• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH

PRZYGODY BRACTW??


  • W sumie głosujących
    125

Miroslaw78

Zwiadowca
Ich sprawa... ogólnie nie będę ukrywał że gdyby głosowanie w bractwie przebiegło inaczej... np. 15 chciało by robić PB a 10 nie... robiłbym ta przygodę - zdecydowała by większość... pomimo że popieram protest osobiście... nie zawsze jednak indywidualne odczucia mogą przeważać... bractwo to my nie ja...
Także myślę że nie ma sensu oceniać, czy "objeżdżać" kogokolwiek... Na wszystkich serwerach zebrało się wiele bractw bojkotujących PB - daje to kilkuset jak nie kilka tys. graczy... oczywiście można udawać że "nic się nie stało..." pożyjemy zobaczymy :).
 

Pantherapardus

Wędrowiec
Ale ja nikogo nie "objeżdzam" Grzecznie tylko pytam czemu taki wpis, i masz rację jak większośc chce... to trudna decyzja - jednak wtedy nie wpisywałbym przy nazwie Anty- przygoda - chyba mam rację czy tez nie?
 

DeletedUser2666

Guest
@Midi67 drago już zaczyna kasować posty :) przepatrz swoje bo zaczyna sie inwigilacja..
Kobieto sprawia Ci to przyjemność czy jak bo nie rozumiem? A zasłanianie sie regulaminem jest tak prawdziwe jak codzienne życie..
Co najlepsze nic w tym poście nie było obraźliwego jak sama sugerujesz.. No ale jak zwykle władza uderza do głowy..
Nie wiem czy to zbieg okoliczności ale jak napisałem tego posta i sporo ludzi go poparło to Husaria nie zrobią nawet 1 ptk w tym dziadostwie więc mam mega satysfakcje choć może to faktycznie przypadek..
Tak pod wpływem Twojego wpisu bractwo Husaria poszło po rozum do głowy i skoczy z mostu razem z Tobą . Nie jesteś z Nami jesteś przeciwko Nam . O ile wiem jest jeszcze demokracja każdy ma prawo robić co chce. Pozdrawiam z bractwa Husaria .
 

DeletedUser2264

Guest
Generalnie, cała masa bractw, które niby wzięły udział ma po 100pkt i są to wrzutki od tych nieczytających wiadomości. Nie przejmowałabym się, ale nie robi to dobrze sprawie..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1496

Guest
Żyjemy w wolnym kraju, ale za błędy płacą wszyscy.
Tak jest wszędzie: w życiu, polityce, pracy i jak widać w grze też.
To cena demokracji.

Tymi "wrzutkami" to bym się specjalnie nie przejęła, ale zobaczymy ile bractw skończy pierwszą mapę - to będzie odpowiedź dla nas - ile osób naprawdę się przyłączyło do tego protestu-bojkotu ;)

edit: tak jak @Miroslaw78 napisał poniżej:
demokracja demokracją a Światem rządzi kasa, więc pożyjemy ... zobaczymy.
Jestem jednak przekonana, że IG odczuje ten protest, inna kwestia: czy zareaguje i jeżeli to jak?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Miroslaw78

Zwiadowca
Generalnie, cała masa bractw, które niby wzięło udział ma po 100pkt i są to wrzutki od tych nieczytających wiadomości. Nie przejmowałabym się, ale nie robi to dobrze sprawie..

Uważam że 100 czy 200 pkt jest totalnie bez znaczenia... kupowanie diamentów... by z kolei za nie dokupić brakujące odznaki... zaczynało się w końcowej fazie PB gdy szła walka o każdą pozycję...
Pomimo że to "malutki" protest... uważam że będzie to odczuwalny spadek "przychodów" - a świat okrutny i kręci się wokół kasy... także jak "zaboli" - to na pewno zwróci uwagę właściwych osób w IG.
 

DeletedUser1470

Guest
jesli chodzi o kupowanie diamentów to niestety nie ma jak tego zweryfikowac, no i przede wszystkim nowi gracze kupują "pakiet startowy" na robotnikow itp zeby gra szła szybciej. Z tym nic nie robimy ale ranking przygody juz kazdy ma do wglądu dlatego tu jest sens protestu. Jednak jesli spora częsc bractw odpusci walke to wyścig bedzie mniej dynamiczny wiec i kupowanie diamentów do przygody nie bedzie potrzebne. Tak czy innaczej mysle że IG mocno odczuje nasz protest. Zobaczymy jak bedzie pod koniec bo 100 czy 200 punktow mozna uznac za falstart i sie nadmiernie nie przejmowac;)
 

Midi67

Rozbójnik
Jak czytam wpisy - to nadal widzę, że część z graczy nie rozumie tego dlaczego powstał ten bojkot. Część graczy, którzy biorą udział w PB próbuje pisać o wolnym wyborze, demokracji... itp. Niestety zapominają o jeszcze jednym... o solidarności wszystkich graczy.... w celu poprawienia Naszej sytuacji....

Dziwię się szczególnie graczom z topki (którzy tygodnie temu zakończyli rozdział 11) - że nie piszą o braku rozdziału 12 a próbują uzasadnić swój udział w tym pseudo evencie..... jak napisałem wcześniej.. Jak tak wielu... może rzucać się na tak niewiele...


Prawda jest taka... IG robi z Nami co chce (Ja nie przyjmuję do wiadomości info,. że to Ich gra... gra jest graczy szczególnie tych co angażują w nią realne środki - bez NAS Graczy nie byłoby gry).... IG zepsuło już tak wiele rzeczy, że nie sposób pamiętać wszystkiego, wprowadzili masę zmian na niekorzyść graczy, które odczuł każdy gracz i dlatego teraz gdy w akcji zjednoczyło się dziesiątki bractw i setki graczy - wszyscy powinniśmy pokazać, że nie zgadzamy się na takie działania.

Jak określić obecne PB - gdy nagrody są z pierwszej edycji.... ??? gdy w orzechach nagrody przy mniejszym wysiłku były lepsze.... przecież obecnymi Przygodami InnoGames śmieje Nam się w oczy (wszyscy i tak łykną wszystko "co im rzucimy"...) a na to przynajmniej Ja się nie zgadzam.... dlatego zaangażowałem się w bojkot PB.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1358

Guest
a czy ktoś wiem co się stało z odznakami z przedniej przygody? moje bractwo specjalnie na poprzedniej nawet 3 ścieżki nie zrobiło żeby mieć odznaki na kolejną....a tu taka porażka ;/ z tym to się nie popisali... aż teraz mi się nie chce nawet jednej odznaki robić... miałem odłożone z 40.... a tu teraz taki zoonk ;/
czy uda się je jakoś odzyskać?
 

DeletedUser2666

Guest
Żyjemy w wolnym kraju, ale za błędy płacą wszyscy.
Tak jest wszędzie: w życiu, polityce, pracy i jak widać w grze też.
To cena demokracji.
Z całym szacunkiem ale to jest gra i ja osobiście za nic płacić nie zamierzam,bo mieszanie życia realnego z fikcyjnych to zdrowe przegięcie . Gram bo lubię przestanę grać jak przestanie mi się to podobać. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. .. wolna wola. Dodam więcej można własną gra stworzyć i nie siedzieć dniami i nocami na forum i siać hejt. Na pewno będzie 100 razy lepsza niż ta. I nic złego w tym proteście nie widzę, natomiast w przymuszaniu i obrazaniu innych już tak. Życzę spokojnej gry i dobrej zabawy.
 

DeletedUser1496

Guest
@Midi67 - masz rację, ale z Polakami na siłę się niczego nie wskóra. :) Oczywiście, ze popieram ten protest i bojkotuję Przygody na obu światach, gdzie gram (razem z bractwami):D:D:D.
Też nie rozumiem takiego działania - tym bardziej że naprawdę te nagrody są nieadekwatne do poniesionych kosztów (szczególnie, że zadowolona może być pierwsza trójka na każdym świecie, a reszta?), ale szanuję wybór. ;)

@Pepi Ka3eM - nie będziesz zadowolony ... Pamiętam przed startem pierwszych Przygód była mowa o tym, że odznaki które nie zostaną wykorzystane- przepadają. Każde Przygody miały się zaczynać z czystym kontem.
//

Z całym szacunkiem ale to jest gra i ja osobiście za nic płacić nie zamierzam,bo mieszanie życia realnego z fikcyjnych to zdrowe przegięcie . Gram bo lubię przestanę grać jak przestanie mi się to podobać. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. .. wolna wola. Dodam więcej można własną gra stworzyć i nie siedzieć dniami i nocami na forum i siać hejt. Na pewno będzie 100 razy lepsza niż ta. I nic złego w tym proteście nie widzę, natomiast w przymuszaniu i obrazaniu innych już tak. Życzę spokojnej gry i dobrej zabawy.
Naprawdę poczułaś się przeze mnie obrażona ?
nie rozumiem dlaczego ?
Ty wyrażasz swoje zdanie, a ja swoje - co w tym złego. Przecież nikogo nie obrażam !!!
I na pewno nie "sieję hejtu" !!!
I nie mieszam życia realnego z fikcyjnym tylko zwracam uwagę, że rządzi się takimi samymi prawami, bo i tu i tam są ludzie ze swoimi emocjami ;)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1470

Guest
a czy ktoś wiem co się stało z odznakami z przedniej przygody? moje bractwo specjalnie na poprzedniej nawet 3 ścieżki nie zrobiło żeby mieć odznaki na kolejną....a tu taka porażka ;/ z tym to się nie popisali... aż teraz mi się nie chce nawet jednej odznaki robić... miałem odłożone z 40.... a tu teraz taki zoonk ;/
czy uda się je jakoś odzyskać?

Odznaki nie przechodzą z przygody na przygode... Mialy przechodzic ale twórcy zmenili zdanie... Co wiecej był jeszcze falstatrt przygody kiedy wielu graczy zebralo odznaki zanim sie okazalo ze jednak klapa z tego bedzie i o tym tez wszyscy zapomnieli.... A ponoć mieli oddac te odznaki...
Mam nadzieje ze teraz widzisz sens tego protestu:D
 

DeletedUser2355

Guest
Ja wypowiem sie inaczej niz inni.
Nie kupuje diamentów, mam niski poziom i tak naprawde nagrody dla mnie za udział w tym sa fajne. Dopiero dzisiaj weszłam na forum i widze ze jedni atakuja drugich. Jak ktos chce walczyc to niech atakuje twórców a nie bractwa które wzieły udział bo wiem z doświadczenia ze to przyniesie odwrotny efekt.
Jako dorośli wiemy ze milion osób to milion opinii. Są jedni którzy graja, a inni nie i tylko tyle.
Bardziej skupiłabym sie na kupowaniu diamentów, a dokładnie w jakim momencie sa one kupowane przez duze bractwa bo wtedy ma sie podglad na to co ma wpływ na przypływ gotówki na konto.
 

DeletedUser1358

Guest
Odznaki nie przechodzą z przygody na przygode... Mialy przechodzic ale twórcy zmenili zdanie... Co wiecej był jeszcze falstatrt przygody kiedy wielu graczy zebralo odznaki zanim sie okazalo ze jednak klapa z tego bedzie i o tym tez wszyscy zapomnieli.... A ponoć mieli oddac te odznaki...
Mam nadzieje ze teraz widzisz sens tego protestu:D
Ehhh porażka.... już napisałem w swoim bractwie o bojkocie i mam nadzieję że się wszyscy przyłączą :) A z tymi odznaki to porażka nad porażki... mieliśmy odłożone z 200 to na pewno w bractwie... ehhh BOJKOT BOJKOT :p
 

Pantherapardus

Wędrowiec
Ja wypowiem sie inaczej niz inni.
Nie kupuje diamentów, mam niski poziom i tak naprawde nagrody dla mnie za udział w tym sa fajne. Dopiero dzisiaj weszłam na forum i widze ze jedni atakuja drugich. Jak ktos chce walczyc to niech atakuje twórców a nie bractwa które wzieły udział bo wiem z doświadczenia ze to przyniesie odwrotny efekt.
Jako dorośli wiemy ze milion osób to milion opinii. Są jedni którzy graja, a inni nie i tylko tyle.
Bardziej skupiłabym sie na kupowaniu diamentów, a dokładnie w jakim momencie sa one kupowane przez duze bractwa bo wtedy ma sie podglad na to co ma wpływ na przypływ gotówki na konto.
toć bojkot to atakowanie twórców, jednak jesli cześć nie chce aby było lepiej, to im się też może i dostaje w tych postach. Chcesz napisać, że nie wolałabyś lepszych nagród? I napiszę jeszcze raz, i zapytam - a jak bojkot odniesie skutek to chyba skorzystasz? - więc w czym problem? Tak Ci zależy na tym evencie i zdobyciu paru puktów, że masz w nosie lepsze nagrody? - to takie trudne solidarnie podejśc do sprawy? I raz nie wziąśc udziału? To naprawdę takie trudne ?
 

Hassano

Łucznik
^^
jak widać jest to trudne..
Z całym szacunkiem ale to jest gra i ja osobiście za nic płacić nie zamierzam,bo mieszanie życia realnego z fikcyjnych to zdrowe przegięcie . Gram bo lubię przestanę grać jak przestanie mi się to podobać. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. .. wolna wola. Dodam więcej można własną gra stworzyć i nie siedzieć dniami i nocami na forum i siać hejt. Na pewno będzie 100 razy lepsza niż ta. I nic złego w tym proteście nie widzę, natomiast w przymuszaniu i obrazaniu innych już tak. Życzę spokojnej gry i dobrej zabawy.

Jak protest zrobi 100 osób a 100 nie to nic nie zdziałamy.. Ale jak widać polak myśleć nie potrafi i lubi być sterowany.. Gdyby mi ktoś napisał że dostane nawet 100 diaxów na koniec albo i 1000 to i tak bym powiedział że masz ich w du.. Ale zapewne masa ludzi tu by pisała jedno a poleciała by po diaxy jak pieski z wywalonym językiem..
 
Do góry