• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Ewolucji Feniksa

blazius1

Paladyn
Postój to postój. Celowy postój to chyba nie rozwój? Jak główne miasto stoi, to się chyba słabo rozwija?
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Postój to postój. Celowy postój to chyba nie rozwój? Jak główne miasto stoi, to się chyba słabo rozwija?
Rozwoj cudow, oraz prowinicji poki jeszcze daja ekspansje, to dalej rozwoj. Rozwiniete cuda beda bardziej procentowac niz gnanie na zlamanie karku do konca badan. Zreszta ostatni czas intensywnie gralem, poczatkowo s1 i s3 mialy byc dodatkiem,a zaczely byc tak samo wymagajace jak glowny swiat. Coraz wiecej czasu na turnieje/przygody/eventy. Teraz sobie postawie studnie i bede odpoczywac. Taki urlopik
 

Koval92

Kapłan
Studnie studniami ale chyba tyle dali bo zmniejszyli drastycznie loot tego co kazdy chce. 2 losowania ostatnie i z 11 studni zero diamencikowD:tyle, że były to ich ostatnie losowania bo się wyczerpały.

no ja z 7 studni 2 ostatnie losowania 125 diamentów plus 26 studni w plecaku bo nie ma gdzie postawić.
//
@jarq Dziękuję za promocję "kup diamenty + dodatkową esencję" która przerwała mi w połowie trwania inną promocję "diamenty +100%" na którą czekałem 3 miesiące.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Postój to postój. Celowy postój to chyba nie rozwój? Jak główne miasto stoi, to się chyba słabo rozwija?
Nie zawsze tak jest, szczegolnie u graczy turniejowych celowe postoje
sa wrecz motorem rozwoju, bo pozwalaja znaczaco zwiekszyc wydajnosc
miasta bez zwiekszania kosztow. Kiedy ruszy sie w drzewku po takim
postoju jest sie juz zawczasu przygotowanym na wzrost kosztow i poziomu
trudnosci w turniejach i przechodzenie ras jest juz znacznie latwiejsze.
Takie postoje pozwalaja zebrac wystarczajaca ilosc scrolli portalowych i tak
zwiekszyc wydajnosc turniejowa, ze pw na badania zdobywa sie wrecz w
ekspesowym tempie i nastepna epoke czy nawet dwie mozna nie przejsc,
a wrecz "przeskoczyc" (sam to wyprobowalem - dziala ;))
Czasem celowy postoj w ktorejs epoce pozwala o wiele szybciej i bardziej
bezproblemowo przejsc nastepna.
 

DeletedUser3983

Guest
Witam, chcę się podzielić tym co mi się przydazylo (ku przestrodze). Po tak wielu komentarzach na poczatku eventu ze nie da się podnieść feniksa na Maxa, pochytrzylam i kupilam budynek który podwaja zbierane jajka dodaje +1 do każdej spadlej pozycji i okazało się ze to wielki błąd, bo ilość spadających jajek znacząco spadła (czyli wyszło to samo co bez budynku) na pozostałych światach jest ich po prostu wiecej, specjalnie zwracalam uwagę, gram na apce cały czas może to dlatego, czy ktoś miał podobnie?


.
 

Koval92

Kapłan
Witam, chcę się podzielić tym co mi się przydazylo (ku przestrodze). Po tak wielu komentarzach na poczatku eventu ze nie da się podnieść feniksa na Maxa, pochytrzylam i kupilam budynek który podwaja zbierane jajka dodaje +1 do każdej spadlej pozycji i okazało się ze to wielki błąd, bo ilość spadających jajek znacząco spadła (czyli wyszło to samo co bez budynku) na pozostałych światach jest ich po prostu wiecej, specjalnie zwracalam uwagę, gram na apce cały czas może to dlatego, czy ktoś miał podobnie?


.

A zbierałaś wystarczająco często? na mapie nie może być więcej niż 6 jajek jednocześnie. Poza tym zbieranych jajek jest tylko nieznaczna ilość a ten budynek podrożał 2x w stosunku do tego, ile kosztował w eventach pół roku temu (15-20 zł) :/
 

DeletedUser1775

Guest
Witam, chcę się podzielić tym co mi się przydazylo (ku przestrodze). Po tak wielu komentarzach na poczatku eventu ze nie da się podnieść feniksa na Maxa, pochytrzylam i kupilam budynek który podwaja zbierane jajka dodaje +1 do każdej spadlej pozycji i okazało się ze to wielki błąd, bo ilość spadających jajek znacząco spadła (czyli wyszło to samo co bez budynku) na pozostałych światach jest ich po prostu wiecej, specjalnie zwracalam uwagę, gram na apce cały czas może to dlatego, czy ktoś miał podobnie?


