• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Nusion

Kapłan
Zwłaszcza, że po wklejeniu skopiowanego tekstu, w wiadomości nie można dopisać ani jednego znaku ani w treści wiadomości ani w jej temacie.
Tak się dzieje u mnie tylko w Firefox po kliknięciu prawym przyciskiem gdziekolwiek w grze. Po wklejeniu tekstu z ctrl V ten błąd nie występuje (u mnie)
 

Deleted User - 385356

Guest
Tak się dzieje u mnie tylko w Firefox po kliknięciu prawym przyciskiem gdziekolwiek w grze. Po wklejeniu tekstu z ctrl V ten błąd nie występuje (u mnie)
U mnie właśnie występuje w Firefox po użyciu Ctrl-V i po użyciu menu podręcznego (tego pod prawym przyciskiem myszki) w przeglądarce opartej na Chromium nie sprawdzałem, ale to raczej nie kwestia pamięci RAM bo jego mam 10 GB. Po prostu może możliwości Flasha są ograniczone.
 

DeletedUser2017

Guest
@Sorcha mniejsza o to przynajmniej widać światło w tunelu w jednej kwestii - możliwość kopiowania i koniec z kombinowaniem :D
 

Deleted User - 385356

Guest
@Sorcha mniejsza o to przynajmniej widać światło w tunelu w jednej kwestii - możliwość kopiowania i koniec z kombinowaniem :D
Ja uważam, że to tylko światełko, choć bardzo obiecujące. To udogodnienie bardzo potrzebne, przydatne itp
@PMprzemek a czy w wersji HTML5 też planuje się taki luksus :D, czy tylko w odchodzącej na emeryturę wersji Flash?
 

Hassano

Łucznik
Są jakieś wieści albo małe przecieki co do nowej rasy?? W tym roku już nie licze że sie pojawi ale może na początku nowego??
 

Romi1

Zwiadowca
Mam pytanie do osób, które robią zadania nieodrzucane w Amunach.....jestem po zadaniach zbierz pół miliarda złotówek....zapłać pół miliarda....teraz zbierz miliard złotówek :) pytanie brzmi: czy w dalszych zadaniach jest np,: posiadaj 6 złotników na 4 poziomie ??? a może ktoś ma te zadania lub link do nich ??? z góry dziękuję :)
 
pytanie brzmi: czy w dalszych zadaniach jest np,: posiadaj 6 złotników na 4 poziomie ??? a może ktoś ma te zadania lub link do nich ??? z góry dziękuję :)
Bedziesz mial zadanie "Posiadaj 8 zlotnikow na 4 poziomie i 4 wytworcow pulapek na 4 poziomie".
Liste zadan po angielsku znajdziesz na www.gamersgemsofknowledge.com
pod Quests / Storylinequests.
A tak przy okazji, temat "Spoilery" nie jest chyba odpowiednim miejscem na tego typu pytania ;)
Polecam dzial "Pomocna dlon".
 

Romi1

Zwiadowca
Dzięki chris ....chociaż nie wiem który ??? szukałem innych miejsc bardziej odpowiednich do tego pytania....i nie znalazłem :) dzięki za odpowiedź i podpowiedź....pozdrawiam :)
 

DeletedUser3332

Guest
uuuuuu, no i wróciła nasza elfia ćpunka do ekranu ładowania gry :(
 

blazius1

Paladyn
Wracając do nowego Zaklęcia do przerabiania budynków eventowych.

Dość ryzykowny ruch bo niewielu graczy zadowala. Starzy nadal czekają na Zaklęcie Renowacji. Młodzi - nie mają pełnych Inwentarzy.
Taka zabawka jak te Przygody. Niby fajne, ale średnio potrzebne, a na dłuższą metę słabe.

Główna wada Zaklęć - blokują kolejkę w Akademii i przy tym najpewniej w turnieju ich nie będzie, tak jak nie ma Inspirującej Medytacji.

Długo kombinowali przy czymś, na co niespecjalnie czekaliśmy.
 
Ostatnia edycja:

Christo

Rozbójnik
U nich normą stało się tym, że dają nam to czego my nie chcemy :D. Trzeba po prostu pogodzić się z tym :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry