• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Ovocko

Rycerz
Masz rację, liczyłam Pw do badań wszystkich ras i na Kupców wypada dokładnie 5,5 miesiąca.

Akurat PW zależy mocno od tego, ile wyciągasz w turnieju oraz wypadnie w eventach itp. więc dla różnych osób będą różne czasy.
Nie notuję takich rzeczy, ale na pewno kupcy mi nie zajęli aż pięciu miesięcy (tak, pomagałem sobie portalówkami).

Plac powitalny (Welcome Square) - tam będą ludzie, elfy i elvenarowie sortowani

Oj źle mi się to kojarzy, oj źle...
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Akurat PW zależy mocno od tego, ile wyciągasz w turnieju oraz wypadnie w eventach itp. więc dla różnych osób będą różne czasy.
Nie notuję takich rzeczy, ale na pewno kupcy mi nie zajęli aż pięciu miesięcy (tak, pomagałem sobie portalówkami).



Oj źle mi się to kojarzy, oj źle...

Elvenarowie, rasa "nadludzi" która zaginęła w starożytności i osiągnęła formy niematerialne, wyższe
Ludzie i elfy jako "niedoskonałe połówki"
inne "rasy" skłócone i wg elvenarów niedoskonałe, wiele wyginęło
Sortowanie ludzi i elfów pod przewodnictwem elvenarów do "współpracy" w "team parku"
InnoGames jest z Niemiec
Opis "placu powitalnego" w stylu "Na razie niech będą w swoich grupach, potem się ich posortuje do współpracy".

Ja nic nie sugeruję. Podoba mi się pomysł z powrotem żywiołaków, był to piękny wizualnie rozdział.
Nie podoba mi się robienie rozdziału który "źle się kojarzy".

Mało osób zwraca uwagę na fabułę, ale od 2 rozdziałów ludzie i elfy w rzeczywistości okazywali się mądrzejsi od elvenarów, którzy mieli niezdrowego kopa na punkcie "musicie olać pomaganie innym rasom bo są niegodne i szybko zostać nadludźmi jak my".Myślałem, że to pójdzie dalej w stronę udowadniania tym "nadludziom" że popełnili błędy.
 
Ostatnia edycja:

Ovocko

Rycerz
Mało osób zwraca uwagę na fabułę, ale od 2 rozdziałów ludzie i elfy w rzeczywistości okazywali się mądrzejsi od elvenarów, którzy mieli niezdrowego kopa na punkcie "musicie olać pomaganie innym rasom bo są niegodne i szybko zostać nadludźmi jak my".Myślałem, że to pójdzie dalej w stronę udowadniania tym "nadludziom" że popełnili błędy.

No z opisem tego placu powitalnego to IG wybitnie nie miało wyczucia.
Ale może będzie taka wolta jak w kupcach, że elvenarowie się obrażą, tupną nogą i sobie pójdą w diabły?
 

Koval92

Kapłan
No z opisem tego placu powitalnego to IG wybitnie nie miało wyczucia.
Ale może będzie taka wolta jak w kupcach, że elvenarowie się obrażą, tupną nogą i sobie pójdą w diabły?

W kupcach ostro dostali po nosie, to prawda. Dlatego się spodziewałem czegoś w stylu "ok oni poszli w tą stronę doskonałości, my widzimy, że popełnili błędy i idziemy własną ścieżką, w sensie nie mamy wywalone na inne rasy" . Odtwarzanie ras gościnnych też dobrze nie wróży. Jest fajne znów zobaczyć starsze rasy, ale było by fajnie zobaczyć coś nowego. Syreny były fajnym pomysłem, gościu pewien miał fajny pomysł na rasę "oświeconych", porobił koncepty jak by to wyglądało to od razu na starcie mu się unieśli i powiedzieli, że "ucinają w ogóle dyskusje, bo w temacie fabuły 100% do powiedzenia mają wyłącznie ich scenarzyści".
 
Ostatnia edycja:
W całym cywilizowanym świecie takiego kontekstu raczej się unika
A mnie wlasnie wkurza ta wszechobecna, totalnie przesadzona i moim zdaniem zle pojeta poprawnosc polityczna, ktora na chama wciska sie w kazda dziedzine zycia, o jezyku nawet nie wspominajac. Przeszkadza mi przede wszystkim dlatego, ze w ogromnej wiekszosci przypadkow jest oparta nie na jakichs glebokich, fundamentalnych wartosciach, tylko na plytkich przekonaniach, co wypada, a co nie. Czego przyklad mielismy wlasnie w kilku powyzszych postach. Doszukiwanie sie na sile jakichs korelacji pomiedzy fabula gry, a ideologia nazistowska tylko w oparciu o to, ze IG jest firma niemiecka, jest dla mnie przynajmniej dziwne, delikatnie mowiac. Zeby nie bylo, nie cierpie zle pojetej poprawnosci politycznej w zadnej postaci, niezaleznie od tego kto i jakie poglady reprezentuje.
 

blazius1

Paladyn
....będzie taka wolta jak w kupcach, że elvenarowie się obrażą, tupną nogą i sobie pójdą w diabły?

W każdym razie jestem za tą woltą. :)
Niech się fabuła w takim razie po prostu powtórzy.
Bo bez fabuły to widzę ani rusz do przodu. Musi być.
Lecimy z grą hop! do przodu, lecimy z fabułą do przodu. Byle jak, byle się działo.
 

marcinekk24

Zwiadowca
Owszem była bez zapowiedzi. I się w tedy wkurzyłem na maksa, bo produkcje były nie puszczone.
 
Ostatnia edycja:

Ovocko

Rycerz
Bo bez fabuły to widzę ani rusz do przodu. Musi być.

Wiesz, ja na tę fabułę nie zwracam zazwyczaj uwagi, bo też i jest ona... hmmm... mało pasjonująca
Ot, czasem mi się kliknie w dymek i wtedy widzę co mówią. Tutaj akurat kliknąłem w momencie gdy doradca mówił, że nigdy nie wdział tak wk....urzonych elvenarów, ale w sumie chwalił to, że sobie poszli. Tylko nie wiem o co właściwie poszło :(

Żeby nie było za pięknie, wcześniej zgarnęli jednak haracz w postaci many i ziaren...
 

Koval92

Kapłan
Cuda z 18 rozdziału:

Shrine of the Champions, rozmiar 3x4
Efekt 1: produkcja - training grounds heavy melee (orkowy wojownik)
efekt 2: orcs per tournament points (orkowie za punkty w turnieju)

Temple of Spirits, rozmiar 7x4
Efekt 1: Unurium per spire chest (unuryt za skrzynie w iglicy)
Efekt 2: Unurium per EC pickup (chyba chodzi o unuryt za podnoszenie waluty eventowej z mapy ale pewności nie mam bo EC wygląda na event currency a nie wiem co innego się "podnosi").
 
Ostatnia edycja:

astoN-

Rozbójnik
cuda jak zwykle bieda, szczegolnie ten drugi 7x4, w tym pierwszym wiadomo ile tych orkow? skoro to ma byc raz na tydzien to by musialo byc naprawde sporo
 

MDS Krakow

Zwiadowca
Cuda z 18 rozdziału:

Shrine of the Champions, rozmiar 3x4
Efekt 1: produkcja - training grounds heavy melee (orkowy wojownik)
efekt 2: orcs per tournament points (orkowie za punkty w turnieju)

Temple of Spirits, rozmiar 7x4
Efekt 1: Unurium per spire chest (unuryt za skrzynie w iglicy)
Efekt 2: Unurium per EC pickup (chyba chodzi o unuryt za podnoszenie waluty eventowej z mapy ale pewności nie mam bo EC wygląda na event currency a nie wiem co innego się "podnosi").
Ojej... liczyłem na coś ciekawszego :( a tak ładnie wyglądowo są manufaktury zrobione... a cuda hmm mało przydatne... chyba ?
 

Koval92

Kapłan
Ojej... liczyłem na coś ciekawszego :( a tak ładnie wyglądowo są manufaktury zrobione... a cuda hmm mało przydatne... chyba ?

Ten 3x4 fajny, co do drugiego mam wątpliwości i oby się zmienił efekt
Obawiam się, że dodadzą unuryt lub nowe towary do negocjacji w iglicy w pewnym momencie a wtedy będzie duży problem
 
Status
Zamknięty.
Do góry