• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Status
Zamknięty.

DeletedUser110

Guest
Pamiętam, ale wprowadzenie towarów "martwych" wydaje się najprostsze ;)
 

DeletedUser110

Guest
"Martwe" towary to też była nazwa robocza - w opozycji do "żywych" ;)
 

Azulena

Rozbójnik
Elvenar jest dobrze pomyślaną grą. Estetyczną. Sam wracałem do niej po kilkakroć, a przecież uważam się za człowieka rozsądnego

Piękne!!!!! :D :)
Prawda... wydawało by się, że jesteśmy rozsądnymi ludźmi, a jednak gramy w Elve, denerwujemy się na nie, narzekamy na ekipę, odpuszczamy sobie na kilka dni lub tygodni, a potem nie wiadomo po co znowu wracamy. :p

Kikimora ma rację - nie zamkną gry, dokąd wchodzą nowi Gracze, a starzy wciąż wracają... ;)
 

Koval92

Kapłan
To by się wydawało logiczne.
Po wprowadzeniu towarów "żywych", można wprowadzić towary - nazwijmy je roboczo - "martwe" - a więc T7, T8 i T9, z bonusem odpowiednio tym, którego nie używamy aktualnie, czyli w moim wypadku - marrmuru.
I dzięki temu stałby się jasność. Kto gra od 3 lat, albo może 2, pewnie pamięta, że był czas, że wielu na forum jęczało, że drzewko zmusza nas do badania 'produkcji niebonusowych'.
Wprowadzenie towarów "martwych" spowodowałoby, że wszystkie te badania dostałyby sens.

Oni muszą wprowadzić jeszcze jedną rasę używającą żywe towary, bo ostatni cud jaki jest do zdobycia zwiększa ich produkcje, a to jest ostatnie badanie obecnie w grze - nie ma sensu zwiększać produkcji czegoś, co już nie będzie potrzebne, prawda?
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że rozpad budynków byłby funkcjonalnością na poziomie G i na pewno mają to w planach.
 

Koval92

Kapłan
Myślę, że rozpad budynków byłby funkcjonalnością na poziomie G i na pewno mają to w planach.

Myślę, że ostateczne badanie "to już jest koniec" które po zbadaniu zsyła z nieba meteor niszczący miasto gracza jednocześnie pobierając z jego konta bankowego całą zawartość, będzie doskonałym uwieńczeniem przygody w świecie Elvenaru.
 

DeletedUser1775

Guest
Myślę, że ostateczne badanie "to już jest koniec" które po zbadaniu zsyła z nieba meteor niszczący miasto gracza jednocześnie pobierając z jego konta bankowego całą zawartość, będzie doskonałym uwieńczeniem przygody w świecie Elvenaru.
Mam nadzieję, że to ironia... ;)
W innym przypadku, nie życzę sobie takich czarnych wizji :p Tak jak i Ty swego czasu nie życzyłeś sobie, by gracze grający latami, mieli za granie latami jakichś tam profitów ;)
 

visit0r

Paladyn
Mam nadzieję, że to ironia... ;)
W innym przypadku, nie życzę sobie takich czarnych wizji :p Tak jak i Ty swego czasu nie życzyłeś sobie, by gracze grający latami, mieli za granie latami jakichś tam profitów ;)
nie wiesz ze wszyscy maja miec tyle samo czyli de facto nie miec tyle samo ? gdzies to juz bylo przerabiane, ale przypominanie o czasach minionych moze naruszyc regulamin, w kazdym razie klaniaja sie wypociny karola marksa
 

Koval92

Kapłan
Mam nadzieję, że to ironia... ;)
W innym przypadku, nie życzę sobie takich czarnych wizji :p Tak jak i Ty swego czasu nie życzyłeś sobie, by gracze grający latami, mieli za granie latami jakichś tam profitów ;)
Oj zabolało by nas, zabolało.

Pozostaje więc nadzieja, że będą dalej tworzyć kolejne rozdziały po 15stu zaplanowanych od startu gry.
 

Romi1

Zwiadowca
Ktoś może wie kiedy orientacyjnie ruszą u Nas Przygody Bractw.???.....przeważnie tydzień po wejściu na becie różne wydarzenia były, a tu cisza :)
 

Sorcha

Rycerz
Ktoś może wie kiedy orientacyjnie ruszą u Nas Przygody Bractw.???.....przeważnie tydzień po wejściu na becie różne wydarzenia były, a tu cisza :)
Zawsze były po godzinie 13:00tej a tu cisza, jeśli mają być dzisiaj to może wieczorem a jak nie to nie mam pojęcia:confused:?
 

kasiaczb

Zwiadowca
Myślę że przygody to dopiero jak naprawią błąd ( bo manufy i warsztaty nie pokazują co jest aktualnie produkowane) to ja osobiście nie widzę grania w przygodach dopóki ten błąd dalej jest. Pytanie kiedy naprawią błąd? Na becie już naprawili ....a skoro błąd taki sam to i tak samo się go naprawia...chyba:)
 

visit0r

Paladyn
Myślę że przygody to dopiero jak naprawią błąd ( bo manufy i warsztaty nie pokazują co jest aktualnie produkowane) to ja osobiście nie widzę grania w przygodach dopóki ten błąd dalej jest. Pytanie kiedy naprawią błąd? Na becie już naprawili ....a skoro błąd taki sam to i tak samo się go naprawia...chyba:)
ten błąd wprowadziła aktualizacja, możliwe że pracują nad kolejną która cofnie to co spaprała poprzednia a w to miejsce wprowadzi nowe błedy, zawsze o jeden wiecej od poprzedniczki aby chlopaki mieli co naprawiać, w takim tepie co pół roku trzeba o jednego więcej naprawiacza .....
właśnie zauważyłem ciekawy błąd wizualny (szkoda ze wizualny) przy aktywacji produkcji w manufakturze dla tier 1 pokazywalo tylko pobieranie złota :)
 

Koval92

Kapłan
W elvenarze i tak wszystko jest pod Niemców robione, nawet Dragomira pisała w 2016/17 roku (znalazłem na forum szukając nazw eventów do konkursu) , że nagrody w eventach są po to, żeby Niemcy sobie kupowali codziennie inną za euro.

Jak Angela schprechnie tak przygody się pojawią.
 
W elvenarze i tak wszystko jest pod Niemców robione
I pod Amerykanow, nie zapominaj o Amerykanach i o Jenny ;)
Masz racje, to skandal, ze za grupy docelowe wybieraja grupy graczy,
ktore pozwola sie projektowi utrzymac i wyplacic pracownikom pensje.
To oczywiste, ze IG powinno dzialac jak instytucja charytatywna, a ich
grupa docelowa powinni byc obywatele Zimbabwe i Ekwadoru.
A jeszcze lepiej San Escobar.

Zrozum @Koval92, to jest firma, ktora prowadzi biznes.
A co do teorii spiskowych, nie za bardzo rozumiem, czym oczekiwania
Niemcow mialyby sie roznic od oczekiwan np. Polakow czy Francuzow.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry