• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.74

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Jestem na 90% pewien, że były obie.
Co gorsza był też aktualny stan produkcji w budynkach z produkcją ciągłą - obecnie go nie ma i to jest znacznie większy problem - brakuje ci np. 3000 ziaren do badania i teraz zgadnij po pasku postępu ile masz wyprodukowanych właśnie u kupca.
Zostało to już zgłoszone jako błąd.
 

DeletedUser2017

Guest
Mnie osobiście bardzo przeszkadza w nowej aktualizacji zmienione wartości produkcji. W tej chwili podaje tylko wartość końcową a nie jak poprzednio wartość końcową i stan aktualnej produkcji. Jest to o tyle uciążliwe przy budynkach produkujących mane jak i budynkach rasy. Nie mogę w ten sposób sprawdzić czy mam czekać do końca danej produkcji czy mogę pozwolić sobie na szybsze zbiory surowca. Pozostało nam jedynie zgadywanie co jest dużym dla mnie utrudnieniem oraz nie ukrywam jest to uciążliwe :p
@jarq czy nie można tego zgłosić i powrócić do stanu poprzedniego który to był o wiele bardziej przejrzysty dla gracza niż obecny ?
 

Koval92

Kapłan
Czy będą przyznane zaklęcia renowacji które zostały obiecane w poprzednim roku wszystkim graczom? Minęło już 2 dni i 0 informacji o tym
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Mnie osobiście bardzo przeszkadza w nowej aktualizacji zmienione wartości produkcji. W tej chwili podaje tylko wartość końcową a nie jak poprzednio wartość końcową i stan aktualnej produkcji. Jest to o tyle uciążliwe przy budynkach produkujących mane jak i budynkach rasy. Nie mogę w ten sposób sprawdzić czy mam czekać do końca danej produkcji czy mogę pozwolić sobie na szybsze zbiory surowca. Pozostało nam jedynie zgadywanie co jest dużym dla mnie utrudnieniem oraz nie ukrywam jest to uciążliwe :p
@jarq czy nie można tego zgłosić i powrócić do stanu poprzedniego który to był o wiele bardziej przejrzysty dla gracza niż obecny ?
Jest to już zgłoszone jako błąd.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Czy będą przyznane zaklęcia renowacji które zostały obiecane w poprzednim roku wszystkim graczom? Minęło już 2 dni i 0 informacji o tym
Nie mogę nic więcej powiedzieć jak tylko tyle że trzeba mieć nadzieje że kiedyś będą.
 

DeletedUser

Guest
Testowo na pewno podniosę w jednej wiosce budynek 2x2 z maną na wersję z ziarnami + w drugiej wiosce mam placówkę zdobytą na 5 rozdziale (bez zysku portalu) w magazynie
Z placówką zadziałało - po rozbudowie z 5 rozdziału na wersję z krasnoludów produkcja zmieniła się z deszczu monet na zysk portalu, nic więcej na razie nie podnosiłem.
 

visit0r

Paladyn
aktualizacja wprowadziła możliwość rozbudowy ewentowych budynków kulturowych, jednak chyba nie jest właściwą informacją w oknie rozbudowy aby była podawana wartość wraz z bonusem sąsiedzkim
upload_2019-3-9_23-29-42.png
oczywiscie aby poznac wlasciwa wartosc wystarczy poczekac na koniec bonusu, jednak to chyba nie tak byc powinno ?
 
Od momentu wprowadzenia aktualizacji juz kilka razy spotkalem sie
z sytuacja, ze przeciagajac myszka po wszystkich studniach na raz
(wszystkie gotowe do zbioru) zbior nastepowal tylko w ok. polowie
studni, tzn. z polowy studni nie wypadalo... nic. W jednym przypadku
zebralem tylko 3 fanty (mlotki, zloto i T3) z 11 studni, a z osmiu nie
wypadlo nic. Rozne wioski, rozne epoki, zdarza sie to raz na kilka
zbiorow. Czy ktos jeszcz zaobserwowal cos podobnego ? Wiem,
ze mi sie nie przywidzialo ;)
 

Nusion

Kapłan
Od momentu wprowadzenia aktualizacji juz kilka razy spotkalem sie
z sytuacja, ze przeciagajac myszka po wszystkich studniach na raz
(wszystkie gotowe do zbioru) zbior nastepowal tylko w ok. polowie
studni, tzn. z polowy studni nie wypadalo... nic. W jednym przypadku
zebralem tylko 3 fanty (mlotki, zloto i T3) z 11 studni, a z osmiu nie
wypadlo nic. Rozne wioski, rozne epoki, zdarza sie to raz na kilka
zbiorow. Czy ktos jeszcz zaobserwowal cos podobnego ? Wiem,
ze mi sie nie przywidzialo ;)
Tak i to już wiele razy, niestety nie udało mi się stwierdzić, czy problem jest tylko wizualny, czy faktycznie nic nie wpada z tych studni.
Od jakiegoś czasu zbieram pojedyńczo.....
 
Nie jest to problem tylko wizualny, bo dzis akurat zwracalem uwage
na stan mlotkow, zlota, surowcow i diamentow. Dodane zostaly
tylko zbiory pokazane, a w pozostalych studniach jakby zbior nie
mial w ogole miejsca. Licznik czasu do nastepnego zbioru
zeruje sie we wszystkich studniach. Reki uciac sobie nie dam,
ale wydaje mi sie, ze przed wejsciem aktualizacji 1.74 nie
spotkalem sie z tym fenomenem ani razu.
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
Nie jest to problem tylko wizualny, bo dzis akurat zwracalem uwage
na stan mlotkow, zlota, surowcow i diamentow. Dodane zostaly
tylko zbiory pokazane, a w pozostalych studniach jakby zbior nie
mial w ogole miejsca. Licznik czasu do nastepnego zbioru
zeruje sie we wszystkich studniach. Reki uciac sobie nie dam,
ale wydaje mi sie, ze przed wejsciem aktualizacji 1.74 nie
spotkalem sie z tym fenomenem ani razu.
z pewnoscia to występuje, tylko nie udało się stwierdzić czy to wizual bug czy nie dostałem 3/4 zbioru
 

ArabellaPrim

Zwiadowca
Od momentu wprowadzenia aktualizacji juz kilka razy spotkalem sie
z sytuacja, ze przeciagajac myszka po wszystkich studniach na raz
(wszystkie gotowe do zbioru) zbior nastepowal tylko w ok. polowie
studni, tzn. z polowy studni nie wypadalo... nic. W jednym przypadku
zebralem tylko 3 fanty (mlotki, zloto i T3) z 11 studni, a z osmiu nie
wypadlo nic. Rozne wioski, rozne epoki, zdarza sie to raz na kilka
zbiorow. Czy ktos jeszcz zaobserwowal cos podobnego ? Wiem,
ze mi sie nie przywidzialo

U mnie wystapilo to w piatek na dwoch zbiorach. Pierwszy na szybko w pracy to uznałem, ze omam wzrokowy lub zwykłe przymulenie gry. Drugi juz na spokojnie w domu i tez 3/4 studnie nic nie dały.

Zbior dokonany raz na aplikacji raz na stacjonarnym.

Do tego na aplikacji co jakis czas widac tylko budynki wszelkie wolne pola to głęboka czerń,portret to znak zapytania i czesto wywala do strony startowej na tablecie.
 

DeletedUser3033

Guest
tak potwierdzam miałem dokładnie tak samo lecz nie udało mi się tego złapać na screen
ale to nie jest odosobniony przypadek coś skopali że teraz próbuje złapać na screen jak nie nalicza zbierania z manufaktur
 

Christo

Rozbójnik
Nie jest to problem tylko wizualny, bo dzis akurat zwracalem uwage
na stan mlotkow, zlota, surowcow i diamentow. Dodane zostaly
tylko zbiory pokazane, a w pozostalych studniach jakby zbior nie
mial w ogole miejsca. Licznik czasu do nastepnego zbioru
zeruje sie we wszystkich studniach. Reki uciac sobie nie dam,
ale wydaje mi sie, ze przed wejsciem aktualizacji 1.74 nie
spotkalem sie z tym fenomenem ani razu.
Mam wrażenie, że jest to wizualny. Mam tak ze zbieraniem many i oczywiście ze studniami także, ale w przypadku many zbieram wszystko. Raz też sprawdzałem na studniach i wszystko zgadzało się. Może źle patrzyłeś? Może dostałeś jakiś surowiec podwójnie? Czyli np zamiast ze studni 10k monet dostałeś 20k?
Ale nie dam sobie ręki uciąć. Możliwe, że jest coś na rzeczy.
 

visit0r

Paladyn
icecream screen recorder, darmowa wersja pozwala krecic 5 minutowy filmik, wystarczy aby zarchiwizowac zbior z wielu studni
 

DeletedUser3033

Guest
hmm właśnie teraz mi nie naliczyło do zadanka 82 z eventu
 
Do góry