• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Co w trawie piszczy - czyli pogadaj o Elvenar :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Mikekun

Rozbójnik
siemanko

Mam takie głupie pytanie, czy jest może strona z testową wersją gry gdzie osoby sprawdzają jak działają nowości przed wprowadzeniem na oficjalne serwery. Nie chodzi mi o tą stronkę z formalną betą, a o tą gdzie jest wersja całkowicie testowa.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser14

Guest
Hm, to chyba właśnie beta jest tą testową stronką, innych nie ma :p
 

DeletedUser

Guest
W jednej grze, w którą kiedyś (nie tak dawno temu) grałem na becie dostawało się w pełni rozwiniętą wioskę i się testowało nowe funkcje, które miały być wprowadzane w grze. Częsty był też totalny reset na becie. Myślę, że w miarę jak gra się będzie rozwijać coś podobnego będzie się odbywało i na tutejszej becie - zresztą zobaczymy jak będą mieli zamiar testować tą nową funkcję, którą będą chcieli wprowadzić przy najbliższej aktualizacji bety
 

DeletedUser13

Guest
Nawet by pasowało... U nas w wakacje... Klocki zaczynają się układać :)
 

DeletedUser14

Guest
Oby te klocki się nie rozsypały :p Jeszcze nam to wprowadzą 31 sierpnia, tak na miły koniec wakacji ;)
 

DeletedUser68

Guest
No proszę, jak wspaniale się uzupełniacie :p
a ja jestem po środku / bo ktoś też musimy być / i myślę o przełomie lipca i sierpnia :D
 

DeletedUser13

Guest
Oł maj... Ja bym wybrał jakieś "Latające Klozety" - kiedyś jak grywałem w Shakes&Fidget to taką mieliśmy :D
 

DeletedUser9

Guest
Omg xD
Ja tam bylem w jakies gildi z przyzwoita nazwa no ale zeby Latajace Klozety? :D :D
 

DeletedUser14

Guest
To chyba nie o tym mamy piszczeć :p

Oo, może Piszczące Klozety jak już :p
 

DeletedUser14

Guest
Tak, słyszałem, jak go lubisz :eek:

Piszące ZOO i Spółka :p

Albo "Ul szuka żon" :eek:
 

DeletedUser9

Guest
Oooo Hikari awansuje cie za to na Rekrutanta mojej zony :D :D
Oczywiscie tlyko rozmowa, bo testowac bede sam :confused::confused::confused:
 
Status
Zamknięty.
Do góry