• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

[propozycja]Społecznościowa mapa graczy

  • Rozpoczynający wątek thek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13

Guest
Kontakt z naturą mam codziennie. I spokojna prowincja mi do tego nie potrzebna.
Tempus, daleko masz tam do mnie?:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Do centrum? jakieś 50 na wschód i 90 na południe (w heksach to się trochę inaczej liczy ale musiałbym to sobie dokładnie rozrysować). Czyli niemożliwe w tej grze żeby odkryć tak daleko

Do Elbląga? Jakieś 500km ;)
 

DeletedUser13

Guest
Do centrum? jakieś 50 na wschód i 90 na południe (w heksach to się trochę inaczej liczy ale musiałbym to sobie dokładnie rozrysować). Czyli niemożliwe w tej grze żeby odkryć tak daleko

Do Elbląga? Jakieś 500km ;)

Rozumiem, że sąsiadami nie zostaniemy??:eek::eek:
Ani w grze, ani w realu... hmmm:oops:
 

DeletedUser48

Guest
A może ta mapa jest jak kula ziemska, okrągła i nie ma centrum:)
 

Lamiiaa

Zwiadowca
no i znalazłam się :D jestem 30 dni konno i 3 dni pieszo pod górkę i pod wiatr na zachód od Zelków.. a dokładnie -62,-81
 

DeletedUser14

Guest
Ja sprawdzać nie muszę (ale spróbuję), bo już mi thek w pierwszych postach znalazł (dzięki ;)): 6,3 :p

Z tego co widzę, to centrum jest gdzieś na linii, gdzie jest Nomak, ewamar, tam pierwsza cyfra to 0 :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lamiiaa

Zwiadowca
Hikari ... znalazłam Ciebie na 6,3 .. a Nomak jest 6,-6, Shchoopac ma 8,0 ... toście wybyli !!!!
 

DeletedUser14

Guest
Nomak na 6,-6? :eek: Przecież on jest linijkę wyżej nad Ul :eek: A idą od mojego 6, do 1 Ul, to tam musi być 0 :eek: Co? :eek:
 
Status
Zamknięty.
Do góry