• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.26

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser62

Guest
astoN i kolejni podobni -- mam dosc juz Waszych oskarzen o to, ze niby jestem graczem z miltikontem !!!!!!!!
Gram tu od pierwszych godzin gdy tylko gra ruszyla, mam postawione wszystkie jakie tylko moglam postawic cuda, bo tak mnie sie podoba !!!! Pamietam jak w innych tematach na forum bylam wysmiewana za stawianie wszyskich mozliwych cudow. Powoli je sobie podnosilam wraz z innymi graczami, bo wymieniamy sie i efekty teraz widac jak po jednej z aktualizacji dolozonych zostalo multum punkow do rankingu.. i tu chyba wszystkich was boli !!!!!! Moj wysilek i wytrwalosc oplacily sie :)
Mnie za to zastanawia jakim cudem Ty astoN co turniej masz tak piekne wyniki, i tylko nie wciskaj tutaj kitu, ze niby masz od groma surowcow i ucztujesz, albo ze niby tyle woja posiadasz, bo ja sporo i regularnie sie loguje, wiec wiem co nie co o mozliwosciach tej gry !!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser62

Guest
i jeszcze jedno ... Tak kupuje sobie diaxy, bo taki mam kaprys i stac mnie na to. Jedni pieniadze wydaja na piwo a inni na gierke.
 

Christo

Rozbójnik
@Defiance . Nie widzę by @astoN- wywołał Ciebie tutaj do tablicy jak i inni, więc nie wiem o co się tak spinasz. Może jednak jakieś tam masz na boku konta? Popatrzyłem sobie na Twoje cuda i widać, że trochę ludzi w okolicach 2k miejsca sporo wrzuca w Twoje cuda, więc.. ale to tylko takie przypuszczenia :D. Wiesz.. logując się często nie oznacza bycie ekspertem co właśnie widać to po Tobie.

Co do surowców astoN'a to tak.. ma sporo surowców. Zapraszam tutaj do postu --> KLIKNIJ TUTAJ

WOW.. to pocisnęłaś z tym tekstem o diamentach HAHA :D

PS. Naucz się edytować posty, a nie zaśmiecać temat pisząc post pod postem.

//Edit
Mam takie pytanie do @Dragomira i w sumie dosyć bardzo ważne pytanie.
Zbliża się aktualizacja z tymi wzmocnieniami cudów (jeśli będzie). Czy administracja planuje coś zrobić z graczami posiadającymi multi-konta czy nie? Jeśli wejdzie ta aktualizacja to niektórzy dostaną mocniejsze power upy niż taki przeciętny Kowalski. To będzie bardzo nie fair w stosunku do innych. Uważam to za dosyć poważny problem. Czyżby Twórcy faworyzowali graczy z multi-kontami? :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser449

Guest
Jak zaprzyjaźnić się z osobami typu aimgot oraz qumam z dwuosobowego bractwa "am i", którzy setkami punktów obdarowują osoby z topki, na wszystkich trzech serwerach? Poza rzecz jasna rozmowami, rozpoczynającymi się... i kończącymi na "skontaktuj się ze mną na gg", po których tajemniczo gracz postanawia za darmo poświęcić kilkaset punktów rozwoju na rzecz antycznych cudów.
W sumie nie trzeba mieć multikonta, jeśli płaci się multikontom za ich punkty wiedzy :)
Pushowanie jest zabronione regulaminem. Nie trzeba szukać powodów, dla których ktoś pushuje. Jeśli konto z małą ilością punktów, bez antycznych cudów, postanawia przekazać 200+ punktów wiedzy graczowi z topki to takiej sprawie warto się przyjrzeć. Rozumiem inwestowanie w antyczne cuda sąsiada, osoby z bractwa czy coś innego. Ale jest granica między darowizną a pushowaniem, a w przypadku niektórych antycznych cudów topki na każdym serwerze mowa o tym drugim.
Powoli je sobie podnosilam wraz z innymi graczami, bo wymieniamy sie
Nie, efektem wymiany punktów nie jest to, że ma się nagle kilkanaście poziomów antycznego cudu z nieba. Wymiana nie polega na tym, że osoba bez żadnego cudu ofiaruje kilkaset punktów wiedzy, mimo że do zajęcia pierwszego miejsca wystarczyłoby z pięćdziesiąt. Akurat twojej osoby nie znam, nie wiem jak wyglądał rozwój twoich cudów ale osobiście gdy widzę kogoś z co najmniej dwoma cudami na 16+ poziomie a ponadto wiele innych cudów na znośnych poziomach to zakładam że dana osoba korzysta z pomocy innych, wcale nie dając im tam wiele. Taka osoba jest po prostu podejrzana.
Gdybyś napisała, że wynajdujesz noobków i kupujesz od nich punkty wiedzy w zamian za towary, to bym zrozumiał. Ale...
Gram tu od pierwszych godzin gdy tylko gra ruszyla
Antyczne cuda nie powstały, gdy tylko gra ruszyła. Wiele osób gra już półtora roku, w tym ja, więc mi to nie imponuje że grasz może kilka miesięcy więcej. To również nie jest żadne wyjaśnienie.
Ja tam w sumie mam to w nosie, powolutku rozwijam sobie zaledwie dwa cuda i myślę o dostawieniu co najwyżej jednego (bo choć mógłbym niemal wszystkie to nie mam armii pushujących, by je rozbudować). Ale irytujący jest fakt, że nie ma coś takiego jak uczciwość i sprawiedliwość, cwaniactwo zawsze wygrywa, a w żaden sposób nie można temu zapobiec. Fair-play to bajka dla naiwnych.
 

astoN-

Rozbójnik
astoN i kolejni podobni -- mam dosc juz Waszych oskarzen o to, ze niby jestem graczem z miltikontem !!!!!!!!
Gram tu od pierwszych godzin gdy tylko gra ruszyla, mam postawione wszystkie jakie tylko moglam postawic cuda, bo tak mnie sie podoba !!!! Pamietam jak w innych tematach na forum bylam wysmiewana za stawianie wszyskich mozliwych cudow. Powoli je sobie podnosilam wraz z innymi graczami, bo wymieniamy sie i efekty teraz widac jak po jednej z aktualizacji dolozonych zostalo multum punkow do rankingu.. i tu chyba wszystkich was boli !!!!!! Moj wysilek i wytrwalosc oplacily sie :)
Mnie za to zastanawia jakim cudem Ty astoN co turniej masz tak piekne wyniki, i tylko nie wciskaj tutaj kitu, ze niby masz od groma surowcow i ucztujesz, albo ze niby tyle woja posiadasz, bo ja sporo i regularnie sie loguje, wiec wiem co nie co o mozliwosciach tej gry !!!!
ja Cie oskarzam? a kim ty jestes? bede mial wiecej punktow rankingowych od Ciebie nie majac zadnego budynku premium i odkrytej calej mapy, twoje cuda sa malutkie w porownaniu z multikontami, chyba zyjesz w sporej niewiedzy skoro tego nie wiesz, wejdz sobie do kuby, gdyby nie runy juz dawno mialby wszystko na full, kilkadziesiat kont w 3-4 epoce wygladajacych tak samo wrzucajac tysiace pw w cuda z 8+ ery, tak teraz wyglada ta gra, mali gracze maja duzo lepsze cuda od Ciebie, wiec sie ogarnij bo nic o waszym bractwie nie pisalem, nawet Edwin nie obroni 1 miejsca w rankingu przed haxem.... myslisz ze czemu zmienilem bractwo? Kube zglaszalem juz pol roku temu i kilka innych osob pushujacych na potege, siedzialem w bractwie by zobaczyc jak sie sytuacja rozwinie i moge wam powiedziec ze smialo mozecie sobie robic 20 kont support nic nie zrobi, ja koncze z tym syfem niedlugo.... a co do turneijow to poswiecilem tu sporo czasu, by je wygrac, wrzucalem kilka screenow z surkami i wojskiem, trzeba umiec grac...
 

DeletedUser80

Guest
Jakoś nie wierzę w garbate aniołki.
Wszedłem z ciekawości na mapę jednego z topowych graczy i trochę policzyłem.
Na mapie jest 16 cudów (tak, wszystkie :)) od 4 do 17 poziomu.
Na same rozbudowanie do tych poziomów potrzeba było około 44.000 PW.
Oprócz tego zainwestowanych jest 1.671 co w sumie daje prawie 46,000 PW.
Do zdobycia za logowanie i prowincje można było zdobyć około 21.000, dobra pozostałe 25.000 to nie tak strasznie dużo tyle, że trzeba dodać wydatek w postaci drzewka a po 10 erach jest on już niemały (nawet nie chce mi się liczyć).
Przyjrzałem się owym 1,671 aktualnie zainwestowanym i co się okazuje - 1,453 zainwestowali goście a 218 gospodarz.
I właściwie wszystko jasne. Tylko żal mi jednego.
Gram od samego początku, jestem na tyle aktywnym graczem że przypadki przekroczenia licznika 10 PW były sporadyczne, mam odkrytych 400 prowincji, biorę regularnie udział w turniejach, gildia też sroce spod ogona nie wypadła. Jednocześnie PW wydaję na 2 rzeczy - drzewko badań i cuda.
I nie mogę pojąć jak ja mogłem "odłożyć" na cuda 7k PW a ktoś inny uczciwie 47k.
A żal mi tego, że żądza pieniądza jest ważniejsza dla Inno od uczciwości.
Bo pewni gracze są bezkarni gdyż oprócz oszukiwania ładują tak ciężkie pieniądze że administracja przymyka oko na ich przekręty.
 

astoN-

Rozbójnik
takie poziomy to sie jeszcze da osiagnac, mi chodzi o ekstremalne przypadki graczy jak wymieniony pan wyzej, co maja wiekszosc cudow na 20 poziomie, niektorzy sa poza top100, to jest dopiero nierealne, do tego nie wystarczy kilka kont, trzeba miec juz cala armie
 

DeletedUser62

Guest
to przestancie oskarzac graczy!
piszecie o multikontach - to udowodnijcie istnienie tego. Support sprawdzil i nic nie wykryl to zaraz oskarzenie, ze jak diaxy taki ktos kupuje to support mu odpuszcza grzechy.
pushuje ktos - to tez najpierw trzeba udowodnic !!!
czy jest OK jak sie oskarza bez podstaw?. Z gory zakladacie ze kazdy jak jest w TOP-ce to musi oszukiwac :(
Mnie to wkurza niemilosiernie, bo nie kantuje a i tak jestem na celowniku ;(
Co ....? mam zaczac przepraszac wszystkich za to ze gram???
 

DeletedUser967

Guest
to przestancie oskarzac graczy!
piszecie o multikontach - to udowodnijcie istnienie tego. Support sprawdzil i nic nie wykryl to zaraz oskarzenie, ze jak diaxy taki ktos kupuje to support mu odpuszcza grzechy.
pushuje ktos - to tez najpierw trzeba udowodnic !!!
czy jest OK jak sie oskarza bez podstaw?. Z gory zakladacie ze kazdy jak jest w TOP-ce to musi oszukiwac :(
Chodź do Ciebie nic nie mam to wiem, że prawdą jest to co graczu napisałeś. W S3 w topce jest większość graczy z multikontami. Mogę Ci zaraz tutaj z miejsca wymienić nicki ;) Zgłaszane było wielokrotnie, niestety bez skutecznie, ponieważ te osoby się sprawnie chowają za diamencikami. Suuport nic im nie zrobi, bo nie zarzyna się kury znoszącej złote jaja :) Nic z góry nie zakładamy, wystarczy obejrzeć pobieżnie 1,2 cuda gracza z topki i wszystko jasne :) pozdrawiam
 

DeletedUser1412

Guest
Chodź do Ciebie nic nie mam to wiem, że prawdą jest to co graczu napisałeś. W S3 w topce jest większość graczy z multikontami. Mogę Ci zaraz tutaj z miejsca wymienić nicki ;) Zgłaszane było wielokrotnie, niestety bez skutecznie, ponieważ te osoby się sprawnie chowają za diamencikami. Suuport nic im nie zrobi, bo nie zarzyna się kury znoszącej złote jaja :) Nic z góry nie zakładamy, wystarczy obejrzeć pobieżnie 1,2 cuda gracza z topki i wszystko jasne :) pozdrawiam
Ja tego nie ogarniam: nie dość, że diamenciki to jeszcze multikonta? To muszą być dopiero nieudolni gracze. A poza tym, gdzie tu radość z grania? No cóż może za głupia jestem na to :D
 

Deleted User - 172852

Guest
To nie tyle są nieudolni gracze, co ludzie którzy muszą być w topce za wszelką cenę :) To kwestia ambicji, nie zaś umiejętności :) W każdej grze znajdziesz takich :)
 
Hej,mam pytanko.Czy w erze czarowników rezydencje potrzebują więcej terenu pod zabudowę czy rozmiar pozostaje taki sam jak w erze elfów leśnych?Bo do tej pory wiki nie jest zaktualizowana,a ja lubię wybiegać z planowaniem terenu o jedną epokę w przyszłość;)
 

DeletedUser967

Guest
Hej,mam pytanko.Czy w erze czarowników rezydencje potrzebują więcej terenu pod zabudowę czy rozmiar pozostaje taki sam jak w erze elfów leśnych?Bo do tej pory wiki nie jest zaktualizowana,a ja lubię wybiegać z planowaniem terenu o jedną epokę w przyszłość;)
Wystarczy trochę sprytu i spostrzegawczości. W zakładce "rozbuduj" w podglądzie każdego budynku masz jak będzie wyglądał, rozmiar, koszt... czaryo_Oo_Oo_O
 

DeletedUser80

Guest
Wystarczy trochę sprytu i spostrzegawczości. W zakładce "rozbuduj" w podglądzie każdego budynku masz jak będzie wyglądał, rozmiar, koszt... czaryo_Oo_Oo_O
I to duże czary:)
Bo w ten sposób możesz podejrzeć ale tylko w obrębie epoki w której jesteś, następna owiana jest mgłą tajemnicy:)
 

DeletedUser449

Guest
W ten sposób sprawdza się kolejny poziom, o ile tylko istnieje. Więc można sprawdzić statystyki w następnym rozdziale. Tajemnicą to co najwyżej jest rozmiar rezydencji w XI epoce - kiedyś nawet pytałem @Dragomira czy twórcy powiedzą jaki planują rozmiar, ale nadal brak odpowiedzi :)
 

DeletedUser626

Guest
Statystyki aktualnych rozdziałów akurat na wiki trafiły wczoraj, jeśli czegoś nadal brakuje to proszę o sygnał. -> tutaj

@Kalart - Przypomnę się w tej kwestii twórcom, ja nie posiadam takiej wiedzy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Christo

Rozbójnik
No nie.. @Dragomira odpisała w tym temacie. Mogłabyś odpowiedzieć na moje pytanie czy ochoty nie masz? Może jakieś: tak, nie, myślimy, jest w trakcie? Moje pytanie jest na tej stronie.. tylko trochę wyżej. Chyba, że mam te pytanie przenieść do tematu z nową aktualizacją?

//Edit
Proponuję utworzyć jakiś specjalny temat, gdzie będziemy zadawać pytania administracji. Nie będą przeoczać pytania -.-
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser626

Guest
@Christo Multikonta w grze nie są zabronione, a jedynie push, a to można nam zawsze było zgłaszać i te zgłoszenia są sprawdzane, także nic się nie zmienia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry