• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.74

Sorcha

Rycerz
Od momentu wprowadzenia aktualizacji juz kilka razy spotkalem sie
z sytuacja, ze przeciagajac myszka po wszystkich studniach na raz
(wszystkie gotowe do zbioru) zbior nastepowal tylko w ok. polowie
studni, tzn. z polowy studni nie wypadalo... nic. W jednym przypadku
zebralem tylko 3 fanty (mlotki, zloto i T3) z 11 studni, a z osmiu nie
wypadlo nic. Rozne wioski, rozne epoki, zdarza sie to raz na kilka
zbiorow. Czy ktos jeszcz zaobserwowal cos podobnego ? Wiem,
ze mi sie nie przywidzialo ;)
Dziś rano przeciągając kursorem po warsztatach na 3 warsztaty obok siebie zaliczyło tylko raz, musiałem jeszcze raz nastawiać produkcję 9h (zad 52). Po skończeniu produkcji brakującej do zadania zebrane pojedynczo, było w porządku.
Tak więc @chris07070707 każdemu się może zdarzyć, nie przywidziało się tobie.
 

DeletedUser

Guest
@Ruda1302 i czarną dziurę mają naprawić przecież to pisze w aktualizacji...
Naprawili,ale na jak długo to czas pokaże co się wykrzaczy tym razem.
//
To że Ty nie jesteś w konstruktach to znaczy że tam może być byle co bo Ciebie to nie dotyczy?? Co za tępe myślenie.. Dodali w końcu najbardziej oczekiwaną rzecz przez graczy ( w jakiej formie to może inna inkszość ) więc akurat w końcu na aktualke złego słowa powiedzieć nie moge.
Miałam na myśli,że w każdym rozdziale są luki,które trzeba naprawić. Owszem Naprawa luk w konstruktach jest dobra,nie mówię nie. Ale o innych błędach nie można przejść obojętnie.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie jest to problem tylko wizualny, bo dzis akurat zwracalem uwage
na stan mlotkow, zlota, surowcow i diamentow. Dodane zostaly
tylko zbiory pokazane, a w pozostalych studniach jakby zbior nie
mial w ogole miejsca. Licznik czasu do nastepnego zbioru
zeruje sie we wszystkich studniach. Reki uciac sobie nie dam,
ale wydaje mi sie, ze przed wejsciem aktualizacji 1.74 nie
spotkalem sie z tym fenomenem ani razu.
U mnie występował wcześniej i był czysto wizualny - na części studni nie było widać wyskakujących nagród podczas zbierania, ale były dodawane do magazynu (przynajmniej część "brakujących")
Ale nie potwierdzę na 100%, że wszystkie - nie wykluczam, że niektórych mogło nie dodać.
 

Midi67

Rozbójnik
witam nowa wersja gry z datą 11.03 została wgrana, dlatego @jarq , chciałbym zapytać :

1. gdzie i kiedy zobaczymy nowe receptury na zamianę schematów w renowację
2. czy dobrze rozumiem, że receptury będą się pojawiały w akademii magii LOSOWO jak np. tworzenie jednorożców (czyli może się okazać, że jeden gracz zobaczy je codzienne a drugi dopiero po miesiącu?) czy takie jest założenie IG związane z zaklęciem renowacji?
3. czy IG planuje jakiś upominki w postaci renowacji na start dla graczy, którzy czekają na ten czar wiele miesięcy a dawno temu Ich budynki zostały osłabione w związku z zapowiedzią czaru renowacji

z góry dziękuję i pozdrawiam
Midi
 

Osteres

Zwiadowca
Nowe receptury są dostępne. 6x musiałem je odświeżać ale w końcu trafiłem. Dobrze, że dostałem gratisowe 1500 diamentów kilka dni wcześniej...
Ja jednak mam inne pytanie...
Kiedy będzie można normalnie zobaczyć ile ma się schematów?
Jeżeli nie mam żadnego budynku za Diamenty do podniesienia (Rezydencja, Warsztat) to tego nie mam możliwości zobaczenia.
Bez sensu. :mad:
 

Elelkal

Rozbójnik
witam nowa wersja gry z datą 11.03 została wgrana, dlatego @jarq , chciałbym zapytać :

1. gdzie i kiedy zobaczymy nowe receptury na zamianę schematów w renowację
2. czy dobrze rozumiem, że receptury będą się pojawiały w akademii magii LOSOWO jak np. tworzenie jednorożców (czyli może się okazać, że jeden gracz zobaczy je codzienne a drugi dopiero po miesiącu?) czy takie jest założenie IG związane z zaklęciem renowacji?
3. czy IG planuje jakiś upominki w postaci renowacji na start dla graczy, którzy czekają na ten czar wiele miesięcy a dawno temu Ich budynki zostały osłabione w związku z zapowiedzią czaru renowacji

z góry dziękuję i pozdrawiam
Midi
Ad.1 W Akdademii Magii za 33min( jak dopisze szczęście) lub w dowolnej chwili płacąc diamentami.
Ad.2 Dokładnie tak, pełna losowość, możesz trafiać je ciągle albo przez długi czas wcale. Założeniem IG jest dodanie możliwości produkcji zaklęć renowacji w Akademii Magii( dokładniej w Tworzeniu) a te rządzi się swoimi zasadami.
Ad.3 Na obecną chwilę nic nie wiadomo, a jak tylko się coś zmieni, to gracze zostaną o tym poinformowani :D
 

Midi67

Rozbójnik
Ad.1 W Akdademii Magii za 33min( jak dopisze szczęście) lub w dowolnej chwili płacąc diamentami.
Ad.2 Dokładnie tak, pełna losowość, możesz trafiać je ciągle albo przez długi czas wcale. Założeniem IG jest dodanie możliwości produkcji zaklęć renowacji w Akademii Magii( dokładniej w Tworzeniu) a te rządzi się swoimi zasadami.
Ad.3 Na obecną chwilę nic nie wiadomo, a jak tylko się coś zmieni, to gracze zostaną o tym poinformowani :D

po tak długim oczekiwaniu na tą funkcjonalność i kolejnym falstarcie okazuje się, że IG zrobiło kolejny super deal (z ciekawości 3 x przelosowałem za diaxy - poszło 225diaxów) z efektem zerowym, jak widać coś co obiecywali od wielu miesięcy zamienili w kolejną maszynkę do robienia kasy (oczywiście rozumiem, że gra musi zarabiać ale wg. mnie niekoniecznie w taki sposób) cóż kolejny powód, żeby nie kupować nic od nich, pazerność twórców niestety zniechęca,
 

DeletedUser2262

Guest
A czy w tworzeniu receptur pojawia się do wyboru jedna z trzech przemian (10/20/30 Królewskich renowacji) czy jedna z tych trzech jest narzucona?
 

Koval92

Kapłan
czy razem z aktualizacją bonusowe diamenty do zakupu zostały obniżone ze 100% do 10%? Bo taka oferta mi właśnie wyskoczyła o_O to chyba jakiś żart
001c0e55ea7aa.png


3. czy IG planuje jakiś upominki w postaci renowacji na start dla graczy, którzy czekają na ten czar wiele miesięcy a dawno temu Ich budynki zostały osłabione w związku z zapowiedzią czaru renowacji

z góry dziękuję i pozdrawiam
Midi

Jarq sam był autorem posta w którym IG obiecało, że jak tylko czar wejdzie, zostanie przyznany graczom w formie rekompensacji za straty podczas osłabienia budynków. Kilka dni temu już zaczął kręcić i wycofywać się z tej obietnicy.

Jako, że jestem zbanowany na FB za powiedzenie prawdy że IG są oszustami, to próbowałem ich podpytywać na instagramie, kiedy zrealizują tą obietnicę, ale odpowiedzią jest milczenie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Jarq sam był autorem posta w którym IG obiecało, że jak tylko czar wejdzie, zostanie przyznany graczom w formie rekompensacji za straty podczas osłabienia budynków. Kilka dni temu już zaczął kręcić i wycofywać się z tej obietnicy.
Nie był - obietnica była złożona w zeszłym roku w poście Dragomiry, zresztą akurat polski team tylko tłumaczy oficjalne komunikaty, nic nie może i dostaje od G szczątkowe informacje, na które musi karnie odpowiedzieć "jawohl herr kommandant" i publikować bez własnych dodatków.

Dlatego próba dopytywania się ich o cokolwiek jest bezcelowa - albo nie wiedzą albo nie mogą odpowiedzieć, ohydna robota w sumie, ale nikt ich zmuszał. Jedyny zarzut z mojej strony to, że nie potrafią się otwarcie do tego przyznać, łatwiej zignorować użytkowników.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
@Dragomira? No dobra, może coś pomieszałem, przepraszam.
No ale ktoś musi odpowiadać za jej słowa, bo ona już nie jest członkiem teamu moderacji.
Jeżeli to było tłumaczenie posta oficjalnego teamu gry, to team powinien odpowiadać. Ale kto się martwi odpowiedzialnością przed graczami innych wersji językowych, skoro można ich olać.

Btw - inna osoba z bractwa ma 20% do bonusu diamentów, a jeszcze inna która nic nie kupowała - +100%. Czyli gra daje najmniejszy bonus tym, którzy coś niedawno kupowali?
 

Osteres

Zwiadowca
Niekoniecznie tak jest. Różne bonusy się trafiają. Raz jest to +100% innym razem w zależności od ilości (+11, +19, +27, +39, +43, +48, +50%) - tak mam w tej chwili i tak jest prawie zawsze z tego co się zorientowałem.
 

Tajniakos

Paladyn
czy razem z aktualizacją bonusowe diamenty do zakupu zostały obniżone ze 100% do 10%? Bo taka oferta mi właśnie wyskoczyła o_O to chyba jakiś żart

@Koval92 oferta z diamentami, którą wskazałeś nie jest obniżona ze 100% do 10%. Jeżeli kupisz diamenty to dostaniesz ich o 10% więcej niż byś dostał bez promocji na ich zakup.;)
 
Do góry