• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o wydarzeniu Zamglony Las

Misiek34

Wędrowiec
Cześć
Czy zadania dzienne z eventu nie powinny się wyświetlać razem z głównymi(codziennie po jednym) ?
Jak na razie mogę robić tylko zadania z listy głównej linii zadań
 

DeletedUser3975

Guest
Ile kotów w worku udało się wam złapać i kapeluszy zdobyć? Nie pytam tych z "bety"/wersji testowej, tylko zwykłych Graczy, którzy borykają się z podobnymi odczuciami i wrażeniami, jak ja i większość mi podobnych.
Jestem w zasięgu 4, oczywiście obierając strategię "biegnij, Lola, biegnij", czyli walę przed siebie do głównej.


Serio, gratuluję fantazji Twórcom tego Eventu, jestem pełna podziwu i dziwu, choć ze świecą szukać u nich logiki/mądrości.
Nie dość, że cudem jest znaleźć przedmiot, to fenomenem trafić w % tryby pożąd/a/nej nagrody.

Nie wiem, czy śmiać się przez łzy, czy płakać ze śmiechu...
 

blazius1

Paladyn
Zrozumiałem to tak, ze robi dziennie tyle zadań, ze może sobie pozwolić na kupno jednej paczki dziennie - zakładam, ze tej za 420. O wydawaniu "narzedzi" nie bylo ani slowa :)


A ja inaczej to zrozumiałem, bo gdy widzę jak twórcy kombinują z mechanikami w eventach, to automatycznie wietrzę jakiś expolit w powietrzu.
Że znów jest luka w konstrukcji i znów tej luki nie zauważyłem.

Bo codzienne kupowanie dla samego kupowania? A jaka jest różnica czy częściej kupię to samo, czy raz kupię to samo, tyle że jednorazowo będzie tego więcej? Myślałem że żadna. Nie szkoda czasu na klikanie? Nie lepiej zbierać stale, a kupić raz? Dwa razy?

Ta mechanika z oświetlaniem mgły jest jednak jakaś podejrzana. :p
 

blazius1

Paladyn
Daliby drugiego kulawego Bażanta do parki, to by stresu nie było. A tak nerwy, że kotów nie widać, a jeszcze w perspektywie przygody czekają prawie wszystkich chętnych na kapelusze.

Same atrakcje na Halloween.
Dobrym sposobem na ten event jest raczej nie łapanie kotów lecz jedynie Bezgłowe Halloween (3x5) oraz Dr.Frankensteina (4x4).
Żreć w inwentarzu nie wołają, a nawet wartościowe. Świetne na podmianki.
 
To jedna opcja, zeby polowac tylko na dzienne. Oprocz Frankenteina i Halloween niektorym moze przydac sie Halloweenowy Krzyk z 13 dnia, bo ma wielkosc 5x4 i niezle nadaje sie do zastapienia np. starszych Kultow Feniksa. Krzyk ma statystyki na kratke tylko o 4-5% slabsze od Frankensteina i Halloween, wiec slaby nie jest. Czasem lepiej jest wybrac jakis odrobine slabszy budynek, jesli dzieki jego wymiarom nie trzeba przebudowywac miasta :)

Druga opcja to jednak skoncentrowanie sie na zbieraniu kotkow na Chatke Czarownicy i pewnie wiekszosc graczy wlasnie na to sie zdecyduje.
 

mayder

Tancerz ostrzy
Ja osobiście jestem zadowolony z tego że twórcy chcą wprowadzić zróżnicowanie w eventach, ale jednego od nich oczekuję, żeby dostosowali nowe mechaniki do tego co już mamy w elvenarze, bo zwykłe kopiowanie nie sprawdzi się na dłuższą metę.

Rozumiem że niektórym się to może nie podobać, ale teksty że gra się w Elvenar a nie FoE są trochę nie na miejscu bo gdyby nie kopiowanie z FoE to nie mielibyśmy takich rzeczy jak np. zaklęcie teleportacji czy budynki ewolucyjne. I napisze jeszcze raz, niech twórcy "kopiują", tylko niech to robią z głową i dostosują pod Elvenar.
 

ChrisBaggins

Zwiadowca
Bądź dobrej myśli, ale obawiam się że taką taktyką obniżyłeś sam sobie szanse na upolowanie Bezgłowego Halloween. ;)
Bo rozumiem że kupujesz i wydajesz światła na bieżąco. Raz dziennie, twoje słowa.
Przyjąłeś zatem najlepszą z możliwych taktyk, żeby tego budynku nie upolować. :cool:
Cześć,
I tak, i nie :) Pierwsze trzy paczki wydałem na bieząco, żeby zorientować się jak to działa i założyć na Chatę choćby dwa kapelusze. A teraz zbieram walutę i czekam na Halloween.
Mam jednak pewne wątpliwości, czy w takim razie zrobię główny cel, to jest 8 kapeluszy. Mam nadzieję, że zdążę :)
Zrozumialem to tak, ze robi dziennie tyle zadan, ze moze sobie pozwolic na kupno jednej paczki dziennie - zakladam, ze tej za 420.
Staram się jak mogę, ale z coraz większym trudem to przychodzi. Zadania są postawione na granicy moich możliwości. Chociaż, na razie się udaje.
 

blazius1

Paladyn
I tak, i nie :) Pierwsze trzy paczki wydałem na bieżąco, żeby zorientować się jak to działa i założyć na Chatę choćby dwa kapelusze. A teraz zbieram walutę i czekam na Halloween.
Mam jednak pewne wątpliwości, czy w takim razie zrobię główny cel, to jest 8 kapeluszy. Mam nadzieję, że zdążę :)

Z tego co ludzie na razie piszą wynika, że jest ten event tak sprytnie wycyrklowany, jak żaden dotąd. Że albo nastawiasz się na kapelusze i masz szansę na porządną Chatę, albo nastawisz się na dwa (trzy?) budynki, ale zapominasz o Chacie. Chata w zasadzie wyklucza skuteczne strzelanie w nagrody dzienne i na odwrót. Strzelanie w dzienne nie pomoże w zdobyciu kotów i Chaty. Nie będzie tym razem dwóch pieczeni na jednym ogniu.
Jeśli coś ustrzelisz przy okazji na boku, np. Halloween, to w zasadzie przez przypadek.

Czyli znowu mamy losowość. Tym razem dzięki zabiegowi z mgłą.

Sprytne.
 

ChrisBaggins

Zwiadowca
Z tego co ludzie na razie piszą wynika, że jest ten event tak sprytnie wycyrklowany, jak żaden dotąd. Że albo nastawiasz się na kapelusze i masz szansę na porządną Chatę, albo nastawisz się na dwa (trzy?) budynki, ale zapominasz o Chacie. Chata w zasadzie wyklucza skuteczne strzelanie w nagrody dzienne i na odwrót. Strzelanie w dzienne nie pomoże w zdobyciu kotów i Chaty. Nie będzie tym razem dwóch pieczeni na jednym ogniu.
Jeśli coś ustrzelisz przy okazji na boku, np. Halloween, to w zasadzie przez przypadek.
No to po sprawie, dla mnie Chata - priorytet. Może się uda przy okazji ustrzelić, będę próbował. Ale w każdym razie nastawiam się na polowanie na koty. Dzięki za info :) Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
 

Jemsik

Zwiadowca
To jedna opcja, zeby polowac tylko na dzienne. Oprocz Frankenteina i Halloween niektorym moze przydac sie Halloweenowy Krzyk z 13 dnia, bo ma wielkosc 5x4 i niezle nadaje sie do zastapienia np. starszych Kultow Feniksa. Krzyk ma statystyki na kratke tylko o 4-5% slabsze od Frankensteina i Halloween, wiec slaby nie jest. Czasem lepiej jest wybrac jakis odrobine slabszy budynek, jesli dzieki jego wymiarom nie trzeba przebudowywac miasta :)

Druga opcja to jednak skoncentrowanie sie na zbieraniu kotkow na Chatke Czarownicy i pewnie wiekszosc graczy wlasnie na to sie zdecyduje.
Zdecydowanie druga opcja :)
To jedna opcja, zeby polowac tylko na dzienne. Oprocz Frankenteina i Halloween niektorym moze przydac sie Halloweenowy Krzyk z 13 dnia, bo ma wielkosc 5x4 i niezle nadaje sie do zastapienia np. starszych Kultow Feniksa. Krzyk ma statystyki na kratke tylko o 4-5% slabsze od Frankensteina i Halloween, wiec slaby nie jest. Czasem lepiej jest wybrac jakis odrobine slabszy budynek, jesli dzieki jego wymiarom nie trzeba przebudowywac miasta :)

Druga opcja to jednak skoncentrowanie sie na zbieraniu kotkow na Chatke Czarownicy i pewnie wiekszosc graczy wlasnie na to sie zdecyduje.
Zdecydowanie druga opcja :)
 

DeletedUser4408

Guest
Lepiej żyć w błogiej nieświadomości, ciesząc się życiem lub grą, niż zamartwiać tym że inni mają więcej. Więc napisze tak, brakuje mi ileś kocurów do któregoś tam artefaktu ;) Nauczyłem się, cieszyć szczęściem innych, co prawda nic z tego raczej nie mając ale.....stresu też ;):):D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry