• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Brakujące Przygody Bractw

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4063
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2017

Guest
@kikimora @jagienkaa @PMprzemek @chris07070707 @Ethel
no prosze-to ja tu w zasadzie prowadze rozmowe z bractwem "czarne owce" może zaproście reszte swojego teamu żeby napisali po co się wyrywam i że się nie znam, nic dziwnego że wszyscy na jednego ;-)
Przecież nic się nie odezwałem w tym temacie jedynie w poprzednim ale to tylko dlatego aby wrócić do pierwotnego wątku a nie zaśmiecać nie na temat :)
Każdy ma prawo grać po swojemu i pisać co myśli - jedynie w odpowiednim dziale :)
 

DeletedUser4063

Guest
@PMprzemek
słusznie, moja nieuwaga, po prostu zamurowało mnie jak znalazłem Wasze bractwo i zobaczyłem że większość ludzi z którymi pisze jest z jednego bractwa, no to i jak to Wasz Arcymag Kikimora napisała-nasze bractwo nie lubi PB,

@chris07070707
dzięki za skończenie młynu w dyskusji-nie spodziewałem się tego, miłe zaskoczenie

//

ponieważ nie mam ochoty na żaden kolejny wątek ani dalsze dyskusje spytam tutaj-tylko mi się wydaje że społeczność forum jest mała? patrząc po innych watkach i tym kto i jak pisze mam wrażenie że liczba miast na 3 światach (a jest jeszcze beta) jest gigantycznie rózna od liczby aktywnych forumowiczów...

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2474

Guest
@sandvinik majac 100-150k punktow spokojnie mozna o topki w turniejach walczyc :D Taki gracz jest w stanie zrobic 5-6k pkt :) Wystarczy tylko chciec :)

Przyklad PMprzemek u nas w bractwie. Posiada 45 236 punktow w rankingu a w turnieju zrobil 5430 pkt zajmujac 21 miejsce na serverze
 

Ethel

Rozbójnik
@sandvinik nie rozumiem dlaczego zostałam wymieniona,
zadałeś pytanie co myślimy o pb to odpowiedziałam
jeśli tak bardzo chcecie tych pb to niech Mordownia loguje się gromadnie na forum i domaga się pb- no... chyba, że nie zależy im tak jak o tym piszesz ;)
 

Koval92

Kapłan
Bo tu jest tylko grupka która się wzajemnie wspiera i od czasu do czasu znajduje sobie ofiarę w postach.
Reszta tu nie wchodzi bo na innych wersjach językowych moderatorzy są z teamu gry bezpośrednio i nawet w pewnym momencie "licytowali się" z graczami co mogą wprowadzić, w stylu "wy ustąpcie tutaj a my ustąpimy tam". Tak było przy zaklęciach renowacji.
Na wersji PL moderacja usuwa bluzgi (tylko nie tych z towarzystwa adoracji...) i tyle.
Po co pisać jakieś propozycje, jakieś swoje pomysły na ulepszenie gry, skoro to nigdzie nie idzie?
Nawet na becie teraz zaczęli olewać feedback graczy i dlatego iglica nieskończoności stoi jak stała, w stanie tragicznym nie do przejścia i ani trochę bliżej wprowadzenia jej na live.

edytowano//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2017

Guest
@Koval92 zauważ że właśnie ta grupka ludzi tłumaczy ci wszystkie eventy i inne wydarzenia wyjaśniając co i jak należałoby zrobić abyś nie zaliczył wtopy a ty jak zawsze masz swoje teorie spiskowe do każdej nowo pojawiającej się dyskusji czy wątku na forum.
A potem jesteś zdziwiony strasznie że ktoś ci to wypomina.
Kolega @sandvinik jakoś to szybko zrozumiał i przyjął to na klatę jak prawdziwy mężczyzna to może weź z niego przykład i nie dręcz nas tu już no przynajmniej w niedzielę daj spokój chłopie :)
 

Tajniakos

Paladyn
Bo tu jest tylko grupka która się wzajemnie wspiera i od czasu do czasu znajduje sobie ofiarę w postach.
Reszta tu nie wchodzi bo na innych wersjach językowych moderatorzy są z teamu gry bezpośrednio i nawet w pewnym momencie "licytowali się" z graczami co mogą wprowadzić, w stylu "wy ustąpcie tutaj a my ustąpimy tam". Tak było przy zaklęciach renowacji.
Na wersji PL moderacja usuwa bluzgi (tylko nie tych z towarzystwa adoracji na czele ze zmorą) i tyle.
Po co pisać jakieś propozycje, jakieś swoje pomysły na ulepszenie gry, skoro to nigdzie nie idzie?
Nawet na becie teraz zaczęli olewać feedback graczy i dlatego iglica nieskończoności stoi jak stała, w stanie tragicznym nie do przejścia i ani trochę bliżej wprowadzenia jej na live.
@Koval92 teraz to chyba zdecydowanie przesadziłeś w swoich osądach, co jest też niesprawiedliwym poglądem na osoby udzielające się tutaj na forum... Sorry ale nie będę tu siedział i tylko narzekał jaka to ta gra zła i jak mało w niej się robi... Jest grupa graczy co zna się tu na forum nie tylko z bractw live ale też z bety więc mamy prawo mieć wspólne poglądy i je tutaj przedstawiać, nawet gdy nie są po czyjejś myśli...
Powstał wątek PB w którym zaproszono nas do tego aby o tym porozmawiać czy powinny do nas wrócić i to robimy.
Nikt tu nie ma zamiaru ani szukać sobie ofiar ani do czegokolwiek namawiać czy zniechęcać;)
Sam na początku swojej gry wielu rzeczy dowiedziałem się własnie tutaj na forum i zapewne nie tylko ja.
Więc proszę daruj sobie takie bzdurne osądy i stwierdzenia;)
Ponad to, skąd masz znowu informację, że wprowadzenie iglicy ani trochę się nie przybliżyło do wstawienia jej na serwery żywe? Znowu zaczynasz rozsiewać niczym nie potwierdzone plotki?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
@kikimora @jagienkaa @PMprzemek @chris07070707 @Ethel
no prosze-to ja tu w zasadzie prowadze rozmowe z bractwem "czarne owce" może zaproście reszte swojego teamu żeby napisali po co się wyrywam i że się nie znam, nic dziwnego że wszyscy na jednego ;-)
tak, wiem miałam się nie odzywać. Przepraszam...
ale chyba wymaga sprostowania fakt, ze my tu całym bractwem na Cię napadliśmy. Tak, przypadkiem gramy w jednym bractwie na s1, ale nigdy nie występujemy tu jako zbiorowy twór pt bractwo. Każdy z nas ma swoje zdanie i nawet mało kiedy są one zbieżne zeby było śmieszniej. Z chrisem się sie prawie nigdy nie zgadzamy :p ale to inna historia

chciałam Ci tylko pokazać jak bardzo mylisz się do pojmowania gry, ale chyba niezbyt udolnie mi to poszło. To akurat w przygodach małe konta nie mają żadnych szans w porównaniu z dużymi. Pod przygody potrzebne jest głownie miejsce, którego mniejsi nie mają... a miejsce = więcej warsztatów/fabryk = więcej odznak mniejszym kosztem nakładu pracy. Proste jak budowa cepa

Mylisz się tez w kwestii oceny turniejów. Bo to właśnie w turniejach poziom konkurencji jest względnie wyrównany. Oczywiście słowo klucz >względnie<, ale to też nie miejsce na takie dyskusje... i jak już wiemy ten temat Cię nie interesuje to i nie ma sensu go rozwijać :)

tak jak ja nie lubię przygód tak Ty nie lubisz turniejów. Ja nie rozumiem sensu przygód. Szczerze tego nie umiem pojąc. Ale jak Wam to sprawia fan... cóż kazdy ma inną definicję fanu i to jest dobre. Tylko nie pisz z dumą jak to pokonujecie inne bractwa bo niby to one takie nieudolne są...

@Koval92 BEZ KOMENTARZA!!! niech sie tobą team zajmie mnie juz kręgosłup boli
 

DeletedUser4063

Guest

DeletedUser3983

Guest
Moim zdaniem PB może być zastąpione Iglicą, przecież już było powiedziane że docelowo ma grać bractwo,a nagrody z Iglicy są o niebo lepsze niż z PB.
 

DeletedUser4063

Guest
@Ethel mnie nigdzie nie napadłaś, wymieniłem Cię w grupie osób jak wypisywałem ile osób w dyskusji jest z bractwa Czarne Owce, tylko tyle, można by się spodziewać że jeśli w dyskusji jest 10 osób to z jednego bractwa będą może dwie. nie to że to coś złego ale mi to wyjaśniło czemu jak ktos zaczyna dyskusje na jakiś temat to często nie ma dużej dyskusji bo jest duża jednomyślność na forum. i nie chodzi mi tylko o wymienione przeze mnie PB. i nie mam na myśli że kogoś obrażacie, może poza bardzo aroganckim stylem wypowiedzi Kikimory, który i tak uważam bardziej za samoobrone po jakiejś traumie w stylu jestem zła i nie dam się skrzywdzić już nikomu, po prostu-jeśli ktoś proponuje jakąś zmianę w grze i 80% wypowiedzi jest na nie, to mogłoby to wynikać z tego że propozycja jest głupia, a wynika z tego że jesteście w jednej paczce, macie podobny styl gry, i macie dodatkowo komunikacje na forum bractwa-to stawia pewne propozycje na spalonej pozycji jesli nie przypadną Wam do gustu.
 

DeletedUser174

Guest
sandvinik to znaczy ze mamy się nie odzywać na forum? czy mamy rozwiązać bractwo? czy jak?

i oczywiście bardzo ci dziekuję za psychoanalizę... po raz kolejny czuję się doceniona :D
 

DeletedUser4269

Guest
...
może poza bardzo aroganckim stylem wypowiedzi Kikimory...
Kto to jest Kikimora? bo ja tu widzę tylko kikimorę
Jeśli Tobie chodzi jednak o tu obecną i wypowiadającą się kikimorę to twierdzenie, że Jej wypowiedzi są bardzo aroganckie jest całkowitym nieporozumieniem i świadczy o kompletnej nieznajomości kikimory. Jej wpisy na tym forum są wręcz pieszczotliwe i ja bym się niezwykle cieszył gdyby to mnie kikimora poświęcała tyle uwagi i otaczała mnie taką matczyną opieką próbując przestrzec i uchronić przed popełnianiem głupich błędów. Nie wiem skąd Ona ma tyle cierpliwości i wyrozumiałości dla Ciebie, i bardzo Ci zazdroszczę. Jeśli możesz to zdradź jak Ty to sobie u Niej załatwiłeś bo też bym tak chciał.
A co do tego że tak wiele osób jest z jednego bractwa to mam do Ciebie nieśmiałe pytanie:
Czy istnieje jakiś zakaz wypowiadania się gromadnie przez członków innych bractw - w tym twojego?
 

DeletedUser4063

Guest
@kikimora ależ nigdy w życiu bym czegoś takiego nie napisał, po prostu poddaje pod rozwagę czy jest sens jak wszyscy próbujecie jednocześnie mi tłumaczyć że turnieje są dużo lepsze, poziom nie jest tak istotny jak umiejętności i to grupowo. serdeczne pozdrowienia dla Chrisa bo mam wrażenie że on to akurat rozumie. zresztą spokojnie, jak znowu zobacze że ktoś inny wyrwał się z niepopularnym pomysłem to wrócimy do tematu :)

a poza tym ciesze się że czujesz się doceniona. żeby podbudować Twoją samoocenę mogę Cię zapewnić że możesz do mnie pisać kiedy zechcesz bo akurat gramy na tym samym świecie. zawsze Cię z przyjemnością wysłucham ;-)
//
@chris07070707
domyśliłem się tego dopiero po czasie, ale widze że jeśli chodzi o kovala92 to macie długą historię sympatii dwustronnej ;-)

//

@jakovlev
jeśli chodzi o Kiki to chyba po prostu przypadliśmy sobie do gustu, a przynajmniej mi się podoba jej charakter, i to chyba powinienem go pisać przez duże R z dodatkowym grrr

jeśli chodzi o Twoje pytanie-zakazu nie ma, a przynajmniej nic o tym nie wiem, ale dobrze znać specyfikę forum. wiedząc jak dobrze się znacie i jak jesteście zgrani pewne kwestie formułuje się inaczej, to wszystko.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4269

Guest
Uparcie piszesz "Kiki" przez duże "K" ale "jej" już przez małe "j".
Może i kiki przypadła Ci do gustu ale zasady języka ojczystego chyba zdecydowanie nie...
 
Do góry