zadań nie ma tych odznak?

59514817sIe.jpg
 

DeletedUser3154

Guest
Dragomiro zerknij proszę na 3 ostatnie odznaki w przedmiotach poszukiwacza przygód ;) Czy mi się wydaje czy w lini zadań nie ma tych odznak?

59514817sIe.jpg

Polecam samemu zerknąć na mapę i punkty orientacyjne przygody, bo ewidentnie widać, że TE odznaki w ogóle się nie pojawiają... więc zadania na nie są bardziej niż zbędne...

Ta przygoda, jakby ktoś jeszcze nie zauważył, nie jest taka sama jak ostatnia, a jak PRZEDOSTATNIA. A przedstawione powyżej odznaki są z ostatniej przygody...
 

Tajniakos

Paladyn
Polecam samemu zerknąć na mapę i punkty orientacyjne przygody, bo ewidentnie widać, że TE odznaki w ogóle się nie pojawiają... więc zadania na nie są bardziej niż zbędne...

Ta przygoda, jakby ktoś jeszcze nie zauważył, nie jest taka sama jak ostatnia, a jak PRZEDOSTATNIA. A przedstawione powyżej odznaki są z ostatniej przygody...
Nie powinno ich w takim razie być w ekwipunku ;)
 

Nusion

Kapłan
Na becie trwa event "Crash and The Undead" dostępny tylko dla wersji mobilnej. Nie wiem kiedy pojawi się u nas.
Poniżej lista zadań
1. Wykorzystaj 1PW
2. Zdobądź przyzwoitą ilość monet
3. Wyprodukuj Proste Narzędzia 7x (warsztat 15 min)
4. Przestaw 1 budynek
5. Zdobądź małą ilość marmuru
6. Zdobądź małą ilość stali
7. Zdobądź małą ilość drewna
8. Wyprodukuj Chleb 3x (warsztat 1h)
9. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 7x (bonus 3h)
10. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 5x (bonus 9h)
11. Wyprodukuj marmur, stal i drewno 1x każdy (3h)
12. Wyprodukuj marmur, stal i drewno 1x każdy (9h)
13. Wydaj 25PW
14. Kup 17PW
15. Zdobądź 19 reliktów
16. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 4x (bonus 1d)
17. Zdobądź LUB użyj zaklęcie Czarujący Podarunek
18. Zdobądź przyzwoitą ilość monet
19. Wyszkol sporą ilość jednostek
20. Opracuj 1 technologię LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 17 lub wyższego
21. Wyprodukuj Chleb 25x (warsztat 1h)
22. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 15x (warsztat 3h)
23. Wyprodukuj Trunki 33x (warsztat 5min)
24. Wyprodukuj Kosz Zakupów 10x (warsztat 9h)
25. Zdobądź przyzwoitą ilość zasobów
26. Rozwiąż 17 konfliktów
27. Wyprodukuj Skrzynkę z Narzędziami 7x (warsztat 1d)
28. Wyprodukuj Proste Narzędzia 37x (warsztat 15min)
29. Przeprowadź zwiad 1 prowincji
30. Rozbuduj 4 budynki do poziomu 5 lub wyższego
31. Rozwiąż 23 konflikty
32. Zdobądź 29 reliktów

Nagrody
https://www.gamersgemsofknowledge.com/crash-mobile-event
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry