• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Aktualizacja 0.20-opinie

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser192

Guest
ten pacz w ogóle już jest ? czy to 2 tygodniowy temat o patchu który kiedyś tam będzie ? o_O
 

DeletedUser13

Guest
I dalej jest zestawianie bety z PL... To, że beta jest okraszona jakimś numerkiem, nie oznacza to, że tu też tym samym (bądź kolejnym) też musi.
Podobnie jak nie musi zawierać tych samych elementów.
 

DeletedUser9

Guest
Nie musi a powinno, poczekajmy az wyjdzie na becie 1.0 to my bedziemy mieli 0.3 nadal bez bractw ;)
 

DeletedUser

Guest
Beta siłą rzeczy jest zawsze kilka wersji do przodu, by sprawdzać dopiero nadchodzące zmiany. I tak to tylko beta. Jest z reguły jeszcze serwer alfa czy też dev. Ciąg jest bowiem taki: lokalnie u programisty, dev, beta/test i dopiero produkcyjny :) A to daje wiele możliwości na wyłapanie błędów. Problem zawsze jest z lokalizacjami, bo testowe jest serwerem międzynarodowym i błędy tłumaczeń nigdy tu nie wyjdą. Dopiero na serwerach regionalnych czy narodowych. To dlatego te najprościej Wam wyłapać teraz. Bo nikt ich tak naprawdę nie testuje, choć jest to jak najbardziej możliwe.
 

Osteres

Zwiadowca
Mnie dobijają skróty w grze, które zostały wprowadzone z ostatnią aktualizacją :(
Nie wiem czy to tylko ja cierpię na tą przypadłość czy też komuś też się to zdarza...
Już nie wiem który raz z kolei jak za szybko piszę to mi się wiadomość kasuje i otwiera okno badań...
rekord padł chyba wczoraj, gdzie mi się 3x skasowała wiadomość zanim czwarty raz ją powoli napisałem bez skasowania i otwierania skrótem nowego okna... :mad:
Powinna być opcja ON/OFF :D

Mam też nadzieję, że bractwa szybko wprowadzą bo nie mam z kim handlować i trochę stoję w rozwoju :(
 

DeletedUser9

Guest
To że to beta to oczywiste i wiaodmo co sie za tym wiąze ale jesli tam wychodzi 0.20 z gildiami w tym wypadku, a u nas wyszlo ale BEZ nich to powinni TU zrobic np 0.19.5 skoro jest to niepelne 0.20 z bety, i kiedy u nas pojawia sie juz gildie wtedy zrobic 0.20 tak zeby to sie ze soba pokrywalo. Jezeli cos z bety postanowia nigdy nie robic na pozostalych to wtedy w oficjalnej wersji tzn tej samej co z bety powinna byc adnotacja ze to i to nie pojawi sie bo to i tamto a nie "Bractwa są już na becie" - no fajnie rzeczywiscie duzo mi to mowi na temat aktualnej wersji w tym wypadku PL.
Wielokrotnie widywalem tego typu update'y narazie IG jest jedyne ktore robi to....no.

Osteres ja tak samo, 0 handlu a jak juz sa to takie oferty ze...caly czas w miejscu stoje bo co chwile czegos brak a na targu nic nie ma, co nazbieram wiecej bonusowych towarow to wymieniam u kupca bo od graczy sie jeszcze bardziej nie oplaca^^

Swoja droga, ciekawe czy jak wejda gildie, to odrazu z czatem jako uzupelnienie poprzedniego niewypału z 0.20, czy same bractwa a czat to odrebny temat na kolejny miesiac do 0.3 :confused::confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser13

Guest
No osłabiasz mnie.... :eek::eek::eek: Numerki aktualizacji z bety NIE MUSZĄ mieć takich samych co wersje językowe...
Wyjdź - wyloguj - usuń!! :D
 

DeletedUser

Guest
To może ja Wam wytłumaczę, czemu 0.20 z bety nie jest równe 0.20 tu. Wszyscy bowiem patrzycie tylko na gałąź główną, co jest błędem. Gdybyście pracowali z systemami kontroli wersji, to byście wiedzieli, że nie ma tu prostego przełożenia. Jest gałąź główna (master) i odnogi (branch) w których kolejne zmiany się robi. Każda z nich rozwija się niezależnie i może ich być setki. To nawet preferowane podejście. Każda nowość/zmiana/funkcjonalność powinny być na osobnych branchach i dopiero przetestowane są włączane do gałęzi master. Osobno może istnieć gałąź do testów. Tym samym zmiany do sprawdzenia idą do gałęzi testowej.

Popatrzcie podczas ładowania gry:
V2thtm7.png

To jest test: wersja 0.21.14985-1f89e56 (2015-07-21 14:23)

A to wersja stabilna:
IeNxxkw.png

Wersja 0.20.14766-9bf197c (2015-07-13 14:37)

Jak widać, są to kompletnie inne wersje, z innymi datami. Gdy ktoś z Was nieco kiedyś z systemami typu SVN czy Git będzie pracował, to zrozumie o czym piszę :) Ale już sama data wyraźnie mówi, że to wersje z kompletnie innych dni.
 

DeletedUser13

Guest
Thek, nie Wam tylko UlciQowi. To On ma zawsze zdanie inne niż wszyscy:)
 

DeletedUser9

Guest
Mi szczupczuś nie trzeba bo doskonale rozumiem kontrole wersji na codzien pracuje z SVN i Gitem wlasnie :)

Mnie tylko ciekawi dlaczego wlasnie w IG jest tak ogromna roznica, zazwyczaj jest ustalone odgorne - wersja 0.20 t implementacja X Y Z, skoro Y nie moze powstac w 0.20 to powstaje np 0.19.1 i sa w miedzy czasie dodawane i aktualizowane 0.19.x, kiedy juz bedzie mozliwosc implementacji tych brakuajcych rzeczy z TAMTEJ 0.20 wtedy sie je implementuje i podpisuje 0.20.
No ale co tam, lepiej zeby na jezykowych bylo 1.0 jak na becie bedzie 0.5 ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry