• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Linia zadań: Maskarada

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2090

Guest
Dzień dobry Wszystkim,
jestem tu nowa i dopiero zaczęłam grę. Czy żeby stworzyć zaklęcie w Maskaradzie potrzebuję do tego wybudować Akademię Magii? Czy można go zdobyć też w inny sposób?
Pozdrawiam, M.
 

visit0r

Paladyn
nie musisz tego zebrac z fabryki, mozesz wystawic oferte lub kupic od kupca, jesli jestes w bractwie to popros kogos zeby dal ci oferte korzystna dla ciebie, ludzie na pewno pomoga:)
pamiętaj że pomoc członkom bractwa za pomocą korzystnych ofert jest ograniczona systemowo przelicznikiem 1:4
 

DeletedUser110

Guest
Dzień dobry Wszystkim,
jestem tu nowa i dopiero zaczęłam grę. Czy żeby stworzyć zaklęcie w Maskaradzie potrzebuję do tego wybudować Akademię Magii? Czy można go zdobyć też w inny sposób?
Pozdrawiam, M.
Są jeszcze 2 sposoby:
- zdobyć w turnieju (o ile masz dostęp do turnieju, bo nie wiem jak to teraz z tym jest, kiedyś trzeba było zbadać)
- liczyć na łut szczęścia szukając skarbów u sąsiadów (3/dobę max)
 

DeletedUser2090

Guest
Są jeszcze 2 sposoby:
- zdobyć w turnieju (o ile masz dostęp do turnieju, bo nie wiem jak to teraz z tym jest, kiedyś trzeba było zbadać)
- liczyć na łut szczęścia szukając skarbów u sąsiadów (3/dobę max)

Dziękuję bardzo za szybką pomoc i wyjaśnienie.
Życzę miłej gry!
 

DeletedUser80

Guest
Jeśli mógłbym coś radzić nowo zaczynającym - odpuśćcie sobie ten event.
Wykosztujecie się opóźniając swój rozwój na budynki które bardzo szybko będą niewiele warte, zamiast tego poświęćcie się normalnej rozbudowie, niedługo będzie kolejny event i już wtedy będzie i łatwiej i nagroda będzie lepsza. Być może nie wiecie, ale bonusy z budynku nie rosną wraz z rozwojem, jednocześnie zależą od poziomu - im wyższy tym bonusy lepsze.
 

DeletedUser2036

Guest
chłopaku gdzieś Ty był wcześniej ?
teraz piszesz takie rzeczy ? :/

jak zaliczyłem ten event to wyszło na to że w zasadzie nie było warto bo to co dostałem w nagrodę to jakaś porażka :/
 

DeletedUser2076

Guest
Chciałbym tylko tak delikatnie zauważyć @wielki ebola, że wszystko co dostaje się z wydarzeń się bardzo średnie. Na tym polegają wydarzenia;) Ale to jest jak z przecenami - ludzie kupują bo na przecenie. Nie ważne - potrzebuje tego w danej chwili czy nie, ale jest tanio.

Natomiast w kwestii przyszłych wpadek z nagrodą - zawsze możesz najechać kursorem w zadaniu głównym na ikonę nagrody i zobaczysz co ona oferuje. Możesz też korzystać np. z tej strony http://crazywizard.info/en/index-en.html (są też inne - to tylko przykład) by zobaczyć co daje nagroda główna i czy warto się o nią zarzynać.
 

DeletedUser2036

Guest
dzieki za info
fakt że w tym razem zadziałem jak w dzikim gonie ( co ? ja nie dam rady)
Pozdro ;)

edyta:
szkoda że tylko w "zachodnich" językach :/
to że nie ma tego przetłumaczonego na nasz to się przyzwyczaiłem ale żeby nie było po rosyjsku ?!
 

DeletedUser

Guest
Fajny evencik, tylko nagrody niestety nie rozpieszczają :( Produkcja młotków dość niska w porównaniu do Warsztatu na 15 poziomie. Zaczynam rozdział z krasnoludami. Za to poprzednie wydarzenie z burakami było całkiem fajne ;)
 

DeletedUser2036

Guest
następny zacznie się jak się skończy obecny ;)
a buraki były fajne bo były delikatnym nawiązaniem do politykuF :p
 

Christo

Rozbójnik
Buraki były słabe.. event był zbyt drogi, a budynki zbyt słabe na poniesione koszta w porównaniu do poprzednich eventów.
 

Vernixen

Wędrowiec
O której godz. mogę ponownie zebrać skrzynkę z pomocy sąsiedzkiej? Zostały mi jeszcze do zebrania 2 relikty, a do końca Maskarady zostało tylko 15 godz.
24d9b49e4c0618f1gen.jpg
 

DeletedUser626

Guest
Licznik resetuje się o północy, więc jeśli nie pomoc to 2 konflikty na zwykłej mapie.
 

DeletedUser2005

Guest
upload_2017-8-21_9-46-46.png

ktoś ma może dokładniejsze informację na temat tego budynku? bo w google cisza ;(
 

DeletedUser626

Guest
@Vernixen W Twoim rozdziale nie powinno być problemu, żeby jeszcze dziś zrobić jeden zwiad i wynegocjować/wywalczyć 2 konflikty, aczkolwiek musisz przemyśleć czy warto. To jest ostatnie zadanie, więc trochę szkoda by było na koniec odpuszczać. Sprawdź też, czy w żadnej prowincji nie został Ci niezrobiony konflikt, może zwiad nie będzie konieczny.


@CreO Jakie informacje Cię interesują?
 

Vernixen

Wędrowiec
Zaliczone. Nie chodzi już o sam efekt finalny w postaci nagrody, ale o samo sprawdzenie czy się uda przejść cała zabawę. Nawet gdyby to był największy cud tego świata to i tak nie mam gdzie go upchnąć, chyba że pionowo na krawędzi :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry