• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Linia zadań: Maskarada

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1953

Guest
zostanie tak jak jest obecnie. Jeżeli chcesz żeby budynki zdobyte na wczesnym etapie gry miały bonusy takie jak w wyższych rozdziałach to po zdobyciu budynku nie należy wchodzić do zakładki budynki. Jeżeli zajrzysz to budynek będzie miał już zawsze takie staty jak w epoce w której byłeś w momencie otworzenia zakładki. Jeżeli powstrzymasz się od zaglądania, przejdziesz 1 -2 epoki wyżej i dopiero wtedy otworzysz staty będą takie jak w epoce wyższej
 

marge79

Wędrowiec
MASKARADA cz.2
1. Wyprodukuj Trunki 50 razy (5 min)
2. Wyprodukuj Chleb 30 razy (1h),
3. Przeprowadz zwiad 1 prowincji lub rozbuduj 1 budynek do poziomu 10 lub wyższego,
4. Rozwiąż 26 konfliktów lub zdobądz 26 Reliktów,
5. Opracuj 1 technologię lub rozbuduj 1 budynek do poziomu 12 lub wyższego,
6. Wyprodukuj Proste Narzędzia 40 razy (15min),
7. Zdobądz 14 Reliktów,
8. Rozbuduj 4 budynki do poziomu 4 lub wyższego,
9. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 16 razy (3h) i zdobądz dużą ilość Zasobów,
10. Wydaj 23 PW,
11. Wyprodukuj Kosz Zakupów 12 razy (9h) i zdobądz dużą ilość Zasobów,
12. Wyprodukuj Skrzynkę z narzędziami 10 razy (1d) i zdobądz dużą ilość Zasobów,

druga część Maskarady weszła u nas z pominięciem bety. Więc w zasadzie nie wiadomo czy i co zostało w nich zmienione.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser80

Guest
Postawiłem budynek w drugim rozdziale, czy wraz z okrywaniem nowych budynek będzie produkował dodatkowe rzeczy? czy produkcja juz zawsze pozostanie taka jaka jaka jest obecnie?
Dokładnie tak, zostaje bez zmian.
Dlatego stwierdzenie, że na 2 pierwszych poziomach się nie opłacają jest ze wszech miar słuszne, zamiast marnować czas i zasoby na event, lepiej poświęcić się rozwojowi a jak się okrzepnie, wziąć udział w kolejnym evencie, są stosunkowo często.
 

DeletedUser2005

Guest
no cóż, więc pierwsza część eventu zmarnowana bo zinterpretowałem opis budynku że można go rozbudować. w tej chwili mimo że zaczynam 3 epoke jest już bezużyteczny. Ma ktoś informację kiedy jest przewidziane wprowadzą możliwość ulepszenia budynków eventowych? bo na tą chwilę najlepszym wyjściem było bu usunięcie tego budunku.
 

DeletedUser2083

Guest
rozwiąż 26 konfliktów lub zdobądź 26 reliktów. Kto to wymyśla?! Mam same trudne prowincje na których w większości przypadków przegrywam bo jestem świeżym graczem. 26 reliktów? skoro tylko 3 można dziennie znaleźć w skrzyniach ze skarbem? Czy to jakiś żart czy sen szalonego informatyka. żal.
 

marge79

Wędrowiec
rozwiąż 26 konfliktów lub zdobądź 26 reliktów. Kto to wymyśla?! Mam same trudne prowincje na których w większości przypadków przegrywam bo jestem świeżym graczem. 26 reliktów? skoro tylko 3 można dziennie znaleźć w skrzyniach ze skarbem? Czy to jakiś żart czy sen szalonego informatyka. żal.
obecnie trwa turniej,łatwo zdobyć relikty
 

DeletedUser1953

Guest
rozwiąż 26 konfliktów lub zdobądź 26 reliktów. Kto to wymyśla?! Mam same trudne prowincje na których w większości przypadków przegrywam bo jestem świeżym graczem. 26 reliktów? skoro tylko 3 można dziennie znaleźć w skrzyniach ze skarbem? Czy to jakiś żart czy sen szalonego informatyka. żal.

Rozumiem, że jeszcze nie dołączyłeś do żadnego bractwa. Dołącz do jakiegoś bractwa, pojawi się na mapie świata nowa opcja - turniej. Dla początkujących walki są łatwe dodatkowo tanie jeśli wolisz negocjacje. Można zdobyć całkiem sporo reliktów. Wszystko zależy od tego ile masz odblokowanych prowincji turniejowych
 

DeletedUser2083

Guest
obecnie trwa turniej,łatwo zdobyć relikty
Acha oczywiście jeśli masz kilka terenów na których możesz turniejować.

Rozumiem, że jeszcze nie dołączyłeś do żadnego bractwa. Dołącz do jakiegoś bractwa, pojawi się na mapie świata nowa opcja - turniej. Dla początkujących walki są łatwe dodatkowo tanie jeśli wolisz negocjacje. Można zdobyć całkiem sporo reliktów. Wszystko zależy od tego ile masz odblokowanych prowincji turniejowych

Jestem w bractwie lecz na mapie z wielu zdobytych prowincji tylko jedna nadaje się pod turniej
 

DeletedUser1874

Guest
Jestem w bractwie lecz na mapie z wielu zdobytych prowincji tylko jedna nadaje się pod turniej

Prawda jest taka, że twórcy tych eventów nie chcą nikogo wykluczać ze względu na rozwój, ale ci najbardziej początkujący nie mają niestety równych szans. Poza ilościami towarów/zasobów/złota potrzebną w niektórych zadaniach, w większość zadań we wszystkich eventach wiele się nie różni dla graczy w różnych rozdziałach, dlatego zwykle gracze w 1 i 2 rozdziale (szczególnie wyraźne było to w poprzednim evencie) są na straconej pozycji. Jednak nie przejmuj się, bo w pierwszych rozdziałach nagroda nie jest przydatna, tak samo jak jej bonusy już nie wzrosną po jej otrzymaniu, nawet jeśli przejdziesz do kolejnych rozdziałów. Dlatego i tak wkrótce byś ją sam usunął. Z drugiej jednak strony, ktoś w ostatnich rozdziałach mógłby narzekać, że zwiad, albo opracowanie technologii zajmuje po kilka dni. Eventy są co kilka tygodni, więc podczas kolejnego pewnie będziesz już na odpowiednim poziomie rozwoju.
 

DeletedUser2138

Guest
to że nie dolicza młotków za wykonane cykliczne zadania to jest w porządku ? czy jakieś niedopatrzenie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry