• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Karnawale

DeletedUser

Guest
To się raczej platforma trolli będzie nazywać :)
Jeżeli Cię interesuje mana to oczywiście, że chatka - 1,5 raza więcej many na pole w stosunku do platformy.
Jeżeli populacja to obie platformy (orków, elfów) są podobne w przeliczeniu na pole.
Ogólnie badziew straszny - żadnego budynku z ziarnami, studni i placówki pewnie już nie będzie (3 dni zostały, a dzisiaj jakiś durny konik jest).
Nie wiem czy najlepszym wyborem nie będą przyspieszacze , ewentualnie zysk portalu lub 30 PW
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hassano

Łucznik
To się raczej platforma trolli będzie nazywać :)
Jeżeli Cię interesuje mana to oczywiście, że chatka - 1,5 raza więcej many na pole w stosunku do platformy.
Jeżeli populacja to obie platformy (orków, elfów) są podobne w przeliczeniu na pole.
Ogólnie badziew straszny - żadnego budynku z ziarnami, studni i placówki pewnie już nie będzie (3 dni zostały, a dzisiaj jakiś durny konik jest).
Nie wiem czy najlepszym wyborem nie będą przyspieszacze , ewentualnie zysk portalu lub 30 PW

Tak myślałem że chatka najlepsza reszta nagród mnie nie interesuje :)
- populacja nie potrzebna ( zresztą nie lubie takich mixów bo potem jak będą za słabe trzeba wywalić i zastąpić identycznym co rodzi kolejne problemy )
- produkcja portalowa w ostatniej rasie nie bardzo potrzebna bo niema sie gdzie śpieszyć bo pewnie z rok będziemy czekać na kolejną rase o ile wogóle będzie..
- PW również słabo bo tak naprawde ile go zdobędziemy z 10 tych zaklęć może 15 przy dobrych wiatrach i szczęściu w losowaniu :)
 

Tajniakos

Paladyn
Żadne mało maślane, zarzucacie że nie mogła być wgrana aktualizacja do czegoś czego jeszcze nie było, więc Wam wyjaśniłem że eventy na serwerach są wcześniej przygotowywane. To że jesteście wkurzeni tym że ilości cukierków się zmniejszyły ja rozumiem, zrozumcie też to że my musimy poprawiać błędy które zostaną zauważone. Oczywiście nasza wina że błąd został wychwycony tak późno i bardzo za to wszystkich przepraszam.
@jarq Błąd polegał na tym że bez kupowania diamentów można było zdobyć wszystkie nagrody główne?

Na stronie Grand prises można przeczytać: cyt."Choć nadal jest to prawda, że to na pewno nie jest gwarancja, nadal wydaje się bardziej na korzyść graczy niż zwykle. Uczestnikom łatwiej jest wygrać wszystkie ustawione budynki bez konieczności dostosowywania strategii do podwójnych dni lub zakupu dodatkowej waluty wydarzenia."
Staracie się nam wmawiać, że wasze zabiegi, jakby ich nie nazywać( poprawki,naprawą itp) maja służyć nam na lepsze? no to nie powiem polepszyliście :) tylko nie wiem komu bo nam graczom na pewno nie. Teraz nagrody główne niemal pewne do zdobycia stały się nagle nagrodami widmami których zdobycie będzie prawie niemożliwe;) Chyba że się kupi diamenty... no tak o diamentach nie można tutaj zapominać....w tej grze błędy gonią błędy nawet w iventach jest ich jak widać sporo...
@jarq spytam jeszcze raz dlaczego w dniu wczorajszym nie zaliczyło reliktów zdobytych za turniej do zadania nr 37,77?

Gracze aby dojść do tych zadań używali przyśpieszaczy a tu zoonk. Coś co zawsze działało nagle piardlo i o ile znam życie będzie to wina niczyja... dobrze myślę? Zadość uczynienia pewnie też nie będzie bo zapewne będzie to ze szkodą dla innych graczy... te odpowiedzi suportu tez znamy... nic nie pomogą ale zachęcają do kontaktu...
Pytam się tylko po co skoro nic w danych przypadkach nie robią nic zasłaniając się dobrem graczy?
Czyim dobrem? graczy czy waszym?
Wy p.....cie robotę cierpią gracze jak zawsze....
 

misia111

Wędrowiec
@jarq Robiesz sobie jaja z innych osób.??? :mad: Od wczoraj jakoś nikt nie może doczekać się wyjaśnienia na temat nie zaliczonych reliktów z turnieju? Sporo osób zostało oszukane w ten sposób tak jak wyżej napisał @tajniakos duzo poszło przyspieszaczy licząc na to ze uda się zaliczyć zadanie z reliktami mam na myśli u mnie zadanie 77...
Dla mnie osobiście to jest śmiech na sali ,żeby nie umieć odpowiedzieć na proste pytanie.Chyba ze jesteście nie kompetentni na tym stanowisku.. Skoro ktoś bierze ze ta pieniądze to powinnen znać odpowiedzi na każde zadane mu pytanie! :mad::mad: To ja się w takim razie @jarq pytam Ciebie jak mam zdobyć relikty skoro na ta chwile nie mam już prowincji odkrytych??? Bo oczywiście musiałam zdobyć relikty na mapce przy poprzednim zadaniu ....
A może by tak ktoś od was pomyślał o regulaminie iventow skoro ciężko wam odpowiedziećo_O:confused: I wkoncu określił jasne zasady tej gry ;)
 

Hassano

Łucznik
@jarq
A może by tak ktoś od was pomyślał o regulaminie iventow skoro ciężko wam odpowiedziećo_O:confused: I wkoncu określił jasne zasady tej gry ;)

Gdyby były jasne zasady i wypisany regulamin to nie dało by sie już na niczym ciulać.. A na to nigdy sie nie zgodzą bo teraz robią co chcą i tak naprawde nikt niema żadnych podstaw aby sie ich o coś czepiać bo nie mamy sie do czego odwołać
 

vorverek

Wędrowiec
Dzień dobry :)
To się raczej platforma trolli będzie nazywać :)
Jeżeli Cię interesuje mana to oczywiście, że chatka - 1,5 raza więcej many na pole w stosunku do platformy.
Jeżeli populacja to obie platformy (orków, elfów) są podobne w przeliczeniu na pole.
Ogólnie badziew straszny - żadnego budynku z ziarnami, studni i placówki pewnie już nie będzie (3 dni zostały, a dzisiaj jakiś durny konik jest).
Nie wiem czy najlepszym wyborem nie będą przyspieszacze , ewentualnie zysk portalu lub 30 PW

Budynek z ziarnami ma być
https://elvengems.com/carnival/
Chyba warto poczekać te kilka dni do końca eventu na becie, aby przekonać się czy tak będzie naprawdę.
 

DeletedUser

Guest
Chyba warto poczekać te kilka dni do końca eventu na becie, aby przekonać się czy tak będzie naprawdę.
Dzięki a informację - kompletnie przegapiłem to w spojlerach - jeżeli to będzie coś podobnego do kupca festiwalowego to zdecydowanie byłby to najlepszy wybór.
Boję się tylko, że będzie 1 zbiór po 24 godz, czego bardzo nie lubię. Spróbuję na becie wylosować, żeby zobaczyć mechanikę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

vorverek

Wędrowiec
A ja mam nadzieję, że będzie miał opcję "zbierz wcześniej" .... ale nawet gdyby i nie, to i tak czekam na niego z niecierpliwością.

Miłego dnia wszystkim:)
 

misia111

Wędrowiec
@radiradi znajac życie tak właśnie będzie ja już niczego dobrego po tej grze się nie spodziewam :) teraz już wiem dlaczego weszła poprawka zmniejszajaca ilość cukierków za wykonane zadania... rozsyłają w grze placówkę wydarzenia , która po kupieniu daje dodatkowe cukierki... Tak wyglądają właśnie zmiany na lepsze dla graczy...:confused:
 

Koval92

Kapłan
Ta placówka zwiększająca cukierki z mapy była już od eventa jesiennego poprzez bożonarodzeniowy, tylko w evencie bożonarodzeniowym i jesiennym kosztowała 12,99 zł a teraz już 39,99 kosztuje. Dodatkowo w evencie bożonarodzeniowym zestaw dało radę zdobyć bez problemu a tutaj większości może nie wystarczyć, a co dopiero do studni życzeń za 200 flag.

Jestem w szoku jak zepsuli ten event.
 

visit0r

Paladyn
No dobra w tym układzie jak zepsuli studnie jak uważacie która dzienna najlepsza?? Ja tam rozważam budynki:
Dzień 9 - pływak trola
Dzień 15 - Magiczna Chatka many
Bardziej skłaniam sie do chatki bo jest mniejsza a many daje tyle samo, kulture nadrobi sie budynkami nawet podstawowymi ale dające tylko kulturke bez many :)
Chyba że ma ktoś lepsze pomysły to chętnie posłucham :p
osobiscie sie zastanawiam pomiedzy chatka many a 20 % zyskiem portalu
 

visit0r

Paladyn
@jarq Robiesz sobie jaja z innych osób.??? :mad: Od wczoraj jakoś nikt nie może doczekać się wyjaśnienia na temat nie zaliczonych reliktów z turnieju? Sporo osób zostało oszukane w ten sposób tak jak wyżej napisał @tajniakos duzo poszło przyspieszaczy licząc na to ze uda się zaliczyć zadanie z reliktami mam na myśli u mnie zadanie 77...
Dla mnie osobiście to jest śmiech na sali ,żeby nie umieć odpowiedzieć na proste pytanie.Chyba ze jesteście nie kompetentni na tym stanowisku.. Skoro ktoś bierze ze ta pieniądze to powinnen znać odpowiedzi na każde zadane mu pytanie! :mad::mad: To ja się w takim razie @jarq pytam Ciebie jak mam zdobyć relikty skoro na ta chwile nie mam już prowincji odkrytych??? Bo oczywiście musiałam zdobyć relikty na mapce przy poprzednim zadaniu ....
A może by tak ktoś od was pomyślał o regulaminie iventow skoro ciężko wam odpowiedziećo_O:confused: I wkoncu określił jasne zasady tej gry ;)
jezeli napisza regulamin to by im sie wypadalo go trzymac, chyba ze pod oslona nocy beda zmieniali tez regulamin ^_^ a to juz 2x wiecej roboty niz sama zmiana zasad w trakcie trwania umowy (umowy ktora zawieramy rejestrujac konto w grze)
 

Koval92

Kapłan
To się raczej platforma trolli będzie nazywać :)
Jeżeli Cię interesuje mana to oczywiście, że chatka - 1,5 raza więcej many na pole w stosunku do platformy.
Jeżeli populacja to obie platformy (orków, elfów) są podobne w przeliczeniu na pole.
Ogólnie badziew straszny - żadnego budynku z ziarnami, studni i placówki pewnie już nie będzie (3 dni zostały, a dzisiaj jakiś durny konik jest).
Nie wiem czy najlepszym wyborem nie będą przyspieszacze , ewentualnie zysk portalu lub 30 PW

Platforma elfów jest odrobinę lepsza w pop + kult niż orków w niektórych rozdziałach, w niektórych ma takie same przeliczniki, a w konstruktach ma całego 1 ludka na pole mniej niż orkowa. Na pewno jest o wiele ładniejsza niż orków.
 

DeletedUser

Guest
@jarqu jako że tu zaglądzasz częściej, ponawiam pytanie dlaczego zmeiniliście w apce kolejnosć wyboru wojska, tego nie było w zapowiadanej aktualizacji

A co do reszty IG zaczyna po nockach wpuszczać istotne aktualizacje? :p Oczywiście listy zmian nie ma bo i po co, tu tak dla przypomnienia w aktualizacjach są wpisane poprawione błędy, miałem się czepiać ale obecnie IG już nie zasługuje nawet na marnowanie klawiatury...

Przypominam konkurencja nie śpi a pustymi statystykami konta nie napełnicie
 

DeletedUser3332

Guest
kwestia kosztów i cen w grze to jakaś paranoja, teraz jestem na etapie gdzie ekspansja kosztuje koło 2k diamentów (a to jedna z pierwszych) co na luźno po przeliczeniu wychodzi koło 50 zł ? Kogoś nieźle musiało pogiąć żeby takie pieniądze dawać za 5x5 kwadracików. Do tego budynek dający "cukierki" za 40 zł ? Śmiech na sali, to nawet przebija najlepsze kabarety :D
 

visit0r

Paladyn
kwestia kosztów i cen w grze to jakaś paranoja, teraz jestem na etapie gdzie ekspansja kosztuje koło 2k diamentów (a to jedna z pierwszych) co na luźno po przeliczeniu wychodzi koło 50 zł ? Kogoś nieźle musiało pogiąć żeby takie pieniądze dawać za 5x5 kwadracików. Do tego budynek dający "cukierki" za 40 zł ? Śmiech na sali, to nawet przebija najlepsze kabarety :D
calkiem mozliwe ze to jest przelicznik globalny, i dla reszty swiata gdzie sa normalne zarobki inaczej to dziala, tylko w polin trzeba kopac dołki 3h na 1 ekspansje
 

visit0r

Paladyn
@jarqu jako że tu zaglądzasz częściej, ponawiam pytanie dlaczego zmeiniliście w apce kolejnosć wyboru wojska, tego nie było w zapowiadanej aktualizacji

A co do reszty IG zaczyna po nockach wpuszczać istotne aktualizacje? :p Oczywiście listy zmian nie ma bo i po co, tu tak dla przypomnienia w aktualizacjach są wpisane poprawione błędy, miałem się czepiać ale obecnie IG już nie zasługuje nawet na marnowanie klawiatury...

Przypominam konkurencja nie śpi a pustymi statystykami konta nie napełnicie
statystyczne 14k graczy łakomy kąsek dla reklamodawców rozsyłających spam na zarejestrowane w grze konta
 

Koval92

Kapłan
kwestia kosztów i cen w grze to jakaś paranoja, teraz jestem na etapie gdzie ekspansja kosztuje koło 2k diamentów (a to jedna z pierwszych) co na luźno po przeliczeniu wychodzi koło 50 zł ? Kogoś nieźle musiało pogiąć żeby takie pieniądze dawać za 5x5 kwadracików. Do tego budynek dający "cukierki" za 40 zł ? Śmiech na sali, to nawet przebija najlepsze kabarety :D

Wiesz ile kosztuje ostatnia ekspansja VIP prawda? 13000 albo 13500 diamentów . Od 2000 koszt ekspansji wzrasta o 500 diamentów za każdą.
 
Do góry