• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Charlene

Szef kuchni
Zauważyłam, że na becie na apce jest w końcu pokazany dokładny czas zmiany receptur w AM:
84B41D73-68B2-4666-AD61-00210B564263.jpeg
Niestety nie wiem czy wyświetla się może czas trwania rzuconych zaklęć, bo mam biedną wioskę bez zaklęć, ale może jest szansa na dodanie tej funkcji.
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
W sensie na becie w aplikacji wyświetla calkowity czas, na live wyświetla tylko h w AM na aplikacji
Dokładnie, na becie jest taki sam czas na apce jak i przeglądarce, a na live niestety nie(2h a 2:30 to jednak różnica). Nie wiem od kiedy to działa na becie, ale mam nadzieję, że wkrótce to do nas wprowadzą. Z zaklęciami też by mogli zrobić porządek, bo nigdy nie wiem ile mi czasu trwania zostało na apce :(
 

Koval92

Kapłan
No to praktycznie te nowe towary można tylko tymi 5 pięcioma "merchantami" wymieniać
Teraz każdy rozdział będzie coraz bardziej niegrywalny, coraz większy i coraz cięższy, przeczuwam zamknięcie serwerów w 2023
 

Tajniakos

Paladyn
No to praktycznie te nowe towary można tylko tymi 5 pięcioma "merchantami" wymieniać
I to podoba mi się najbardziej :) Skończy się wystawianie śmieciowych ofert chociaż od 18 rozdziału :)
Teraz każdy rozdział będzie coraz bardziej niegrywalny, coraz większy i coraz cięższy, przeczuwam zamknięcie serwerów w 2023
Znasz jakąkolwiek grę w, której wraz ze wzrostem własnym, poziom trudności się zmniejsza? Gwarantuję, że nie znajdziesz takowej nawet do 2023r ;)
 

Koval92

Kapłan
I to podoba mi się najbardziej :) Skończy się wystawianie śmieciowych ofert chociaż od 18 rozdziału :)

Znasz jakąkolwiek grę w, której wraz ze wzrostem własnym, poziom trudności się zmniejsza? Gwarantuję, że nie znajdziesz takowej nawet do 2023r ;)

Wiele ale nie będę pisać bo tu nie wolno wspominać nazw innych gier
Rozwój = jesteś OP na samym końcu, tak to działa w grach.
 

Poziomek

Rycerz
Bzdura! W każdej grze następne poziomy i etapy są trudniejsze od poprzednich, gdyby było inaczej szybko taką grę rzucił byś w kąt...
tak i nie. Bo zawsze na koncu w kazdej grze zdobywasz taka przewage ze rozjezdzasz wszystko i wszystkich jak taran. Dzieki czasowi jaki poswieciles, przelales litrow potu lez surowcow i innych dobr., ale wiesz ze tam na koncu jestes 'kims' . a tu. Za chwile dostaniesz 18 rozdzial, i co on dla ciebie zmienia? Nie wiele. Nie pojawiaja sie chyba jakies OP budynki, takie turbo kozackie, jakies niesamowite jednostki badz cuda. Czyli ladujesz tysiace pw w rozwoj, tysiace godzin poswiecasz czasu a zyskujsz co? - to ze poziom trudnosci znowu ci sie zwieksza o iles %, to ze budynki dostana nowe wyglady? to ze zamiast przykladowo 4tys ziaren beda dawaly 5tysiecy, etc etc. Dla mnie to beda zmiany kosmetyczne, dla tych co tam beda. W zadnym stopniu nie oddajace ilosci nakladu pracy aby tam dotrzec. I mysle ze ktos tu dobrze niedawno napisal ze ta gra widocznie juz tak ma ze warto dojsc do pewnego poziomu i dalej nie isc, gdyz to zaburza balans pomiedzy zyskami a stratami . I jesli spojrzec sobie w rozdzialy, to na dobra sprawe, moze i sie nie znam, ale tam po zabce i profesjonalnym zwiadowcy - nie wiele rzeczy jest wart podnoszenia dalej, - tzn sa pewnie warte pojscia dalej, ale jakim kosztem. Ciekawi mnie porownanie, 2 graczy Jeden X zatrzymalby sie na odkryciu zabki i zwiadowcy czyli powiedzmy 15.5 rozdzial, a drugi poszedl w 18 rozdzial max - ktory by wiecej zyskal? Mysle ze ten z nizszej epoki ma szanse robic nie gorsze wyniki niz ten z 18, a napewno duzo mniejszym kosztem. Ja to widze u siebie. Gdybym taka kronike jaka mam teraz czyli krasnale dostal jako ostatni akt tej gry napewno bym jej nie robil, bo nudno, bo ciezej , bo nic nie wnosi nowego.
 

Tajniakos

Paladyn
tak i nie. Bo zawsze na koncu w kazdej grze zdobywasz taka przewage ze rozjezdzasz wszystko i wszystkich jak taran.
Nie myl pojęć... nie piszemy o proporcjach rozwoju gracza do danego etapu w grze a o wzroście poziomu trudności wraz z przechodzeniem kolejnych etapów gry. Rozwój gracza nie ma tu najmniejszego znaczenia. Prosty przykład w 17 rozdziale dwóch graczy może mieć różny stopień rozwoju, różną wartość punktową co nie oznacza, że w 18 rozdziale będą mieć inne questy i inne drzewko badań.
 

BlossomValvi

Łucznik
Podkreślam do znudzenia wyniki rankingu turniejowego to raptem cząstka tej gry, bo to tylko cykliczny ewent - dla mnie nieistotny dopóki bractwo robi 10x skrzyń

Rozumiem ze dla niektórych turniej czy iglica to być albo nie być tej gry, tym niemniej trzeba wyjść z tego wąskiego patrzenia i stwierdzić ze osnowa gry jest budowa miasta - nie budujesz to praktycznie nie grasz ;)

Adekwatnie do waszych rozważań o innych grach, jesteś świetny w danym etapie czy planszy i dobrowolnie się tam zatrzymujesz z rozwojem - fajnie masz frajdę ale czy technicznie nadal grasz?
 

Poziomek

Rycerz
Szczerze to ja wole grac ta iglice grac turniej (bo stad masz profity w roznej postaci) niz miec parcie na rozwoj. O ile ja musze isc dalej bo te krasnale to upierdliwosc, ale wiem ze otworza mi droge do czegos lepszego, to jezeli dojde do wspomnianego 15.5 etapu a wyzej nie bedzie nic co bedzie naprawde mnie motywowalo - to sobie odpuszcze. Bo isc by isc bo tak prowadzi nas 'sciezka' konca gry mozna -oczywiscie ,ale jakim kosztem???

Jezeli bylbym na tym omawianym 15.5 etapie to Osobiscie zrobilbym tak: to konto wypasione zostawil -tzn gral iglice i turniej pomagal w bractwie,wykrecal w gore cuda, a sobie dla sprawdzenia siebie zalozylbym druga z ras i cisnalbym (o ile ktos po tak dlugim czasie spedzonym przy tej grze mialby na to cierpliwosc). No ale kazdy gra jak uwaza, jedni nie graja wogole iglic i turnieji i sobie graja tworza kolorowe budynki patrzac jak ludki spaceruja alejkami.
 

R Y C E K

Wędrowiec
Ta gra jest adekwatna do koronawirusowych czasów,tzn żeby nie wychodzić z domu i ... No właśnie ,zostaliśmy zniewoleni czasowo w tej grze.To jest absolutny złodziej czasu.Szkoda tylko ,że za późno posłuchałem rady Chrisa i wepchałem się w XVI a potem w XVII epokę .Z mojej perspektywy nic nie dają oprócz dalszego ciągu zwariowanego klikania.
Jeśli jest jakiś sposób na rozwalenie tej 4-ro gwiazdkowej mechagodzilli w XVIII -tej epoce to nawet zwiadu w niej nie dotknę.
 

skrybik

Rozbójnik
Mam pytanie zwiazane z PB. Czy zapowiada się, ze w najbliższym czasie nagrody w pb za 3 skrzynki byly inne niż dotychczas? W sensie nie w następnej PB, ale ogólnie
 

Koval92

Kapłan
Na becie niektórzy wyliczyli, że bardziej im się opłaca dostawić dodatkowe manufaktury bez premii z reliktów żeby produkować niebonusowe towary z 18 rozdziału, niż handlować tymi "handlarzami" którzy mają kwoty 1800 towaru w jednym handlu i każdy z nich ma "cooldown" 6 godzin nim powróci
 
Status
Zamknięty.
Do góry