• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Zastosowanie schematu do podniesienia poziomu kultury eventowej !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser629
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za czy przeciw ?

  • za

    Głosy: 45 97,8%
  • przeciw

    Głosy: 1 2,2%

  • W sumie głosujących
    46
Status
Zamknięty.

DeletedUser629

Guest
Dzięki Bell, cieszę się, że nie o Nas Ci chodziło.., zwłaszcza tych co chcą coś tu zdziałać ...
a już myślałam że stanęłaś przeciwko Nam ;)
a tak przy okazji miło Cię widzieć :)
również pozdrawiam serdecznie :)
@Dragomira napisała :
"Z tym wyborem to na poważnie? Bo mogę zasugerować takie rozwiązanie, ale wątpię by przeszła ekspansja jako alternatywa, a raczej byście nie chcieli w alternatywie mieć Szybkich Bonusów na monety."
masz rację Szybkie Bonusy na monety ... ciut za słabe jakby przyrównać do schematu ...
Ale próbujmy dalej coś znaleźć takiego co będzie tyle samo warte :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1496

Guest
Hejka :)
Popieram wszystkie konstruktywne opinie i pomysły :)
Dałam wpis nr 38 - z pewnym pomysłem jako alternatywą do wykorzystania schematu.
W sumie z żartu, może być niezły pomysł, tak myślę. Możliwość wyboru dla grających też może być ciekawe - to byłoby zupełnie coś nowego.
Nie stanę przeciwko osobom chcącym coś poprawić - NIGDY !!!
Ja po prostu bardzo lubię tą grę.
I cieszę się, że udało się wyjaśnić to nieporozumienie.
Serdecznie pozdrawiam :)
Belgariada
 

DeletedUser629

Guest
ooo to byłoby fajne .... albo schemat albo diamenty ?
nie musi być nie wiadomo jaka ilość ...
@Dragomira pomyśl o tym ... czekamy na info :)
 

DeletedUser174

Guest
ja też jestem wiecznie marudząca i wiecznie niezadowolona. Do tego jeszcze znudzona i zirytowana. Jak się spodziewacie że cokolwiek z tym zrobią to lepiej podejść do ściany ze 3 razy ciepnąć sie o nią... jak nie pomogło powtórzyć. Szybciej kolejnej wersji trąbki sie doczekacie - okienko "oferta dnia" albo coś podobnego
 

DeletedUser110

Guest
Dragusiu, a czy inne wersje językowe też nabijają posty w podobnym temacie? Bo pewnie wszystkich irytuje niemożność wykorzystania ciężko zdobytej nagrody.
 

jakub357

Łucznik
@Fredek z Fabryki Kredek - dobrze powiedziane. Żeby do IG coś dotarło, co i tak jest zazwyczaj wątpliwe, rzadkie i długa ku temu droga, to nie wystarczy nabijać posty na jednej wersji językowej. Muszą to zrobić wszystkie wersje i serwery.(...) A do tego eleganckie opinie nie wystarczą - trzeba zrobić pyskówkę, kłócić się, wszcząć bunt, zacząć psioczyć, wylewać szambo wiadrami - wtedy może, może coś tam beknie :)
 

DeletedUser1496

Guest
:)
Niestety - wyciągam znowu ten temat - moje bractwo na Felyndral zdobyło kolejny schemat - mamy ich już kilka. Nie mamy natomiast nikogo z magicznymi budynkami. Kiedy wreszcie pojawi się możliwość wykorzystania schematów dla graczy bez magicznych rezydencji i magicznych warsztatów?.
W podobnej sytuacji jest przecież więcej bractw.
@Dragomira pisała co prawda, że wyciąganie starych tematów niczego nie przyspieszy, ale może nie pozwoli na zapomnienie i zapobiegnie dublowaniu pomysłów na forum ? ;)
W każdym razie - CZEKAMY !!!!
 

blazius1

Paladyn
Nie spełniacie podstawowego wymogu, czyli nie płacicie. Schemat wymaga płacenia. Bez tego jest tylko obrazkiem. ;-)

Tu działa zasada "nie płacę - nie wymagam".
Czy też: "nie płacicie - nie wymagajcie".
 

DeletedUser1496

Guest
Widzisz Blazku ....
a może gdyby pojawiła się zachęta ...? ;)
 

DeletedUser2054

Guest
...zapłać za Magiczne coś tam, a zastosowanie dla Schematu będzię...
Echh, "free pay game" ;P

Ps. Jak dla mnie jest to akurat jedno "czyściejszych" zagrań IG - przynajmniej wiem na czym stoję.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1496

Guest
Może i czyściejsze, ale nie do końca fair w stosunku do graczy bez magicznych budynków.
I myślę, że więcej osób tak uważa, skoro @Dragomira zgłosiła ten pomysł, myślę że bez specjalnego przekonywania.
Dyskusja toczyła się wokół tego co dać za schemat, a nie czy dać coś za schemat.
;););)
 

Hassano

Łucznik
Jak dla mnie zastosowanie schematu bez magicznych budynków też nie jest dobre. Pierwotny plan miał zakładać ( nie wiem czy wymyślili to twórcy czy gracze ) że schemat będzie podnosił poziomy budyniów eventowych. Ale nadal w eventach i innych wydarzeniach budynki główne (nagrody) nie dają najważniejszej rzeczy w dalszej grze czyli many !! Po co mi budynek który nawet jak bym go podniósł milion razy w góre nieda mi tego co potrzebuje..
 

DeletedUser1496

Guest
Widzisz @hassano, poniekąd masz rację, ale z drugiej strony życie nie znosi pustki - po co komu kolekcja tak ciężko zdobytych schematów, przy udziale całego bractwa, jeżeli nic z tą "nagrodą" (wg IG cenną, bo w ostatniej skrzynce turniejowej) nie można dalej zrobić ?
To "dziura" w grze i IG powinno zależeć, żeby jak najszybciej ją załatać. ;)
 

Hassano

Łucznik
Ale IG wymyśliło schemat w jednym celu !! Aby podnosić BUDYNKI BONUSOWE za które masz ZAPŁACIĆ DIAMENTAMI !! Oni nie zrobili ich po to aby zwykły szary gracz z nich korzystał.. Tyle w temacie, i uwierz mi że też mnie to bardzo boli ale gram już w to na tyle długo i przerobiłem nie jedną aktualke i ich "pozytywne" zmiany że wiem iż niema na co liczyć.. A nawet jeśli nagle postanowią coś z tym zrobić to uwierz mi że nadal nie będziemy z tego zadowoleni..
 

DeletedUser1496

Guest
Tutaj się z Tobą zgodzę, nie będziemy pewnie zadowoleni, ale i tak wcześniej czy później muszą coś z tym zrobić i to nie tylko dla kupujących magiczne budynki. Diamenty kupują (lub kupowali np. ja) nie tylko stawiający takie "budowle bez przyszłości" - przynajmniej wtedy gdy zaczynałam grać. A takie postępowanie może zniechęcić kolejną grupę do inwestowania w grę - czy IG naprawdę może sobie na to pozwolić? Chyba, że już spisali Elvenar na straty, co niestety nie jest wykluczone :(
 

blazius1

Paladyn
Idea schematów zawisła najprawdopodobniej z powodu jej błędnego pierwotnego założenia.
Było chyba takie że:

a) Podnoszenie budynków eventowych to był pomysł raczej dla graczy rozwijających się. Tłukących wszystkie możliwe eventy.
Zbieraczy różnistych budyneczków, żeby było co podnosić za schematy.
ale
b) Dostępność schematów wyznaczono znacznie wyżej niz grupa z a), bo dla bractw aktywnych i dużych. Raczej nieskładających się z graczy z punktu a). Schematy ugrywają duzi rozwinięci, w tym za diamenty. (BTW ja nie mam żadnego choć jestem duży).

Gracze a) i b) to różni gracze, więc zauważyli w IG, że to się kupy nie trzyma. Przestrzelili grupe docelową. Zmienili więc założenia.i przeznaczyli schematy dla diamenciarzy. Czyli mieszczących się w grupie wyższej b). I będących od zawsze przecież grupą docelową.
Niestety w b) jesteśmy jeszcze my, tj. rozwinięci, ale bez magicznych budynków. Czyli na lodzie, choć wielu ze schematami.

Czyli połapali się że schematy pierwotnie nie pasują do targetu, czyli do diamenciarzy. Bo rozwinięty gracz za diamenty nie potrzebuje podnosić budynków eventowych. Nie zbiera mozolnie wszystkich, woli magiczne budynki. Więc schematy podnoszą magiczne budynki, nie eventowe.
 

DeletedUser1496

Guest
Więc IG ma problem do rozwiązania, a on "wisi" już dosyć długo. Czas najwyższy się nim zająć.
Przynajmniej takie jest moje zdanie. ;)
 

blazius1

Paladyn
Możliwe że gdy obmyślili schematy w pierwszej wersji, to nie zakładali ze eventy będą miały takie wzięcie i ludzie wyklikają tyle tych budynków, że będą je regularnie podmieniać na wyższe. W tym układzie schemat przestał być potrzebny w tej wersji i przeszli na wersję, dzięki której można zrealizować dodatkowe wpływy od diamenciazy.

To ryzykowna teoria, bo zakłada że IG początkowo chciała nawet dobrze, tylko potem się zesr....o.
 
Status
Zamknięty.
Do góry