• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

Tajniakos

Paladyn
Nie odrazu rzym zbudowano, dajcie im czas ogarna to ze bedzie wygladac porzadnie. Ja sie ciesze ze wreszcie jakas odmiana w tej nudnej mapie miasta
@SandDiuna myślę że za wiele czasu im to nie zajmie:) Na becie wszystko wygląda tak jak powinno to tutaj zapewne kosmetyczne poprawki tylko będą. Mam nadzieję że mapkę zostawią nam już w takim stanie bo tamta faktycznie nam się już opatrzyła :)
 

Romi1

Zwiadowca
Co do zamierzeń zamykania gry i do rzeczywistości....to ma się to tak jak zakładania serialu " M - jak miłość " do realności :). Serial M-jak miłość był przygotowywany na....6 odcinków....a ile mamy na dziś ??? Co do gry to na pewno IG przy dzisiejszej aktualizacji zwiększającej miejsce pod ekspansje i przyszłe Iglice Nieskończoności....na pewno nie zamierza gry zakończyć.... Mam nadzieję, że tym wpisem skończą się nierealne wpisy Kovala....pozdrawiam :)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Prace nad tym aby poprawić te grafiki cały czas trwają i chyba już niebawem będzie poprawka do tego.
 

DeletedUser3332

Guest
A tak mniejwiecej kiedy sie można spodziewać startu tego eventu ? Bo jeszcze nic nie mam przygotowanego a dobrze byłoby się jakoś nastawić :p
 

Tajniakos

Paladyn
a znajdz skrzynke pomocy sasiedzkiej na kawalku mostu ktorego juz nie ma, skrzynka utonie czy bedzie sie unosila na wodzie?
@visit0r co ma wisieć nie utonie ;)
64578618uPc.jpg
 

Koval92

Kapłan
A tak mniejwiecej kiedy sie można spodziewać startu tego eventu ? Bo jeszcze nic nie mam przygotowanego a dobrze byłoby się jakoś nastawić :p

Od karnawału beta jest ok 2 tygodnie po wersji live, więc w okolicach 8 lipca powinno się zacząć albo przynajmniej być ogłoszenie.

"Nierealne wpisy Kovala" jezus ludzie, ale wam zależy, żeby podokuczać... ja tylko dyskutowałem o różnych możliwościach, bo były plotki, że 15 rozdział miał byc ostatnim. Po prostu chcę wiedzieć, czy warto inwestować w cuda dające żywe towary, bo jeśli nie będą potrzebne w przyszłych rozdziałach to te cuda tracą użyteczność. Widać będą.
 

Nusion

Kapłan
były plotki, że 15 rozdział miał byc ostatnim
Nie wiem, z czyjego palca wyssałeś te plotki.
IG jasno powiedziało, że jak najbardziej będą kolejne rozdziały. Czy to będą kolejne rasy, czy coś zupełnie innego, to nie wiadomo. Jak zwał tak zwał, ale kolejne rozdziały BĘDĄ NA PEWNO. To samo z żywymi towarami, nadal będą potrzebne w kolejnych rozdziałach. Koniec plotek @Koval92, proszę!
 

Koval92

Kapłan
Nie wiem, z czyjego palca wyssałeś te plotki.
IG jasno powiedziało, że jak najbardziej będą kolejne rozdziały. Czy to będą kolejne rasy, czy coś zupełnie innego, to nie wiadomo. Jak zwał tak zwał, ale kolejne rozdziały BĘDĄ NA PEWNO. To samo z żywymi towarami, nadal będą potrzebne w kolejnych rozdziałach. Koniec plotek @Koval92, proszę!

Z palca osoby mającej kontakt z developerami na forum Beta elvenar, nick Soggy Shorts.
Dopiero w wywiadzie z developerami dowiedzieliśmy się, ze będą kolejne rozdziały.
 

Nusion

Kapłan
Z palca osoby mającej kontakt z developerami na forum Beta elvenar, nick Soggy Shorts.
Niemożliwe, żeby Soggy Ci powiedział coś takiego ;)
Dopiero w wywiadzie z developerami dowiedzieliśmy się, ze będą kolejne rozdziały
No właśnie, czyli 23 maja tutaj (lub tu PL), mamy lipiec a Ty dalej ciągniesz temat plotek Kovalu :)
Nikt nie chce Ci dokuczyć, na prawdę. To raczej Ty nam dokuczasz tymi ciągłymi wpisami o plotkach :)
 

DeletedUser2017

Guest
Nierealne wpisy Kovala" jezus ludzie, ale wam zależy, żeby podokuczać... ja tylko dyskutowałem o różnych możliwościach, bo były plotki, że 15 rozdział miał byc ostatnim. Po prostu chcę wiedzieć, czy warto inwestować w cuda dające żywe towary, bo jeśli nie będą potrzebne w przyszłych rozdziałach to te cuda tracą użyteczność. Widać będą rozdziały.
A teraz to
Z palca osoby mającej kontakt z developerami na forum Beta elvenar, nick Soggy Shorts.
Dopiero w wywiadzie z developerami dowiedzieliśmy się, ze będą kolejne
Czyli jedno zaprzecza drugiemu :)
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
No dobra, jak juz ustalilismy ze gra sie nie konczy i beda dalej rozwijac. Zastanawialiscie sie jak dalej zrobia z manufakturami, bo jak wiadomo na konstruktach wszystkie 3 grupy koncza rozbudowe. Moze nowa rasa i wreszcie bedzie jednolity wyglad wszystkich manu z jednej ery? Nic mnie mnie tak nie wkurzalo jak manu pylu ludzi z epoki orkow, na ktore musialem tak dlugo patrzec.
Kolejny temat pod dywagacje kiedy obstawiacie wejscie iglicy?
 

Nusion

Kapłan
Kolejny temat pod dywagacje kiedy obstawiacie wejscie iglicy?
Są dwie opcje
1. Nie tak prędko, ponieważ na becie w iglicy nadal niedostępna jest opcja negocjacji, więc zanim ją wprowadzą i przetestują to troszkę potrwa, co najmniej kilka tygodni, tak myślę
2. Wsadzą nam tu już niedługo "niepełnosprawną" iglicę bez opcji negocjacji, bo taką wersję przetestowali na becie już wiele razy... (oby nie!).
W każdym razie fundament pod iglicę już mamy na wysepce u góry.
 
Ostatnia edycja:

mayder

Tancerz ostrzy
Są dwie opcje
1. Nie tak prędko, ponieważ na becie w iglicy nadal niedostępna jest opcja negocjacji, więc zanim ją wprowadzą i przetestują to troszkę potrwa, co najmniej kilka tygodni, tak myślę
2. Wsadzą nam tu już niedługo "niepełnosprawną" iglicę bez opcji negocjacji, bo taką wersję przetestowali na becie już wiele razy... (oby nie!). W każdym razie fundament pod iglicę już mamy na wysepce u góry.

Lepiej żeby to była opcja nr 1 bo jak dadzą okrojoną iglicę bez wszystkich funkcji to będzie płacz i lament na forum.
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Są dwie opcje
1. Nie tak prędko, ponieważ na becie w iglicy nadal niedostępna jest opcja negocjacji, więc zanim ją wprowadzą i przetestują to troszkę potrwa, co najmniej kilka tygodni, tak myślę
2. Wsadzą nam tu już niedługo "niepełnosprawną" iglicę bez opcji negocjacji, bo taką wersję przetestowali na becie już wiele razy... (oby nie!). W każdym razie fundament pod iglicę już mamy na wysepce u góry.
A co sadzisz o tym co ktos wyzej podrzucil, i co w sumie wpisuje sie w nowy klimat miasta, cala ta wode, moze rzeczywiscie bysmy zeszli pod wode? i drugie miasto/wioska cos ala patent w Anno
 
Status
Zamknięty.
Do góry