.
jajka spadają z określoną częstotliwością - jedno na godzinę, przy czym w mieście na raz może spaść maksymalnie 6. Budynek, choć sama go nie mam, nie mógł częstotliwości spadania obniżyć, bo działa tylko na zbiory i do zbiorów dodaje :)
 

Tajniakos

Paladyn
Teraz i ja mogę napisać, że bez kupowania dodatkowych esencji da się ewoluować feniksa do 10 poziomu.
Ostatecznie mam jeszcze 7 zadań iventowych do końca + dzienne i esencje z miasta.
Fakt faktem, że trzeba ważyć każdą skrzynkę w losowaniach o czym pisał @chris07070707 . Należy skupić się bardziej na ilości zainwestowanych esencji niż nad tym co da nam każda skrzynka. Niestety trzeba mieć też odrobinę szczęścia w losowaniach skrzynek za 82 esencje. Ostatecznie się da i ktoś komu się nie uda to albo źle dobierał skrzynki do losowań albo nie miał szczęścia i nie udało mu się trafić 200 esencji w losowaniach.;)
 

Koval92

Kapłan
Teraz i ja mogę napisać, że bez kupowania dodatkowych esencji da się ewoluować feniksa do 10 poziomu.
Ostatecznie mam jeszcze 7 zadań iventowych do końca + dzienne i esencje z miasta.
Fakt faktem, że trzeba ważyć każdą skrzynkę w losowaniach o czym pisał @chris07070707 . Należy skupić się bardziej na ilości zainwestowanych esencji niż nad tym co da nam każda skrzynka. Niestety trzeba mieć też odrobinę szczęścia w losowaniach skrzynek za 82 esencje. Ostatecznie się da i ktoś komu się nie uda to albo źle dobierał skrzynki do losowań albo nie miał szczęścia i nie udało mu się trafić 200 esencji w losowaniach.;)

To wszystko zależy ile dostałeś esencji ze skrzynek, ja z 5,5k esencji wylosowałem 0 dodatkowej, mój kolega z bractwa z 6k również 0. Z takim szczęściem nie dasz rady nawet do 9 rozwinąć. Do 8 da radę, bo jestem 8 piórek od ósmej ewolucji. Na dziewiątą musiałem dokupić.
 

DeletedUser3575

Guest
Ja na 2 serwerach wybieram te same skrzynki i na s1 spokojnie dotarłam do 10 ewolucji a na s3 zakończy się na 8 chyba że w ostatnich skrzynkach będę trafiać tylko bonusową esencje (a musiało by ich być co najmniej 7 czy 8 po 200).... Ale to mało prawdopodobne.
 

Tajniakos

Paladyn
To wszystko zależy ile dostałeś esencji ze skrzynek, ja z 5,5k esencji wylosowałem 0 dodatkowej, mój kolega z bractwa z 6k również 0. Z takim szczęściem nie dasz rady nawet do 9 rozwinąć.
@Koval92 dlatego napisałem o szczęściu w losowaniu skrzynek za 82 esencje :) Mi udało się z około 5k Esencji trafić 200 esencji 9 razy. Na S1 i S2 dopiero zaczynam grać i będę losował jak pojawią się studnie:)
 

visit0r

Paladyn
@Koval92 dlatego napisałem o szczęściu w losowaniu skrzynek za 82 esencje :) Mi udało się z około 5k Esencji trafić 200 esencji 9 razy. Na S1 i S2 dopiero zaczynam grać i będę losował jak pojawią się studnie:)
trafilem dodatkowe 200 esencji okolo 10 razy, aktualnie brakuje 2 piorek (1 skrzynka za 46) do 9 poziomu, zostanie okolo 800 esencji na dobicie generalnie 2 nagrod glownych, marne szanse, oceniam zdobycie młynu ale do maksymalnej ewolucji zabraknie raczej z 10 piór
 

DeletedUser2264

Guest
U mnie zdobycie 10 ewolucji fenka jest totalnie nierealne, zadania skończone dawno, 9 poziom to mój cel.
Ale wiem, że przy sporym szczęściu, albo kosmicznych mat. wyliczeniach jest to możliwe :))
Tak czy siak, fenek na 10tym dany będzie nielicznym.
 

DeletedUser

Guest
ja też raczej tylko do 9tki dobiję ale i tak jestem zadowolony te 5% to mogę sobie podarować :), wstępnie i tak liczyłem max na 7 poziom a tak to będę miał stałe dostawy portalowej produkcji toż to piękne :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
Z lękiem i niepokojem patrzę w przyszłość mojego pupila. Obawiam się że nie jestem w stanie zapewnić mu odpowiednich warunków do pełnego rozwoju na poziom 10; a jednocześnie wzdragam się przed myślą, że hoduje Feniksa z góry skazanego na niedorozwój.
W pocie czoła, z całą swoją mocą, wiernie zbieram jaja z obrzeży grodu. Otwieram skrzynie, w których zamiast pocieszenia odnajduje jeszcze większą gorycz.
 

DeletedUser2264

Guest
I na co nam przyszło, serca pełne godności, a zbieramy te jajka jak dziady w torbę.. :D

Z lękiem i niepokojem patrzę w przyszłość mojego pupila. Obawiam się że nie jestem w stanie zapewnić mu odpowiednich warunków do pełnego rozwoju na poziom 10; a jednocześnie wzdragam się przed myślą, że hoduje Feniksa z góry skazanego na niedorozwój.
W pocie czoła, z całą swoją mocą, wiernie zbieram jaja z obrzeży grodu. Otwieram skrzynie, w których zamiast pocieszenia odnajduje jeszcze większą gorycz.
 

DeletedUser3642

Guest
To wszystko zależy ile dostałeś esencji ze skrzynek, ja z 5,5k esencji wylosowałem 0 dodatkowej, mój kolega z bractwa z 6k również 0. Z takim szczęściem nie dasz rady nawet do 9 rozwinąć. Do 8 da radę, bo jestem 8 piórek od ósmej ewolucji. Na dziewiątą musiałem dokupić.

No cóż Panie Koval, z ręką na sercu mogę powiedzieć, że da się i to bez dokupowania :)
 
Do góry