• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Linia zadań Roberta Rudobrodego

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2639

Guest
Podzielcie się zadaniami :)
Była umieszczana lista w innym wątku - ze spoilerami , ale wrzucę i tutaj
1. Wykorzystaj 1 PW
2. Kup 1PW
3. Zdobądź małą ilość monet
4. Zdobądź małą ilość zasobów
5. Wyprodukuj Chleb 5x (warsztat 1h)
6. Wyprodukuj Proste Narzędzia 25x (warsztat 15min)
7. Wyprodukuj Trunki 40x (warsztat 5min)
8. Wyprodukuj Chleb 20x (warsztat 1h)
9. Zdobądź 18 reliktów
10. Wyszkol 200 jednostek
11. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia10x (warsztat 3h)
12. Wykorzystaj 18 PW
13. Kup 16 PW
14. Zdobądź przyzwoitą ilość monet
15. Wyszkol 300 jednostek
16. Zdobądź przyzwoitą ilość zasobów
17. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 6x (9h)
18. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 10x (3h)
19. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 4x (1d)
20. Przeprowadź zwiad 1 prowincji
21. Rozwiąż 12 konfliktów
22. Rozbuduj 4 budynki do poziomu 5 lub wyższego
23. Wyprodukuj Proste Narzędzia 30x
24. Wyprodukuj Kosz Zakupów 13x
25. Zdobądź 20 reliktów
 

DeletedUser2017

Guest
Hey!
Może ktoś coś więcej wie na temat nagród ???
Lista zadań nie jest taka trudna :)
 

DeletedUser2017

Guest
Zazwyczaj do eventu podchodzę bez emocji są zadania to je realizuje ale bez przesady bo czasami bardziej mnie się opłaca zająć własną produkcją i rozbudowa miasta niż na siłę robić event. A w aktualnym evencie nie widzę nic ciekawego :)
 

Midi67

Rozbójnik
woooow... nagrody powaliły.... na 11 lvl - szczególnie przy porównaniu do kosztów negocjacji w turniejach lub prowincjach :
- 980 kultury
- 600 zwojów przy secie 1200 na 12h

BUAHAHAHAHAHA :D ciąg dalszy odlotu twórców....

@Dargomira - ciekawe ile będzie TRWAŁO kilka tygodni o których pisałaś w roku 2017 w związku z nowym rozdziałem.... byle nie tyle co SOON.... :D
 

DeletedUser2264

Guest
woooow... nagrody powaliły.... na 11 lvl - szczególnie przy porównaniu do kosztów negocjacji w turniejach lub prowincjach :
- 980 kultury
- 600 zwojów przy secie 1200 na 12h

BUAHAHAHAHAHA :D ciąg dalszy odlotu twórców....

@Dargomira - ciekawe ile będzie TRWAŁO kilka tygodni o których pisałaś w roku 2017 w związku z nowym rozdziałem.... byle nie tyle co SOON.... :D

Nagrody powalają :D:D

Na becie dzisiaj poszła wiadomość z trąbki, że nowa rasa już niebawem :)
 

Tajniakos

Paladyn
Wow nagrody powalają te za zadania jak i główne. Zastanawiam sie dla kogo jest ten mini ivent bo napewno nie dla zaawansowanych graczy. To chyba jakiś przedwczesny żart prima aprylisowy ;):p
 

Vito Andolini

Zwiadowca
No coz zwykle nie krytykuje nagrod sa jakie sa a raczej jakie byly...bo tych nawet gdybym dostal bez robienia eventu nie wstawilbym u siebie do miasteczka.Nie wiem co mieli na mysli pomyslodawcy ale naprawde sa one nieoplacalne
 

DeletedUser2845

Guest
Pierwszy event, który odpuszczam :( Rozdzial VI (do VIII) i nagrody dające niebonusowe surowce, komu to potrzebne?
Po tej "aktualizacji" wszystko jest nie tak, komu będącemu na tym etapie gry zamiast młotków bardziej przydadzą się niebonusowe manufaktury - nikomu (od czego w końcu jest gildia i rynek).
 

DeletedUser2017

Guest
Zgadzam się w zupełności kolejny event nikomu nie potrzebny - nie mam zamiaru w tym uczestniczyć szkoda mnie na to czasu.
 

DeletedUser1447

Guest
wydarzenie celem zabicia nudy, zawsze coś ciekawego się dzieje, prawda?

Ale mam pytanie, czy idzie wyłączyć jakoś te 2 ikonki z mordą tego typa, żeby mi ekranu nie zaśmiecały? Czy muszę się przygotować na tydzień życia z przysłoniętym niepotrzebnie ekranem?
 

DeletedUser2860

Guest
Nie wiem czy te cacka są przydatne czy nie, ale jako nowy gracz ów zadania są dla mnie do wykonania dość "trudne"
 
Status
Zamknięty.
Do góry