• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Studnia Życzeń - co wypadło?

  • Rozpoczynający wątek Usunięty użytkownik 2143
  • Data rozpoczęcia

jakub357

Łucznik
Mi ostatnio niezbyt szczęście dopisuje i od 6ciu zbiorów diamentów nie uraczyłem - a mam Studni aż dziewięć!
 

Hassano

Łucznik
Tak czytałem wasze posty i trochę martwiło mnie że takie słabe zbiory macie. Dzisiaj w końcu sam postawiłem 11 studni i pierwszy zbiór i 20 diaxów. Mam nadzieje że taka tendencja sie utrzyma :)
 

DeletedUser

Guest
odsumowanie 300 losowań:
71x złoto, 69x młotki, 100xsurowce, 28x PW, 32x diax
co daje: złoto 24%, młotki 23%, surowce 33%, PW 9%, Diaxy 11% - zostało 69 dni. Czyli z 6 studni już mam 320 diamentów :)
 

Hassano

Łucznik
3x zbiory z 11 studni i wpadło 50 diaxów. Na razie planowo z każdego zbioru wpada co najmniej raz 10 więc jestem zadowolony. Oby ta tendencja sie utrzymała
 

DeletedUser2264

Guest
U mnie ostatnio zero szczęścia, same śmieci, zero diaksów :( w sumie, włącznie z betą, też mam 11, a od kilku dni złoto elvenaru mnie omija
 

DeletedUser3054

Guest
do tej pory na pierwszym świecie ani jednego diamentu, na drugim zdarzały się na początku, lecz od dłuższego czasu nic... w sumie zdobyłam ze 30...:(
 

Hassano

Łucznik
Pierwszy raz jak na razie zbiory bez diaxów.. mam nadzieje że to nie jest tendencja spadkowa i już do końca nic nie wyleci..jak na razie 70 w 3 dni :)
 

DeletedUser1775

Guest
łącznie z 3 studni przez 23 dni wpadło 130 diamentów
 

DeletedUser

Guest
odsumowanie 402 losowań:
94x złoto, 97x młotki, 132xsurowce, 36x PW, 41x diax
co daje: złoto 24%, młotki 24%, surowce 33%, PW 9%, Diaxy 10% - zostało 59 dni. Diamenciki rosną :) ale generalnie procenty sie ustabilizowały i chyba tak wygląda rozkład (przynajmniej próba spora :))
 

Hassano

Łucznik
Ja również zauważyłem że w miarę równo lecą diaxy do innych nagród więc na pewno było warto losować te budynki i już czekam na następne eventy w których będą
 

DeletedUser2823

Guest
19.05.2018 wieczorem 10-ty raz diaxy. ;-))
21.05.2018 j.w 11-te diaksy ;-))
23.05.2018 rano 12-te diaksy ;-))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ja już przestałem pisać :) ale generalnie ponad sto losowań na studnię, średnio jakieś 110 diamentów ze studni wydobyte a jeszcze 35 dni zostało, aktualnei dobudowałem pozostałe 4 więc teraz cisnę z 10 studni
 

DeletedUser2823

Guest
7 i 8 czerwiec 14 i 15 diaxy
Łącznie mam 38 diamentów ;-)) i akademia jak się patrzy.
 

DeletedUser

Guest
to tak kronikarsko, wczoraj wypadł tysięczny diax (1000) aktualnie mam 10 studni (6 ma jeszcze 10 dni, 4 jeszcze 70) - będzie na nową ekspansję :)
 
Do góry