• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

DeletedUser3575

Guest
Na s1 mam akademie na 5lvlu więc nie ma problemu ale wiem, że na s3 mam 3 lvl i 15h produkcji katalizatora- to będzie strasznie czasochłonne (możliwe że przyspieszacze pójdą w ruch ;)). Myślę że tego typu zadania powinny jednak mieć alternatywę, podobnie jak zadania ze zwiadem czy badaniami z drzewka.
 

visit0r

Paladyn
Na s1 mam akademie na 5lvlu więc nie ma problemu ale wiem, że na s3 mam 3 lvl i 15h produkcji katalizatora- to będzie strasznie czasochłonne (możliwe że przyspieszacze pójdą w ruch ;)). Myślę że tego typu zadania powinny jednak mieć alternatywę, podobnie jak zadania ze zwiadem czy badaniami z drzewka.
to wyrazny znak ze nalezy sobie odpuscic ewenty, a wtedy odechce sie calej gry
 

jakub357

Łucznik
@chris07070707 przyjemnie posłuchać mądrych rad :)
Słoneczne Błyski, czy jak tam zwał, są cenne - zapewne w IGowskim kalkulatorze będą jak zwykle w niemieckich stawkach.
 
Tradycyjnie juz wrzucam rozpiske na najdluzsze
produkcje w nadchodzacym evencie.

manufaktury 2d 3+7+9
manufaktury 1d 3+6+8+9+11
manufaktury 9h 4+8+9+11+13
manufaktury 3h 5+9+11+13+15

warsztaty 1d 4+7+8+9+11
warsztaty 9h 3+8+9+13+15
warsztaty 3h 5+9+11+11+13
warsztaty 1h 4+10+13+15+19

Rozbudowa budynku do 14 poziomu lub technologia: 1+1+1
Rozbudowa budynku do 15 poziomu lub technologia: 1
Rozbudowa budynku do 10 poziomu lub kupno 30 PW: 1+1

Zwiad 1 prowincji lub technologia : 1+1+1+1+1
Zdobadz Katalizatory (zadania bez alternatywy): 2+5

Patrzac na uklad i kolejnosc zadan moim zdaniem na
starcie przydaloby sie nastawic przynajmniej:

manufaktury 1d: 9
manufaktury 9h: 12

warsztat 1d: 11
warsztat 9h: 11


Te wymienione najdluzsze produkcje pozwolilyby juz "dojechac" do
ok. 50 zadania. Te krotsze produkcje trzeba ogarniac "na biezaco",
no chyba ze ktos wlasnie ma z 500 hektarow wolnego miejsca w miescie ;)
Uzylem smiley, ale cos mi sie wydaje, ze tym razem wcale nie bedzie nam
do smiechu ;)
 

DeletedUser174

Guest
blazius1 jak go wrzucą na nasze serwery :p

niestety opcje zwiadów mogą zabić wiele osób w tym evencie. Kliknięcie badania to jest kilka sek pracy (o ile wszystko jest przygotowane, a wiadomo ze w takiej sytuacji już jest... w razie draki są też portalówki nawet "darmowe" z feniksa). Oczekiwanie na zwiad = 6-7 dni... bosko będzie.
Wcześniej zawsze był wysoki budynek i to jakoś było do przełknięcia. Wrzucenie opcji zwiad albo technologia w sytuacji gdy większość juz skończyła konstrukty jest trochę mało ekhem kulturalne. Tym bardziej ze zwiady pojawiają sie nawet migiem jeden po drugim rozdzielone upem budynku. Tego nie da się przeskoczyć.

no trudno muszę się zgodzić z chris07070707... oby sie tylko z tego powodu nie rozchorował :D
i dzieki za rozpiskę :) wiesz ze jesteś niezastąpiony? fajnie jest miec takiego kompana w drużynie :) ... ale zanim co to pójdę sprawdzić czy to ja przypadkiem gorączki nie mam...
 

visit0r

Paladyn
@chris07070707 to juz mnie calkowicie zniecheciliscie z @kikimora do ewentu, nie zaglebialem sie w zadanka ale skoro takie sa w nich haczyki to raczej bedzie pierwszy wiekszy ewent ktorego nie skoncze
//
Tradycyjnie juz wrzucam rozpiske na najdluzsze
produkcje w nadchodzacym evencie.

manufaktury 2d 3+7+9
manufaktury 1d 3+6+8+9+11
manufaktury 9h 4+8+9+11+13
manufaktury 3h 5+9+11+13+15

warsztaty 1d 4+7+8+9+11
warsztaty 9h 3+8+9+13+15
warsztaty 3h 5+9+11+11+13
warsztaty 1h 4+10+13+15+19

Rozbudowa budynku do 14 poziomu lub technologia: 1+1+1
Rozbudowa budynku do 15 poziomu lub technologia: 1
Rozbudowa budynku do 10 poziomu lub kupno 30 PW: 1+1

Zwiad 1 prowincji lub technologia : 1+1+1+1+1
Zdobadz Katalizatory (zadania bez alternatywy): 2+5

Patrzac na uklad i kolejnosc zadan moim zdaniem na
starcie przydaloby sie nastawic przynajmniej:

manufaktury 1d: 9
manufaktury 9h: 12

warsztat 1d: 11
warsztat 9h: 11


Te wymienione najdluzsze produkcje pozwolilyby juz "dojechac" do
ok. 50 zadania. Te krotsze produkcje trzeba ogarniac "na biezaco",
no chyba ze ktos wlasnie ma z 500 hektarow wolnego miejsca w miescie ;)
Uzylem smiley, ale cos mi sie wydaje, ze tym razem wcale nie bedzie nam
do smiechu ;)
mozliwe aby żywy towar 9 h załatwił manufakture 48 h ?

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
mozliwe aby żywy towar 9 h załatwił manufakture 48 h ?
Żywy towar zaliczał 3h produkcję jako 1 dzień i 9h jako 2 dni, więc można mieć nadzieję, że nadal tak będzie. Nie mam jednak pewności, czy aby nie zmienili tego przy zmianie zadań. Popytam i jeśli się czegoś dowiem to napiszę :)
 

Nusion

Kapłan
Nie. Bo w zadaniu będzie wyraźnie napisane wyprodukuj Elegancki Piec, a nie Lustro Ragnaroka. I tu jest szkopuł.
Owszem, napisane było a mimo to na becie zaliczało tak, jak napisałam wyżej.
Jak na razie nigdzie się nie natknęłam na żadne info, że to zostało zmienione, więc jest duża szansa, że nadal będzie zaliczało
//
Ledwo zaktualizowałam listę zadań po zmianach, a tu się okazuje, że znów wprowadzili kolejne zmiany...
Na przykład zadanie "65. Zdobądź 5 Katalizatorów" dostało teraz alternatywę "LUB zdobądź 10 Mgieł Wizji". Zadania na "zwiad lub technologia" dostały trzecią opcję "LUB zdobądź 15 Mgieł". Czy coś jeszcze się zmieniło, tego nie wiem.
No więc znów nic nie jest pewne, a lista zadań znów jest nieaktualna ;)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

visit0r

Paladyn
Ledwo zaktualizowałam listę zadań po zmianach, a tu się okazuje, że znów wprowadzili kolejne zmiany...
Na przykład zadanie "65. Zdobądź 5 Katalizatorów" dostało teraz alternatywę "LUB zdobądź 10 Mgieł Wizji". Zadania na "zwiad lub technologia" dostały trzecią opcję "LUB zdobądź 15 Mgieł". Czy coś jeszcze się zmieniło, tego nie wiem.
No więc znów nic nie jest pewne, a lista zadań znów jest nieaktualna ;)
ale wszyscy wiemy że dasz radę :)
 

Tajniakos

Paladyn
Ledwo zaktualizowałam listę zadań po zmianach, a tu się okazuje, że znów wprowadzili kolejne zmiany...
Na przykład zadanie "65. Zdobądź 5 Katalizatorów" dostało teraz alternatywę "LUB zdobądź 10 Mgieł Wizji". Zadania na "zwiad lub technologia" dostały trzecią opcję "LUB zdobądź 15 Mgieł". Czy coś jeszcze się zmieniło, tego nie wiem.
No więc znów nic nie jest pewne, a lista zadań znów jest nieaktualna ;)
@Nusion właśnie przeglądałem zadania i się zastanawiałem nad tym dlaczego nie dodali alternatywy do zadań z pozyskaniem 5 katalizatorów :) Ciekawe czy tak samo dodali alternatywę do zadania ze zdobyciem 7 dowolnych czarów :) dla graczy ze starszym stażem to mały problem ale już dla nowych co dopiero zaczynają i nie mają akademii to już gorsza sprawa.
Reasumując @Nusion czapka z głów za starania i ciągłe poprawki :)
Tradycyjnie juz wrzucam rozpiske na najdluzsze
produkcje w nadchodzacym evencie.
Tradycyjne dzięki @chris07070707 za rozpiskę:)
niestety opcje zwiadów mogą zabić wiele osób w tym evencie. Kliknięcie badania to jest kilka sek pracy (o ile wszystko jest przygotowane, a wiadomo ze w takiej sytuacji już jest... w razie draki są też portalówki nawet "darmowe" z feniksa). Oczekiwanie na zwiad = 6-7 dni... bosko będzie.
Wcześniej zawsze był wysoki budynek i to jakoś było do przełknięcia. Wrzucenie opcji zwiad albo technologia w sytuacji gdy większość juz skończyła konstrukty jest trochę mało ekhem kulturalne.
@kikimora jednym słowem jestem szczęśliwcem, że dopiero wdepnąłem w konstrukty i łatwiej będzie mi zaliczać technologię niż zwiady:D Ale zgadzam się z Tobą, że te zwiady to niejednego powalą na kolana...
Miejmy nadzieję, że nas nie poczęstują tak jak w poprzednim ivencie następnym zestawem zadań z dwoma zwiadami na końcu :D
 

DeletedUser174

Guest
to jest fantastyczna wiadomość... aż mam ochotę Cię uściskać

myślałam ze zmienią techa na budynek a tu taka miła niespodzianka. Tylko będzie śmiesznie jak w akcie desperacji będziemy relikty tworzyć :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry