• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser626

Guest
Wpisałam godzinę zakończenia do trąbki.
Przekierowuję tutaj również istniejące tematy, bo założyliście już 4ty, a w większości jest tylko radosny spam.
 

Midi67

Rozbójnik
@Dragomira - pozamykałaś wszystkie tematy i przekierowałaś linkiem... na "Berdyczów" - nie zmieni to faktu, że cześć graczy jest niezadowolona z tego co oferuje InnoGames w Przygodach bractw i wyraża swą opinię a co Ty nazywasz spamem.... widzę, że wytyczne "z góry" lub Twoja nadgorliwość w likwidowaniu "trudnych" dla twórców tematów wzrasta wraz z tym im więcej graczy odpuszcza sobie beznadziejne eventy.... Brawo WY :)
 

Azulena

Rozbójnik
"Strzałem w dziesiątkę" (albo w kolano, jak kto woli... tylko czyje?) jest wprowadzenie odznak za zrobienie zaklęć.

1 Akademia Magii, czas na trzy potrzebne zaklęcia to łącznie blisko 40 godzin. "Brawo" za pomysł.

To tak wydłuża czas i dezorganizuje zdobywanie kolejnych punktów na mapie, że z pewnością tylko największe Bractwa mają szansę. :(

A do tego brak możliwości wpłacania odznak Graczy z Bractwa przez Arcy i Magów - czyli część przepadnie.
Mam w Bractwie Graczy dorosłych, pracujących, grają kiedy mogą. Nawet gdyby chcieli zrobić tę żałosną Przygodę, nie zwolnią się dla niej z pracy.
 

DeletedUser2264

Guest
"Strzałem w dziesiątkę" (albo w kolano, jak kto woli... tylko czyje?) jest wprowadzenie odznak za zrobienie zaklęć.

1 Akademia Magii, czas na trzy potrzebne zaklęcia to łącznie blisko 40 godzin. "Brawo" za pomysł.

To tak wydłuża czas i dezorganizuje zdobywanie kolejnych punktów na mapie, że z pewnością tylko największe Bractwa mają szansę. :(


Ameryki nie odkryłam, ale szybciej wypada czary zbierać w turnieju, czekanie 20pare godzin to masakra.. ostatecznie można tez coś znaleźć w skrzynkach, tylko nigdy nie wiadomo czy i co się znajdzie..
Też gratuluję tej zmiany Twórcom :D No, ale przecież nie może być łatwo jak można zdobyć PW :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
@mimia a jak czytam Twoje wypowiedzi to też mam ochotę Ci zaproponować abyś zmieniła grę... i Twoje "mądrości" tez mi w niczym nie pomagają, nie poprawiają humoru i działają nie tyle zniechęcająco co irytująco... i co mam z tym zrobić?

Przygody podobno mają jakoś tak scalać bractwa... a ja mam nieodparte wrażenie że bardziej dzielą. W bractwie zebrało się kilku ludzików i oni chca przygody robić bo "fun". A reszta bractwa (zdecydowana) nie bardzo wie co ma zrobić ze sobą... tłumaczyć ? kibicować? pomóc? zignorować? ja próbuję zrozumieć... i za misia nie kumam, ale najwidoczniej za gupi jestem.

Wiem natomiast ze atmosfera jest niesprzyjająca. z jednej strony osoby nie biorące udziału czasami powiedzą słowo lub dwa na ten temat (juz nie będę pokazywać palcem kto najwięcej plumka :D). Z drugiej strony domyślam się że osoby które jednak chcą klikać te mapki to teraz gryzą klawiaturę bo oczywiście idzie im to jak krew z nosa ... i pewnie mają za złe że reszta towarzyszy im nie pomaga. Niby wielkiego konfliktu nie ma, ale... ta zadra jest zupełnie niepotrzebna. Przepraszam, ale za 8pw to mi sie pilnować mapki nie chce. Gdyby jeszcze zamiast kupca były te chatki na wojsko... tez dupne, ale zawsze coś "użytecznego" a kupiec?... zamiast jednego durnego kupca postawię manu i lepiej na tym wyjdę. Ale jeden woli gruszki inny zajada się glonami...
 

Salvea

Wędrowiec
Ta przygoda nie byłaby zła gdyby dali więcej czasu /2 tygodnie/ i trochę lepsze nagrody /budynki z populacją i jakieś przyspieszacze, książeczki też są ok/...
 

Christo

Rozbójnik
Ja powiem wprost. Były tu takie osoby (i będą), które śmiały nam się w twarz tym naszym narzekaniem, ale kiedy trochę czasu minęło przyznawały się do błędu i teraz też narzekają na grę. Kiedy jest się na początku drogi lub w środku to jest wszystko ładnie i pięknie, super, ale jak już jest się o wiele dalej to potem przychodzi co do czego do główki.

Dlatego zanim zaczniecie nam się śmiać w twarz polecam zastanowić się nad sobą, bo tym samym pokazujecie nam swój brak kultury.

Co do przygody bractw...
Danie nam książeczek w zamian trzeba produkować lub zdobywać z turnieju... słabe rozwiązanie. Nagrody jak zwykle nie powalają. Nie warte zachodu. Ogólnie te PB wyszły jeszcze gorzej niż poprzednie.
 

kasiaczb

Zwiadowca
NIestety PB będą do bani dopóki Inno nie zabierze się na poważnie za przejmowane konta.....póki co to walka z wiatrakami i nie ma po co się za to zabierać. Najgorsze że jest to legalne! Ale zastanawiam się jak długo jeszcze do Inno nie dotrze to że gracze nie są durniami :)) po co mają kupować diamenty jeśli moga odkupić całe miasto !!! Potem je ustawić pod przygody i śmiać się innym w twarz:))
Może po prostu założymy wątek "miasta na sprzedaż" i kto konczy gre wystawi tam swoją ofertę i tyle? Dogadamy się na mailu co za ile i gotowe,a Inno niech se wysyła te swoje marne ofert na diamenty....pośmiejemy się wtedy wszyscy.
 

marcinekk24

Zwiadowca
Dzisiaj w w naszym bractwie przeszliśmy na drugą planszę. I jak zobaczyłem wszystkie punkty to się załamałem. Czemu na każdej ścieżce, są produkcje 2d, 1d ? To jest porażka. 15 osób u nas się udziela w Przygodach i na bank nie zdążymy ze wszystkim a jeszcze jest jedna plansza, gdzie pewnie produkcji 2d i 1d jest o wiele więcej. Gdzie my mamy stawiać budynki produkcyjne? Każdy z nas ma w swoim mieście rasy gościnne i inne potrzebne budynki. Czy Twórcy gry na głowę upadli? Wydłużcie czas trwania Przygód Bractw dwukrotnie, albo zlikwidujcie produkcje 2d i 1d. Na litość boską.
 

DeletedUser626

Guest
Skasowałam ponad 2 strony tego, co według niektórych z Was nie jest spamem, a było dyskusją o tym czyje posty są na temat, kto lepiej zna grę i kto kogo bardziej nie chce czytać, okraszone polonistyczną dyskusją o "łbach". Możecie tu Przygodę bojkotować, anybojkotować, dowoli komentować, byle moi drodzy na temat. Tematem nie jest to kto gra dłużej i kto ma większe prawo do wypowiadania się.

@Midi67 Nic nie zostało zlikwidowane z Waszego bojkotu. Jakbym chciała Was uciszyć to naprawdę nie byłoby to trudne - kikimora wspomniała, że pamięta takie czasy, może Ci opowie. Dziwicie się, że bojkot ma tak słaby zasięg - jak ktoś wchodzi na forum i widzi 4 tematy pełne słownych przepychanek (z dużą ilością pogrubionych i wielkich liter) to odechciewa się tego czytać, a co dopiero dołączać.
 

grain

Zwiadowca
Jaki sens mają Przygody, jeżeli nie ma żadnych zasad ani żadnej kontroli, są bractwa które kupują martwe konta i urządzają je 'pod przygody'. Jakie szanse ma z takimi kontami bractwo grające uczciwie?? Polecam obejrzenie konta np. Gieniuszki. Mało bractw już w ogóle chce się w to bawić, my chcieliśmy - nie dla nagród, bo te wiadomo jakie są, ale fajna byłaby zdrowa rywalizacja i wspólne działanie swojego zespołu, ale jeżeli są dopuszczalne takie przekręty i nikt na to nie reaguje, odchodzi ochota od zabawy.
 

DeletedUser1660

Guest
Jaki sens mają Przygody, jeżeli nie ma żadnych zasad ani żadnej kontroli, są bractwa które kupują martwe konta i urządzają je 'pod przygody'. Jakie szanse ma z takimi kontami bractwo grające uczciwie?? Polecam obejrzenie konta np. Gieniuszki. Mało bractw już w ogóle chce się w to bawić, my chcieliśmy - nie dla nagród, bo te wiadomo jakie są, ale fajna byłaby zdrowa rywalizacja i wspólne działanie swojego zespołu, ale jeżeli są dopuszczalne takie przekręty i nikt na to nie reaguje, odchodzi ochota od zabawy.
Co za hipokryzja... Bipper...
Nie pisz więc o przekrętach w przygodzie.
 

DeletedUser2264

Guest
ja też już bardziej współczuję i podziwiam, że im się chce.. Szacun fajterzy!
 

DeletedUser

Guest
@Dragomira, czytam zdecydowaną większość postów we wszystkich tematach niezaleznie od przepychanek :) a i robię to za friko, więc dziękuję za troskę

Ale miało być na temat, więc będzie
PB trzecia odsłona, moje bractwo podeszło ot tak na luzie nie potrzebujemy się bardziej integrować, przeszliśmy jedną niebieską ścieżkę i jesteśmy na drugiej - jak pisałem na luzie bez spinki uwagi:

+ że daliście w końcu te przyspieszacze PW, nie przeszkadza mi to że tylko antyki - tak były zapowiadane od samego początku więc tu okejka
- to kpina wstawiać na drugim etapie w sumie 21 elfickich posągów (każdy wymaga 2 dni budowy i 3 różnych manu 1t) w sześcio-dniowym ewencie!
- to powoduje że nawet nie mam ochoty patrzeć co będzie w trzecim (którego pewnie i tak nie ogarniemy bo po co jak w ciągu jednego turnieju bez pośpiechu zdobywam więcej PW z samych walk)

i w sumie to szkoda mi więcej pisać, potraktuję to tak samo jak Maszkaradę czy Rudegorka i poświęcę czas na inne przyjemności - dzięki ci IG :)

Pozdrawiam aaa i oczywiście jak to zobaczyłem poleciało kilka "włoskich zakrętów"

Edit:
A ja współczuję tym co tak piszą. Jak ktoś chce to robi przygodę a jak ktoś nie chce to nie robi. Oprócz punktów jest jeszcze na przykład rywalizacja i walka z innymi bractwami o jak najlepsze miejsce. Ale rozumiem, że nie wszyscy mają coś takiego i to właśnie im należy współczuć.

Jaka rywalizacja? Jak się ruszą diamentowi chłopcy ( i dziewczyny) to nie ma rywalizacji, masz topkę i potem ochłapki. Poza tym w jednym zdaniu zaprzeczasz sam sobie po to jest walka o jak najlepsze miejsce by zdobyć te punkty (no bo przecież nie te marne 70PW?)

A to mi przypomniało:
mały + dla IG za próbę walki z rotacją członków podczas przygody, bo wcześniej problem z takimi elfickimi posągami nie istniał ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2937

Guest
@Dragomira, czytam zdecydowaną większość postów we wszystkich tematach niezaleznie od przepychanek :) a i robię to za friko, więc dziękuję za troskę

Ale miało być na temat, więc będzie
PB trzecia odsłona, moje bractwo podeszło ot tak na luzie nie potrzebujemy się bardziej integrować, przeszliśmy jedną niebieską ścieżkę i jesteśmy na drugiej - jak pisałem na luzie bez spinki uwagi:

+ że daliście w końcu te przyspieszacze PW, nie przeszkadza mi to że tylko antyki - tak były zapowiadane od samego początku więc tu okejka
- to kpina wstawiać na drugim etapie w sumie 21 elfickich posągów (każdy wymaga 2 dni budowy i 3 różnych manu 1t) w sześcio-dniowym ewencie!
- to powoduje że nawet nie mam ochoty patrzeć co będzie w trzecim (którego pewnie i tak nie ogarniemy bo po co jak w ciągu jednego turnieju bez pośpiechu zdobywam więcej PW z samych walk)

i w sumie to szkoda mi więcej pisać, potraktuję to tak samo jak Maszkaradę czy Rudegorka i poświęcę czas na inne przyjemności - dzięki ci IG :)

Pozdrawiam aaa i oczywiście jak to zobaczyłem poleciało kilka "włoskich zakrętów"

Edit:


Jaka rywalizacja? Jak się ruszą diamentowi chłopcy ( i dziewczyny) to nie ma rywalizacji, masz topkę i potem ochłapki. Poza tym w jednym zdaniu zaprzeczasz sam sobie po to jest walka o jak najlepsze miejsce by zdobyć te punkty (no bo przecież nie te marne 70PW?)

A to mi przypomniało:
mały + dla IG za próbę walki z rotacją członków podczas przygody, bo wcześniej problem z takimi elfickimi posągami nie istniał ;)
Ciekawe, że bractwo, w którym jestem jest na topie a nikt u nas nie użył do tego celu diamentów.
 

DeletedUser174

Guest
miałam się zamknąć w sobie, ale jak zobaczyłam post Blosoom nie mogłam się powstrzymać :D

ale @BlossomValvi w czym problem? każdy z bractwa nastawia 1 produkcję i macie jeszcze nadwyżkę :D wg mnie to i tak za mało tych posągów jest. Ja proponuje aby było 2x więcej bo jest za łatwo (jakby nie było jest nadwyżka!!!) a może 3x... no co nie dacie rady???

a ja wiem też dlaczego przygody wyglądają tak a nie inaczej, I wiecie co jestem z tego obrotu sprawy niezwykle zadowolona :) Super pomysł :D bo Ci co ich nie robia mogą dla odmiany z politowaniem porechotać z tych zaangażowanych. I to jest super! szczerze to mi się cholernie podoba taka zamiana ról :)

@mimia może meliski? łyknij sobie dziewczyno. Raczej nie zaszkodzi, a może pomoże...

Drogie IG kiedy nowa odsłona przygód? Te się jeszcze nie skończyły a ja już tęsknię...
 
Do góry