• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Grający się sypią a marketing gry śpi.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1318
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

szycha102

Wędrowiec
Ja wlasnie gram w ta gre,poniewaz nie wymaga ciaglego siedzenia przy komputerze.Mam czas to siadam i klikam co piec minut,a jak nie to co dwa dni.Nic nie trace nawet jak tydzien nie zajrze do kompa.Przeraza mnie tylko to co z ta gra sie dzieje,Jest coraz gorzej.Gram juz ok.2 lat i jest coraz gorzej,a nie lepiej.Kazda modernizacja gry jest na niekorzysc graczy,Konkursy albo nudne,albo z takimi nagrodami,ze nie chce sie w nich brac udzialu.Wezcie pod uwage tylko cotygodniowe turnieje.POZAL SIE BOZE.Nagrody jednakowe czy machniesz 30 czy 3tys.punktow.Rozumie Bractwo,ale powinno byc i tu rozroznienie,graczy aktywnych.Po co mam sie meczyc,skoro i tak dostane tyle co najslabszy w bractwie.
 

DeletedUser1318

Guest
No i własnie. My tu narzekamy, proponujemy jakieś rozwiązania nie po to, aby tylko krytykować bo nam się gra nie podoba. Myślałem, że adminów też takie uwagi interesują. Chyba jednak traktują te forum, jako wentyl bezpieczeństwa - niech ględzą, a my swoje będziemy robić. To jest zgubne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry