• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

blazius1

Paladyn
A dlaczego mają mu dawać, i dlaczego akurat te same, a nie na przykład takie, które działają na podobnych zasadach?

To jest właściwy kierunek. Gra stale wraca do tych samych elementów zamiast choć częściowo ewoluować.

Kręcimy się (wraz z twórcami) wokół tych samych tematów. Tyle że co rusz inaczej opakowanych lub wręcz poutykanych w inny sposób w różne miejsca gry. Lekko na siłę i tylko po to, żebyśmy mieli szansę polować na to samo jeszcze raz.

A przecież moglibyśmy robić coś podobnego. Nawet losując, jeśli koniecznie trzeba (na prawdę trzeba??), ale coś nowego.

Miłośnicy przeliczania na kratkę to mieliby nawet większe pole do popisu. :p
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
@Poziomek cały czas źle interpretujecie posty o bezsensowności zdobywania dodatkowych artefaktów bez możliwości zdobycia dodatkowej podstawki do budynków evolucyjnych. Nikt przecież nie napisał aby takich budynków nie dawać młodszym graczom tylko aby zrobić to w taki sposób by nie irytowało to tych graczy, którzy zdobywają niepotrzebne mu do niczego artefakty, które to z kolei mogły by być dla nich zablokowane jak dodatkowa podstawka.
daja to co juz bylo, tak aby Wszyscy ci ktorzy chca , mogli go zdobyc ponownie.
Czy Ty czytasz co piszesz? Wszyscy? Ponownie?
 

Poziomek

Rycerz
Mieliscie juz biblioteke - i w skutek bledow/nieprzemyslenia tworcow wyszlo jak wyszlo ze wiele osob ma ich multum, a ci inni teraz moga miec tylko jedna.
Czytam co pisze, jak zaczynalem gre nie sadzilem ze bedzie mi dane zdobyc Feniksa- zdobylem go tylko do 4 lvlu..ale dzieki zmianie polityki firmy, i podejsciu do gry (slusznemu lub nie) mam szanse go zrobic na lvl 10. Obecnie mam go na 8.. I jak dobrze pojdzie, to jest szansa ze bedzie na 10.
Takze nie martw sie nie wiemy co bedzie w przyszlosci, moze pracuja nad usatysfakcjonowaniem tych graczy co pokonczyli pelne eweolucyjne a zostaly im np 2-3 rozszerzenia i w skutek dogrywek iglicowych te rozszerzenia wciaz sie powiekszaja. Wierze ze za jakis czas tak bedzie.
 

Tajniakos

Paladyn
Czytam co pisze,
Chyba jednak nie do końca ;) Bo w tym przypadku punkt widzenia zależny jest od punktu siedzenia. Jak najbardziej jestem za tym aby nowsi gracze mieli możliwość zdobycia starszych budynków i tu należy się od Was wielki ukłon w stronę Twórców :) Ja i inni gracze w to miejsce chcieli byśmy nagrody, które możemy zdobyć i użyć tu i teraz a nie gdybać czy nam użycie tych artefaktów umożliwią a jeżeli tak to kiedy to jest czyste wróżenie z fusów...
 

blazius1

Paladyn
Limit na Biblioteki (już wprowadzony?) to z kolei cios w plery młodych graczy. Bardzo celny, bo starzy jak zazwyczaj sobie poradzą z tym co mają. Było już o tym.

To także takie naprawienie w kółko Macieju starego problemu starymi metodami. To jak z banem na Starej Latarni. Że niby był exploit, a ban uderzył w małych.
I też ma związek z Iglicą.

Numer z podstawami i artefaktami do Stonehenge to małe miki w porównaniu do udogodnień jakimi obdarowywani są młodsi stażem w grze.
//
a powiedz mi Jakbyś widział rozwiązanie na to: Przychodzi nowy gracz do gry, widzi co maja inni i chce ...

0. Nie ma patrzenia co mają inni. Zmieniamy filozofię takiego myślenia.
Nawet nie przeliczamy na kratkę tego, co mają inni.
Patrzymy do przodu.

1. Natychmiast zaprzestajemy procederu wrzucania artefaktów do Iglicy. Jakichkolwiek. Proceder ten jest szkodliwy tym bardziej, im dłużej trwa.

2. Wprowadzamy system wymiany artefaktów pomiędzy graczami. Możliwie wolnorynkowy, ale z dopłatami, bo inaczej IG i tak nie potrafi. Wolnorynkowy czyli tym razem bez losowań, jeśli łaska.

3. Przywracamy rangę eventom. Wyłącznie nowe artefakty do nowych budynków i tylko w evencie.

4. Generalnie rozłączamy to, co na siłę połączono w Iglicy. Włącznie z algorytmem odpowiadającym za trudność walk, który jak głosi legenda, jest wspólny i dla turniejów i dla Iglicy. Który chyba nie jest identyczny, ale działa bardzo podobnie.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ovocko

Rycerz
To nie rób Iglicy :) po co się męczyć? nie jest to żaden obowiązek tej gry, tak samo jak turnieje i eventy. Jeśli nie masz w niej korzyści to odpuść i po problemie :) Na co komu portalówki, zbrojmistrz, dżin, diamenty, zaklęcia, przyśpieszacze, teleporty.

Tyle że "wygrywając" gwarantowany artefakt nie dostaję ani diamentów, ani dżina, ani zaklęć, ani przyśpieszaczy ani teleportów. Więc...?

Poza tym, odnosiłem się do wypowiedzi @Poziomek zachwalającego że artefakty zachęcają ludzi do robienia iglicy. No mnie akurat nie zachęcają, a raczej wręcz przeciwnie.
Co akurat nie znaczy, że nie widzę w niej innych korzyści.
Naprawdę, trzeba to aż tak łopatologicznie pisać?
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
Limit na Biblioteki (już wprowadzony?)
Moim zdaniem o co najmniej rok za późno :) A przynajmniej limit powinni wprowadzić kiedy na serwerach wrzało od postów o tym co się dzieje z rynkiem zwoi, kauczuku i bizmutu i już samo to powinno od razu u Twórców zaciągnąć hamulec bezpieczeństwa. W takich sytuacjach decyzje powinny być szybkie a nie dopiero po roku bo tylko ta sytuacja się jeszcze bardziej pogłębiła.
2. Wprowadzić system wymiany artefaktów pomiędzy graczami.
To akurat niefortunny pomysł, który by mógł doprowadzać do różnych nieprzewidzianych sytuacji.
 

blazius1

Paladyn
To prawda. Diabeł tkwi w szczegółach.

Można wymieniać tylko w kierunku do przodu: stare tylko na nowe.
Można chyba stworzyć rynek artefaktów skoro jest ich już tak wiele?
Szybko okazałoby się jak wartościowe są poszczególne artefakty a dostępność byłaby różna.

Przy zachowaniu konsekwentnie zasady że podstawę do budynku udostępniamy tylko jedną byłaby to częściowe rozwiązanie nawet dla tych, dla tych co patrzą, co mają inni. A nie chcą do przodu.

W każdym razie sytuacja obecna, że zasypywani jesteśmy zbędnymi często artefaktami jest nie do utrzymania na dłuższą metę. Z kilku powodów o czym częściowo była wyżej mowa. Najgorzej by było, gdyby te stare artefakty miałyby się kiedyś starym gaczom do czegoś przydać poza ich wymianą lub przeróbką w Akademii. Byłoby kolejne nieszczęście.

5. Zapomniałem o Bibliotekach. Powrót do Iglicy w zmienionej formule profilów produkcji. Albo najlepiej nie produkujących żadnych towarów. Także żywych. Siłą Bibliotek jest pop, kultura oraz Katalizatory. Tym błyskotliwym ruchem ratujemy nie tylko rynek towarowy ale także zagrożone na razie limitem Przygody.
 
Ostatnia edycja:

ryjuwka

Rozbójnik
Chyba jednak nie do końca ;) Bo w tym przypadku punkt widzenia zależny jest od punktu siedzenia. Jak najbardziej jestem za tym aby nowsi gracze mieli możliwość zdobycia starszych budynków i tu należy się od Was wielki ukłon w stronę Twórców :) Ja i inni gracze w to miejsce chcieli byśmy nagrody, które możemy zdobyć i użyć tu i teraz a nie gdybać czy nam użycie tych artefaktów umożliwią a jeżeli tak to kiedy to jest czyste wróżenie z fusów...
gram nieco ponad rok i uważam się za nowego gracza. Lecz nie oglądam się do tyłu i tak jak wcześniej pisałem wole otrzymywać coś nawego.
 

Poziomek

Rycerz
Tyle że "wygrywając" gwarantowany artefakt nie dostaję ani diamentów, ani dżina, ani zaklęć, ani przyśpieszaczy ani teleportów. Więc...?
Troche czepiasz sie szczegolow ktore o ile byla by wola tworcow idzie dopracowac. np nagrody z obecnego bosa nr 3 wpasowac w pozostale bosy i skrzynki, a wartosci samych nagrod np diamentow/przyspieszacy/mlotkow podniesc np o wartosc 1.
Naprawde co ktos nie zaproponuje zawsze znajdzie sie osoba co mowi ze jest zle, proponowany przez graczy byl :nowy budynek/nowa wlauta rozbijanie na 'walute' artefaktow, dodakowy slot w am/wymiana np w stosunku 2:1 i co tam jeszcze sie przewinelo w luznych pomyslach - i wszystko bylo oprotestowane bo to nie bo to nie bo tamto nie. Gracze proponuja pewne moze i nie doskonale rozwiazania to zostaja zmieszani ze nie bo ja juz mam bo to bo tamto. Jak Sami wsrod graczy nie wypracujemy jakiegos rozwiazania co zadowli wiekszosc to bedziemy mieli i bedziemy skazani na wole tworcow/i wtedy bedziecie musieli to zaakceptowac. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze wszelkie pomysly zgloszone czekaja miesiacami latami na wprowadzenie, ale sami pisaliscie ze to gra 'dlugo-dystansowa' ze trzeba byc cierpliwym. Moze gdybyscie swoje rozwiazania co macie teraz proponowali 2-3-5 -7 lat temu czy kiedy gra startowala, dzis wygladaloby to inaczej.
 

blazius1

Paladyn
Nie sadzę, ponieważ ekipy w Hamburgu wymieniają się zbyt często. Częściej niż gracze.:D

My mamy sumienia w miarę czyste. Przed najgłupszymi krokami nawet ostrzegaliśmy. Bywało że na chwilę przed ich wprowadzeniem, jak klamka zapadała, ale jednak.
 

Tajniakos

Paladyn
.
bedziemy skazani na wole tworcow/i wtedy bedziecie musieli to zaakceptowac.
Przypomnę Ci Twój całkiem niedawny feedback ;) wtedy woli do akceptacji stanu rzeczy z Twojej strony raczej nie było ;) więc nie dziw się, że komuś mogą nie pasować obecne rozwiązania Twórców.
Naprawde co ktos nie zaproponuje zawsze znajdzie sie osoba co mowi ze jest zle, proponowany przez graczy byl :nowy budynek/nowa wlauta rozbijanie na 'walute' artefaktow, dodakowy slot w am/wymiana np w stosunku 2:1 i co tam jeszcze sie przewinelo w luznych pomyslach - i wszystko bylo oprotestowane bo to nie bo to nie bo tamto nie. Gracze proponuja pewne moze i nie doskonale rozwiazania to zostaja zmieszani ze nie bo ja juz mam bo to bo tamto.
Po to jest dział pomysłów aby proponowane przez graczy pomysły poddać dyskusji. Mało jest pomysłów, które by zdobyły jednogłośnie wszystkie głosy za bo nawet dla tych "doskonałych" pomysłów znajdzie się głos przeciwny bez podania przyczyny i argumentacji. Nikt nikogo nie miesza co starasz się zasugerować. Dyskusja jest wokół pomysłu a nie jej autora. Często bywa tak, że z niedoskonałego pomysłu dzięki dyskusji powstaje i zostaje zgłoszona logiczna i dopracowana już jego końcowa forma :)
 

Poziomek

Rycerz
to wskaz prosze ktory z pomyslow zyskalby taka ilosc glosow aby przejsc do nastepnego etapu. dawno takiego nie wiedzialem bo A) za malo osob sie wypowie, nawet jezeli kilku osobom podoba sioe rozwiazanie, to znajdzie kilka co zaglosuje na nie podajac jakis argument, ale i trafiaja sie tracy co bez podania powodu. . I zapytam raz jeszcze co takiego zrobiliscie Ci ktorzy uznaja ze starzy gracze sa poszkodowani -aby to zmienic, ktory z Was zglosil oficjalnie pomysl aby to poprawic, poprosze konkretny link do pomyslu chetnie zaglosuje aby wam ulzyc w tej niedoli nadbogactwa.
 

Tajniakos

Paladyn
to wskaz prosze ktory z pomyslow zyskalby taka ilosc glosow aby przejsc do nastepnego etapu.
Mam nieodparte wrażenie, że jesteś typem człowieka, któremu wszystko trzeba podstawić pod nos ;) Jak byś się wczytał w dziale pomysły to nie jeden taki pomysł byś znalazł...
Sam zgłaszałem pomysły, które podczas dyskusji nabierały innej lepszej formy i nie uważam, że ktoś mnie z czymkolwiek mieszał choć czasem wymiana argumentów bywała ostra.
Ci ktorzy uznaja ze starzy gracze sa poszkodowani -aby to zmienic, ktory z Was zglosil oficjalnie pomysl aby to poprawic, poprosze konkretny link do pomyslu chetnie zaglosuje aby wam ulzyc w tej niedoli nadbogactwa.
Zastanawia mnie Twoje ironiczne podejście do Naszego jak to nazwałeś "nadbogactwa" My sobie na to zapracowaliśmy przez LATA gry a Ty byś chciał dostać to samo najlepiej w jednej iglicy, bo jak nie to uruchamiasz swój już słynny na forum feedback . Nie za szybko i nie za dużo na raz byś chciał? Ja nie muszę zgłaszać pomysłów udowadniających nasze tezy o bezsensowności zdobywania przez nas artefaktów do budynków (bo to widać gołym okiem), które w chwili obecnej możesz zdobyć a ja je mam...Ty robisz nam z tego jeszcze zarzut? Bo irytują mnie i innych artefakty, których nie mogę użyć? bo woleli byśmy w ich miejsce coś przydatnego? Poważnie Ciebie to dziwi?
 

Poziomek

Rycerz
no dobrze takze Ty rob swoje - i co chwila narzekaj ze znowu 'Nam nic nie dali" - a ja bede cieszyl sie ze "mi" dali.. i Takie dyskusje ktore NIC nie zmienia beda powracaly z kazda kolejna zmiana budynku w iglicy.

Sluchaj chcialem abys podal linki - bo chcialem zaglosowac na Tak, dla Was- nie chcesz wkleic - ja szukac nie bede- tobie nie zalezy zeby to zrobic a ma zalezec mi:)?i nie sledze calego forum, nie przegladam czelustnych archiwow, wiec jak czegos nie ma na wierzchu czytaj 1 stronie, nie zaglebiam sie dalej.
zajrzalem do pomyslow spojrzalem tylko 2 pierwsze strony, znalazlem cos o zakladce, o wiadomosciach, i cos z iglica (jakas zakladka). a Mi chodzi o pomysl co zrobic z nadbogactwem rozszerzen , i o innych sprawach o ktorych aktualnie wszyscy pisza.
 

Tajniakos

Paladyn
no dobrze takze Ty rob swoje - i co chwila narzekaj ze znowu 'Nam nic nie dali" - a ja bede cieszyl sie ze "mi" dali.. i Takie dyskusje ktore NIC nie zmienia beda powracaly z kazda kolejna zmiana budynku w iglicy.
Mam wrażenie, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem bo ja się cieszę, że Ci dali a Ty się cieszysz, że nam nie dają... dlatego kończę tą bezsensowną dyskusyjną kopaninę grubo zalatującą oftopem...
 

xEasyRiderx

Rycerz
nie sledze calego forum, nie przegladam czelustnych archiwow, wiec jak czegos nie ma na wierzchu czytaj 1 stronie, nie zagłębiam sie dalej.
A powinieneś wtedy nie wypisywałbyś taki bredni bo jak ktoś z nowych graczy to przeczyta to jeszcze pomyśli że to jest prawda i dlatego za każdym razem trzeba prostować twoje wypowiedzi ;)
Nawet jak bym ci z archiwum podał linki do lektur obowiązkowych to ty i tak swoje napiszesz co jak zwykle będzie mijało się z prawdą:p
 

Aslana

Tancerz ostrzy
@Poziomek myślę że troszeczkę się zapominasz, wkrótce będziesz miał ( a może już masz) feniksa ognia kompletnego, uzbierasz artefakty na kolejnego ( złotego, czy burzy) a artefakty do nich nadal będą się pojawiały i nagle znajdziesz się po tej stronie którą określasz jako Wasza.
Osobiście bardzo cieszy mnie fakt że początkujący gracze mają możliwość zdobycia tych artefaktów jednak sposób w jaki te artefakty mogą zdobyć powinien być bardziej przemyślany. O tym cały czas piszą koledzy.
Rozwiązanie tego problemu wcale nie jest łatwe jak już wszyscy się przekonaliśmy.
 

Kuba134Ziomal

Wędrowiec
Inna perspektywa, podobne wnioski.
Ja jako gracz powróciłem do gry po ok 1roku przerwy (rozdział krasnoludy więc byłem tak na prawdę nowym graczem) i nie interesowałem się tą grą przez ten cały czas (czyli byłem nowym graczem). Ale najważniejsze jest to, że wróciłem do grania przy końcówce eventu Stonehenge. Tak idealnie po evencie z Feniksem Ognia, który jest przydatny.
Byłem zły, wściekły patrząc się na innych graczy (który mieli feniksa) ale grałem dalej, nie odszedłem od tej gry. Teraz się z tego cieszą bo naprawdę dobrze mi się gra ale to nie było takie wesołe na jakie może wam się wydawać.
Potem był event z misiami, zrobiłem jednego brunatnego (mogłem mieć 2 na spokojnie ale jakoś o tym nie pomyślałem, stwierdziłem że jeden brunatny to i tak jest spory bust.) Ale po evencie okazało się, że inni nie mieli żadnych ograniczeń i posiadają nawet po 6 brunatnych.
W tym momencie nastąpił drugi cios. Wiedziałem że nowi gracze będą mieć pod górkę, przez samolubne wykorzystanie dobrej mechaniki twórców gry, która przepadła :(.
TAK MÓWIĘ TO W PROST TO NASZA WINA (GRACZY), ŻE GRA ZOSTAŁA ''ZNISZCONA'' może zniszczona to za dużo powiedziane ale poważnie został zachwiany balans gry (stary \ nowy gracz), który teraz INNO chce naprawić
Przecież mechanizm nielimitowane zadania evenowe (oczywiście były to trudne zadania i dawało mało waluty eventowej, jak dobrze pamiętam to 20) miał bardzo dobre założenie i tu ukłon dla twórców. Bo jeśli komuś brakło nałóżmy 7 flag (tych takich co teraz są piórami pomarańczowymi) do kolejnej nagrody głównej np. potrzebnego artefaktu to taka osoba mogła wykonać X tych zadań i zdobyć ta nagrodę. Nie musiała wydawać diamentów. A jeśli stwierdziła że zadania są za trudne i odpuszcza to była to decyzja tej osoby. (jednak gracze potrafią pokazać na co ich stać i w sposób brutalny pokazać błąd twórcom)
Niestety po drugim ciosie padł szybko trzeci cios. Wycofanie studni życzeń z eventów (na ten monent jedynego źródła cennych diamentów). Ciekawe dlaczego zostały wycofane hymmm? A no tak zapewne jak ktoś ma 6 brunatnych to pewnie i też ma 300 studni życzeń w inwentażu (tego nie wiem ale tak sądzą skora jak ja zdobyłem 1 brunatego i zdobyłem 22 studnie) Jeśli ktoś ma horrendalną ilość studni nich się zgłosi i napisze ile. Ale w tym przypadku i Ja nie pozostaje bez winy bo jak był event z syrenami i misiami to brałem tylko studnię a na inne nagrody nie zwracałem uwagi.
Teraz niestety przejdziemy do ciosów w kolano przez twórców.
Iglica Wieczności - biblioteki
. to jest niestety 100% błąd twórców przez brak wprowadzenia ich limitu. Bo przecież gracz nie zbiera ich celowo tylko poprostu wypadają jak się idzie po dżina, diamenty. Ja mam ich 9 i te 9 darmowych katalizatorów to złoto. Ale uważam, że jak byłby limit na 5 zestawów to byłoby spoko.
Iglica Wieczności - diamenty. Tak to był błąd twórców i tylko im tak na prawdę zaszkodził. Obecnie Iglicę ze złotem kończy 12 bractw na każdym ze światów. To w cholerę. Ja sam gram na wszystkich światach ale pozostałe dwa to czysta kopalnia diamentów (ok 500-650 na tydzień nie licząc diamentów z dżinów) Tą sytuację że gracze będą chcieli pozyskiwać tych diamentów jak najwięcej INNO powinno przewidzieć i raczej mają z tego powodu duży problem. Ale na szczęście to nie jest nasz (graczy) problem.
Czwarty cios - nowe turnieje. Są one o wiele trudniejsze dla tych którzy je masterują ale za to łatwiejsze dla początkujących graczy. Powracając do gry chciałem być graczem masterującym turnieje i zanim urosłem moje marzenia stały się troszkę mniej realne :(. Ale po mimo tego osobiście cieszę się z nowej formuły turniejowej.
Trzeci cios w kolano. Właśnie na jego temat toczy się żywa dyskusja.
Iglica Wieczności - Artefakty. Uważam to za zły a nawet za bardzo zły pomysł twórców i nie dla tego że nie potrzebuję artefaktów (dzięki nim mam Stonehenge na 10 poz) ale:
Twórcy dając możliwość zdobywania starych artefaktów zmuszają nowych graczy do patrzenia wstecz (rozwinę to w podsumowaniu), zamiast skupić na na teraz i przyszłości.
Artefakty bez znaczenia też mnie bolę bo też wolałbym dostać 3katalizatory niż coś co jest warte 2000 odłamków zaklęć.
W Iglicy nawet nie musi być czegoś w pokroju zestawu biblioteki czy artefaktów. Przecież wszyscy robią ja dla diamentów.
Podsumowanie i rady dla twórców:
1) Główne nagrody eventow (artefakty i podstawa) są możliwe do zdobycia tylko w danym evencie (plus PB), w którym się pojawiły. Tutaj jest wyjątek dla Feniksów i Misiów. Dawniej jak nie było ewolucyjnych były zestawy łączone i je właśnie można było zdobyć tylko w danym evencie dlaczego to przestało obowiązywać do evolucyjnych nie wiem.
2) skutek 1. Wycofanie artefaktów z Iglicy
3) Ostrożne wprowadzanie nowych rewolucyjnych rozwiązań aby one nie zakłóciły balansu gry.
Akurat INNO ładnie się wywiązało dając możliwość zdobycia feniksa ognia nowym graczom.
Dla graczy, nowych gracz:
1) Zmian podejście do gry. Nie patrzymy wstecz tylko do przodu. Chodzi o to, że jeśli ktoś gra 5lat w tą gre to wiadomo że jest lepiej wyposażony niż ktoś kto gra dopiero 1rok. Dlatego zawsze nowy gracz będzie patrzył i mówił ale on ma tych budynków specjalnych dużo.
Ja chcę abyśmy nie patrzyli w ten sposób bo łatwo jest się zniechęcić. Nie patrzymy na to co straciliśmy (kiedy jeszcze nie graliśmy lub mieliśmy przerwę) tylko patrzymy na obecne możliwości i wypatrujmy przyszłych.
Gdyby nie to podejście raczej bym nie grał z wami teraz zwłaszcza, że wiecie na jakie ciosy się napotykałem na początku mojego powrotu.
Nie da się zmienić świata bez refleksji.

Mam nadzieję, że ta wypowiedź wywoła pozytywne odczucia dla doświadczonych graczy, a dla nowych będzie kluczem do odnalezienia się w grze.
 

Tajniakos

Paladyn
@Kuba134Ziomal Osobiście odbieram Twój post kierowany Twoimi odczuciami pozytywnie choć i w niego wdarło się kilka nieścisłości, które należy sprostować :)
Wiedziałem że nowi gracze będą mieć pod górkę, przez samolubne wykorzystanie dobrej mechaniki twórców gry, która przepadła :(.
Nikt samolubnie nie wykorzystywał w eventach "dobrej" mechaniki gry. Na forum wisiała i wisi do dzisiaj gotowa recepta na zdobycie w evencie dużej ilości miśków wiec każdy z graczy mógł z tej recepty skorzystać. Na becie notabene autor wspomnianej recepty przestrzegał twórców gry przed zgubnym działaniem niekończącej się lini zadań wskazując, że to bardzo zła droga. Twórcy za wiele z tym nie zrobili a to co zrobili i tak nie przyniosło zamierzonego efektu.
TAK MÓWIĘ TO W PROST TO NASZA WINA (GRACZY), ŻE GRA ZOSTAŁA ''ZNISZCONA'' może zniszczona to za dużo powiedziane ale poważnie został zachwiany balans gry (stary \ nowy gracz), który teraz INNO chce naprawić
To nie gracze Tworzą grę i to nie oni ją niszczą. Balans gry jest zależny od tego co gra daje, dlatego nie można o to winić żadnego gracza.
Niestety po drugim ciosie padł szybko trzeci cios. Wycofanie studni życzeń z eventów (na ten monent jedynego źródła cennych diamentów)
Dużym źródłem diamentów jest iglica, która w poołączeniu ze studniami dawała by zbyt dużo diamentów dlatego z czegoś musiano zrezygnować. Wszak też gra na czymś musi zarabiać i nie może dawać zbyt wiele waluty gry w wielu jej miejscach. To kto ile i gdzie miał studni jest sprawą drugorzędną i moim zdaniem nie mającą wpływu na ich wycofanie.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry