• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH

PRZYGODY BRACTW??


  • W sumie głosujących
    125

DeletedUser1953

Guest
A co wspólnego z bojkotem tzw Przygód Bractw mają posty w których gracze narzekają na turnieje, na nagrody w turniejach i niemożność wygrania walki turniejowej oraz konieczność uciekania się do przekupstw?
Przygody mnie nie interesują dlatego na ich temat nie chce mi się wypowiadać. Ale żeby nie było zarzucanego mi Offtopu:
Osobiście uważam, że w walce o ranking nie ma sensu brać udziału w PB dopóki:
1. istnieje możliwość korzystania w PB z pomocy multikont.
2. Nie zostanie wprowadzony nowy rozdział, który wyrówna szanse. Teraz np. ja muszę budować budynki rasowe orków, a ktoś kto skończył niziołki nie ma co robić z tym miejscem więc spokojnie bez straty zastawi je warsztatami. Niby jak ma wyglądać rywalizacja pomiędzy nami?
Osobiście mi przygody nie przeszkadzają, jedną ścieżkę można zrobić bez większego wysiłku przy w zasadzie niewielkim nakładzie. To co robię na warsztatach robiłbym i tak. trochę czasu poświęciłbym na trenty i browary. Kilka małych warsztatów, żeby porobić to co konieczne i kilka manuf niebonusowych tak jak przy ostatnich eventach.
Nagrody nie powalają ale skrócenie czasu to zawsze jakieś tam przyspieszenie w kolejce koszar dla mnie by było. Budynki - ten z maną nie potrzebuję. Gniazdo orków, przydałoby się tak z tydzień - 2 tyg je mieć, żeby już się ich trochę zrobiło zanim nie rozbuduję zbrojowni. Gdybym był jeszcze we wróżkach to gniazdo byłoby zbędne. Szybkie bonusy lepiej jest je mieć niż nie mieć ale z nimi czy bez i tak sobie poradzę. Generalnie przygody do rewelacyjnych opcji w grze nie należą mogę je sobie śmiało bojkotować :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2643

Guest
to co pisze elfmietek to po prostu nie da się czytać tych głupot :(

jasne , że na kilka tysięcy osób na serwerze 60-70-80 osób to mało tak ?
ale patrząc , że to jest 60-80 osób tworzących ten serwer , czyli aktywnych i będących od powiedzmy początku gry
to to jest sam trzon tej gry !!!

nie liczyć się ze zdaniem tych ludzi to tak jak podcinać gałąź na której się siedzi
ale widzę , ze Twój umysł pewnych rzeczy nie ogarnia

i jeszcze jedno , może Twoje bractwo to jakiś zlepek przypadkowych ludzi !!!
, ale nie u nas , u nas ludzie dobierali się miesiącami / latami i prężnie działa chat i nie które osoby znją się w realu
itd itp

.... i to nie jest żadna specyfika gry , tylko olewanie graczy i nieudacznictwo , wypuszczając aktualizację niesprawdziwszy wcześniej

.... i nikt tu nie czuje się pominięty , tylko walczymy o lepsze jutro , o zmiany
i o to by się liczono ze zdaniem graczy bo w końcu to z nas mając pieniądze i dzięki nam istnieją
jeśli przestaniemy grać to oni pójda na bezrobocie
więc kto tu jest dla kogo ?

saba61
moze i nic się nie zmieni , ale wolę próbowac , niż się poddać
a własciwie to już jest odzew bo pojawiła się ankieta :)
także ...walczmy dalej , takie jest moje zdanie .

//Połączono// Kenn
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Midi67

Rozbójnik
nie możemy potępiać tych, którzy wzięli udział w przygodzie.

Kiki - nie zgadzam się z Tym co napisałaś :) bo właśnie przez takich graczy mamy to co mamy.... tych, którzy przez przypadek kliknęli - OK rozumiem ale tych co "walczą z zaciekłością" o 1 pozycje na serwerach ( a są to w większość "stare bractwa" i "starzy gracze"..... już nie, bo właśnie przez takie działania jest gra w wersji "beta" z błędami i zastojem na 11 rozdziale. Gdyby wszystkie głowne bractwa i TOP 1000 graczy nie dotknęła Przygody - to uważam, IG przemyślałby swoje dalsze działania. A tak IG wychodzi z założenia... wrzucimy byle co i tak się znajda tacy co na to byle co polecą... i tyle. Może brutalne ale prawdzie - ZERO Solidarności graczy i zrozumienia, że pierwszy raz udało zrobić się akcję w którą zaangażowało się setki graczy i która odniesie skutek jednak mniejszy niż by mogła....

Nawet Amerykanie to widzą, czego nie widzi duża części polskich graczy :)

//połączono posty//Drago
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pantherapardus

Wędrowiec
Kolejne wpisy to: The prizes are terrible given the time and resources it takes to win it all. (Nagrody są beznadziejne, biorąc pod uwagę czas i środki niezbędne do wygrania tego wszystkiego.)

Not worth my time or frustration - nie warte mego czasu i frustracji


I was really looking forward to this next FS event after the last one failed ... but now ... uhg . nie mogłem sie doczekac kolejnej odsłony PB po tym jak ostatnie zawiodło ale teraz....uhg

Skasowano mi posta więc wytłumaczę powyższy mój post - na forum Elvenar US założono wątek
Fellowship Events Terrible Prizes !! - przygody bractw - beznadziejne nagrody

zaczyna się tak; I think they are TERRIBLE !! None of these prizes is worth the effort needed to get them - myślę, że one są straszne!! żadna nagroda nie jest adekwatna do wysiłku niezbędnego do ich zdobycia.

w powyższym moim poście znajdują się kolejne wypowiedzi z tego forum.


//połączono posty//Drago
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1777

Guest
po przemyśleniu całej tej sytuacji i całego tego bojkotu uważam że na chwile obecną nie ma on specjalnie większego sensu twórcy nadal pracują nad tym projektem może faktem jest że nie powinni nam wciskać niegotowego produktu ale czy to jest powód do oburzania się i protestów miałoby to więcej sensu gdyby to był gotowy produkt teraz wygląda to tak jak byście machali rękoma na oślep z nadzieją że uda wam się coś trafić i zmienić nie chce nikogo obrazić ale bez planu to wy takim bojkotem daleko nie zajedziecie pamiętajcie też że studio chce zarabiana swoim produkcie jakim jest elvenar wydaje mi się że woleli by stracić 1000 graczy którzy narzekają i nie płacą niż 10 którzy siedzą cicho cieszą się grą i od czasu do czasu kupią sobie jakiś diamat więc jeśli macie problem z grą może czas zmienić grę
 

DeletedUser174

Guest
@Midi67 zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Chodziło mi tylko o to, by nie linczować tych ludzi. Po co robią przygody? Nie mam pojęcia... może są głodni? bo rzucili sie na tak ... (zasadniczo to mi zabrakło określenia nawet by określić żenadę tych wartości) nagrody jak głodne psy na suchy chleb. To niech się najedzą... kiedyś i tak im sie to odbije czkawką.. może wtedy zrozumieją swój błąd, ale nas już tu pewnie nie będzie

Trzeba wrzucić na luz. Nikt nam nie karze robić tych kulsonowatych przygód. Jak nie dadzą czego normalnego w nagrodę to i bez bojkotu jedyne co zrobię to ustawię sobie zadania na takie, których przypadkiem nie wykonam - bo ty by się wiązało z dodatkowym klikaniem nawet przez przypadek/ pomyłke by odebrać nagrodę. I na tym moja aktywność się skończy. A że IG pewnie szybciej niz później skopie całkiem doszczętnie grę to pójdę do konkurencji i tyle. Co się kopać z koniem i szarpać się? O co? By Drago w uprzejmym poście mnie uświadomiła jak bardzo mnie "szanuje" i "ceni"? Nie bawi mnie to jak ktoś mi pluje w twarz

Ameryki nie odkryję, ale przypomnę iż naszym "problemem" jest to, ze na grze trzymają nas ludzie z którymi gramy. A to jest bardzo ogromny potencjał, którego IG nie dostrzega, a raczej nie chce dostrzec. Tyle, że od moczu szybciej nachodzi rdza, wiec te łańcuchy mogą skruszeć szybciej niż nam się wydaje. Czy nowi nas zastąpią? Czy ktoś nowy zatrzyma sie na grze na 2-3 lata? Ja dzisiaj bym nie została na niej po tych wszystkich "dobrych zmianach". A te wszystkie miasta-widma sa chyba bardzo wymowną odpowiedzią na to pytanie. Cóż co kto woli. Kiedyś celowo się oddawało mocz na stopy, bo wtedy choć przez chwilę było ciepło w nogi. Może IG też jest zimno?
 

Midi67

Rozbójnik
@kikimora - wyluzuj - zobaczymy co będzie - ma być 12 rozdział fajniejszy :) - poza tym jak Ciebie nie będzie to już gra nie będzie taka sama.... (jakbyś trafiła jaką gierkę z podobna grafiką to daj znać w wiadomości)

@Asmoo - tylko w tych 1000 :) są też Ci którzy wspierali grę => ja obecnie wspieram bojkot ale też wspierałem grę finansowo.... bo bez takich jak Ja, tej gry by nie było.... nikt nie utrzymywałby serwerów tylko dla FREE Graczy... a tak IG doprowadziło do tego, ze obecnie nie daje ani grosza na grę i takich jak ja jest więcej....
 

DeletedUser1470

Guest
Tez kupowalam diamenty, moze nie tak namietnie zeby cale miasto obsadzic magicznymi rezydkami ale jednak troche kasy wrzucialam i mysle ze każdy kto teraz krzyczy w protescie chociaz raz diamenty kupil... Wiec Asmo twój argument jest nietrafiony... To raczej glosy tych którzy zainwestowali w gre a pozniej okazalo sie ze nic ciekawego w zamian nie dostaną.
 

DeletedUser2014

Guest
...
nie liczyć się ze zdaniem tych ludzi to tak jak podcinać gałąź na której się siedzi
ale widzę , ze Twój umysł pewnych rzeczy nie ogarnia...

Nie obrażaj mnie, bo mnie nie znasz. Nie życzę sobie tego

Wytłumaczę wam, dlaczego nasze bractwo robi przygodę

Nie mamy pełnego składu. Większość to gracze w II + IV rozdziale. Ostatnio przyszło dwóch nowych, którzy nawet nie wiedzieli że bractwo daje nowe możliwości. Napalili się na przygody, chcą. Bo dla nich to jest nowe. Bo dla nich jest to frajda. Mam im powiedzieć żeby nie robili? Skoro teraz dopiero widzą nowe możliwości? Sorry, widzę jaką radochę maja z każdej odznaki. Niech się bawią. Byś może jak pojawi sie kolejna przygoda a oni zobaczą te same nagrody będą reagować tak jak wy. teraz jednak dla nich jest to fajne i nie widzę powodu żeby na nich za to wylewać bluzgi.

Natomiast naprawdę nie rozumiem topowych bractw. Oni chyba sie biją dla zasady. Odwieczna walka z innymi bractwami o ranking. Innego wyjaśnienia nie mam
 

Pantherapardus

Wędrowiec
po przemyśleniu całej tej sytuacji i całego tego bojkotu uważam że na chwile obecną nie ma on specjalnie większego sensu twórcy nadal pracują nad tym projektem może faktem jest że nie powinni nam wciskać niegotowego produktu ale czy to jest powód do oburzania się i protestów miałoby to więcej sensu gdyby to był gotowy produkt

W tym myśleniu wyciągasz kompletnie złe wnioski; po to robi się testy i zbiera opinie aby gotowy produkt był bez wad - jesli teraz nie wskazujesz wad to dajesz sygnal producentom, że wszystko jest oki.

teraz wygląda to tak jak byście machali rękoma na oślep z nadzieją że uda wam się coś trafić i zmienić nie chce nikogo obrazić ale bez planu to wy takim bojkotem daleko nie zajedziecie pamiętajcie też że studio chce zarabiana swoim produkcie jakim jest elvenar wydaje mi się że woleli by stracić 1000 graczy którzy narzekają i nie płacą niż 10 którzy siedzą cicho cieszą się grą i od czasu do czasu kupią sobie jakiś diamat więc jeśli macie problem z grą może czas zmienić grę

I ponownie złe wnioski - darmowi gracze dają potężne statystyki i gra jest zauważana w necie to własnie to Twoje klikanie po kilkaset razy jednego dnia w tej przygodzie bractw przemnożone przez razy tysiące graczy daje te satystyki internetowe - mało tego potencjalny gracz ściąga kilku kolejnych graczy i z tych ściągniętych ktoś tam wyda kasę na grę i tak to sie kręci. Bez darmowych graczy taki biznes praktycznie nie istnieje. Myślę, że nie znasz swojej wartości - jako niby darmowy klient tej czy innej gry przeglądarkowej. TO TY napędzasz im klientów - Musisz zaczać doceniać swoja wartość ot i tyle.
 

DeletedUser626

Guest
Dla przypomnienia zacytuję zasady forum:
1. Tylko język polski
  • Językiem forum jest polski. Posty napisane w innych językach będą usuwane.

2.
Bądź kulturalny i rzeczowy
  • Pomóż nam utrzymać ład i porządek. Upewnij się, że traktujesz innych z należytym szacunkiem. Nie obrażaj innych użytkowników i pamiętaj, by być kulturalnym. Nie tolerujemy agresji, wulgaryzmów i prowokacji.
  • Raportuj agresywne, obraźliwe posty obsłudze forum, nie odpowiadaj na nie publicznie. Pamiętaj, by odpowiadać na posty w sposób cywilizowany i rzeczowy.
  • Miej na względzie, że wszyscy pochodzimy z różnych środowisk i mamy różne opinie. Poszanowanie tego jest kluczowym w grze!
Potem będzie znowu zdziwienie, że znikają posty. Opanujcie trochę emocje, szczególnie względem innych użytkowników. Chcecie coś osiągnąć, to nie naskakujcie sami na siebie nawzajem. Nie ingeruję w posty krytykujące firmę, ale naskakiwanie na innych użytkowników od momentu tego postu będę nagradzała ostrzeżeniem. Wszystko można pisać, ale zgodnie z zasadami forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Paracelsus

Wędrowiec
chciałbym nieśmiało zauważyć, że zasada języka polskiego jako języka gry na Elvenar wiki jest łamana przez operatora:
cyt z regulaminu gry :) :)

§2 Język
  • Językiem obowiązującym w grze jest język polski. Używanie innych języków jest zabronione.
  • Na forach Bractw, w prywatnej wiadomości i profilach dopuszczalna jest krótka wypowiedź w innym języku o ile jest przetłumaczona na język polski bezpośrednio przed lub po niej.
  • Zgłoszenia do Obsługi Gry powinny być tworzone w zrozumiałym języku polskim, w celu uzyskania pomocy.
  • Dozwolone jest korzystanie z innych języków, w zakresie imion, powszechnie znanych cytatów oraz popularnych sentencji.
tymczasem na Viki gry: to pierwsze z brzegu bo jest tego sporo

Elvenar Chapters

Elvenar is divided into chapters which tell you the story about this wonderful new world! Through them you will get to know your chosen race better and will be able to get in contact with lost races from the old world. Each chapter has also some hints regarding the past and the old ways of doing magic.
 

Paracelsus

Wędrowiec
Byłbym zapomniał, nasze maleńkie Bractwo "Winterfell" ze świata Arendyll nie będzie bawić się z IG w ten żałosny event (pl. wydarzenie) gdyż nagrody nie odpowiadają niezbędnemu zaangażowaniu.
 

Axatloc

Wędrowiec
Dla przypomnienia. Oprócz pushowania cudów z multikont, piękne przykłady magicznego wzrostu centrum elvenar na 25 poziom w kilkanaście tygodni, mamy teraz jeszcze magiczne bractwa które ścigają się w przygodach za pomocą multikont. Bractwo w którym nie widać jakoś szczególnie wielu dostawionych warsztatów i manufaktur raptem ma świetny wynik w przygodach, ciekawe skąd te odznaki biorą. I tak jak nikomu krzywda się nie dzieje za cuda tak i jakoś nie widać aby miała się stać za oszukiwanie w przygodach. Ta gra schodzi na psy nie z powodu zawartości ale z powodu polityki Dragomiry względem oszustów. Bo co to za problem przejrzeć cuda i polecieć banami. I w zasadzie dlaczego na bieżąco nikt tego nie monitoruje i podejmuje działań.
 

DeletedUser1174

Guest
Nie obrażaj mnie, bo mnie nie znasz. Nie życzę sobie tego

Wytłumaczę wam, dlaczego nasze bractwo robi przygodę

Nie mamy pełnego składu. Większość to gracze w II + IV rozdziale. Ostatnio przyszło dwóch nowych, którzy nawet nie wiedzieli że bractwo daje nowe możliwości. Napalili się na przygody, chcą. Bo dla nich to jest nowe. Bo dla nich jest to frajda. Mam im powiedzieć żeby nie robili? Skoro teraz dopiero widzą nowe możliwości? Sorry, widzę jaką radochę maja z każdej odznaki. Niech się bawią. Byś może jak pojawi sie kolejna przygoda a oni zobaczą te same nagrody będą reagować tak jak wy. teraz jednak dla nich jest to fajne i nie widzę powodu żeby na nich za to wylewać bluzgi.

Natomiast naprawdę nie rozumiem topowych bractw. Oni chyba sie biją dla zasady. Odwieczna walka z innymi bractwami o ranking. Innego wyjaśnienia nie mam

Podobno wysoki wynik w przygodzie rekompensuje pewne przyrodzone braki, tak słyszałem .... :D ;)
 

DeletedUser1470

Guest
No i mamy 'rewelacyjna' promocja:D
3njH0bD.png
Kto by sie nie skusił:p:p
 

Axatloc

Wędrowiec
no i nikt się nie skusi bo po co skoro można 2 miejsca w bractwie rotować multikontami i walczyć o pierwsze miejsce jak to się dzieje u nas na serwerze, pewnie jak zobaczyli tę super ofertę to pospadali ze śmiechu z krzeseł w tym bractwie
 
Do góry