• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Karnawale

misia111

Wędrowiec
Dobra pośmialiśmy się a teraz na poważnie.... Ktoś może łaskawie wytłumaczy jak można było zepsuć tak prostą i zawsze działającą sprawę? Wasze poczucie humoru mnie powaliło - Żenada. :mad::mad::mad:
Dzięki Wam utknęłąm w zadaniach i mam już ivent w czterech literach.... Bawcie się sami!!
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@Nusion
@jarq Z ciekawości pytam, dlaczego ogłoszenie pojawiło się tylko w wersji Beta i dlaczego zostało ono zaimplementowane natychmiast na żywo? Z pewnością wielu graczy Beta wykonało wszystkie zadania, zanim trafiły one na żywo więc mógłbyś potwierdzić lub zaprzeczyć tym wiadomościom?
na becie faktycznie wgrali ją na żywo, ale u nas zmiany te były wgrane jeszcze przed startem eventu.
 

Tajniakos

Paladyn
na becie że faktycznie wgrali ją na żywo, ale u nas zmiany te były wgrane jeszcze przed startem eventu.
@jarq jestem też graczem bety i zastanawia mnie co wgrywaliście wczoraj u nas na serwery w godzinach wieczornych jak nie poprawkę do iventu? Jak wiesz wiekszość graczy to nie dzieci a mamy wrażenie jakbyśmy byli dziećmi specjalnej troski niedocenianymi przez IG :mad: Masz jakieś informacje na ten temat?
 

DeletedUser

Guest
Hmm, ja mam niejasne wrażenie, że relikty z nagrody grupowej nie zostały w ogóle dodane do inwentarza.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@jarq jestem też graczem bety i zastanawia mnie co wgrywaliście wczoraj u nas na serwery w godzinach wieczornych jak nie poprawkę do iventu? Jak wiesz wiekszość graczy to nie dzieci a mamy wrażenie jakbyśmy byli dziećmi specjalnej troski niedocenianymi przez IG :mad: Masz jakieś informacje na ten temat?
Aktualizacja odnośnie poprawy funkcjonowania eventu karnawałowego i poprawy błędu obliczania uzyskanych cukierków była wgrana we czwartek po godzinie 16:00 na wszystkie światy.

Piątkowa aktualizacja nie miał nic wspólnego z eventem, była to aktualizacja która poprawiała kilka błędów w grze.
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
Hmm, ja mam niejasne wrażenie, że relikty z nagrody grupowej nie zostały w ogóle dodane do inwentarza.
@radiradi w naszym bractwie akurat nagrody za turniej trafiły gdzie miały co nie potwierdza że są u Was... mnie osobiście po dzisiejszych zawirowaniach już nic nie jest w stanie zdziwić... Traktowanie dorosłych graczy jak dzieci i wmawianie im że czarne to białe a białe to różowe to już spora przesada;)
 

Koval92

Kapłan
Jeszcze chwile temu było 4300 cukierków za wszystkie questy i klikanie z mapy, czyli każdemu starczyło by na 200 flag i wszystkie nagrody główne. Zmniejszyli tak, że za wszystkie questy + klikanie regularne zdobędziecie 3100, nie starczy wam nawet na 180 flag. Musi wam kilkaset cukierków wypaść ze skrzynek. Prawie nikt nie zdobędzie studni życzeń w ten sposób. F

Fajny mamy team, co? Zawsze pięknie nas załatwi.

O studniach życzeń już możecie zapomnieć, jak jedną na rok zdobędziecie to będzie sukces. Tak się robi kasę w grach przeglądarkowych.
 

Tajniakos

Paladyn
Aktualizacja odnośnie poprawy funkcjonowanie eventu karnawałowego i poprawy błędu obliczania uzyskanych cukierków była wgrana we czwartek po godzinie 16:00 na wszystkie światy.

Piątkowa aktualizacja nie miał nic wspólnego z eventem, była to aktualizacja która poprawiała kilka błędów w grze.

@jarq Czy Ty widzisz co piszesz?;)
Gwoli przypomnienia w czwartek miała miejsce aktualizacja poprawiająca błędy w grze a ivent wszedł na nasze serwery w piątek ;)to jakim cudem mogła być wgrana w czwartek poprawka do iventu jak go jeszcze u nas nie było? Naprawdę myślicie że w tą grę gra banda naiwniaków co nie rozumie co się wkoło nich dzieje? Przemyśl zanim coś napiszesz bo się to kupy nijak nie trzyma i ciężko to czytać. :mad:
 

DeletedUser

Guest
Aktualizacja odnośnie poprawy funkcjonowanie eventu karnawałowego i poprawy błędu obliczania uzyskanych cukierków była wgrana we czwartek po godzinie 16:00 na wszystkie światy.
Aha
Jest takie powiedzenie , że się nie dyskutuje z pewnymi osobnikami, bo cię sprowadzą do swojego poziomu a potem pokonają doświadczeniem.
@jarq - wygrałeś
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

misia111

Wędrowiec
@jarq a może by wypadało dać odpowiedz również na inne irytujące sprawy które dzisiaj nastąpiły? Co z osobami ,które stracily przyspieszacze żeby dojść do zadanie z reliktami????? Ale jak widać dla Was najlepiej jest udawać ,że nie ma problemu i to sie nazywa poważne traktowanie osób. Gdyby nie ludzie wasza gra by nie istniała a wy z nas nic sobie nie robicie!!!!!:mad::mad::mad:
 

Koval92

Kapłan
Aktualizacja odnośnie poprawy funkcjonowanie eventu karnawałowego i poprawy błędu obliczania uzyskanych cukierków była wgrana we czwartek po godzinie 16:00 na wszystkie światy.

Piątkowa aktualizacja nie miał nic wspólnego z eventem, była to aktualizacja która poprawiała kilka błędów w grze.

Aha, to teraz działanie na korzyść graczy, żeby każdy miał szansę zdobyć nagrodę bez płacenia to się nazywa błędy obliczeniowe... :D :D :D
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Eventy zawsze są wgrane i przygotowane na serwerze wcześniej, po prostu w piątek został tylko włączony. Dlatego w czwartek to eventu który był już na serwerze, ale nie był jeszcze włączony wgrano poprawkę.
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
@jarq Proponuje odpowiadać na pytania zadawane także przez innych graczy. I na litość Boską przygotuj się do odpowiedzi bo wygląda to tak jak byś nie za bardzo wiedział o czym piszesz. Dragomira jaka była taka była ale przynajmniej wiedziała o czym pisze... A tu makaron na uszy i masło maślane...;)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Żadne mało maślane, zarzucacie że nie mogła być wgrana aktualizacja do czegoś czego jeszcze nie było, więc Wam wyjaśniłem że eventy na serwerach są wcześniej przygotowywane. To że jesteście wkurzeni tym że ilości cukierków się zmniejszyły ja rozumiem, zrozumcie też to że my musimy poprawiać błędy które zostaną zauważone. Oczywiście nasza wina że błąd został wychwycony tak późno i bardzo za to wszystkich przepraszam.
 

visit0r

Paladyn
To że oszwabili nas z cukierkami i wgrali aktualizację zmniejszającą ilość cukierków do zdobycia za zadania to jakoś przełknąłem... Ale czy ktoś z IG wziął pod uwagę że gracze będą używali przyśpieszaczy w dużych ilościach wygranych z losowań aby dojść do zadań z reliktami i zaliczyć je za relikty zdobyte za turniej? A tu Klops przez duże K. Relikty wygrane za turniej nie zaliczyło zadania. W każdym ivencie od kiedy pamiętam ustawialiśmy sobie zadania z reliktami i zawsze zadania były zaliczane ale nie dzisiaj :mad::mad::mad: Kto teraz odda graczom zainwestowane przyśpieszacze?
@jarq Co się do diabła dzieje z tą grą? :mad:
wlasnie mialem o to zapytac, wczoraj przed 22 pojawilo sie zadanko zdobycia reliktow, pomyslalem a tam luzik zaraz turniej zaliczy sie samo, k*** zwiad mi 3 dni idzie ;/ juz szybciej do nastepnego turnieju czekac
 

DeletedUser3642

Guest
Skoro nie zaliczyło Wam reliktów z turnieju, to pewnie z Akademii też nie zaliczy? :(
 

Hassano

Łucznik
No dobra w tym układzie jak zepsuli studnie jak uważacie która dzienna najlepsza?? Ja tam rozważam budynki:
Dzień 9 - pływak trola
Dzień 15 - Magiczna Chatka many
Bardziej skłaniam sie do chatki bo jest mniejsza a many daje tyle samo, kulture nadrobi sie budynkami nawet podstawowymi ale dające tylko kulturke bez many :)
Chyba że ma ktoś lepsze pomysły to chętnie posłucham :p
 
Do góry