• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH

PRZYGODY BRACTW??


  • W sumie głosujących
    125

DeletedUser1470

Guest
To pewnie mieli juz jakas ankiete pod ręka i teraz rzucili do losowych osob zeby nam sie wydawalo , że jednak mamy cos do powiedzenia:p:p Niezłe zagranie InnoGames:cool:
 

DeletedUser2316

Guest
Witam Dostałam dziś wiadomość o bojkocie,ok myślę idę zobaczyć co się dzieje (z braku czasu rzadko mogę wejść na forum) no ale ok bojkot to bojkot czyli coś jest nie tak ale tak czytam i czytam te wszystkie posty i nie dowierzam,to jest strajk wobec firmy czy wobec graczy bo już się pogubiłam,każdy następny post to tylko obrażanie ludzi.
Nie szanujecie siebie to uszanujcie ..... serio ? Biorąc udział w przygodzie oznacza nieszanowanie siebie (dzięki,jestem tu nowa wiec dobrze wiedzieć że jeśli ktoś bierze udział to oznacza że haha jara się jak 5cio latek. to jest tylko jeden przykład waszych postów (bez obrazy tajniakos)
Napisze wam tak,moje bractwo jest początkujące nie znamy tych wszystkich eventów,przygód,turnieji itp.
Wystartowała dziś przygoda no to ok fajnie całe bractwo może razem coś zrobić :)
Zobaczyliśmy że na pomarańczową ścieżkę nie mamy co się pchać no bo to nie dla nas takie duże ilości ale niebieska i zielona czemu nie zawsze to jakieś zaklęcie lub coś w tym stylu wpadnie a przy okazji bractwo się ożywi :))
Bojkot ok czemu nie ale z doświadczenia wiem że samo niebranie udziału w jakimś evencie nie przyciśnie im tak portfela jak np. bojkot niekupowanie diamentów,3 ,4 tygodnie i przyciśnie ich bardziej (tym bardziej na święta),wiem bo sama to przechodziłam.
Nie pisze po to by kogoś obrażać lub się tłumaczyć ale jak czytając co drugi post co jest skierowany do graczy a nie do firmy to odechciewa się czytania dalej,przykre naprawdę to jest przykre....
 

DeletedUser80

Guest
Nie podniecajcie się zbytnio bo to nie jest tak, że 100% musi protestować, aby protest został zauważony
Dzisiaj najważniejszy jest PR.
Niestety ze względu na nieznajomość angielskiego nie mam konta na testowym a tam powinno pójść mocne info.
Jeżeli ktoś tam urzęduje i zna dobrze angielski niech ich uświadomi.
Podobnie powinna pójść akcja na facebooku tylko wyjście poza forum może dać jakiś efekt, bez względu na faktyczną ilość bojkotujących bractw bo tego nie da się wyliczyć.
 

Pantherapardus

Wędrowiec
Jakoś ankiety nie widzę, a co do PB zawsze znajda się tacy co będa chcieli jednak brać udział, wystarczy zerknać w zestawienie. Ludzie miętkie są... większość będzie pracowała za chleb i wodę i będzie twierdzić, że jest ok, drugi uzna, że to poniżej jego godności, trzeci, że szukaja głupiego na kajak. Jednak tych zdecydowanych i ceniących się wyżej a przynajmniej swój czas jest zawsze mniej.
 

DeletedUser1232

Guest
Bractwo Anunnaki również nie robi :) nagrody w tych przygodach to żenada
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Miroslaw78

Zwiadowca
W poprzedniej przygodzie nasze / moje bractwo wywalczyło 27 miejsce co uważam do dziś za duży sukces będąc w drugiej setce bractw. Obecnie jestem dumny z całej ekipy... nikt się nie wyłamał i łącznie 25 osób poparło protest. Dzięki temu wiem że nie musimy robić tej przygody by być zgraną ekipą.

Z tej przygody zadowolone mogą być 3 pierwsze miejsca ( nagrody są ekstra )... ile bractw może rywalizować z Husarią i im podobnymi "rekinami"... nie mamy surowców by zrobić czerwoną ścieżkę... nie zrobimy przelewów na tysiące zł by mieć cień szansy na "fajne" budynki...
@Dragomira przynajmniej jeden taki budynek powinien zastąpić tą cudowną graficznie... acz mega słabą chatkę magika...

Szanse na pozycje 1-3 mają nieliczne bractwa... reszta ma wyciąć tydzień z życiorysu realizując zadania za ochłapy... bo takie są nagrody od pozycji 4... zabawa zabawą... ale realne ocenienie szans innych bractw i wycena tego co się im proponuje powinna być bardziej zachęcająca.

Event "orzechowy" nie wymagał połowy wysiłku który trzeba włożyć w PB a nagrody były o niebo lepsze... Głosowaliśmy solidarnie acz negatywnie nad obecną przygodą... myślę że jeśli nie nastąpią zmiany nie tkniemy już żadnej...

AP AP AP AP AP
 

DeletedUser1496

Guest
...
Z tej przygody zadowolone mogą być 3 pierwsze miejsca ( nagrody są ekstra )... ile bractw może rywalizować z Husarią i im podobnymi "rekinami"... nie mamy surowców by zrobić czerwoną ścieżkę... nie zrobimy przelewów na tysiące zł by mieć cień szansy na "fajne" budynki...
@Dragomira przynajmniej jeden taki budynek powinien zastąpić tą cudowną graficznie... acz mega słabą chatkę magika...

Szanse na pozycje 1-3 mają nieliczne bractwa... reszta ma wyciąć tydzień z życiorysu realizując zadania za ochłapy... bo takie są nagrody od pozycji 4... zabawa zabawą... ale realne ocenienie szans innych bractw i wycena tego co się im proponuje powinna być bardziej zachęcająca.

Event "orzechowy" nie wymagał połowy wysiłku który trzeba włożyć w PB a nagrody były o niebo lepsze... Głosowaliśmy solidarnie acz negatywnie nad obecną przygodą... myślę że jeśli nie nastąpią zmiany nie tkniemy już żadnej...

AP AP AP AP AP

Napisałam już, a tutaj przypomnę:
Uważam, że tak powinno wyglądać nagradzanie udziału w Przygodach Bractw :
Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2
 

Miroslaw78

Zwiadowca
@Belgariada nie czytam wszystkiego wzdłuż i w szerz... nie zamierzałem Cię "małpować" czy naśladować... podobne odczucia mają dziesiątki graczy i zdecydowałem się na "wylewkę" ;) Pozdrawiam.
 

Hassano

Łucznik
@Midi67 drago już zaczyna kasować posty :) przepatrz swoje bo zaczyna sie inwigilacja..
Kobieto sprawia Ci to przyjemność czy jak bo nie rozumiem? A zasłanianie sie regulaminem jest tak prawdziwe jak codzienne życie..
Co najlepsze nic w tym poście nie było obraźliwego jak sama sugerujesz.. No ale jak zwykle władza uderza do głowy..
Nie wiem czy to zbieg okoliczności ale jak napisałem tego posta i sporo ludzi go poparło to Husaria nie zrobią nawet 1 ptk w tym dziadostwie więc mam mega satysfakcje choć może to faktycznie przypadek..
 

Pantherapardus

Wędrowiec
Witam Dostałam dziś wiadomość o bojkocie,ok myślę idę zobaczyć co się dzieje (z braku czasu rzadko mogę wejść na forum) no ale ok bojkot to bojkot czyli coś jest nie tak ale tak czytam i czytam te wszystkie posty i nie dowierzam,to jest strajk wobec firmy czy wobec graczy bo już się pogubiłam,każdy następny post to tylko obrażanie ludzi.
Nie szanujecie siebie to uszanujcie ..... serio ? Biorąc udział w przygodzie oznacza nieszanowanie siebie (dzięki,jestem tu nowa wiec dobrze wiedzieć że jeśli ktoś bierze udział to oznacza że haha jara się jak 5cio latek. to jest tylko jeden przykład waszych postów (bez obrazy tajniakos)
Napisze wam tak,moje bractwo jest początkujące nie znamy tych wszystkich eventów,przygód,turnieji itp.
Wystartowała dziś przygoda no to ok fajnie całe bractwo może razem coś zrobić :)
Zobaczyliśmy że na pomarańczową ścieżkę nie mamy co się pchać no bo to nie dla nas takie duże ilości ale niebieska i zielona czemu nie zawsze to jakieś zaklęcie lub coś w tym stylu wpadnie a przy okazji bractwo się ożywi :))
Bojkot ok czemu nie ale z doświadczenia wiem że samo niebranie udziału w jakimś evencie nie przyciśnie im tak portfela jak np. bojkot niekupowanie diamentów,3 ,4 tygodnie i przyciśnie ich bardziej (tym bardziej na święta),wiem bo sama to przechodziłam.
Nie pisze po to by kogoś obrażać lub się tłumaczyć ale jak czytając co drugi post co jest skierowany do graczy a nie do firmy to odechciewa się czytania dalej,przykre naprawdę to jest przykre....

Mylisz się - jesli event okazuje sie niewypałem to o ile się założysz, że albo event zostanie zniesiony albo zostanie poprawiony? Myślisz, że ktoś będzie opłacał programistów informatyków dla eventu w którym nikt nie bierze udziału? Sądzisz, że stworzenie przygód bractw wykonał ktoś dla inno za darmo? Jesli byś była włascicielem fabryki i zlecisz komuś pracę i wyprodukujecie bubla tórego nikt nie kupuje to co dalej go będziesz produkować ponosić koszta?
 

DeletedUser1496

Guest
@Belgariada nie czytam wszystkiego wzdłuż i w szerz... nie zamierzałem Cię "małpować" czy naśladować... podobne odczucia mają dziesiątki graczy i zdecydowałem się na "wylewkę" ;) Pozdrawiam.
Wcale tego tak nie potraktowałam :) Bardzo lubię Twoje posty :)
Ale przypomniałam swój, bo naprawdę uważam, że udział w Przygodach powinien być tak właśnie nagradzany :)
Pozdrawiam :) i tak trzymaj ;)
 

DeletedUser2316

Guest
Mylisz się - jesli event okazuje sie niewypałem to o ile się założysz, że albo event zostanie zniesiony albo zostanie poprawiony? Myślisz, że ktoś będzie opłacał programistów informatyków dla eventu w którym nikt nie bierze udziału? Sądzisz, że stworzenie przygód bractw wykonał ktoś dla inno za darmo? Jesli byś była włascicielem fabryki i zlecisz komuś pracę i wyprodukujecie bubla tórego nikt nie kupuje to co dalej go będziesz produkować ponosić koszta?

Nie pisałam że bojkot na event to porażka,napisałam co bardziej ich przyciśnie (wiem bo to przerabiałam) bojkot na diamenty ,na event ok to choć zmienią nagrody dadzą ciut lepsze,programista nie ten to inny wymyśli a ten pójdzie w odstawkę bo nie grają w go gracze.wiem jak to działa,po jednym niewypale zrobią drugi ważne że kasa się zgadza.
Bardziej mi chodziło co tu się dzieje na forum.
Jako bojkot,strajk rozumiem robienie coś całą społecznością ,albo garstką każdy strajk się liczy na pewno to odczują tylko jest małe ale... czytając posty to nie widzę bojkotu na firmę gry tylko bojkot na graczy...
 

DeletedUser1966

Guest
Event "orzechowy" nie wymagał połowy wysiłku który trzeba włożyć w PB a nagrody były o niebo lepsze... Głosowaliśmy solidarnie acz negatywnie nad obecną przygodą... myślę że jeśli nie nastąpią zmiany nie tkniemy już żadnej...

AP AP AP AP AP

Obawiam się, że jeszcze kilka takich opinii i zaczną dawać gorsze nagrody na eventach, zamiast lepsze na przygodach :p:p:p
 

Pantherapardus

Wędrowiec
Nie pisałam że bojkot na event to porażka,napisałam co bardziej ich przyciśnie (wiem bo to przerabiałam) bojkot na diamenty ,na event ok to choć zmienią nagrody dadzą ciut lepsze,programista nie ten to inny wymyśli a ten pójdzie w odstawkę bo nie grają w go gracze.wiem jak to działa,po jednym niewypale zrobią drugi ważne że kasa się zgadza.
Bardziej mi chodziło co tu się dzieje na forum.
Jako bojkot,strajk rozumiem robienie coś całą społecznością ,albo garstką każdy strajk się liczy na pewno to odczują tylko jest małe ale... czytając posty to nie widzę bojkotu na firmę gry tylko bojkot na graczy...
Może programista pójdzie w odstawkę ale zapłacić mu muszą, bo to zaakceptowali i to też jest strata czyż nie? I wtedy kasa się nie do końca zgadza. A robienie całą społecznością? Wystarczy sie przyłączyć i będzie cała społeczność. A bojkot na graczy? każdy wyraża swoja opinię - mnie np dziwi, że ktoś poświęci 6 czy 7 dni na pracę, za którą dostane mierne nagrody. Wole poświęcić ten czas na coś bardziej dającego satysfakcję ot i tyle.
 

Tajniakos

Paladyn
Bractwo Miksfiks i EFEMERITUM na felyndralu dopisało w nazwie bractwa AP a udział w przygodach biorą :) To się nazywa komunikacja i jednomyślność w bractwie ;) Ktoś chyba zbojkotował bojkot ;)
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Bractwo Miksfiks i EFEMERITUM na felyndralu dopisało w nazwie bractwa AP a udział w przygodach biorą :) To się nazywa komunikacja i jednomyślność w bractwie ;) Ktoś chyba zbojkotował bojkot ;)

Myślę że 100-200 pkt można wybaczyć... komunikacja niekiedy zawodzi... ktoś wpada po 2-3 dniach i nie wiedząc o co idzie "robi co może... :D".
 
Do góry