• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ekspansje za Schematy II

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia

Czy powinna pojawić się możliwość kupna Ekspansji za Schematy?

  • Tak: bo i tak nie mamy na co wykorzystać ciężko zdobytych Schematów

    Głosy: 22 75,9%
  • Nie: bo widzisz, Autorze Wątku, po prostu dotarłeś do granicy gry za darmo. Dalej już trzeba płacić.

    Głosy: 3 10,3%
  • Dobrze, że w następnej rasie nie będzie obowiązkowego badania "usuń jedną z posiadanych ekspansji"

    Głosy: 4 13,8%

  • W sumie głosujących
    29

blazius1

Paladyn
Nie ma takiej opcji, że nowy gracz dogoni tych, co grają ponad trzy lata. Nawet ktoś grający od roku nie dogoni.
Gra na to nie pozwoli a dobre chęci nowego to za mało żeby przełamać opór gry.

Czyli nie ma sensu argument, że z powodu zmiany lub braku zmiany w grze nowy gracz nie dogoni starych.
Nie dogoni, bo gra jest tak skonstruowana, że nie dogoni. Nie ma to nic wspólnego z pojedynczymi zmianami, choćby tak rewolucyjnym jak ekspansje za zebrane schematy.
 

Koval92

Kapłan
Żebyś sie nie zdziwił, chodzą słuchy, że obecny nr 1 Felyndrala tak zbzikował na tym punkcie że sprzedał wszystko włącznie z duszą, żeby ich dogonić i dogonił.
 

DeletedUser174

Guest
@Koval92 ja się dziwię że oddychasz...

a jak już musisz udowadniać swoje chore teorie to rób to jakoś z sensem (choć trochę)
s3 to najmłodszy serwer. Z tego co mi wiadomo najmniej też zaludniony. Co tu porównywać? jabłko to pomidora bo oba są czerwone? Jak taki jesteś kozak to wpadnij na s1 i spróbuj tam pofikać... powodzenia
 

Koval92

Kapłan
@Koval92 ja się dziwię że oddychasz...

a jak już musisz udowadniać swoje chore teorie to rób to jakoś z sensem (choć trochę)
s3 to najmłodszy serwer. Z tego co mi wiadomo najmniej też zaludniony. Co tu porównywać? jabłko to pomidora bo oba są czerwone? Jak taki jesteś kozak to wpadnij na s1 i spróbuj tam pofikać... powodzenia

Weź już zamilcz. Chore to są twoje wyobrażenia, że ty możesz komuś coś nakazywać na tym forum.
 

DeletedUser1140

Guest
Hmm.. aż strach pomyśleć, że pewnego razu wejdę do kuchni - otworzę lodówkę i..!:eek: kikimora z Koval92 prowadzą swoje niekończące się przekomarzania:confused:
Ludzie wrzućcie na luz, to tylko gra. Nie każdy ma ochotę wejść na forum i czytać kłótnie, tu powinny być dobre rady, etc.:)
 

Koval92

Kapłan
Nie jestem twoim kolegą. To kikimora prowokuje kłótnie. Ona nie może dopuścić do siebie informacji, że każdy ma prawo mieć własne zdanie i go bronić. Napiszesz listę zadań dla graczy w evencie walentynkowym to cię zjedzie, napiszesz swoją opinię w której będziesz bronić nowszych graczy to nazwie to "chorymi teoriami". Od uciszania takich prowokatorek powinna być moderacja forum. Ja kończę dyskusje.

Zdanie wyraziłem, nie będzie zgody na ekspansje za schematy ze strony graczy którzy schematów nie posiadają, albo będzie wojna starszych graczy z nowszymi która zniszczy grę. Tyle. Szanuję i respektuję zdanie innych graczy, wprowadzą ekspansje za schematy to spotkają się z aprobatą ze strony jednych graczy jak i konsekwencjami ze strony drugich graczy. Przykro mi tylko, że ta gra coraz bardziej dzieli niż łączy.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2017

Guest
No tak bardzo przepraszam że chciałem złagodzić sytuację :)
Ale sam się o to prosisz. Kiki akurat pisze z sensem w przeciwieństwie do twoich wypowiedzi i teorii wyssanych z palca bez potwierdzenia faktami. Już kilkakrotnie inni gracze upominali ciebie o to a ty widać niezmordowanie wciskasz dalej ten swój kit. Oki masz do tego prawo nie powiem jednak forum to takie miejsce gdzie inni wchodzą po zasięgnięcie potrzebnych im w grze info a nie czytania czyichś wypocin czy kłótni bez sensu. Jeśli masz jakiś osobisty problem do któregoś z użytkowników forum napisz mu to na priv. Jest tutaj taka funkcja i nie boli :) Ponieważ nikt nie chce czytać tych bzdetów.
 

blazius1

Paladyn
Nie ma co liczyć na ekspansje. Najchętniej, to ekspansje IG by nam teraz pozabierało. O dawaniu nie ma mowy.
Oby ze schematów nas nie okradli.
 

DeletedUser110

Guest
Zdanie wyraziłem, nie będzie zgody na ekspansje za schematy ze strony graczy którzy schematów nie posiadają, albo będzie wojna starszych graczy z nowszymi która zniszczy grę. Tyle. Szanuję i respektuję zdanie innych graczy, wprowadzą ekspansje za schematy to spotkają się z aprobatą ze strony jednych graczy jak i konsekwencjami ze strony drugich graczy. Przykro mi tylko, że ta gra coraz bardziej dzieli niż łączy.
Ciekawe wyrażenie zdania.
"Będzie wojna starszych graczy z nowszymi, która zniszczy grę"
"spotkają się z aprobatą ze strony jednych graczy jak i konsekwencjami ze strony drugich graczy"
Argumentów merytorycznych przeciwko mojemu pomysłowi nie widzę. Czy w pomyśle jest zakaz zbierania schematów i późniejszego ich przerobienia na ekspansje?
 

Hassano

Łucznik
Każdy pomysł na dodatkowe wykorzystanie schematów oprócz magicznych rezydek i warsztatów było by dobre. Fakt że nie mamy co z nimi robić i raczej nie widać nic na horyzoncie żadnego światełka na ich wykorzystanie. Na ekspansje niema co liczyć tak jak pisali wyżej IG by nam je najchętniej zabrało już te co mamy.

Wracając do wypocin kolegi który majaczy o nowym serverze.. Rozpędź sie i punki w dobrą ściane. Tu prędzej by trzeba połączyć servery już istniejące żeby było więcej aktywnych graczy niż tworzyć kolejny na którym handel by chyba nie istniał, a i tam byś nie był w TOPCE i nadal byś płakał że jesteś pokrzywdzony przez los i chcesz kolejny server tylko dla ciebie żebyś mógł se screena zrobić że jesteś pierwszy..
 

DeletedUser110

Guest
@jarq - poprosimy o określenie się. Poprzedni wątek pomysłu, zanim został odrzucony, dostał status "Zgłoszone".
Jeśli znów miałby zostać odrzucony, to chciałbym poznać motywację Twórców.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Proszę Państwa skoro już raz ten pomysł został odrzucony to nie widzę powodów żeby zgłaszać go ponownie, ponieważ decyzja będzie taka sama. Jeśli wymyślicie coś fajnego jak można by wykorzystać te schematy to chętnie to zgłoszę, ale nie powielajmy już raz zgłoszonych propozycji.
 

DeletedUser174

Guest
@jarq nie piszesz tego chyba poważnie....

przypominam, że pomysł został odrzucony, bo schematy miały zastąpić zaklęcia renowacji... O ile wejdzie kalka z bety to nie zastępują... tak trochę inną sytuację mamy, więc powoływanie się na wcześniejsze decyzje jest trochę hm... głupie?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Zapytałem i od razu powiem, że schematy za ekspansje nie mają szans na realizację.
 

Hassano

Łucznik
Zapytałem i od razu powiem, że schematy za ekspansje nie mają szans na realizację.

Jakoś mnie nie zaskoczyłeś.. Ale to zadaj pytanie inaczej,
CZY MAJĄ W PLANACH ZROBIĆ COŚ DODATKOWEGO ZE SCHEMATAMI OPRÓCZ UP'A BUDYNKÓW MAGICZNYCH??

Bo jeżeli nie i to kategorycznie nie to przynajmniej będziemy mieli jasność i nie będziemy tworzyć tematów i prowadzić bezsensownej dyskusji
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Na to pytanie już gdzieś odpowiadałem, na razie nie ma takich planów, ale może gdybyśmy mieli fajny pomysł to pewnie wzięliby go pod uwagę.
 

DeletedUser3033

Guest
hmm schematy za ekspansje to nie przejdzie na 100%
aby dodać jeden pasek ekspansji a to nie jest zmiana jakiejś cyferki tylko musieli by renderować całą gre od początku
jedyną opcje widzę w dalekiej przyszłości to up budyneczków kulturowych za schematy
a za jakieś kilka lat zmniejszenie powierzchni czy wielkości budynków za schematy
 

DeletedUser3642

Guest
Żebyś sie nie zdziwił, chodzą słuchy, że obecny nr 1 Felyndrala tak zbzikował na tym punkcie że sprzedał wszystko włącznie z duszą, żeby ich dogonić i dogonił.

Zbzikował??? On jest poprostu najlepszy i nikt nie jest w stanie zabrać mu 1 miejsca w rankingu! :p
 
Do góry