• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Nusion

Kapłan
Zwłaszcza, że po wklejeniu skopiowanego tekstu, w wiadomości nie można dopisać ani jednego znaku ani w treści wiadomości ani w jej temacie.
Tak się dzieje u mnie tylko w Firefox po kliknięciu prawym przyciskiem gdziekolwiek w grze. Po wklejeniu tekstu z ctrl V ten błąd nie występuje (u mnie)
 

Sorcha

Rycerz
Tak się dzieje u mnie tylko w Firefox po kliknięciu prawym przyciskiem gdziekolwiek w grze. Po wklejeniu tekstu z ctrl V ten błąd nie występuje (u mnie)
U mnie właśnie występuje w Firefox po użyciu Ctrl-V i po użyciu menu podręcznego (tego pod prawym przyciskiem myszki) w przeglądarce opartej na Chromium nie sprawdzałem, ale to raczej nie kwestia pamięci RAM bo jego mam 10 GB. Po prostu może możliwości Flasha są ograniczone.
 

DeletedUser2017

Guest
@Sorcha mniejsza o to przynajmniej widać światło w tunelu w jednej kwestii - możliwość kopiowania i koniec z kombinowaniem :D
 

Hassano

Łucznik
Są jakieś wieści albo małe przecieki co do nowej rasy?? W tym roku już nie licze że sie pojawi ale może na początku nowego??
 

Romi1

Zwiadowca
Mam pytanie do osób, które robią zadania nieodrzucane w Amunach.....jestem po zadaniach zbierz pół miliarda złotówek....zapłać pół miliarda....teraz zbierz miliard złotówek :) pytanie brzmi: czy w dalszych zadaniach jest np,: posiadaj 6 złotników na 4 poziomie ??? a może ktoś ma te zadania lub link do nich ??? z góry dziękuję :)
 
pytanie brzmi: czy w dalszych zadaniach jest np,: posiadaj 6 złotników na 4 poziomie ??? a może ktoś ma te zadania lub link do nich ??? z góry dziękuję :)
Bedziesz mial zadanie "Posiadaj 8 zlotnikow na 4 poziomie i 4 wytworcow pulapek na 4 poziomie".
Liste zadan po angielsku znajdziesz na www.gamersgemsofknowledge.com
pod Quests / Storylinequests.
A tak przy okazji, temat "Spoilery" nie jest chyba odpowiednim miejscem na tego typu pytania ;)
Polecam dzial "Pomocna dlon".
 

Romi1

Zwiadowca
Dzięki chris ....chociaż nie wiem który ??? szukałem innych miejsc bardziej odpowiednich do tego pytania....i nie znalazłem :) dzięki za odpowiedź i podpowiedź....pozdrawiam :)
 

DeletedUser3332

Guest
uuuuuu, no i wróciła nasza elfia ćpunka do ekranu ładowania gry :(
 

blazius1

Paladyn
Wracając do nowego Zaklęcia do przerabiania budynków eventowych.

Dość ryzykowny ruch bo niewielu graczy zadowala. Starzy nadal czekają na Zaklęcie Renowacji. Młodzi - nie mają pełnych Inwentarzy.
Taka zabawka jak te Przygody. Niby fajne, ale średnio potrzebne, a na dłuższą metę słabe.

Główna wada Zaklęć - blokują kolejkę w Akademii i przy tym najpewniej w turnieju ich nie będzie, tak jak nie ma Inspirującej Medytacji.

Długo kombinowali przy czymś, na co niespecjalnie czekaliśmy.
 
Ostatnia edycja:

Christo

Rozbójnik
U nich normą stało się tym, że dają nam to czego my nie chcemy :D. Trzeba po prostu pogodzić się z tym :D
 

DeletedUser1953

Guest
To nieprawda, że dają nam to czego nie chcemy. Po prostu kiedy dają coś nowego to nastawienie wielu osób jest na nie, ponieważ jeszcze tego nie znają. Po pewnym czasie byliby rozczarowani gdyby tego zabrakło
 
Status
Zamknięty.
Do góry