• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

[propozycja]Społecznościowa mapa graczy

  • Rozpoczynający wątek thek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9

Guest
Czyli uzywajac np skryptu na auto zbiory tez nie lamie zabezpieczen itd wiec jest to dozwolone :eek:
 

DeletedUser

Guest
Stosowanie skryptów automatyzujących przebieg rozgrywki jest naruszeniem zasad gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9

Guest
No niewiem, jak to powiedzial thek nie naruszam zabezpieczen itd Nie musi byc automat, wystarczy zwykly skrypcik i tyle tez nie naruszam zabezpieczen, wiec moge tak jak mozna grzebac w serwerze i dobierac sie do danych ktorych sie nie powinno :D
 

DeletedUser

Guest
@ulQuiorra I tu już nie zgodzę się z Tobą. Autozbieranie to zastąpienie działania człowieka (kliknięcia) poprzez specjalnie spreparowany skrypt. To już jest automatyzacja naruszająca równowagę. Wchodzi skryptowiec i gra sama sobie zbiera towary, złoto, młotki. Zwykły gracz sam musi klikać. To co ja podałem nie pomaga graczowi inaczej niż pokazując pewne informacje i tak w tle przepływające. To bardziej przypomina oglądanie wnętrza mieszkania z podwórka przez okno. Nie każdy to robi i nie każdemu się chce. Ale czasem można zobaczyć ciekawe rzeczy, a kto się zna i ma narzędzia, ten może nawet podsłuchać co się dzieje w środku. Jak tę wiedzę wykorzysta to już kwestia jego etyki.
 

DeletedUser13

Guest
Ul, raczej nie. Mówisz w zasadzie o bocie, a takowe nigdy nie są regulaminowe.
 

DeletedUser

Guest
Ogólnie z mapy też można wydobywać informacje, których tam nie ma na starcie. Wystarczy przyglądać się co potrzeba w nagłówkach wysłać, by gra nam zwróciła w odpowiedzi informacje o danym obszarze mapy. Ale to już wstęp do skryptu, ponieważ ingerujesz w grę preparując żądania. To już coś zupełnie innego niż podglądanie requestów między serwerem i klientem.
 

DeletedUser9

Guest
Nie pasuje i to duzo rzeczy ale nei tylko w polskiej wersji :p Zdrajca narodu nie jestem jestem tylko znudzonym homosapiensem ktory szuka rozrywki na dluzsza mete, a nie monotoni na dluzsza mete - bo ta to ja mam na codzien.

thek ale przeciez to tylko czytanie danych ktore serwer sam nam udostepnia, nie ingerujesz w nie bo tylko je "czytasz"....Bo jak nie to dla mnie jakiekolwiek spojrzenie w te dane jest ingerencja i jest nie dozwolone.
 

DeletedUser13

Guest
(...) Zdrajca narodu nie jestem jestem tylko znudzonym homosapiensem ktory szuka rozrywki na dluzsza mete, a nie monotoni na dluzsza mete (...)
I porzucenie PL wersji na koszt BETA zapewni Ci tej rozrywki i wypełni monotonię? :rolleyes::rolleyes:
Ul, weź się za tickety lepiej to nie będziesz się nudził... o_O
 

DeletedUser

Guest
Tia... Nie jestem na becie, a co jakiś czas wrzucam na forum jakiś babol z gry. Jak już kiedyś z kumplami się śmiałem: "mam dotyk testera" ;)
@ulQuiorra Sam podgląd dla mnie nie jest problemem. To z camzym się nie zgadzałem to mimikra, a więc udawanie klienta gry albo modyfikacja żądań tak, by fałszować dane krążące między klientem a serwerem. Tamper Data jako plugin do Fx się kłania ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry