• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Aktualizacja 0.20-opinie

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Według mnie jeżeli "poprawiono" kupca, tak że:
1zgxbip.jpg

to powinien być limit na ilość wystawianych ofert. W tej chwili robi się u mnie tak, że mam ofki od 2-3 osób typu 20 zwojów za 30 kryształów a co z resztą, może bardziej korzystniejszymi?
Może i strzelam sobie w kolano, ale zapchali mi rynek takimi śmieciowymi ofkami

hm... chociaż na tą chwilę mam dostępnych 15 stron x 8 ofek = 120 + 3ofki na 16 stronie , co daje razem 123 ofki... niestety jeżeli obcięta zostanie połowa z tego ... i jakim kluczem będzie weryfikacja co pokazać a co nie?

Powinno pojawiać się max 60 ofert- po filtrowaniu już- a z tego co zauważyłam zawsze na pierwszych stronach pojawiały się najkorzystniejsze oferty (z największą liczbą gwiazdek)
 

DeletedUser

Guest
Nie drązylibysmy gdyby bylo jasno napisane a nie...wprowadzac w blad kazdy potrafi ;)
No ok, ale czy z tego powodu trzeba pisać pietryliard postów :> ? Napisali, wyprostowali, wyjaśnili, czego Ty byś chciał ? Nie myli się tylko ten który NIC nie robi :)
 

DeletedUser

Guest
Martwi mnie opcja skrótów klawiszowych i obym się myliła, ale widzę z tego więcej problemów niż korzyści. Czy jakaś pomocna dłoń mogłaby mi podesłać link do prośby gracza/y o te skróty klawiszowe? Bo nie mogę tego znaleźć, a chciałabym skonfrontować pomysł z wprowadzonym rozwiązaniem. Będę zobowiązana

Miałam większe oczekiwania co do tej aktualizacji. zmiany są kosmetyczne i nie rozwiązują naszych problemów związanych z handlem i nieaktywnymi graczami chociazby. Naprawa błędów cieszy oczywiście i trzymam kciuki, żeby to były udane naprawy

edit: opcja z naprawą zwiadu to akurat krok w dobrą stronę. Oby już poprawnie działało

Przykładowa sugestia znajduje się tutaj

https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/new-hotkey-back-to-notifications.3048/

https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/hot-keys.149/#post-1001
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mikekun

Rozbójnik
witaj Reynevan

Mam do ciebie takie podstawowe pytanie, kiedy planujecie na Polskim serwerze uruchomić bractwa. Na becie zostały one uruchomione wraz z aktualizacją. Tutaj natomiast brakuje konkretnej daty ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser46

Guest
nic nie zmienilo sie w kwestii niewidzialnych jednostek na polu bitwy jak juz ktos wczesniej powiedzial. ciekawe ile bledow usunieto faktycznie a ile z tych rzekomo poprawionych to kolejna fikcja... Napisane tylko zeby lepiej wygladala listy poprawek?
 

DeletedUser13

Guest
Mikekun, nie oglądaj się na betę. Powinieneś już z doświadczenia wiedzieć, że aktualizacje i nowości beta ma w pierwszej kolejności, a tu jak nie ma daty, to albo jej nie znają, albo... jej nie znają :D
 

Lamiiaa

Zwiadowca
może to zbieg okoliczności, ale po aktualizacji mapa świata ma problemy z ładowaniem... znikają odkryte prowincje.. pomaga jedynie reset przeglądarki
 

DeletedUser9

Guest
Mam to samo tu jak i na becie, nie pomaga restart, pomaga "polatanie" po mapie ;)
 

Lamiiaa

Zwiadowca
no już sobie latam :) ale tak poza akutalizacją... co jest z tą wtyczką do firefoxa... znowu się popitoliło coś
 

DeletedUser

Guest
Flash jest dziurawy jak sito. Firefox więc domyślnie go wyłącza. Odkryto ostatnio bowiem w nim wiele krytycznych luk typu 0-day, czyli takich, które pozwalają na przejęcie komputera ofiary.
 

DeletedUser14

Guest
To może dlatego co chwilę mi wywala tą wtyczkę na FF ^^
 

DeletedUser

Guest
Zapomniałem dodać, że 0-day to luki, na które producent nie wydał jeszcze łaty :) Innymi słowy jedyne wyjście by atakujący nie mógł Wam nic zrobić to nie używać danego oprogramowania, w którym jest dziura. Dlatego też Firefox by zabezpieczyć użytkowników domyślnie wyłączył wtyczkę flash.
 

DeletedUser

Guest
Witam

Zauważyłem pewne przeoczenie w pl wersji bo nie wiem czy w innych występują jakieś znaki z tymi literami i ctrl. Chciałbym zgłosić fakt, że podczas pisania wiadomości prywatnej niestety nadal działają skróty klawiszowe i kilka razy mi się zdarzyło, że x linijek tekstu poszło się....... ponieważ przez przypadek kliknąłem "w" zamiast "e" i zadziałał skrót klawiszowy co spowodowało zamknięcie pisania wiadomości i przeniesienie do mapy świata albo przy każdym pisaniu litery "ł" muszę zamykać okno potwierdzenia czy na pewno chcę się wylogować. Tak więc zgłaszam tą uwagę pod rozważenie i ewentualne zaradzenie jakoś temu problemowi. Piszę tutaj bo mam dylemat czy tu czy w błędy ale w ostateczności zdecydowałem się tu napisać.
 

Mikekun

Rozbójnik
siemanko

I znowu ponowię pytanie, kiedy będą dostępne w Polskiej wersji językowej bractwa. One na serwerze testowym weszły wraz z wersją 0.20 a kiedy u nas?

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser

Guest
siemanko

I znowu ponowię pytanie, kiedy będą dostępne w Polskiej wersji językowej bractwa. One na serwerze testowym weszły wraz z wersją 0.20 a kiedy u nas?

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
Będzie informacja o tym :)
 

DeletedUser46

Guest
na becie widze jest juz wersja 21 z dodanym chatem :) ladnie

chat o ile widze jest tylko gildyjny ale to i tak juz super
 
Status
Zamknięty.
Do góry