• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Letnich Syrenach

visit0r

Paladyn
Cóż za szaleństwo! Może się połaszę... Tylko Raj od poziomu 8 zaczyna być cośkolwiek sensowny.
Trochę nie fair w stosunku do Feniksów.
tylko czy przypadkiem 2 feniks z jednoczesnym nakarmieniem dla uzyskania kolejnych 50 % dla jednostek w czasie turnieju by działał czy tylko byl dekoracja, w tym konkretnym przypadku to by bylo przegiecie
 

DeletedUser

Guest
Nawet jeśli (a nie sadze bo te małe czasowe budynki kumulują %) to i tak co 48h wpada doładowanie portalowe
 

DeletedUser3983

Guest
Zauważyliście że ten nowy budynek z nasionami ma lepsze statystyki many w czarownikach niż Raj many dodatkowo daje ludność,a ma taki sam rozmiar jak Raj,dla tych co są w rozdziale z mana zdecydowanie to lepszy wybór niż Raj.
 

DeletedUser3332

Guest
Jestem na 120-którymś zadaniu i zaczynam "rzygać" nimi. Jedno i to samo w kółko. Przecież ten event zrobił się tak monotonny że jest gorszy od wcześniejszych Przygód Bractw :confused:
 
jaka jest wielkość zbioru z budynku Sharkapalooza i czy zbiór jest co 24 czy co 48 godzin?
Myślę, że odpowiedź jest dość istotna, bo na tle innych nagród ten budynek ma szansę się wyróżniać, ale czy na pewno?
Na chwile obecna gemsy wprowadzaja w blad, co u niektorych moze skutkowac zlym zaplanowaniem sobie
eventu, jesli zalezy im na najlepszych budynkach dajacych mane. W Sharkapalooza cykl produkcyjny trwa 48h
i podane wartosci licza sie wlasnie dla 48h (wczesniejszy, odpowiednio mniejszy zbior jest mozliwy po 24h).
Wychodzi na to, ze wbrew danym z gems to Manta Ray jest o wiele bardziej wydajna jesli chodzi o sama
produkcje many z tej samej powierzchni na 24h (pomijam tu kwestie populacji, ktora Sharkapalooza daje
jakby w bonusie).
 

Koval92

Kapłan
to nie gra nagradza tylko ktos podejmuje swiadoma decyzje rezygnacji z uzycia tego czy tamtego aby w przyszlosci miec z tej decyzji perspektywe zysku, mam ponad 2k mocy zasobow wiec wystarczy na duza ilosc zadan zdobycia fragmentow, jednak to sie wiazalo z mniejsza produkcja narzedzi
cos za cos

Świadomą decyzję to podejmują dopiero odkąd wprowadzili przepalanie a gra istniała kilka lat przed tym i ludzie trzymali tonę budynków bo żal im było kasować a teraz niespodziewanie mają tony do przepalania a inni nie mieli możliwości nazbierać tyle.

Na chwile obecna gemsy wprowadzaja w blad, co u niektorych moze skutkowac zlym zaplanowaniem sobie
eventu, jesli zalezy im na najlepszych budynkach dajacych mane. W Sharkapalooza cykl produkcyjny trwa 48h
i podane wartosci licza sie wlasnie dla 48h (wczesniejszy, odpowiednio mniejszy zbior jest mozliwy po 24h).
Wychodzi na to, ze wbrew danym z gems to Manta Ray jest o wiele bardziej wydajna jesli chodzi o sama
produkcje many z tej samej powierzchni na 24h (pomijam tu kwestie populacji, ktora Sharkapalooza daje
jakby w bonusie).

A co Sharkapalooza wg danych z gems była lepsza pod względem many przed niziołkami? Dzięki za info że 48h, teraz wiem, żeby nie stawiać.

Na szczęście manty sprawdzone że 24h i szybki zbiór po 8h bo na becie obczaiłem... Chociaż tyle wiadomo
 

visit0r

Paladyn
Świadomą decyzję to podejmują dopiero odkąd wprowadzili przepalanie a gra istniała kilka lat przed tym i ludzie trzymali tonę budynków bo żal im było kasować a teraz niespodziewanie mają tony do przepalania a inni nie mieli możliwości nazbierać tyle.
wiec jedynym rozwiazaniem jest wsteczne wyrownanie aby kazdy mial w inwentory tyle samo?? niezaleznie od faktu ze gra miesiac to ma dostac wszystkie mozliwe nagrody z ostatnich lat? jak daleko ma siegnac to szalenstwo?
 

Ethel

Rozbójnik
@visit0r mam jeszcze kilka koncepcji:
-powinni starszym graczom odebrać pw z cudaków lub dodać nowym graczom- no bo przecież grają dłużej to Ci nowi stale będą do tyłu? nie?
-gracze diamentowi powinni mieć oddzielną klasyfikację bo przecież to nie uczciwe płacić pieniądze i mieć z tego powodu lepiej w grze....
-w geście solidarności z nowymi graczami wszyscy powinni skasować feniksa ognia- bo przecież nie mają szans....
może ktoś jeszcze coś dorzuci aby było równo i sprawiedliwie? :D
 

visit0r

Paladyn
@visit0r mam jeszcze kilka koncepcji:
-powinni starszym graczom odebrać pw z cudaków lub dodać nowym graczom- no bo przecież grają dłużej to Ci nowi stale będą do tyłu? nie?
-gracze diamentowi powinni mieć oddzielną klasyfikację bo przecież to nie uczciwe płacić pieniądze i mieć z tego powodu lepiej w grze....
-w geście solidarności z nowymi graczami wszyscy powinni skasować feniksa ognia- bo przecież nie mają szans....
może ktoś jeszcze coś dorzuci aby było równo i sprawiedliwie? :D
aby odpowiedziec na ostatnie pytanie nalezy sie zaglebic w dzieła Karola Marksa i Friedricha Engelsa
 
może ktoś jeszcze coś dorzuci aby było równo i sprawiedliwie? :D
Jesli ktos jeszcze cos dorzuci, to zaraz znow bedzie tu "wesolo" ;) Wracajac do sedna, Tworzenie weszlo juz
wieeeeele miesiecy temu. Kto mial jakies zapasy (a gracze starsi stazem rzeczywiscie je mieli, tyle ze sobie na
nie uczciwie zapracowali dluzsza praca, niz nowi gracze), to juz dawno je wykorzystal. Smiem watpic, czy
oprocz bardzo nielicznych wyjatkow sa jeszcze gracze, ktorzy przepalaja budynki zdobyte ze 2 lata temu. Gram
od troche ponad poltora roku i na zadne zapasy sie nie zalapalem, wszystkie zdobyte budynki stawialem w miescie
i sukcesywnie je wymienialem w nastepnych eventach. Calkiem nowi gracze sa w trudniejszej sytuacji, ale ci grajacy
od przynajmniej roku nie maja prawa narzekac. Jak napisal @visit0r, jesli ktos choc odrobine planuje i mysli
perspektywicznie, to zawsze cos tam do przepalenia sie znajdzie. Event jest jeszcze dlugi, w najgorszym razie
mozna w nadchodzacym i w jeszcze nastepnym turnieju zrobic pierwsza gwiazdke na maksimum mozliwosci, by
zdobyc jak najwiecej zaklec w celu rozlozenia ich na fragmenty. Zawsze to jedna czy 2 dodatkowe petle
(a wiec i 1 artefakt) wiecej.
 

visit0r

Paladyn
Jesli ktos jeszcze cos dorzuci, to zaraz znow bedzie tu "wesolo" ;) Wracajac do sedna, Tworzenie weszlo juz
wieeeeele miesiecy temu. Kto mial jakies zapasy (a gracze starsi stazem rzeczywiscie je mieli, tyle ze sobie na
nie uczciwie zapracowali dluzsza praca, niz nowi gracze), to juz dawno je wykorzystal. Smiem watpic, czy
oprocz bardzo nielicznych wyjatkow sa jeszcze gracze, ktorzy przepalaja budynki zdobyte ze 2 lata temu. Gram
od troche ponad poltora roku i na zadne zapasy sie nie zalapalem, wszystkie zdobyte budynki stawialem w miescie
i sukcesywnie je wymienialem w nastepnych eventach. Calkiem nowi gracze sa w trudniejszej sytuacji, ale ci grajacy
od przynajmniej roku nie maja prawa narzekac. Jak napisal @visit0r, jesli ktos choc odrobine planuje i mysli
perspektywicznie, to zawsze cos tam do przepalenia sie znajdzie. Event jest jeszcze dlugi, w najgorszym razie
mozna w nadchodzacym i w jeszcze nastepnym turnieju zrobic pierwsza gwiazdke na maksimum mozliwosci, by
zdobyc jak najwiecej zaklec w celu rozlozenia ich na fragmenty. Zawsze to jedna czy 2 dodatkowe petle
(a wiec i 1 artefakt) wiecej.
turniej to jedyna rozsadna mozliwosc trzaskania zadania na zdobycie 6 czarów
 

visit0r

Paladyn
Katalizatory to też zaklęcia a mając akademię na 5 poziomie szybko to idzie :)
To tak jak nie ma akurat turnieju no bo wiadomo w turnieju szybciej
mam akademie na 5 poziomie, specjalnie z katalizatorów sie przelaczylem na inne czary ktore sie robi o 20% szybciej i tkwie od rana wlasnie na takim zadaniu
 
Da się jakoś odzyskać syreni raj?
Jesli postawiles go i zburzyles przez przypadek czy w stanie pomrocznosci jasnej,
polecam napisac do supportu z prosba o jego odzyskanie. To nie jest regula, ale
znam przypadki, kiedy szli graczom na reke i pomagali. Niestety nie maja obowiazku
w takiej sytuacji pomoc, ale uprzejma prosba nie zaszkodzi, a moze pomoc ;)
 

Koval92

Kapłan
Mistyczne jezioro dzisiaj, 13100 many co 24h, 3x3 rozmiar. Edit: Też dobre na manę ale gorsze od płaszczki. Sprawdziłem.
 

DeletedUser4063

Guest
off: po co mieć jeden Raj, jeśli można mieć 2, nawet 3? :)
ja tam chyba wybiorę te 50k fragmentów zaklęć na zaś, bo te zadania ze zdobyciem 900 fragmentów opylam artefaktami-na razie mam 13k w akademii a muszę wyrabiać te marudy ze zdobądź 15 mgły wizji, za to na zaklęcie portalu 20% nawet nie patrze, na te chwile robię zapasy na następny rozdział :))) a dopiero niziołki się zaczęły... szaleństwo nie event
 
Do góry