• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Letnie Przesilenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser192

Guest
Z innej beczki: jak to pięknie, że dzięki Konkursowi wszyscy zapomnieli, że mają prowincje obstawione Orkami, grzyby hoduje się tygodniami, a drzewko technologii jest zablokowane przez obligatoryjne odkrycie cudów wszystkich typów. Elvenarowe nastroje wróciły do normalności, a wszystko dzięki księżycowym okruszkom. Jakie to śliczne. Jakie zmyślne. ;)

to raczej chwilowe ;) niektorzy już pokończyli jedną linie zadań i została im ta z 1 zadaniem co 24 godziny. a jak z tej co 24h nie będzie dużej ilości nowej księżycowej waluty i np: zebranie nawet na pierwszą nagordę będzie problemem to zacznie się hejt :D za wcześnie by oceniać w jakim stopniu ten event nagradza aktywnych graczy a w jakim próbuje sprzedać diamenty ;)
 

zata

Zwiadowca
no na forum bety już "hejt" się zaczął chociaż nie wiem czy tu nie są trochę inaczej przeliczane/wynagradzane zadania niż na becie.
 

DeletedUser1044

Guest
Siemanko mógłby mi ktoś na priv napisać czy tu lub w grze nick Mroko (Felyndral) wszystkie 21 misji tych co są co 24h, z góry dzięki :)
 

DeletedUser995

Guest
Mam pytanko - jak mam zrobić zadanie z rozwiązaniem 20 konfliktów (lub 200 prowincji odkrytych) skoro mi sie wyświetla sie 41/200 na pasku . Szczerze mówiąc wole 20 konfliktów zrobić (ale co i jak?) niż zdobywac 160 prowincji na moim etapie rozwoju...
 

zata

Zwiadowca
Przy 5 konflikcie pasek Ci się zmieni z 41/200 na 5/20 :)
Pokazuje po prostu to czego masz więcej, a na starcie masz wiecej prowincji niz rozwiazanych konfliktow.
 

DeletedUser995

Guest
Ok poszlo - wiecej walk zrobiłem (no i wiecej trupów...) - dziekowac ;P
 

Hassano

Łucznik
I sie zaczyna.. robiłem zadanie aby spleść "moc zasobów" zrobiłem to 2x i nadal nie zaliczyło zadnia a straciłem łącznie 26h.. ktoś mi to wynagrodzi ?????
 

Hassano

Łucznik
Lepiej nie w dzieciach :) ale pytam poważnie zadanie stoi od 2 dni bo niechce go zaliczyć a czas leci.. jakaś rekompensata za strate czasu powinna być..
 

DeletedUser449

Guest
Ze wszelkimi zadaniami wiele osób ma problemy. W takim przypadku po prostu należy napisać do supportu - sam zgłaszałem się w różnych przypadkach, w tym dwukrotnie właśnie z problemem splecenia zaklęcia i zadanie zaliczano w ciągu kilku godzin. Zacznij żądać rekompensat dopiero, gdy rzeczywiście coś stracisz - nogę, rękę, resztki rozumu...
Dwa dni straciłeś na własne życzenie, nie zgłaszając problemu we właściwym miejscu. Poczekaj jeszcze 2 tygodnie ze zgłoszeniem, to może dadzą w nagrodę ferrari.
 

DeletedUser878

Guest
To jest gra ludzie, zluzujcie czasami. Błędy się zdarzają jak wszędzie, wystarczy napisać do supportu.
 

Capricorn

Wędrowiec
Jak długo czeka się na odpowiedź supportu, nie zaliczają mi się te rozbudowy budynków, zgłosiłam i jestem ciekawa kiedy mogą zareagować.
 

DeletedUser37

Guest
Tak sobie podliczyłem ile księżycowych okruchów dostaniemy za wykonanie wszystkich zadań i ile skrzyń za nie otworzymy, wyszło mi

Na start dostaliśmy 50 KO + 1470* KO z zadań = 1520 KO
* 735 z zadań z ograniczeniem czasowym i 735 z zadań bez ograniczenia
Brązowa skrzynia: 1520/50=30,4 co da nam 150 Słonecznych Błysków
Srebrna skrzynia: 1520/90=16,8 co da nam 160 SB
Złota skrzynia: 1520/140=10,8 co da nam 200 SB

Słonecznych błysków wystarczy tylko na odblokowanie Skały Venara na I poziomie, o poziomie II bez kupowania diamentów albo mega farcie gdzie za każdym otworzeniem skrzyni trafiałyby się księżycowe okruchy na kolejne skrzynie, nie mamy co myśleć, o III poziomie nawet nie będę pisał.
 

DeletedUser1052

Guest
Tak sobie podliczyłem ile księżycowych okruchów dostaniemy za wykonanie wszystkich zadań i ile skrzyń za nie otworzymy, wyszło mi
Ale to było chyba do przewidzenia :)
Nomak mam prośbę możesz również do mnie podesłać listę zadań?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Osteres

Zwiadowca
Tylko, że jakby nie było to jest jednak spore przegięcie. To już lepiej ślimaka kupić za te kryształy, których potrzeba za ukończenie a raczej doczłapanie się do Głównej Nagrody III poziomu... No cóż przykre ale jednak grać trzeba dalej i pozostaje się cieszyć z Głównej Nagrody I poziomu :rolleyes:
Sporo jeszcze przede mną gry bo od kilku dni wróżki do mnie zawitały :D
 

DeletedUser192

Guest
a można np: było dawać okruchy lub szansę na okruchy za motywacje w klanie (ludzie by klikali), do tego okruchy za zbieranie produkcji np z manufaktur. ale nie. lepiej dać wyliczone na pierwszą nagrodę, a reszta za diamenty :(
 

DeletedUser

Guest
@Fjuczers Zależy jak często będą organizowane eventy. Jeśli raz w miesiącu, to i tak będzie co robić :) Kwestia więc nie tyle nagród co ich zbalansowania potem względem częstotliwości. Może się okazać, że masz nagrody w postaci budynków i brak miejsca, by je postawić, bo eventy zbyt często Ci budynki jako nagrody dają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry