• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.25

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser626

Guest
@Gustaw-Konrad - Co do 40 PW, nie ma aktualnie żadnych planów zmian w tej kwestii.

@hassano - Niezbyt mogę coś takiego zagwarantować, natomiast mogę potwierdzić, że w tym kierunku idą plany rozszerzenia jego zastosowań.
 

Axatloc

Wędrowiec
A czy wiadomo coś o jednostkach 4 poziomu czy też do 20 rozdziału będziemy się kręcić w kółeczko aż wszystkie jednostki osiągną 3 poziom bo jest to tak kuriozalne że aż szkoda komentować; i drugie pytanie, czy twórcy gry mają zamiar kontynuować do znudzenia co rozdział nową rasę gościnną czy może mają jakieś inne pomysły na kolejne rozdziały?
 

Christo

Rozbójnik
Mam pytanie. Czy Wam też zmniejszyła się ilość przybywających uczniów? Miałem ponad 170, a teraz po zebraniu zauważyłem, że może być maksymalnie 150 o_O
 

DeletedUser449

Guest
@Christo
Możliwe, że to błąd wyświetlania. Przy następnej zbiórce po prostu sprawdź, o ile zwiększyła się liczba uczniów. Taki błąd mógł wystąpić, gdy np. rozbudowałeś kolejne wydziały - ale zwykle w moim przypadku był to właśnie tylko problem z prawidłowym wyświetlaniem.
 

Christo

Rozbójnik
@Kalart
Nic nie rozbudowywałem i kilkakrotne odświeżanie gry nie pomogło, a wątpię by to był błąd przez ciasteczka. Zobaczę jeszcze później jak ta sprawa się ma.

Edit//
Dokładnie miałem 174 uczniów do zebrania, a teraz mam 150. Czyli wychodzi na to, że tak jakby nie liczyło mi jednego wydziału.. tylko to jest dziwne. Wszystkie wydziały są podłączone do Kampusu. Nic nie przestawiałem, żeby takie coś się mogło zdarzyć.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser449

Guest
To pytanie teoretyczne? W praktyce na s1 masz ogrom miejsca, by przesunąć każdy z wydziałów chociaż raz o kratkę. Na początek, przesuń wszystkie najbliższe odcinki dróg w dowolne wolne miejsce. Samo przeniesienie tych dróg pozwoli przenieść o 1 kratkę (którą zajmowały drogi).
 

Christo

Rozbójnik
@Kalart
Właśnie to zrobiłem, udało się zrobić to pojedynczo, ale efekt jaki był taki pozostał. Odłączyłem nawet plac mądrosci i tez nie poskutkowało. Tak jakby kampusu nie liczył. Spojrzałem na opis placu mądrości po najechaniu kursorem na ikonkę uczniów i tam jest napisane, że wynik jest pomnażany przez ilość wszystkich poziomów wydziałów.. przecież kampus też dodaje uczniów, więc o co chodzi?
 

DeletedUser449

Guest
Kampus nie dodaje uczniów.
Edit: Powinieneś mieć 150 uczniów na dobę i dokładnie tylu masz. Nie ma żadnego błędu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

artur87

Rycerz
Pytanie za 100 punktów. Jak, jeśli nie mam miejsca by nawet o kratkę przesunąć?
Może wystarczy przestawić, ewentualnie skasować kilka dróg, poprzestawiać kilka budynków ..... trzeba pokombinować. Napisałeś, że tak jakby nie liczyło jednego wydziału - próbuj przestawiać je po kolei, może akurat ten pierwszy okaże się tym, który sprawiał problem.
 

Christo

Rozbójnik
Możliwe, ze coś mi się mogło ubzdurać, ale miałem wrażenie, ze plac mądrości zbierał mi 174 uczniów o_O
 

Mikekun

Rozbójnik
siemanko

Mam tylko jedno pytanie, kupiec jest naprawiany czy raczej jest olewany.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 
Status
Zamknięty.
Do góry