• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

DeletedUser

Guest
Nikt tego nie osiągnął, bo poza nim nikt nie miał przeczucia, że w 24h nam zjadą walutę ze 188 do 80.

Podziwiam to ja moją koleżankę z bractwa, która się siłuje z questami na zwiady pod rząd ale walczy o jednego miśka. Inni już się poddali.
Podejrzewam ze to nie przeczucie tylko styl gry bo zaczyna z przytupem tym niemniej dla JEDNEGO udokumentowanego gracza robisz rwetes na cała stronę to jest nikły promil i do tego to tylko skutek decyzji firmy

Technicznie ewent wcale nie jest trudniejszy od poprzednich akcenty ma gdzie indziej rozłożone i tyle (zakładam że na wyższych poziomach gracz ma odłożone 250h+ w przyspieszaczach)
 

DeletedUser3575

Guest
Myślę, że dla wielu graczy frustrację może nasilać, że miśki są dla nich nieosiągalne a nagrody dzienne są SŁABE- brakuje alternatywy w postaci np. zestawu z dziennych, który byłby atrakcyjny dla osób, które nie mogą non stop robić zadań. Ja uzbieram ma dwóch światach spokojnie na miśka na 10lvlu a prawdopodobnie uda się i na brunatnego i polarnego- ale to dzięki użyciu sporej ilości przyspieszaczy i odpowiedniemu poziomowi rozwoju miasta- dałoby radę pewnie więcej ale mam jeszcze dom, dzieci, pracę i inne sprawy ciekawsze niż po raz setny klikanie 45 konfliktów :rolleyes:. Na s2 za to nie uzbieram nawet na pół Miśka.
 

Tajniakos

Paladyn
Podziwiam to ja moją koleżankę z bractwa, która się siłuje z questami na zwiady pod rząd ale walczy o jednego miśka. Inni już się poddali.
@Koval proszę Cię ogarnij swoją chorą zazdrość... Takich graczy co mają problem z podniesieniem miśka do 10lvl jest 3/4 serwera Pl i nie tylko PL. Jak udało Ci się w Syrenkach zdobyć 4 budynki główne to byłeś wniebowzięty do momentu jak się nie dowiedziałeś , że są tacy co mają ich po 6,7 i więcej sztuk ;) Ktoś kto zdobędzie w grze coś więcej niż Ty staje się dla Ciebie wrogiem publicznym nr1 do tego stopnia, że kręcisz niepotrzebnie afery i tutaj i na becie za co dostałeś bana i tu i tam... Nic to Ciebie jak widać nie nauczyło...
Każdy do eventu startował tego samego dnia i każdy miał tyle samo czasu na przygotowania, pomijam tu osoby, które ze względu na specyfikę nagród z poprzednich eventów pozbyły się warsztatów...Ci mieli i mają na pewno trudniej. Wielu graczy jest niezadowolonych z formy 'pętli' zadań jak i zmian,które nastąpiły po dobie od wejścia eventu na nasza serwery i ja też z takich zmian nie jestem zadowolony. Jednakże jeżeli okaże się, że komuś udało się zrobić coś praktycznie niemożliwego i zdobędzie w tym evencie sporą liczbę miśków to, bez zazdrości serdecznie mu pogratuluję :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2038

Guest
Spokojnie nie denerwujcie się. Być może właśnie teraz jest tworzony rebalans po którym zostanie tylko po jednym miśku :p
Aby było prawie sprawiedliwie ;)
 

Koval92

Kapłan
Spokojnie nie denerwujcie się. Być może właśnie teraz jest tworzony rebalans po którym zostanie tylko po jednym miśku :p
Aby było prawie sprawiedliwie ;)

Niech pandę wzmocnią, jest zbyt słodka żeby być najsłabsza :D

@tajniakos ja wysłałem kilku osobom życzenia zdobycia dwóch misiów, jak event startował (tylko nie 2 brunery, myślałem, że event będzie bardziej jak feniks i będzie trzeba 1-2 wybrać z tych co są np. brunatny + polarny i tyle)

Spodziewałem się, że ilość waluty, jaką każdy gracz będzie mógł zdobyć, będzie równa i zależna wyłącznie od aktywności tego gracza (poza kwestią finansową bo to oczywiste), czyli tak jak być powinno. Event był testowany na becie 2 tygodnie, nim wszedł na wersję live. Było 2 tygodnie na zmiany w ilości waluty, zmiany w zmniejszeniu szansy na questy typu skrzynki 1d o 30%, itd.

Teraz już się mleko rozlało, tym co mają nie zabiorą, tym co nie mają nie oddadzą. Dobra trudno. Ja sobie daje rade tylko innych mi szkoda.
 
Ostatnia edycja:
Nikt tego nie osiągnął, bo poza nim nikt nie miał przeczucia, że w 24h nam zjadą walutę ze 188 do 80.
Witaj z powrotem. Troche szkoda, ze zaczales dokladnie w tym samym miejscu, w ktorym skonczyles ;)

Zanim zrobisz ze mnie wroga publicznego numer 1 i obarczysz mnie wina za wszelkie nierownosci, ktore w trakcie tego eventu powstaly i jeszcze powstana, moze pare slow wyjasnienia, takiego na spokojnie. Nie chodzilo o zadne przeczucie, ani o oszustwo, co wprost zarzuciles mi na Becie, czyli ze korzystam z jakichs przeciekow bezposrednio od IG. Tutaj retoryka troche ci sie zmienila, ale tam dokladnie to wlasnie napisales. Tu chodzi po prostu o styl gry - nawet za czasow skonczonej linii zadan robilem eventy w 1-2 dni. To sie oplacalo, bo po 2 dniach mialem po prostu spokoj i moglem zajac sie miastem. Z nieskonczona linia zadan intensywny poczatek i kontynuacja juz na luzie nadal maja sens - im wiecej waluty zbierze sie w ciagu pierwszych kilku dni, tym wiecej mozna zainwestowac w przyspieszacze, ktore dla tego typu silowych eventow sa tym, czym benzyna dla silnika. Ot i cala tajemnica, to po prostu chlodna kalkulacja, po co te teorie spiskowe ?

Moze jeszcze kilka slow na temat kluczy za zadania 80+, zeby nikt potem nie twierdzil, ze mialo to jakis znaczacy wplyw na koncowe wyniki i na powstale miedzy graczami roznice. Roznice beda bardzo znaczne, ale przyczyna tego lezy gdzie indziej. Jesli o mnie samego chodzi, to po pierwsze, nie da sie w ciagu kilku godzin przekopac przez te poczatkowe zadania, dojsc do tych za 188 i jeszcze nie wiadomo ile ich zrobic. Tym bardziej, ze zadania robilem rownolegle na 3 swiatach. Po drugie, ta dodatkowa waluta w moim akurat przypadku bedzie wartoscia pomijalna. Nie bedzie miala wplywu na to, ile brunnerow uda mi sie zdobyc, co najwyzej moglaby oznaczac kilka artefaktow wiecej do ktorejs tam pandy czy do ktoregos tam polarnego, ktorych i tak juz bym nie stawial i ktore zostalyby w inwentarzu. Napisalem "moglaby oznaczac", ale nie "bedzie oznaczac". Wynik koncowy sie nie zmieni. Event zakoncze po niedzielnych losowaniach i tak na to patrzac - rzeczywiscie ta dodatkowa waluta oszczedzi mi troche czasu, bo gdyby nie ona, robilbym zadania pewnie do srody. I to tyle w temacie zadan 80+ w moim przypadku.

Wracajac do tematu tego calego zamieszania i PR-owych katastrof zwiazanych z tym eventem... chyba juz po raz trzeci napisze, ze IG wykazalo sie po prostu wybitnym brakiem wyobrazni i to pomimo wyraznych ostrzezen graczy (miedzy innymi i moich), ze brak limitu nagrod glownych to bardzo zly pomysl. Wprowadzane na szybko "poprawki" juz w trakcie trwania eventu i wynikajaca stad frustracja graczy - to juz tylko skutki tego wczesniejszego braku wyobrazni.
 

Tajniakos

Paladyn
@tajniakos ja wysłałem kilku osobom życzenia zdobycia dwóch misiów
Właśnie widziałem na Becie jak to składasz życzenia ;) W którym z poniższych postów?
3.jpg
4.jpg
1.jpg
2.jpg
https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/autumn-zodiac.13647/page-33#post-78987
https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/autumn-zodiac.13647/page-34#post-78995
https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/autumn-zodiac.13647/page-34#post-78997

@Koval92 masz pretensje do @chris07070707 za błędy INNO? Tu teraz słodzisz, cukrujesz a rzeczywistość wygląda ździebko inaczej ;) A tak na Marginesie...Wiesz, że za omijanie bana na forum możesz dostać bana na stałe? Jesteś chociaż tego świadomy? ;) Moja rada... nie siej fermentu, nie rzucaj oskarżeń i nie dopatruj się wszędzie teori spiskowych bo bardzo szybko Merindor się połapał i nawet na tym nicku Ciebie zbanował:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4372

Guest
Naprawdę koleś ma ból doopy :D


Dzisiaj zadania w evencie o dziwo u mnie ok.
 

DeletedUser3983

Guest
Coś pozmieniali w zadaniu na 9 konfliktów lub 45 z turnieju,zalicza zadanie i tu i tu,gdzie wcześniej skończysz,zmiana na plus,bo sama kiedyś utknęłam w turnieju na takim zadaniu.

Wprowadzili to ułatwienie dawno,ale w Syrenkach znów było oddzielnie,wiem bo się zablokowałam w turnieju i do obsługi pisałam oczywiście bez skutku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

visit0r

Paladyn
Coś pozmieniali w zadaniu na 9 konfliktów lub 45 z turnieju,zalicza zadanie i tu i tu,gdzie wcześniej skończysz,zmiana na plus,bo sama kiedyś utknęłam w turnieju na takim zadaniu.
od dawna tak jest
tylko nie wyswietla zmiany
ale jesli ktorys warunek spelniony to zaliczone
 

pikaaa-k

Wędrowiec
Hej
Jest gdzieś na jakieś stronce opisany każdy lvl miśka?Chciałabym wiedzieć ile który i czego daje na poszczególnym poziomie.
 

Koval92

Kapłan
Witaj z powrotem + reszta tekstu bo zajmie pół strony znowu

Ja nie nawołuję do zabrania tobie, tylko do przyznania innym graczom, W TYM TOBIE, jakiejś rekompensaty za ich błędy, niedopatrzenia i nieprzemyślany event. My się kłócimy a oni żyją w jakiejś nierealnej rzeczywistości w której "zrobili nam" dzień swoimi ułatwieniami. Prawdopodobnie tutaj będą upatrywali kasy z ludzi, w eventach coraz mocniej nie do zrobienia.

Nie dość, że te questy są do kitu to jeszcze zmasakrowali moją pandę tym szajsowatym bonusem, przez co mało osób w ogóle ją stawia. Coraz mocniej ta gra promuje tylko wojsko, wojsko, a opcja ekonomiczna po macoszemu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry